Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    gerçekten büyük marka imiş feyizoğlu hiç itiraz bile etmeden parçalanmış soft çantayı hemen değiştirdiler.onun yerine spor yazlık bot aldım fileli hiç terletmiyor.birde dün yazlık mont almıştım oda hiç terletmiyor resimdekiler.

Uploaded with ImageShack.us
    zenon, avcagatay ve theplatoon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten büyük marka imiş FEYİZOĞLU, hiç itiraz bile etmeden parçalanmış soft çantayı hemen değiştirdiler.
    Feyizoğlundan hiç şüphem yoktu zaten

Mont ve motosiklet acaip bütün olmuş, duruşuda cuk oturmuş
    barodi bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    R25 Race Blue
    Selamlar değerli forum üyeleri, Adım Halil İstanbul'da ikamet etmekteyim. Turizm ve Havacılık sektöründe çalışmaktayım. Öncelikle sizlerin 824 sayfalık bütün mesajlarını okumus bulunmakla birlikte Honda CBR 250R almaya karar verdim. Daha önce 2 Yıl Yamaha YBR 125 ve 6 Ay Mondial MCT 250 (Kullanmamıs olsaydım keske :( ) olarak 2,5 yıllık bir tecrübem var lakin 3 yıldır motosiklet kullanmıyorum 4 tekere geçtik Gelelim konumuza yeniden 2 tekere dönüş yapmak istemekteyim lakin 1 haftadır hiçbir Honda' da bulunmuyor sırayada almıyorlar Eylül başı gelin diyorlar. Beklemekten baska care yok demekki. Sizlere ufak bir selam vereyim dedim. Kazasız belasız bol keyifli surusler dilerim.
    barodi ve theplatoon bunu beğendiler.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar 250r için istanbulda nerede egzoz bulabilirim ?

uzun yol için topcase pahalı olucaktı 900 tlye yakın bir masraf açıcaktı. sert yan çanta düşündüm sadece aparatı malzemesi 300 tl ve sert yan çantalarda standart fiyatları 600 700 tlden başlıyor. ettimi sana 1000 tl. her iki seçeneğide eledim. ve resimde gördüğünüz üzere 120 tlye feyizoğlundan armode marka 35 lt lik soft yan çanta aldım ne aparat gerekiyor nede başka birşey . selenin altından geçirip tak git hesabıçok fazlada sırıtmadı bence.
    sizce nasıl olmuş.uzun yolda normal kullandığım sırt çantamıda takarım veya arkaya ahtapot file ile bağlarım .
    http://img560.imageshack.us/img560/4790/yiqk.jpg

http://img833.imageshack.us/img833/3669/93im.jpg

http://img856.imageshack.us/img856/7625/ipka.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

yan soft çanta olmadı biraz önce işe gitmeden çantayı çıkarım dedim süprizle karşılaştım. feyizoğlundaki satıcı lastiklere temas etmeyeceğini söyledi. bi baktım lastiğin kenarlarına sürtünmeden dolayı parçalanmış alt kısmı. yarın gidip iade edicem sizce iade parasını alabilirmiyim?lastiklerde zarar yok erimemiş ama çantaları eritmiş resmen .şansa bakya nazarmı değdi ne oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

virajda sürtmüş çünkü düzde temas etmiyor virajlarda sürtmüş .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

şimdi kapalı feyizoğlu elimde fiş var.para iade etmesse tüketici derneğine başvurucam.
    orhan abi pazar günü sen ordayken Feyizoğunda olanlardan biride bendim kuzenimle geldik arabayla ilk indim baktım motor tanıdık lastiklerde şerit aynı baktım kask shark dedim bunların hepsi tek bir kişiye cıkıyo Kapıdan içeri girdiğimde seni görünce tamam dedim zaten Konusmaya gelicektim ama ceketti cantaydı bayağı meşguldün dedim rahatsız etmiyim simdi zaten ben gelseydim bile siz beni tanımazdınız inşallah başka bi sefer tekrar karşılaşırız
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhan abi pazar günü sen ordayken Feyizoğunda olanlardan biride bendim kuzenimle geldik arabayla ilk indim baktım motor tanıdık lastiklerde şerit aynı baktım kask shark dedim bunların hepsi tek bir kişiye cıkıyo Kapıdan içeri girdiğimde seni görünce tamam dedim zaten Konusmaya gelicektim ama ceketti cantaydı bayağı meşguldün dedim rahatsız etmiyim simdi zaten ben gelseydim bile siz beni tanımazdınız inşallah başka bi sefer tekrar karşılaşırız
    keşke gelseydin tanışmış olurduk .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feyizoğlundan hiç şüphem yoktu zaten

Mont ve motosiklet acaip bütün olmuş, duruşuda cuk oturmuş
    çok saol kardeşim bana moral veriyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Alıntı Cruiserman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar değerli forum üyeleri, Adım Halil İstanbul'da ikamet etmekteyim. Turizm ve Havacılık sektöründe çalışmaktayım. Öncelikle sizlerin 824 sayfalık bütün mesajlarını okumus bulunmakla birlikte Honda CBR 250R almaya karar verdim. Daha önce 2 Yıl Yamaha YBR 125 ve 6 Ay Mondial MCT 250 (Kullanmamıs olsaydım keske :( ) olarak 2,5 yıllık bir tecrübem var lakin 3 yıldır motosiklet kullanmıyorum 4 tekere geçtik Gelelim konumuza yeniden 2 tekere dönüş yapmak istemekteyim lakin 1 haftadır hiçbir Honda' da bulunmuyor sırayada almıyorlar Eylül başı gelin diyorlar. Beklemekten baska care yok demekki. Sizlere ufak bir selam vereyim dedim. Kazasız belasız bol keyifli surusler dilerim.
    hoşgeldin hayırlısı olsun

Alıntı Cruiserman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin aramıza.Ayrıca sende benim gibi 1,5 aydır almak isteyip bulamayanlar kervanına katılmak istemezmisin Aneste geçen ay bi tane vardı salaklığıma kaçırdım onu elimden hem 300 lira zam yedim hemde beklediğimiz süre cabası inşallah bunun sonu ikimiz içinde hayır olur.Artı honda'yı aradım ağustos 20'gibi gelebilir kesin bişey yok dedi yani beklemedeyiz :(
    ramcixx bunu beğendi.

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Alıntı zulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada dediği aynı , psikolojikmiş , CBR kullanan bi kaç arkadaşa da göstereceğim , zaten anlarlar yamukluk varsa , sonra problemi bulmaya çalışacağım becerebilirsem
    ön kolların bağlantı somunlarını gevşet, bisikletlerde yaptığımız gibi ön tekeri bacaklarının arasına al, direksiyondan düzelt somunları tekrar sık.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    gerçekten büyük marka imiş feyizoğlu hiç itiraz bile etmeden parçalanmış soft çantayı hemen değiştirdiler.onun yerine spor yazlık bot aldım fileli hiç terletmiyor.birde dün yazlık mont almıştım oda hiç terletmiyor resimdekiler.
    http://img28.imageshack.us/img28/5352/jm4v.jpg

Aha benim mont
    barodi bunu beğendi.

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha benim mont
    Bu montun kış durumu nasıl ?

Motosikleti
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu montun kış durumu nasıl ?
    Kışın kullanılamaz çünki iyi rüzgar alıyor . Yazın çok iyi fakat kışa hiç gelemez bu mont

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://img28.imageshack.us/img28/5352/jm4v.jpg

bu foto ya diycek yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

kask olarak nolan 44 kullanıyorum.çok memnunum..daha çok yazlık bi kask
    barodi bunu beğendi.

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön kolların bağlantı somunlarını gevşet, bisikletlerde yaptığımız gibi ön tekeri bacaklarının arasına al, direksiyondan düzelt somunları tekrar sık.
    Bilgi için teşekkürler , en kısa zamanda yapacağım. Baktım yapamıyorum fotoğrafını çeker koyarım onun üstünden bi tarif alırız.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Istanbulda sifir cbr yok ya saka gibi... Saticilar da isyanda ne gun ne sayi ne renk hicbirsey veremiyorlar... Magduruz umarim eylulde fazla fazla gelirde herkes alir, isin kotu tarafi cok sattigi icin sokakta da cok olmaya basladi, umarim kebabci motoruna donmez

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar , 422. Sayfadayım 4 gündür okuyorum, cbr250r sahip olmadan inciğini cıncığını herşeyini öğrendim. Bayağı yoruldum , çok faydalı oldu ve forum dostluğunuzu , bilgi birikimleriniz paylaşmanız çok hoşuma gitti.
    Ümid ediyorum, 2014 fuarına kırmızı modeli ile girerler. ve seneye bende CBR 250 R sahibi olurum. Ciddi anlamda renk takıntım var

2004 tarihli A2 ehliyetim var , fakat o tarihten bu yana hiç kullanmadım Tecrübe edebileceğim ve hemde test etmiş olurum. Piyasada kiralayabileceğim CBR 250 R varmı ?

Sizleri takip etmeye devam edeceğim..
    erays bunu beğendi.
    Passionately in love with Motorcycle

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı ..Carmentality.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar , 422. Sayfadayım 4 gündür okuyorum, cbr250r sahip olmadan inciğini cıncığını herşeyini öğrendim. Bayağı yoruldum , çok faydalı oldu ve forum dostluğunuzu , bilgi birikimleriniz paylaşmanız çok hoşuma gitti.
    Ümid ediyorum, 2014 fuarına kırmızı modeli ile girerler. ve seneye bende CBR 250 R sahibi olurum. Ciddi anlamda renk takıntım var

2004 tarihli A2 ehliyetim var , fakat o tarihten bu yana hiç kullanmadım Tecrübe edebileceğim ve hemde test etmiş olurum. Piyasada kiralayabileceğim CBR 250 R varmı ?

Sizleri takip etmeye devam edeceğim..
    Kiralamak? sanmıyorum abi. Sabret bakalım. Sahibi olunca keyfini çıkarabilirsin.
    ..Carmentality.. bunu beğendi.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Şişli'de CBR250 kiralayan yer var. sahibinden de ilanı görebilirsin.
    ramcixx ve ..Carmentality.. bunu beğendiler.
    Kararlı olan her şey, şartlara rağmen doğar...

Nietzsche

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ALINIK kappa 46 veya givi b47 blade topcase..temiz 2. el olması önceliğim..bulamazsam sıfır alacağım mecbur.. satan varsa haberleşelim..

Motosikleti
    Dün öğlen Bursa Carrefoursa ya gittim . Resimsiz olmaz dedim 1 tane foto atayım

barodi, Pasali1921, prohonda ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün öğlen Bursa Carrefoursa ya gittim . Resimsiz olmaz dedim 1 tane foto atayım

http://r1308.hizliresim.com/1d/6/r6dv9.jpg
    pişti olucaz senle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler