Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000
    aynen bende de var koku da pek takmıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Çoğu motosiklette devirli kullanınca oluyor o koku. Takılacak bişey değil

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bende cbf vardı yağmurda kaydım düştüm. gidon yamulmuştu. Servise sıfır gidon taktırması için bıraktım. Motoru almaya gittiğimde senin ki gibi bi hafif yamukluk vardı. Eski motorun tadı yoktu artık. Sonra servise tekrar götürdüm abi bu yamuk hafif dedim. Bindi geldi bunda birşey yok seninkisi psikolojik dedi. Kızdım. Eve gittim. Babam sökmüş gidonu yeniden monte etmiş. tekrar bindiğimde düzeldiğini farkettim.

Anlayacağın gidon düzeltme biraz ince ayar işi. Yalnız şu ihtimalde olabilir. Amortisor kollarından biriside yamulmuş olabilir. Bi ona da baktırsan iyi olur.
    Banada dediği aynı , psikolojikmiş , CBR kullanan bi kaç arkadaşa da göstereceğim , zaten anlarlar yamukluk varsa , sonra problemi bulmaya çalışacağım becerebilirsem

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğu motosiklette devirli kullanınca oluyor o koku. Takılacak bişey değil
    Birşey olacağından değil de merak işte ya.

atizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sağol. Bakıcaz artık bulabilirim inş two brothers olmadı tiger takarim artık. Birde kn hava filtresi takan deneyen oldumu yakıt performans ilişkisi nasıldır acaba ?
    dostum ben kalktım tire ye gittim izmirden, egsoz için, orda bi usta var, tire de herkez tanıyo, sağlam adam, 1 gün sürdü nerdeyse (öğlen 12 den gece 10 a kadar) ödemişten bi arkadaş geldi, mehmet o arada onla dolaştık tire yi filan, neyse uzatmayım, usta işini bitirdi bi kapağı var onuda taktı çok ses çıkartıp polis filan uğraştırmasın diye, kapakla bile varlığını belli eden bi egsoz olmuştu, yani çok ses yok su motoru gibi pata pata yok tok sesli bi egsoz, neyse dün bi kapağı çıkartayım dedim
    oda ne akıllara zarar bi ses
    bildiğin spor araba sesi, rolantideyken özellikle ışıklarda filan beklerken millet dönüp dönüp bakıyo neymiş bu motor diye, bekleediğimin çoook üstünde bi performans, ve burdan şunuda söyleyim, egsozla bi bütün bizim motor, yani egsoz yokken görüntü var ama ses yok oluyo, millet böyle bağırttıra bağırttıra akıp gitmeni bekliyo, ister istemez sende de o duygu oluyo ama stok egsoz fıtı fıtı, fısıldar gibi, ama egsoz aslan kükremesi maşşallah, neyse uzun sözün kısası, egsozsuz geçen günlerime yazıklar olsun diyorum
    herkeze selamlar
    en güzel yer gidilmemiş olandır...

Alıntı atizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben kalktım tire ye gittim izmirden, egsoz için, orda bi usta var, tire de herkez tanıyo, sağlam adam, 1 gün sürdü nerdeyse (öğlen 12 den gece 10 a kadar) ödemişten bi arkadaş geldi, mehmet o arada onla dolaştık tire yi filan, neyse uzatmayım, usta işini bitirdi bi kapağı var onuda taktı çok ses çıkartıp polis filan uğraştırmasın diye, kapakla bile varlığını belli eden bi egsoz olmuştu, yani çok ses yok su motoru gibi pata pata yok tok sesli bi egsoz, neyse dün bi kapağı çıkartayım dedim
    bildiğin spor araba sesi, rolantideyken özellikle ışıklarda filan beklerken millet dönüp dönüp bakıyo neymiş bu motor diye, bekleediğimin çoook üstünde bi performans, ve burdan şunuda söyleyim, egsozla bi bütün bizim motor, yani egsoz yokken görüntü var ama ses yok oluyo, millet böyle bağırttıra bağırttıra akıp gitmeni bekliyo, ister istemez sende de o duygu oluyo ama stok egsoz fıtı fıtı, fısıldar gibi, ama egsoz aslan kükremesi maşşallah, neyse uzun sözün kısası, egsozsuz geçen günlerime yazıklar olsun diyorum
    herkeze selamlar
    videosunu isteriz mümkünse temiz sesi duyabileceğimiz şekilde :D

Dezinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12' Honda CBF 1000FA
    Alıntı visamlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videosunu isteriz mümkünse temiz sesi duyabileceğimiz şekilde :D

Aynen temiz bir videosunu yüklersen seviniriz. Zira şu ana kadar cbr250'ye sonradan takılıpta güzel çıkan bir egzost sesi duymadım.
    Kimilerinin terapiye ihtiyacı olabilir, benimse motorsikletim var..

Alıntı atizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selamlar
    Ayrıca ne kadar tuttu bu fıtı fıtı olmayan egsozun

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    uzun yol için topcase pahalı olucaktı 900 tlye yakın bir masraf açıcaktı. sert yan çanta düşündüm sadece aparatı malzemesi 300 tl ve sert yan çantalarda standart fiyatları 600 700 tlden başlıyor. ettimi sana 1000 tl. her iki seçeneğide eledim. ve resimde gördüğünüz üzere 120 tlye feyizoğlundan armode marka 35 lt lik soft yan çanta aldım ne aparat gerekiyor nede başka birşey . selenin altından geçirip tak git hesabıçok fazlada sırıtmadı bence.
    sizce nasıl olmuş.uzun yolda normal kullandığım sırt çantamıda takarım veya arkaya ahtapot file ile bağlarım .

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

yan soft çanta olmadı biraz önce işe gitmeden çantayı çıkarım dedim süprizle karşılaştım. feyizoğlundaki satıcı lastiklere temas etmeyeceğini söyledi. bi baktım lastiğin kenarlarına sürtünmeden dolayı parçalanmış alt kısmı. yarın gidip iade edicem sizce iade parasını alabilirmiyim?lastiklerde zarar yok erimemiş ama çantaları eritmiş resmen .şansa bakya nazarmı değdi ne oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

virajda sürtmüş çünkü düzde temas etmiyor virajlarda sürtmüş .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

şimdi kapalı feyizoğlu elimde fiş var.para iade etmesse tüketici derneğine başvurucam.
    theplatoon ve ramcixx bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Abi ilk gördüğümde bende yazacaktım içime attım, lastiğe çok yakın, yük falan koyduğunda zamanla sarkar takılır falan allah korusun kaza bela herşey olabilir diye ama içine kurt düşürmek istememiştim :/

Kazasız belasız böyle bişeyin olması ve erkenden farketmen bi yandan iyi bişey, herşeyde bi hayır vardır, geçmişolsun
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    ama oradaki satıcı dediki lastiğe temas etmez demişti.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Sahibindende cbr125r in kirmizisini gordum, acaba 250liginki de gelirmi ? Gelirse efsane olur :D

Motosikleti
    zaten çantayıda oradaki satışı yapan kişi taktı

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama oradaki satıcı dediki lastiğe temas etmez demişti.
    feyizoğlu kaliteli bi markadır..değiştirirler bence..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibindende cbr125r in kirmizisini gordum, acaba 250liginki de gelirmi ? Gelirse efsane olur :D
    cbr 125 in kırmızısını geçen hafta Isparta da gördüm..yakından inceledim..tam bi hayal kırıklığı..250 liliğin kırmızısı da farklı olmaz bence..beyaz 125 likte de 250 likte de bambaşka..
    avcagatay bunu beğendi.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Uzun zamandır görüşemiyoruz nabersiniz ya en son manavgat motosiklet festivaline gittim ondan sonra yetişemedim size çok hızlısınız maşallah
    Bu arada 8000 bakımını yaptırdım geçen hafta. 10w30 yağı koydurdum hondanın kendi yağından,yağ filtresi,hava filtresi ve bujisi değişti. toplam 216.70 gayme tuttu kuruşunuda alıyorlar maşallah
    Fark olarak düşük devirlerde daha atikleşti motor bu yağı bir harika dostum vites geçişleri mükemmel şuan tek sıkıntı top speed biraz düştü sanırım 5-10 km kadar ama sıkıntı yok hepinize selamlar
    theplatoon bunu beğendi.

cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    bende oxford'un 48lt lik soft yan çantası var bungeelerle sağlamlaştırmadığın sürece çok tehlikeli bu çantalar.selenin altından geçen çırtlı kayışı çok iyi sıkıp yukarda olması gerekiyor ve virajda açılmaması için birkaç yerden daha sağlamlaştırman gerek.umarım iade alırsın

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yan çanta konusunda kappalar vardı benim resimleri atmıştım.manavgata giderken artçı selesinin üstüne pike koydum onun üstündende çantanın kayışlarını geçirdim o halde bile gece sürüşümde çantaları ısıtıp kokutmuştu ama gündüz sürüşte sıkıntı olmadı resimleri görebilirsin orhan abi feysten
    barodi bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Evet abi topcaseden daha hoş bir görüntü olmuş. Yalnız ferdinandd arkadaşımın dediği gibi yükleme yaparken sıkı kontrol et yolda ters giden birşeyler olmasın aman Allah korusun.
    barodi bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol için topcase pahalı olucaktı 900 tlye yakın bir masraf açıcaktı. sert yan çanta düşündüm sadece aparatı malzemesi 300 tl ve sert yan çantalarda standart fiyatları 600 700 tlden başlıyor. ettimi sana 1000 tl. her iki seçeneğide eledim. ve resimde gördüğünüz üzere 120 tlye feyizoğlundan armode marka 35 lt lik soft yan çanta aldım ne aparat gerekiyor nede başka birşey . selenin altından geçirip tak git hesabıçok fazlada sırıtmadı bence.
    sizce nasıl olmuş.uzun yolda normal kullandığım sırt çantamıda takarım veya arkaya ahtapot file ile bağlarım .
    http://img560.imageshack.us/img560/4790/yiqk.jpg

http://img833.imageshack.us/img833/3669/93im.jpg

http://img856.imageshack.us/img856/7625/ipka.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

yan soft çanta olmadı biraz önce işe gitmeden çantayı çıkarım dedim süprizle karşılaştım. feyizoğlundaki satıcı lastiklere temas etmeyeceğini söyledi. bi baktım lastiğin kenarlarına sürtünmeden dolayı parçalanmış alt kısmı. yarın gidip iade edicem sizce iade parasını alabilirmiyim?lastiklerde zarar yok erimemiş ama çantaları eritmiş resmen .şansa bakya nazarmı değdi ne oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

virajda sürtmüş çünkü düzde temas etmiyor virajlarda sürtmüş .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

şimdi kapalı feyizoğlu elimde fiş var.para iade etmesse tüketici derneğine başvurucam.
    Abi zaten emanet duruyor lastiğe doğru meyillenmiş çantalar... İade etmelisin. Feyizoğlu arkanda duracağı kanısındayım. Abi en güzeli depo üstü çanta ve sırt çantası. Benim tercihlerim CBR da hep bundan yana. Yine tercih senin tabi...
    barodi bunu beğendi.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bugün ümreniye d&b honda servise gittim.herkesin öve öve biteremedigi servis.
    grişte yag degişimi için kayıt yaptırdım.
    neyse aldılar motoru yagı degişti koruma takozunda kırık vardı onu kaynattı ve bi kaç ufak tefek iş .ibrhim usta yaptı eline saglık..
    ama oranın sahibi olan gökan konşuk mu ne bi adam var ..dedigi laf
    ^^hani bunun yagı degişecekti bir sürü extra sey çıkmış..ben yag degişecek diye ön sıraya aldım falan filan bi ton laf yaptı .dedim extra şeyler çıktı ne yapayım yaptırmayayımmı dedi ve böle uzada.
    motorla ilgilenen arkadaş saolsun iyi ilgilendi
    ama o gökan denen adamın tavrı hiç hoş deildi.ki yanımdaki arkadaşta tartıştı zaten..
    ulan paramızla bile orda rezil oluyoz..o masa başında oturan bi adam daha var oda aynı..
    yani dieeceniz d b motor ilgi alaka davranış sıfır bide bunu yapan oranın sahibi..
    artis artis haraketleri var ulan daha 2 hafta önce 11 bin lira verip arkadaşa motor aldık biraz iyi davranır insan..

neyse ben kimseye önermiyorum orayı parayı hak eden kazanmalı..zaten verdigim parayıda helal etmedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler