Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

artci konusunda ki tum onerileriniz icin tesekkurler arkadaslar
    dediginiz gibi tecrubeyle yerine oturacaktir hersey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Nexthor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img594.imageshack.us/img594/6684/img0294ujq.jpg
    Bi fotoda benden olsun forumdada sürücülüktede yeni sayılırım motoruda yeni aldım zaten ilk motorum.
    Tabi ekipmanımızda yeterli
    Marushin Kask
    Venom eldiven, mont, dizlik...
    35FA1995 İzmir Buca!!!
    Abi sana özelden bir mesaj gönderdim ama geldi mi acaba?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar biliyorum yeri burası değil... ama gerçektende aktif bir topic olduğu ve cevabı kısa olduğu için burda sormak istedim. Kaskımın yanak padleri ile problem yaşıyorum.. takıp ve çıkartırken kulaklarım kıpkırmızı oluyor ve gerçekten canım yanıyor... özellike küpe varken gerçektende büyük işkence. bu sorunu gidermek için ne yapabilirim?!

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı psychocake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biliyorum yeri burası değil... ama gerçektende aktif bir topic olduğu ve cevabı kısa olduğu için burda sormak istedim. Kaskımın yanak padleri ile problem yaşıyorum.. takıp ve çıkartırken kulaklarım kıpkırmızı oluyor ve gerçekten canım yanıyor... özellike küpe varken gerçektende büyük işkence. bu sorunu gidermek için ne yapabilirim?!
    Küpeyle takmani tavsiye etmem. Çünkü cikarirken küpen batar ve tahris eder. Küpesiz takarken de yapiyorsa artik balaklava öneririm.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı koray gfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @CaBaR250 ;
    Teşekkür ederim kardesim darısı başına inşallah daha iyileri olur amin ..
    @psychocake;
    Tabiki tanışırız görüşürüz sohpet ederiz

Bu tiger egzoz hakkında ne düşünüyorsunuz bi arkadaş vardı cbr 250 r na takmıştı sonra 600rr a geçmişti o arkadaşımızın yorumlarını alabilir miyim @wolrath
    bana kalırsa kesinlikle takma. tek sılındır ve hacımsız bır motorda guzel bır ses almak ımkansız maalesef. cok denedık. farklı markalarla vs ile ama ı-ıh. 1500lıra da versen 250cc tek silindir makina umdugun-bekledıgın sesı cıkarmıyor.

he orjınalı hıc ses cıkarmıyor-bıraz farkedılmek ıstıyorum-tıger karbon 5.5 kg da hafıfmıs bıraz da olsa perfo katsın vs dıyorsan amenna.

Az sayıda insanlardan biri olarak bende orjinal egzozunu seviyorum. Su motoru gibi ses çıkartacağına motorsiklet gibi çıksın :D 5-6bin devir civarı hırıltısı başlıyor motorun orjinal egzoz ile.

Motosikleti
    pani / 3colore
    bugünkü geziden...

umut ve bulent'e bana eşlik ettikleri icin tesekkurler. cok guzel bı gundu. yorucuydu (ozellıkle sıle-agva arası) ama degdı.

inertiya, kakare, b.dog ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kaskınızı yeni mi aldınız acaba?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Doğrudur. yeni kask

Motosikleti
    Çok güzel bir gezi olmuş abi. Allah devamını getirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

Doğrudur. yeni kask
    Kaskı çıkarırken ya da takarken kaskın iplerinden tutup kaskı dışarıya doğru açın. Yani bir bakıma kaskı gerdirin kafanıza takarken. Çıkarırkende aynı şekilde, bağlantı iplerinden tutun kaskı sağ ipi sağ tarafa, sol ipide sol tarafa doğru çekin ve kaskı o şekilde çıkarın. Farkı görüceksiniz. Bende 15 dakika önce motomax'tan geldim. Orda kask baktım. Dediğim gibi çok daha rahat takılıp çıkarılıyor kask. Tabi hemen alışamazsınız bu duruma. Alıştığınız zaman anlamayacaksınız bile Bu arada marka model hangi kaskı aldınız acaba?
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Walla çok teşekkürler ilgin için. aynen söylediğin gibi takıp çıkartıyorum kaskı ben zaten en azından çalışıyorum Zeus 1200 benim kask mat siyah çok çok iyi bir marka değil diye biliyorum Zeus'u ama ls2 lerden iyidir diye düşünüyorum. En azından ucuz kasklarına göre. Ve kafama çok güzel uyuyor içerisindeyken kulaklarımda, sarmasında vs hiçbir problem yok kafam içerisinde oynamıyor ama buna ramen çok rahat.

Nexthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sana özelden bir mesaj gönderdim ama geldi mi acaba?
    Butun sorularını cevapladım. Merak ettıgın bısı olursa sorarsın yıne. Bu arada Egzozumu taktırdım cıdden sesi çok fazla ama bi süre boyle kullanıcam kısa zamanda resimleri koyarım.
    35 FA 1995 İzmir/Buca

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    http://www.hondapartshouse.com/oemparts/#/l/hon/506fb164f870023124435d71/2012-cbr250r-ac-parts
    http://www.bikebandit.com/houseofmotorcycles/2011-honda-cbr250r/o/m20421#sch756721
    http://www.powersportspro.com/pages/OemParts?aribrand=HOM#/Honda/CBR250R_AC_(12)_MOTORCYCLE%2c_THA%2c_VIN%23_MLHMC4 10-C5200001_TO_MLHMC410-C5299999/TURN_SIGNAL/CBR250R-12-THA-AC/2Y14KYJBKYJ4F3500B

CBR 250 R Yedek parça katalogları

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar adana ve çevre illerden(ankara'ya kadar olabilir) 2012-13 model Siyah veya Beyaz renk(Tricolor değil) satmayı düşünen varsa irtibata geçerse sevinir.herkese iyi sürüşler dilerim.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Hayirli olsun motorun kardes

Bende yeni sayilirim 1000 km doldu bugun

İzmir guzelyalidan bende

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Alıntı Nexthor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img594.imageshack.us/img594/6684/img0294ujq.jpg
    Bi fotoda benden olsun forumdada sürücülüktede yeni sayılırım motoruda yeni aldım zaten ilk motorum.
    Tabi ekipmanımızda yeterli
    Marushin Kask
    Venom eldiven, mont, dizlik...
    35FA1995 İzmir Buca!!!
    Hayirli olsun motorun arkadas

Bende yeni sayilirim 1000 km doldu bugun

İzmir guzelyalidan bende

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar adana ve çevre illerden(ankara'ya kadar olabilir) 2012-13 model Siyah veya Beyaz renk(Tricolor değil) satmayı düşünen varsa irtibata geçerse sevinir.herkese iyi sürüşler dilerim.
    2011 model 4300 km de ceyhanlı bir abim satıyordu onunla iletişime geç istersen aramıza hoşgeldin bu arada özelden tanışalım

Motosikleti
    Walla çok teşekkürler ilgin için. aynen söylediğin gibi takıp çıkartıyorum kaskı ben zaten en azından çalışıyorum Zeus 1200 benim kask mat siyah çok çok iyi bir marka değil diye biliyorum Zeus'u ama ls2 lerden iyidir diye düşünüyorum. En azından ucuz kasklarına göre. Ve kafama çok güzel uyuyor içerisindeyken kulaklarımda, sarmasında vs hiçbir problem yok kafam içerisinde oynamıyor ama buna ramen çok rahat.
    Bende bugün Scorpion exo500, Agv k-3, Nolan N63, Caberg V2RR modelini inceledim. En çok hoşuma giden kask Scorpion oldu. Kafamı tamamiyle sarıyor bir kere. Hiç bir yerde boşluk yada diğer yerlere oranla fazla bir baskı yok. Agv'yi görünce ahaa işte kalite burda dedim. İç yapısına baktım biraz hoşuma gitmedi scorpion kadar. Sonra kafama taktım o da ne, kafamın ortasının sağ ve sol yanları boş. Kaskın yapısı bir acayip. Hiç hoşuma gitmedi. Sonra Nolan N63'e bakıyım dedim. Aldım elime Scorpiona nazaran hafif geldi hemen. İç malzemesi agv'den de beter di, esnetiyim biraz kaskı dedim çatır çutur etti, lan dedim aha kırılıyor üstüme kalıcak hemen bıraktım kaçtım Caberg V2RR'ı kafama takma fırsatım olmadı ama genede iç yapısı bir scorpion gibi dolgun, insanın kafasını sarıcak cinsten değil. Bu arada scorpion'da hava yastığı diye tabi edilen pompaladıkça şişen pad'lerden var içinde. Uzun yolda extra komfor sağlar bu şahsen güzel. Birde kendinden güneş vizörlü bir kask. Açıkçası scorpion çok hoşuma gitti. Sanırsam scorpion alacağım.

Motosikleti
    pani / 3colore
    exo-500 1600gr. uzun yolu var bu ısın. hepsını dusunerek alın derim.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    exo-500 1600gr. uzun yolu var bu ısın. hepsını dusunerek alın derim.
    1600 çok yahu 200km sonra boyun fıtığı olur adam.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    hoşbulduk hocam.ceyhanda kini gördüm temiz duruyor fakat 3 hafta önce ev arkadaşım 2013 modeli o fiyata aldı(2700 km deydi),biraz fazla istiyor gibi geldi bana.tabii sahibinden.com fiyat şişirmesine gelenlerde çok,bakalım arama hali içerisindeyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler