Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Bugün saat 17:30 civarında konşuk motordan demet hanım aradı. Motorunuz hazır gelip teslim alabilirsiniz dedi. Gidemedim ((
    Ben onları 6 ay bekledim onlarda beni beklesin bir gün. İntikaaaaam.
    İçime oturdu valla ))))
    Flash_9 ve ugur.t bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün konşuk motor aradı, motorunuz hazır, gelip alabilirsiniz dedi. Ben 6 ay bekledim onlarda bir gün beni beklesin.
    Böyle konuşması kolay tabi ama kolay kolay uyku tutmaz seni bu gece
    b.dog bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı visamlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nisan ortası Tricolour 2011 model 12000km 7.500'e aldım İstanbuldan belki yardımcı olabilir sana
    Teşekkür ederim sağolun. Bu benim için iyi oldu. Benimde alacağım motor aşağı yukarı o km'lerde. Her hangi bir extra varmıydı motorunuzun üzerinde? Elcik,egzoz,direksiyon topuzu, Grenaj takozu vs
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim sağolun. Bu benim için iyi oldu. Benimde alacağım motor aşağı yukarı o km'lerde. Her hangi bir extra varmıydı motorunuzun üzerinde? Elcik,egzoz,direksiyon topuzu, Grenaj takozu vs
    hayır ekstra bir şeyi yoktu. Lastikleri dahi fabrika lastikleriydi. Sağa sola sürtmeden dolayı oluşan ufak çizikleri var sadece onlarda halledilmeyecek şeyler değil. Ufak birde kazası varmış. Almadan önce şase numarasından araştırdım. Orjinal karenajı ile değiştirilmiş serviste.

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    4 yıl keeway SL 150 kullanan biri olarak söyleyebilirim ki titreşim makul seviyede. SL deki titreşimden sonra bu otomobil gibi geliyor. yüksek devirlerdeki titreşimi normal karşılamak lazım. işte kıymetinin daha iyi bilinmesi için diyorum ki ilk motor için cbr 250r en iyi tercih değil. Ancak sürüş eğitimi, tam koruma ve biraz da sabır olursa ilk motor olmasında sakınca yok.
    theplatoon bunu beğendi.

arkadaslar motorumu 2.el 9000 km de almistim ve toplamda 200 km yaptım. bakıma goturmek istiyorum yag kontrolu, zincir temizligi ve frenlerin kontrolu icin. baska baktırmam gereken ne var aklınıza gelen

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Arkadaşlar 2013 model cbr 250 r sini teslim alan arkadaşlar plakalarının ilk harflerini söyleyebilirlermi acaba.
    benimki j . bu güne kadar hiç j ile başlayan plaka görmemiştimde tuhafıma gitti...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorumu 2.el 9000 km de almistim ve toplamda 200 km yaptım. bakıma goturmek istiyorum yag kontrolu, zincir temizligi ve frenlerin kontrolu icin. baska baktırmam gereken ne var aklınıza gelen
    Alırken baktırtmadıysan hep çok önemli olduğunu okuduğum "esas ustaya motorun sesini ısrarla dinlet"

Anladığım kadarıyla en ciddi mevzular ciğerden gelen sesten açıkça okunabiliyormuş tecrubeli kulaklar tarafından Gerisi rutin zaten, hayırlı olsun
    b.dog bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2013 model cbr 250 r sini teslim alan arkadaşlar plakalarının ilk harflerini söyleyebilirlermi acaba.
    benimki j . bu güne kadar hiç j ile başlayan plaka görmemiştimde tuhafıma gitti...
    plakam cıkmadı henüz merak ediyorum bende senin plaka hayırlı olsun.
    b.dog bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle konuşması kolay tabi ama kolay kolay uyku tutmaz seni bu gece
    haklısın. en son baktığımda saat 3 tü. şu an mal gibiyim valla. motoru alınca sevindiğimi anlayamayacağım galiba ))))))

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Başakşehirde tri colar topcase li cbr250r sahibi arkadaş burda mu tam görmedim ama 34 jj plakası vardı sanırım. Dün 3 defa beklerken onumden gecti tam selam vercektim beklediğim kişi geldi selam veremedim :D yeni aldmış sanirim alıştırma yapıyordu

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    http://www.feyizoglu.com/Cobra-Yazli...n_45958.html#1
    arkadaslar eldiveni önerirmisin karar veremedim?ve ya tavsiyeniz varmıdır motoru pazrtesi teslim alcam ama eldiven yok hala? motor botuda tavsiye edebilirseniz sevinirim

RİDER54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çiftsilindir glardıon teneke- skyjet150 - cbr250r
    Arkdaşlar 30 40 gün bekleme sonunda zam ile beraber motoru dün aldım 26 km yol yaptım ve size bir sorum olucak motorun ön bölümünden çok rahat bi şekilde yanık plastik kokusu geliyor bu koku yeni alan arkadaşlardada oldumu contalardan mıdır acaba ?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    istanbul kadıkoy tayfası. aksama cay ıcelım mı

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı RİDER54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar 30 40 gün bekleme sonunda zam ile beraber motoru dün aldım 26 km yol yaptım ve size bir sorum olucak motorun ön bölümünden çok rahat bi şekilde yanık plastik kokusu geliyor bu koku yeni alan arkadaşlardada oldumu contalardan mıdır acaba ?
    Hemşerim hayırlı olsun.Ersindenmi aldın.
    Motor ambalajından yeni çıkarıldıysa plastik malzemeye has koku olabilir.Yeni arabalardada benzer koku oluyor.(Ama yanık kokusu gibi değil tabi)

AristoCBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

Alıntı Flash_9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakam cıkmadı henüz merak ediyorum bende senin plaka hayırlı olsun.
    Muhtemelen DZ olacak ben bugun alelacele BJ aldim pzt ruhsati alacagim
    Flash_9 bunu beğendi.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Rodaj bakımını yaptıran arkadaşlar genelde kaç km'deyken yaptırdılar? Hemen 1.000km olunca ilk iş götürdünüz mü?
    ben sanki 1.200 civarı götürebilcem bu kadarlık bi gecikme sıkıntı yaratır mı? ki bence önemsencek bi gecikme değil ama bilenlerimize danışmak istedim

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı AristoCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

Muhtemelen DZ olacak ben bugun alelacele BJ aldim pzt ruhsati alacagim
    Hayırlı olsun.Benim arabamın plakasıda 06 BJ (Adapazarlıyım ama plaka değişikliği yapmadım.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj bakımını yaptıran arkadaşlar genelde kaç km'deyken yaptırdılar? Hemen 1.000km olunca ilk iş götürdünüz mü?
    ben sanki 1.200 civarı götürebilcem bu kadarlık bi gecikme sıkıntı yaratır mı? ki bence önemsencek bi gecikme değil ama bilenlerimize danışmak istedim
    Servis açısından bir sıkıntı yaşamasanda motora eziyet etme.Rodaj dönemi yağını ne kadar erken değiştirirseniz o kadar sağlıklı olur.

AristoCBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=S.Orhan;3025700]Hayırlı olsun.Benim arabamın plakasıda 06 BJ (Adapazarlıyım ama plaka değişikliği yapmadım.)[COLOR="Silver"]
    Sağol, ALLAH Razı olsun.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    LS2 kask kullanan kaç kişi var ve hangi modelini kullanıyorsunuz? Kullandığınız motorunuza göre memnunmusunuz kaskınızdan? Rüzgâr alma, aerodinamik yapısı bakımından nasıl?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler