Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

evet arkadaşlar uzun süredir sizleri takip ediyordum bugün honda cbr250r'ıma kavuştum
    2012 model 9000 km de. 2000 km önce michelin pilot active lastikler takılmış üzerine.
    noterden geçici ruhsatı aldım. hem sizlere bir iki konuyu danışmak isterim hemde sizlerden varsa tavsiyelerinizi almak isterim.
    Ruhsatı gidip kendim almak istiyorum. noter şişlideydi. Şişli emniyetemi gitmem gerekiyor ruhsatı almak için? Sigorta yaptırmadan ruhsatı alabilirmiyim?
    Sigorta ücretleri ortalama nedir acaba? Bu aralar yağmur var branda alayımmı hemen? Alarmlı disk kilidi almayı düşünüyorum yarın almış olacağım

İlk motorum önerileriniz olursa çok memnun olurum.
    ormankebabi, barodi ve deep_far bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar uzun süredir sizleri takip ediyordum bugün honda cbr250r'ıma kavuştum
    2012 model 9000 km de. 2000 km önce michelin pilot active lastikler takılmış üzerine.
    noterden geçici ruhsatı aldım. hem sizlere bir iki konuyu danışmak isterim hemde sizlerden varsa tavsiyelerinizi almak isterim.
    Ruhsatı gidip kendim almak istiyorum. noter şişlideydi. Şişli emniyetemi gitmem gerekiyor ruhsatı almak için? Sigorta yaptırmadan ruhsatı alabilirmiyim?
    Sigorta ücretleri ortalama nedir acaba? Bu aralar yağmur var branda alayımmı hemen? Alarmlı disk kilidi almayı düşünüyorum yarın almış olacağım

İlk motorum önerileriniz olursa çok memnun olurum.
    Park edince üzerini branda ile ört, ıslanmasın. Yağmurlu havada kullandıysan brandayı örtmeden önce kurula, kokmasın. Motora bir uzuvunmuşcasına alışmadan artçı alma,devrilmesin. Çok yüksek devirde kullanma, titretmesin. Temizliğini, yağını, suyunu, bakımını eksik etme, üzmesin. Kilitlemeyi unutma, yürümesin. Ekipmanlarını unutma, başına bişey gelmesin. Hayırlı olsun, iyi sürüşler dilerim.
    barodi ve deep_far bunu beğendiler.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletimi cuma dediler ama süpriz oldu bugün aldım işlemler bitmiş ve yeni kaskım yeni mont eldivenim ve yeni motosikletimden işyerinin otoparkında çektirmiş olduğum bir kaç resim
    http://img405.imageshack.us/img405/2...0314165224.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img4.imageshack.us/img4/8144/20130314165235.jpg

http://img515.imageshack.us/img515/9...0314165250.jpg

http://img823.imageshack.us/img823/4...0314165431.jpg

http://img13.imageshack.us/img13/466...0314165407.jpg

cbr 250 nin bu rengi gerçekten çok hoşuma gitti.Kazasız keyifli sürüşler dilerim...
    barodi bunu beğendi.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    8000-8500 derken bugün cbr 250 r siyah 2012 model 7500 kmde full orjinal motoru alamadım.satıcı gaddar çıktı
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    suyunu nerden kontrol ediyoruz motorun ve hangi su ile ve nasıl tamamlıyoruz cbr 250 nin.
    birde 0 motosikletin cbr 250 nin ön ve arka lastiği kaç sayı şişicek .kontrol etmeye gerek varmı sonuçta 0 motosiklet ne dersiniz?

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Merhaba arkadaşlar motorunun grenajını söken varmı? ben orta siyah kapağı karbon kaplıycam bu gün kullanıcı kılavuzundan bakım Orta büyük grenajı sökmek için 2 vida var 3 tanede tırnak bu 3 tırnağı nasıl çıkartıcam anlamadım çektim gelmedi fazlada yüklenemiyorum kırılır diye bu tırnakları çıkartmanın bir yöntemi varmı daha önce grenaj alıp takan olmuştur belki?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suyunu nerden kontrol ediyoruz motorun ve hangi su ile ve nasıl tamamlıyoruz cbr 250 nin.
    birde 0 motosikletin cbr 250 nin ön ve arka lastiği kaç sayı şişicek .kontrol etmeye gerek varmı sonuçta 0 motosiklet ne dersiniz?
    Kontrol etmekte fayda var benim 33 olması gereken psi 18 gelmişti mesela

Arka maşada veya civarında bir etikette belirtilmiş olabilir ön/arka hava basınçları (genelde böyle olur) veya kılavuzda, en doğrusu yazıyordur mutlaka
    barodi bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ön ve arka normalde 29 psi olması gerekiyor kitapçıkda yazıyor
    wolrath ve barodi bunu beğendiler.

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar motorunun grenajını söken varmı? ben orta siyah kapağı karbon kaplıycam bu gün kullanıcı kılavuzundan bakım Orta büyük grenajı sökmek için 2 vida var 3 tanede tırnak bu 3 tırnağı nasıl çıkartıcam anlamadım çektim gelmedi fazlada yüklenemiyorum kırılır diye bu tırnakları çıkartmanın bir yöntemi varmı daha önce grenaj alıp takan olmuştur belki?
    3 vida var, 2 sini söküp, birini unuttunuz galiba. Onun dışında çekince kolayca çıkıyor, daha geçenlerde söküp taktım .

http://www.youtube.com/watch?v=4VSHCxN63fk

3. dakikadan sonrası.
    chemical bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 vida var, 2 sini söküp, birini unuttunuz galiba. Onun dışında çekince kolayca çıkıyor, daha geçenlerde söküp taktım .

http://www.youtube.com/watch?v=4VSHCxN63fk

3. dakikadan sonrası.
    eyvallah saol bende yeni gördüm youtube de sende paylaşmışın Bende malezyalı bir eleman sökmüş onun videosunu izledim bu senin paylaştığın ingilizceydi iyi oldu. Kitapçıkta A ve B vidasını sökün diyor 3 vida yok 3 tanede klips diyor ben 2 vidayı söktüm çıkmıyor deli oldum havada kararmıştı nettende bir araştırıyım dedim iyiki zorlamamışım bu internet paylaşım gerçekten çok güzel bir şey forumun yararları işte
    seigen bunu beğendi.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Arkdaslar herkese merhaba oncelikle

Motorumuzu aldik brandamizida

Simdi bi tank pad almayi dusunuyorum

Motorum 2012 full siyah cbr 250 r

Pad olarak ne alabilirim sahibinden.com da baktim ama guze
    Bisey bulamadim

Onerisi olan var mi aceba

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaslar herkese merhaba oncelikle

Motorumuzu aldik brandamizida

Simdi bi tank pad almayi dusunuyorum

Motorum 2012 full siyah cbr 250 r

Pad olarak ne alabilirim sahibinden.com da baktim ama guze
    Bisey bulamadim

Onerisi olan var mi aceba
    Hondanın carbon tankpedi var çok hoş balık sırtı diye de geçiyor bulursam bende onu alıcam öneririm çok hoş.

http://www.motosport.com/motorcycle/HONDA-GENUINE-ACCESSORIES-CARBON-FIBER-TANK-PAD

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 tl yağ olsa filtre ne kadardır ki ? max 100 tutar heralde demi?
    Yukselis 60-80 lira tutar max dedi. Pazartesi gidecegim 1000 bakimina ya da yarin. Daha saglikli bilgiyi veririm.

Yakit mevzusu 3 kez fulledim her depoda bir oncekinden daha az yakti.

Kasko mevzusu : 3 sigortadan fiyat aldim en ucuz 1700 tl verebildiler o kisim biraz fena

Lastik mevzusu: rodajda oldugumdan fazla zorlamadim ama yagmur da da kullandim islak zemin irc lastik birbirini hic sevmiyor . Deniz kenarindan yogun su birikintilerinden aman temkinli gecelim.

Vitesin bostan 1 e gecis mevzusu: baslarda biraz takiliyor ya hafir ileri geri yapin ya da debriyaji tamamen sıkıp biraz bırakin geciyor

Gidis: 110 kiloyum kiyafetlerle 7000 devirde 117-120 yapiyor ki kesinlikle yeterli ama hadi desen 150 yapar ben demedim henuz

Durus: on fren biraz sert geldi bana zamanla yumusatacaktir. Arkalar cok tatli virajda insani strese sokmayacak kadar munis.

900 km geride kaldi urla seferihisara gidilip gelindi otoban , sehir ici , sehirler arasi turlu yollar da denedim cok memnunum suspansiyon sert sizi hoplatiyor ama lastikler yerde.
    Sesini boyle seviyorum hic egzost taktirmaya gerek yok.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Hondanın carbon tankpedi var çok hoş balık sırtı diye de geçiyor bulursam bende onu alıcam öneririm çok hoş.

http://www.motosport.com/motorcycle/HONDA-GENUINE-ACCESSORIES-CARBON-FIBER-TANK-PAD
    Evet cok hos gorunuyor ya

80 lira cok mu sanki benim aklimda bi 30- 40 lira fln vardi ama

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet cok hos gorunuyor ya

80 lira cok mu sanki benim aklimda bi 30- 40 lira fln vardi ama
    yabancı site sanırım o yüzden fiyatını bilemiycem try türk lirası heralde

Ben onu kullanıyorum, Aralık 2011'de D&B'den almıştım da taa o zamandan kaldı mı bilmem .

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    yabancı site sanırım o yüzden fiyatını bilemiycem try türk lirası heralde
    Evet dillerden turkceyi sectim try diyor muhtemel turk lirasi

65 km oldu motorum daha ama yakinda. Bakinca kucuk farkliliklar var temas noktalarinda kesin almam lazim

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    az once 35 km yol yaptım yagmurdan erken dondum bana gıtmıyor sıkılırsın vs dedıler ben hayatımı sevıyorum rodajdan iyikide cb125e den sonra bunu almısım 7000 devri geçmedim bir an 142km gordum ve elım hemen gerı cekıldı 78 kıloyum belkı etkıleyen budur ama kesınlıkle tork her an hıssedıyorsun 2012 pearl white aldım yenı rengı bence cok guzel kısmetse bınlerce km yapıcam yakında resımde ceker yuklerım suan heyecandan fırsat bulamıyorum tank ped beyaz gıdıcek ne olabılır fıkırlerı ıstıyorum ???

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Beyler hyosungla ninjanın top speed hızlarına bakayım dedim öyle pekte hızlı gitmiyorlar gibi.hyo eğimli yolda 178 görmüş var bir tane, ninja da düzlükte acaip yavaş kalmış gibi görünüyor bunların süratini bilen var mı. (ninjanın 190 çekilmiş videosu demeyin çünkü nasıl bir inişten indiyse artık motor son devirde ve diğer videolar da 190 gören felan yok )

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    155-165 arası degısır

10 km/h den fazla bir fark yok realitede.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler