Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2o11 Yamaha YBR 125 ESD, Zongshen 110 Cup
    Alıntı ugurbocugu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr deil cbr ın fotolarını çekebilirmisin :D
    yarın uğrayayım ben Honda Ordu 'ya .. varsa detaylı foto cekerim, kac adet var bilgilendiririm, numarasınıda yazarım dileyen ulaşır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 2010

slmlar

arkadaşlar manisa da ordu aş. de mavi beyaz var almak isteyenlere duyurulur resim çektim eger ekliyebilirsem eklicem baya kalıplı begendim gerçekten

Motosikleti
    cbr250r
    slm arkadaşlar, bugün cbr250r sahibi oldum.perşembe veya cumartesi nasip olursa motoru teslim alacağım.

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    mayısta gelecek olanlar geldimi

Motosikleti
    Honda CBF 150
    motokurt abinin cbr250 sini bugün gördüm affına sığınarak üstüne oturdum bi çalışmasını dinledim abi bağışla gerçekten de çok güzel makine eğer şuanki öğrenci durumumla yedek parça masrafını karşılayabilecek olsaydım cbf150 yerine cbr250 yi kesin alırdım. Güle güle kullan abi orada daha fazla tutma insanın gözü kalıyor

Motosikleti
    yamaha ybr 2010

slm

galiba gelmiş :D resimlerini çektim üstnne bindim hoş motor

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    alla alla mayısın 2 haftası veya ilk haftası gelecek diyorlardı vay be bence o nisanda gelenlerdendir satamamıştır elinde kalmıştır

Motosikleti
    yamaha ybr 2010
    yok kardeş ben bayadır takip ediorum aynı bayiyi düne kadar yoktu magazada yeni geldi bu motor

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Motoru gelen arkadaşların gözü aydın hayırlısı olsun....

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motokurt abinin cbr250 sini bugün gördüm affına sığınarak üstüne oturdum bi çalışmasını dinledim abi bağışla gerçekten de çok güzel makine eğer şuanki öğrenci durumumla yedek parça masrafını karşılayabilecek olsaydım cbf150 yerine cbr250 yi kesin alırdım. Güle güle kullan abi orada daha fazla tutma insanın gözü kalıyor
    Bende geçen gün motokurt abinin motorunu görmeye gittim fakat yükseliş honda kapatmıstı, saat akşam 7 gibi falandı, güvenlik görevlisinden rica ederek içeri kadar gittim ve sadece camdan seyretmekle yetindim. İçeri girebilmiş olsaydım senin yaptıklarını bende yapardım ama kısmet sanaymış, motokurt abiyi tanıyorum zaten, perşembe günü alacak muhtemelen hafta sonu bir araya gelir resim falanda çekeriz hemde sesini duyarız
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geçen gün motokurt abinin motorunu görmeye gittim fakat yükseliş honda kapatmıstı, saat akşam 7 gibi falandı, güvenlik görevlisinden rica ederek içeri kadar gittim ve sadece camdan seyretmekle yetindim. İçeri girebilmiş olsaydım senin yaptıklarını bende yapardım ama kısmet sanaymış, motokurt abiyi tanıyorum zaten, perşembe günü alacak muhtemelen hafta sonu bir araya gelir resim falanda çekeriz hemde sesini duyarız
    Bi deneme sürüşü istesem motokurt abiden 100 km yapmadan döneceğimi sanmıyorum heheh şakası bi yana çok dikkat çekecek izmirde yanılmıyorsam izmirdeki tek cbr250r abimizin

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    yarin bende bi honda yukselişe gidiiimde gun yuzuyle goreyim su motoru içim rahatlasin kendi motorumu satsamda alsam sundan super olucak gerçi arada kle 500 e gidip gidip geliorum ama
    hyosung gv 250

Motosikleti
    yamaha ybr 2010
    http://i51.tinypic.com/mcyotx.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 ----------

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    http://www.youtube.com/watch?v=ZbmOsu_d2Ag

Türkiye'ye birtürlü gelemeyen şu cbr 250r lara bakın hele 10. saniyede boy boy duruyorlar =)

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı ugurbocugu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 ----------

bu motor satılmış mı? bir bilgin var mı?

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mayıs partisi henüz gelmemiş bende bekliyorum mayısın birinci haftası geleceğini söyledi bayi..

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Mrb arkadaşlar
    fuara gelen cbr250r izmirde satılmış hatta kullanan kişinin elektirik aksamındaki arızalarından ve yakıtından dolayı bayağı sıkntısı varmış diye duydum.
    açıkcası bende cbf mi iptal edip cbr250r alıcaktım ki aşık olmuştum bu motora amma hem bu söylentiden dolayı hemde motor yeni çıktı biraz otursun diye şuan almaktan vazgeçtim cbf150 yi alıyorum seneye nasip olrsa diyorum.
    izmirli arkadaşlar bir soruşturabilirmisiniz fuar a gelen cbr250r izmirdeymişmi bunu izmir bayii nizde bilebilir.
    saygılarımla
    slmlr
    yeni motor alan arkadaşlara hayırlı olsun
    kazasız cezasız sürüşler.

sana tavsiyem bu elektirik arızası olan cbr yi al şimdi.yağmurdan kaçarken doluya tutulma cbf 150 sanki çok mu iyi. bak sahibinden com da kullanıcılara sor. 20 binde dişli motor yaptıran çok
    cbr 250 yi alırsan sevmediğin an bilmeyen birisine kakalarsın yani satarsın alıcısı bulunur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7549357/detay/

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    biraz once honda yukselişe gittim birtane cbr250 r wardi oda motokurt abinin sanırım adam bi telefonla konustu 1 tane war onuda bugun teslim edicez dedi. plakasida cikmis ... bugun ilk defsa calı gordum 5800 lira pesin 3000 lirayi 5 e boleris dedi. neyse de bu honda yukselişteki adamlar cok laylaylom bi soru soruoz zorla cvp weriolar:S sahibi olsam hepsini kowarim wala
    hyosung gv 250

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz once honda yukselişe gittim birtane cbr250 r wardi oda motokurt abinin sanırım adam bi telefonla konustu 1 tane war onuda bugun teslim edicez dedi. plakasida cikmis ... bugun ilk defsa calı gordum 5800 lira pesin 3000 lirayi 5 e boleris dedi. neyse de bu honda yukselişteki adamlar cok laylaylom bi soru soruoz zorla cvp weriolar:S sahibi olsam hepsini kowarim wala
    tok satıcılar böyle oluyor malesef. hep bir yarım ağızlar. gitmişken arkadaş için honda pcx 125 sordum. toplam tr yr 40 adet gelecek dedi. 46 mı 49 mu bayii var hesap et her birine kaç adet düşüyor dedi. gelince arar mısınz dedim 55 kişi var sırada ararım dedi. bende yedim dedim içimde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler