Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı bi işe kalkıştık düğün masrafı ev eşyası v.s para lazım olacak abi şu telaşeleri bi atlatalım sonra en azından aynısı belkide biraz daha büyük cc bi makinayla katılıcam aranıza

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:48 ----------

Bizim burada bi reklamcı arkadaş Netten alıntı yaparak tasarladı logoyu lazımsa sanada yaptırır gönderebilirim kargoyla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:50 ----------

bu arada ilanımın linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29888056/detay

çok iyi olur dostum. Bana mümkünse görselini de mail atsan olur. renk değişimi yapmam gerekebilir.

teşekkürler.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese hayırlı geceler. ben Sayfaya yeni üyeyim. Çok yakında bir motorsiklet almayı planlıyorum ve 0 km. bir motosiklet düşünüyorum. Ve formda adı çok geçen Bisan Lifan 250 Modeli aklımdan geçiyor. Ve bu konuda siz büyüklerimin bilgisi dahilinde hareket etmekte fayda olacağını düşündüm. hepinize saygılar sunuyorum. keyifli sürüşler.

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Uygun fiyata başımı ağrıtmayacak bir motora bineyim diyorsan tavsiye ederim.
    Tekirdağ-Çorlu

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    kazasız belasız 10.000 i devirdim arkadaşlar

Motosikleti
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız 10.000 i devirdim arkadaşlar
    HAyırlı uğurlu olsun. Bende 13000 lerdeyim 10000. km mi izmir yolunda doldumuştum ben.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Ah Ah : (

Ben Şu an Antalya SERİK bölgesindeyim. Burada Serik'te bulunan Bisan mağazasında iki adet sıfır 2006 çıkışlı Roadstar 250 vardı. Adamlar ikisinide ölü fiyatına satmışlar. Evet. Sadece 2.500'er liradan vermişler tanesini. Adamın bir sözü vardı bugün. Tuhafıma gitti. Sizlerle paylaşmak istedim o cümleyi. ''Biz o motorları 2006 da getirttik ama satamadık bu zamana kadar. Dükkandan sabah dışarı çıkar, akşam geri al içeri, sabah çıkar akşam geri al derken 0 km motora 24 km yol yaptırmışız'' dedi. Sevineyim mi üzüleyim mi anlayamadım. Nitekim motorlar ölü parasına gitmiş. Kaçırdık abiler güzelim Roadstarları.

Motosikleti
    Alıntı ChangE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Şu an Antalya SERİK bölgesindeyim. Burada Serik'te bulunan Bisan mağazasında iki adet sıfır 2006 çıkışlı Roadstar 250 vardı. Adamlar ikisinide ölü fiyatına satmışlar. Evet. Sadece 2.500'er liradan vermişler tanesini. Adamın bir sözü vardı bugün. Tuhafıma gitti. Sizlerle paylaşmak istedim o cümleyi. ''Biz o motorları 2006 da getirttik ama satamadık bu zamana kadar. Dükkandan sabah dışarı çıkar, akşam geri al içeri, sabah çıkar akşam geri al derken 0 km motora 24 km yol yaptırmışız'' dedi. Sevineyim mi üzüleyim mi anlayamadım. Nitekim motorlar ölü parasına gitmiş. Kaçırdık abiler güzelim Roadstarları.
    ilk çıktığında fiyatları biraz fazlaydı. hem pahalılığı hem de tam piyasaya çıktıklarında çinlilerin motorlarının kötü şöhretlerinin tavan yapması nedeniyle fazla rağbet görmediler. Fakat şu anda senin gibi ciddi ciddi almayı düşünenler var. Benim bir arkadaşım Sanırım manisa idi oradan kargoyla getirtmişti. Başka marka altında da piyasaya sürüldüler. İstersen onlara da bakabilirsin.

Sağlıcakla.

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    ankaradan motorumla seriğe gitmiştim geçen sene o mağazanın servis bölümünde zinciri yağlatmıştım.ozaman motorlar oradaydı üzüldüm doğrusu

Motosikleti
    Artık Yok...
    roadstarlar ilk çıkdığında o bölgede antalya civarında ben 5 bin tl ye satılan roadstalar biliyorum mağazalarda nerden biliyorum sahibindende dükkanlarda görmüşdüm bil hassa görmüşlüğüm yok bunlar o motor dükkanımı onuda bilmem günahlarını almıyım.. ama makul fiyata satanlar stoklarını çok rahat erittiler.. hatta ben istanbuldan roadstar bulamayıp gidip sıfır ankaradaki bayiden roadstar alan insan tanıyorum..

Evet O Motorlardı Abi

ankaradan motorumla seriğe gitmiştim geçen sene o mağazanın servis bölümünde zinciri yağlatmıştım.ozaman motorlar oradaydı üzüldüm doğrusu
    Evet Abi. Dediğin gibi. O bayii. Serik Merkezde Ziraat Bankası yanında. Daha iki gün önce gittiğimde motoru sattıklarını söylemişlerdi. Ve o motorlar. Sadece 2 tane getirtmişler zaten. Muhtemelen o motorlar bahsettiklerimiz. Ama pes etmek yok. Elbet 0 Km bir Roadstar bulunur. Artık Rüzgarı hissetmenin zamanı geldide geçiyor bileee. ; )

Bu nası bir hayat Arkadaş. Parayı denkleştirmeye çalışırken motor olur. Parayı denkleştirirsin ama alacak motor bulamazsın. nedendir acaba. Bahtsız bedevimiyim ne :-D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:24 ----------

2007 yılında Bisan Roadstarı ilk bayide gördüğümde ona aşık olmuştum ama bana tam tamına 4.750.00 lira fiyat çekmişlerdi o zaman. Ben o fiyatı düyunca o 250 lik motor gözümde 1000 Cc'lik Harley gibi gelmişti. Nasılda almak istemişti canım o motoru cebimde 1 liralık çekirdek parası yokken. Hatta sadece o motoru görmek için yol güzergahımı değiştirir ve Bisan Bayisinin önünden geçer o parıl parıl parlayan Roadstarı görmeye giderdim. Ama şimdi motorlar efsane oldu mubarek. Yok. Alacak motor yok paranla.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Sıfırını bulman artık zor ama ikinci el almayı düşünürsen sana motorumu önerebilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...asiyorum/detay
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    BİSAN ROADSTAR 250

mrb ayakcıklara

mrb hocam ayakcıklara ne kadar verdin ve nerde yaparlar boyle bişi satın falan mı aldın bende motorumu yeni aldım 6000 de daha 2010 cıkış trafige memnun gibiyim vitesten arada ses duyuyorum ve bide cok cok cok aşırı yakıyomus gibi bir his var içimde seninkinin yakışı nasıl tam olçemedim ama 20 krş u geciyor gibi geldi bana msn kubilaytandoagan@gmail.com

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ayaklıkları sanayide kendim yaptırdım. Paslanmaz cromdan maliyeti 70 TL civarı tutuyor. Ben ön arka yaptırdığım için 130 Tl gibi bir maliyeti oldu.

Yakışı motorun aslında çok düşük neden çok yakıyo diye düşündün ? 100 km de 3-3,5 lt yakıyor.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    Alıntı kazaam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb hocam ayakcıklara ne kadar verdin ve nerde yaparlar boyle bişi satın falan mı aldın bende motorumu yeni aldım 6000 de daha 2010 cıkış trafige memnun gibiyim vitesten arada ses duyuyorum ve bide cok cok cok aşırı yakıyomus gibi bir his var içimde seninkinin yakışı nasıl tam olçemedim ama 20 krş u geciyor gibi geldi bana msn kubilaytandoagan@gmail.com
    Üstadım bende öyle düşünüyordum ama hava filtresini değiştirdiğimde çok fark etti bence seninki 6000kmdir hiç bakılmamıştır ve zift gibim olmuştur bir bak istersen...ben bir depo ile 170-180 km giderdim şimdi 250km gidiyor yolda kalmayayım diye tamamlıyorum yedeğimde duruyor aynı zamanda...

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-6-500tl/detay

fiyat biraz fahiş değil mi sizce? Egzoslara bakınca zaten 0 olmadığı anlaşılıyor.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Lifan 250 b yi bu fiyata satmayı düşünüyordu fakat bu resimdeki motor 0 değil zaten Lifan 250 lik fiyatı Türkiye için yüksek olacak diye üretmekten vazgeçti diye biliyorum ben.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 ----------

Lifan 250 b modeli üretilmeye başlansaydı hiç yedek parça sorunu yaşamazdık çok güzel olurdu. 250 b nin uzun çamurlukları ve hava filtresi en çok hoşuma giden yeri.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan 250 b yi bu fiyata satmayı düşünüyordu fakat bu resimdeki motor 0 değil zaten Lifan 250 lik fiyatı Türkiye için yüksek olacak diye üretmekten vazgeçti diye biliyorum ben.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 ----------

Lifan 250 b modeli üretilmeye başlansaydı hiç yedek parça sorunu yaşamazdık çok güzel olurdu. 250 b nin uzun çamurlukları ve hava filtresi en çok hoşuma giden yeri.
    Ben de hava filtresine hasta oldum. bu şekilde filtre sistemi kurmak için karbüratörü döndürmek gerekli. Yapılmayacak birşey değil aslında. yedek parça olarak satılsaydı ben yapabilirdim.

Motosikleti
    DL 650
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-6-500tl/detay

fiyat biraz fahiş değil mi sizce? Egzoslara bakınca zaten 0 olmadığı anlaşılıyor.
    sıfır diyo ama eksoz yanık hiçde sıfır gibi durmuyo gerçekten

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    sıfır diyo ama eksoz yanık hiçde sıfır gibi durmuyo gerçekten
    aynen ya..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler