Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kar demişken
    http://i.hizliresim.com/lkWzPg.jpg
    bu arada motorum satılıktır arkadaşlar bilginize...
    Hayırlı olsun kaça satıyon ?
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    kafa kısmındaki yumruk kadar kablolama işini nasıl çözdünüz gözüme hoş geldi böyle görünce.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2300 istiyorum. Koruma demirinide yanında vereceğim alt sakal için çıkartmıştım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2300 istiyorum. Koruma demirinide yanında vereceğim alt sakal için çıkartmıştım.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    ya beyler 3-4 aylık idareten ls 2 ff351 ewil kask alayım diyorum var mı kullanan yada öneride bulunacak?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnun musun abi bu kasktan

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

ya şuan ff384 buldum o daha iyimiş güneş vizörü var içten

Motosikleti
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnun musun abi bu kasktan

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

ya şuan ff384 buldum o daha iyimiş güneş vizörü var içten
    buğu olayı ve içeriye ses alma olayı var fakat yüksek fiyatlı kask alacak durumum yok orta seviyede bir kask benim işimi görüyor, dediğiniz kaskı da alabilirsiniz güneşli havada çok işe yarıyor fakat mümkün olduğunca gece vizörü açmayın yolu görmenizi bozuyor.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    buğu olayı ve içeriye ses alma olayı var fakat yüksek fiyatlı kask alacak durumum yok orta seviyede bir kask benim işimi görüyor, dediğiniz kaskı da alabilirsiniz güneşli havada çok işe yarıyor fakat mümkün olduğunca gece vizörü açmayın yolu görmenizi bozuyor.
    Belki sizinde işinize yarayabilir.Bu sitede arama yaparken buldum arkadaşın biri ff351 kaska iridıum gold diye tabir edilen cam takmıs şu ayna gibi olan türden buğu olayı tamamen ortadan kalktı diyor bi deneyin isterseniz

Motosikleti
    ayna gibi olandan var ama malum kış ayında onu deneme şansı bulamadım ama gece sürüşü çok etkiliyor çıkartıp tekrar orjinal olanı taktım.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    ayna gibi olandan var ama malum kış ayında onu deneme şansı bulamadım ama gece sürüşü çok etkiliyor çıkartıp tekrar orjinal olanı taktım.
    ff351 den memnunsunu ama dmi genel olarak e peki güneş vizörünün yokluğu çok etkilemiyor mu ?

Motosikleti
    ff351 den memnunsunu ama dmi genel olarak e peki güneş vizörünün yokluğu çok etkilemiyor mu ?
    tabiki memnunum, gündüz güneşli ise ve güneş direk yüzünüze geldiği zaman çok arıyorum ama tak çıkar imkanım olmadığı için tekrar orjinali taktım, gezilere çıkacak olduğum zaman yanıma alıp duruma göre takıp çıkartacağım, sizin verdiğiniz ff384 modelinide alabilirsiniz nasıl olsa içten vizörlü tak çıkar yapmazsınız, yaza doğru bende almayı düşünüyorum çene açılır ve vizörlü olandan.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Dün akşamdan beri farları açınca motorun devir göstergesindeki ışıklandırmanın sağ üst kısmı hızlı şekilde yanıp sönüyor sanırım kısa devre yapıyor :(

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Cumartesi temizliği ve zincir bakımı

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    hangi zincir yağını kullanıyorsun ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

ya beyler bide ls2 ff375 kask aldım şu kırmızı olanında shogun sanırım internette falan buna göre vizöre denk geldiniz mi hiç ? yada buna uyumlu başka bi modelın ?

Motosikleti
    hangi zincir yağını kullanıyorsun ?
    140 numara yağ
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    birçok marka var iphone,motul zincir yağlama spreyleri en iyileri ardından farklı ucuz markalar geliyor ve en sonda motordan çıkan atık yağ ile yağlamak kalıyor en ucuzu tabi tutunma oranı ve pislik yönünden biraz kötü

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Merhaba arkadaşlar, ön amortisörlerden mi yoksa gidondan mı bilmiyorum taşlı, toprak ve kasislerden geçerken çok sarsıyor takır tukur ses geliyor hala anlayabilmiş değilim. Birde bizim bu motorların yan ve orta sehpası biraz yere yakın mı ben sola yatırarak dönerken sürtüyor resmen.

Kasise sert girince benden de geliyor takur tukur ses anlayamadım nereye vuruyor da çıkarıyor o sesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Bir de arkadaşlar trafikte dur kalk yaptıktan sonra debriyajı bırakırken klik diye ses geliyo ileri atıyor beni sanki debriyajı kaçırıyorum bu neden oluyor motoru stop ettimmi yapmıyor sıkça dur kalktan sonra yapıyor

Motosikleti
    Arkadaşlar aynı ses benim motosikletimde'de vardı bozuk yolda - kasiste - frene basınca - vites değiştirince kısaca motor her sarsılışında takır tukur ses geliyordu bugün çözdük sorunu, sorun ön fren diskinin civataları gevşek bu civataları bir an önce sıktırın hem ses kesiliyor hemde frfen performansı yükseliyor.

Bugün motorun ön dişlisini 16 yaptım motor gerçekten çok iyi oldu zaten hissedilmeyecek kadar az olan titreşim sıfıra indi + motorun gidişi rahatladı ve son sürati yükseldi 4. vites 9000 devirde 110 gibi bir hıza ulaşıyor 5. vitese atamadım yol yoktu ama rahatlıkla düzde 130 - 135 gibi hızlara ulaşacağına inanıyorum, benim için son hız önemli değil sabit 100 ile giderken devir 7000'de oluyor benim için önemli olan bu

Yarın kontrol edicem bende yanlışlıkla wd 40 damlattım fren balatasına hiç tutmadı fren neredeyse :D düzellttim o olayı da dişli ile hiç uğraşmadım denemek isterim sabit 100-110 gitsin iyi. Benim anlamadığım bi konu da motor 2 kişi daha iyi gidiyor gibi geldi bana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)