Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    var ve 10600 de giriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Arkadaslar zincir arka masanin demirine degmesin diye plastik bir parca var onu bulamiyorum nettede bulamadim bilen varsa yardimci olabikirmi
    C.Kaan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Bulamazsanız sanayide sert plastikten kestirin. Iki tlye mal olmaz. Ben zincir iz yapmış diye aradım bulamadım kestirdim taktım. Asinma yok. Daha iyi oldu. Sonuçta demire değmesin diye bir malzeme.

Motosikleti
    parçayı buldum ama o şekildemi kestirdiniz yoksa üstüne ekmi yaptınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

bu göstergede 9000 bin kmye geldi

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Nerden buldun parçayı benimkide yarısına kadar erimiş

Motosikleti
    fabrikadan istettim bu gün o gelmedi ama can usta diye biri var bizim burda 2 zamanlı ustası şansa onun elinde çıkma varmış yeni gibi taktı takma dahil 10 tl çaylar ondan

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Üstüne. Kestiğim parça kalin değil. Epoksiyle üste katman halinde duruyor.

Motosikleti
    tam olarak kullandığınızz malzemenin adı nedir erimiyorsa bi daha ondan kulanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

bugün polis durdudu arkaya geçti plaka varmı diye baktı mavi tr yazısını ben kırmızı yaptırmıştım bu yasak dedi tırnakla çıkartmaya kalktı stickerı çıkartamadı ehliyet ruhsat dedi ben ehliyeti çıkardım verdim elimden ruhsatı aldı ben cüzdan kullanmam ruhsatın içine parayı koyuyorum ne lan bu para dedi dedim başka koycak yer yok sonra ehliyeti sorgulattı muayene baktı nerden geliyon dedi dedim buralıyım nereye gidiyon dedi motoru bakıma götürüyom dedim niye yybr almadın diyor sonra dedim onun beygiri düşük onda ybr var görüyorum arada sırada o adamı :D anlamadığım şey ruhsatımdaki paraya ve nereye gidip gitmediğime ne karışıyoor allah allah

Motosikleti
    Mondial Drift - mz etz125
    Arkadaşlar benim driftin lastiklerini değiştirmeyi düşünüyorum ama kararsız kaldım.Aklımda Michelin pilot street , Pirelli Duro Traction , Pirelli City Demon var bunların içinden siz olsanız hangisini seçerdiniz.Pirelli Duro traction kullanan varsa viraj performansı hakkında bişeyler yazarsa çok sevinirim lastik diş bakımından çok güzel duruyor asfaltta nasıl olur bu duro ??

Metzeler me22 kullanan varsa fikirlerini yazarsa sevinirim.

Motosikleti
    ben orjinallerleyim ama duratraction almayı planlıyorum

Motosikleti
    Mondial Drift - mz etz125
    bende duro traction almayı planlıyorum ama dişli olduğu için viraj performansını merak ediyorum acaba virajlarda nasıl yolu iyi tutuyomu?

Motosikleti
    bazı arkadaşlarda vvardı sorun çekmediler benim gezdiğim yerler full asfalt değil ondan duratraction almayı plaanlıyorum

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Drifte metzelere gerek yok pahali lastik yani. Motorun eti budu ne ki o lastik takilsin.
    Ben michellin pilot street taktim gayet guzel ve guzel ama asfalt yol icin guzel. Fakat disli lastik olacaksa kullanim alaniniza gore farkli lastikler bakabilirsiniz.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam olarak kullandığınızz malzemenin adı nedir erimiyorsa bi daha ondan kulanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

bugün polis durdudu arkaya geçti plaka varmı diye baktı mavi tr yazısını ben kırmızı yaptırmıştım bu yasak dedi tırnakla çıkartmaya kalktı stickerı çıkartamadı ehliyet ruhsat dedi ben ehliyeti çıkardım verdim elimden ruhsatı aldı ben cüzdan kullanmam ruhsatın içine parayı koyuyorum ne lan bu para dedi dedim başka koycak yer yok sonra ehliyeti sorgulattı muayene baktı nerden geliyon dedi dedim buralıyım nereye gidiyon dedi motoru bakıma götürüyom dedim niye yybr almadın diyor sonra dedim onun beygiri düşük onda ybr var görüyorum arada sırada o adamı :D anlamadığım şey ruhsatımdaki paraya ve nereye gidip gitmediğime ne karışıyoor allah allah
    Rüşvet veriyon sanmıştır
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

Motosikleti
    bide ordan başımızı derde sokak tam olsun :D

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Şu driftlere bir elektronik gösterge çözümü bulmalı, anladığım kadar ile kronik bir sorun gösterge.

@Mertcan39 bu arada eski drift sahibi ziyaettin'i tanırmısın

Motosikleti
    evet tanıyorum :D gösterge zaten elektronik okuyuculu bizim :D

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    bende Pirelli Duro traction almayı düşünüyorum hem asfalt hemde stabilize yollar için öneriyorlar. göstergede ne gibi problem var ve ne gibi sorun yaşadınız, ben şu ana kadar bir problem yaşamadım.

Motosikleti
    gösterge kronik değil aslında sorun tek ben yaşadım ilk gele gösterge km si takılı kalıyordu vura vura düzelttim sandım bu sefer 70 i geçmemeye başladı fabrikadan gösterge geldi ondada ddevir saati çalışmıyodu gittim bende internetten aldım ondada sketler farklı çıktı onları ayarladım :D

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Ve drift aldım arkadaşlar, şu kışı bu yavruyla atlatacağım. Çok fena yağmur vardı canım çıktı eve getirirken. İlk başta gönülsüzdüm alırken hani pulsarı alana kadar işimi görsün yeter diye alıyordum ama 100'lük superboydan sonra çok zevkli geldi drift.

Mavi jant şeridi aldım hava güzelleşsin onu çekip fotoğrafını atarım.

bide şöyle ekşın mavisi kask aldım 165 liraya

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve drift aldım arkadaşlar, şu kışı bu yavruyla atlatacağım. Çok fena yağmur vardı canım çıktı eve getirirken. İlk başta gönülsüzdüm alırken hani pulsarı alana kadar işimi görsün yeter diye alıyordum ama 100'lük superboydan sonra çok zevkli geldi drift.
    http://i.hizliresim.com/B9m9AV.jpg
    Mavi jant şeridi aldım hava güzelleşsin onu çekip fotoğrafını atarım.
    http://i.hizliresim.com/Z1g1Og.jpg
    bide şöyle ekşın mavisi kask aldım 165 liraya
    hayırlı olsun, allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

akadaşlar ön ve arka 90.90-18 lastik taksam olurmu bir sorun yaşarmıyım, pirelli dura actıon almayı düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)