Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr250R
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sessiz ya bu topik nerdesiniz ??
    Burdayız motorun videolarını bile souk mouk demeden bindim yükledim yutuba kimse ilgilenmedi. galiba haklısın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    usta ya motorun çok hoş duruyo kazasız belasız kullan bagajın çok hoşuma gitti kaç liraya aldın

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı furkanmzrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta ya motorun çok hoş duruyo kazasız belasız kullan bagajın çok hoşuma gitti kaç liraya aldın
    bagajı motorla beraber almıştım..ama bagaj demiri 40 mı 50 liramı neydi..orjinal,nden saglam demir yani..bagaj beya geniş herşeyi koyuyorum içine...

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    ben aldıgımda bu demirlerden yoktu dolu demirden yaptırdım
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    motoru kullandık ça sevmeye başlıyorum...viteli motor kullanmak bambaşka zevk veriyo..iyikide almışım dirifti hiç pişmaan degilim..beklentilerimin çok üstünde bi performans..iş yerinde (hastanede)park ediyorum gelen geçen bikere bakıyor..

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    evet gerçekten ilgi çekiyor ayrıca 4000 kmden sonra performansı dahada artacak bu km sanki limit taşı gibi
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    aslında istanbulda bi hafta sonu mh drift kullanıcıları toplansak çok güzel olu diye düşünüyorum..hem tanışmış olurz sohbet muhabbet...şehir dışındanda bekleriz tabi ...böylebir organizasyon yapılsa ben seve seve katılırım.
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Merhaba arkadaslar
    gunlerdir forumlari takip ediyorum asagi yikari hepsini okudum sayilir.
    Bi motor almayi dusunuyorum oncelik ybr idi ama fiyat olarak oldukca yuksek.(dun pazarliga gittim 12 taksit 4600tl buna ek olarak plaka aksesuar masrafi yani 5000tl) ewet bu durum benim bakis acimi degistirdi.
    Yorumlari okuyorum ve driftten genel anlamda herkes memnun.
    Galiba bende drift alicam:-):-) en azindan oldukca bi fiyat farki var belkide iki tane alirim geri kalanla:-):-):-)
    Merak ettigim birkac nokta var son suratle alakam yok 70-100km arasi bana yeter.
    Onemli olan titresimi benim icin ve yolculuk esnasinda rahatligi birde uzun zamandir kullanan arkadaslar dayanikliligi nasil titresiminden tabi varsa artma var mi simdiden tesekkurler
    kronik sorunlari giderilebilen sorunlar ornegin lastik veya arka plastik bolum. Yani bu cesit sorunlar onemsiz

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    5000 lira..125 cc motor 5000 lira..yuh denir ya neymiş japonmuş neymiş saglammışş.saglam olabilir çelik kasa degil ya bu 5000 lira ne demek ya..5000 liraya alabilecegin gayet güzel motorlar var bence iyiki almamışsın..drift konuwsuna gelince bende yeni aldım sayılır 6000 km 1950 liraya aldım..motordan çok memnunum dogru bir seçim yaptıgımı düşünüyorum..şimdi bunu alacan sıfırını 3000 liraya dicekler 2000 lira daha koy ybr al..arada ki farka bakarmısın..bence hiç gerek yok bu motor hersey için gayet yeterli..ayrıca ybr yide solluyo burda okuduklarıma göre..

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    125 lik sınıfında en yakışıklı motor bu drıft bence 2011 ybr ile yarışır
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Nasipse saliya gidip bayi ile kavga eddecegim yorumlara gore guzel makine zaten
    insallah binice pisman olmayacagim
    yorumlari okuyorum da hep hizindan konu acilinca genelde onun uzerine yogunlasiliyo
    diger tarafalarini pek dikkate almiyolar dedigim gibi titresim konusu eger iyi ise sorun yok benim icin

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    3 ay oldu mc-x 150 aldım 3 aydır mh drift aklımdan çıkmadı ducatti hatları var motorda ama cc düşük birazda mc-x e göre ebatları küçük yine de mc-x daha güzel şekilli diyemem mh drift bitirim
    demirkask bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    arkadaslar bizim motora o ring zincir ebatı ölçüleri varmıtır??kaç liradır bu zincirin fiyati dişlii ile beraber???

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

birde biraz önce işe gelirken dik bi yokuşta 1 viteste çıkıyodum tak diye bi ses geldi durdu ..sandım ya zincir koptu yada vites attı..baktım zincirde bişi yok sonra çalıştırdım devam ettim işe gelene kadar hiç bi sorun olmadı vites degiştirdim deneme yaptım yine bişi yok..acaba zincir gevşedide dişli mi atlada ..sizce nedir ??

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaslar bizim motora o ring zincir ebatı ölçüleri varmıtır??kaç liradır bu zincirin fiyati dişlii ile beraber???

birde biraz önce işe gelirken dik bi yokuşta 1 viteste çıkıyodum tak diye bi ses geldi durdu ..sandım ya zincir koptu yada vites attı..baktım zincirde bişi yok sonra çalıştırdım devam ettim işe gelene kadar hiç bi sorun olmadı vites degiştirdim deneme yaptım yine bişi yok..acaba zincir gevşedide dişli mi atlada ..sizce nedir ??
    Zincir boşluğunu kontrol et. Normal sıtandartlarda olacak. Ne sarkacak nede taş gibi gergin olacak. Hafif bi esneme payı olacak. Bu şekildede atlama yapıyosa dişlilerde aşınma yoksa, genede atlama yapar gibi yapıyosa dişli, zıncir uyumsuzluğu vardır. Ya öndişli,arka dişli zincir değişimi yapacaksın yada zamanla kendi alışır zaten bekleyeceksin.

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar
    gunlerdir forumlari takip ediyorum asagi yikari hepsini okudum sayilir.
    Bi motor almayi dusunuyorum oncelik ybr idi ama fiyat olarak oldukca yuksek.(dun pazarliga gittim 12 taksit 4600tl buna ek olarak plaka aksesuar masrafi yani 5000tl) ewet bu durum benim bakis acimi degistirdi.
    Yorumlari okuyorum ve driftten genel anlamda herkes memnun.
    Galiba bende drift alicam:-):-) en azindan oldukca bi fiyat farki var belkide iki tane alirim geri kalanla:-):-):-)
    Merak ettigim birkac nokta var son suratle alakam yok 70-100km arasi bana yeter.
    Onemli olan titresimi benim icin ve yolculuk esnasinda rahatligi birde uzun zamandir kullanan arkadaslar dayanikliligi nasil titresiminden tabi varsa artma var mi simdiden tesekkurler
    kronik sorunlari giderilebilen sorunlar ornegin lastik veya arka plastik bolum. Yani bu cesit sorunlar onemsiz
    Hoşgeldiniz eger kurye degilseniz tabiki mh en dogru seçimlerden biri olacaktır aslında kurye işiyle ugraşanlarda yavaş yavaş mh almaya başladı
    Mh nin kötü yanı evet kaydırak gibi kayan lastikler ben pirellimt 65 le degiştirdim ve don lastiği gibi uzayan zincir bu ikisi haricinde herhangi bir sorunu yok eger topcase takacaksanız topase demiri ve öne koruma demiri takmanızı yavsiye edeerrim şimdiden iyi kullanımlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Buyuk ihtimal zincir bakla kesiyodur dikkat et ve yakın zamanda oringli zincirle degiştir.
    elverengin@gmail.com

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    ümit ben motoru aldığım ilk hafta yaptı o şeyi ani kalkış yapmıştım zincire bir şey oldu diye korkmuştum sorun yoktu.

burdurlu motorda titreşim yok çok memnun kalırsın hafif lakalara bile hızlı girmek isteyeceksin çok rahat geçiyo lakalardan

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    peki oring lizincirin herhangi bir ölçüsü ebatı varmıdır bizim motorlara göre??almayı düsünüyorum da

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    valla o konularda ben de bilgisizim

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı savatage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümit ben motoru aldığım ilk hafta yaptı o şeyi ani kalkış yapmıştım zincire bir şey oldu diye korkmuştum sorun yoktu.

burdurlu motorda titreşim yok çok memnun kalırsın hafif lakalara bile hızlı girmek isteyeceksin çok rahat geçiyo lakalardan
    laka ne oluyor abi tümsek mi

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Sayin belo onerileriniz icin tesekkurler
    kurye degilim ise gelip gitmek icin kullanacagim tabii kisa yolculuklarda var biliyorsunuz ki arabaya binilmiyor benzin uctu gaz arkasindan yetisiyo hem yakit meselesi hem de motor zevki bi baska. Su anki kanuni 3 yili gecirdiyse altimda birde acemilikle bu insallah daha fazla dayanir
    ii forumlar ii aksamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Savatage bilgi verdiginiz icin tesekkurler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)