Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    IsmetCan86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift
    Valla Kaç Paraya Yaptığını Bilmiyom Ama Motorcunun Adı Hüseyin Yalçın Olması Lazım Aliağa'da + Arkadaşım Çarşamba Günü Ameliyata Giricek O Yüzden Öğrenmem Biraz Zaman Alabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı IsmetCan86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Kaç Paraya Yaptığını Bilmiyom Ama Motorcunun Adı Hüseyin Yalçın Olması Lazım Aliağa'da + Arkadaşım Çarşamba Günü Ameliyata Giricek O Yüzden Öğrenmem Biraz Zaman Alabilir.
    anladım kardeşim arkadaşına simdiden geçmiş olsun peki motorun gidişi nasıl oldu bariz bir fark warmı ?

---------- Post added at 18:21 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

birde bu taktıgınız performans egzozlarının bir faydasını gördünüzmü ?

Motosikleti
    125 MH Drift
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım kardeşim arkadaşına simdiden geçmiş olsun peki motorun gidişi nasıl oldu bariz bir fark warmı ?
    Valla Motorun Gidişine Pek Dikkat Etmedim Ama Apache,Cbr 125,Mcx vb. Kapıştığını Biliyorum

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Türk islam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar bu forumdaki ikinci mesajım. Drifte 2 haftadır biniyorum şükür alıştım. Şuan 4bini biraz aştı Allah nasip ederse bugün yarın bakımını yaptıracağım. Çanta ve koruma demiri taktıracağım.

10 gün sonra Ankaradan Niğdedeki köyüme gitmeyi düşünüyorum motorla. Yaklaşık 350 km. Acemiliği baya attım kendime güveniyorum ama uzun yol olduğu için dayanabilir miyim bilmiyorum. Ve tabiki yakıt durumu da kafamı kurcalıyor. Bu motor ortalama 75 80 km hızla gidildiğinde 350 km de ne kadar yakar ve beni çok hırpalar mı?

Yakmaz o hızlarda 80 le zorlanmadan cok rahat gidiyor en fazla 2.7 felan yakar

Vizöründe acık gitme uykun gelir sagın solun uyusmaya yorulmaya basladıgın an bas molayı dinlen

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Valla Motorun Gidişine Pek Dikkat Etmedim Ama Apache,Cbr 125,Mcx vb. Kapıştığını Biliyorum
    pek kardeşim geçiyomu apacheyi mcxi filan ?

Motosikleti
    125 MH Drift
    pek kardeşim geçiyomu apacheyi mcxi filan ?
    Apacheyi Drag Yarışında Geçerken Görmüştüm Hatta Yarışa Başlamadan Önce Fotoyu Koymuştum

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Apacheyi Drag Yarışında Geçerken Görmüştüm Hatta Yarışa Başlamadan Önce Fotoyu Koymuştum
    aa o fotoyu bi daha atarmsn sizin bergamadamı yarış yapıosunuz kardeşim nasıl desem ben izmir urladayım ybrler war burda ifadelerini alıcam...

---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

birde kardeşim cg lerle kapısıonuz

Motosikleti
    125 MH Drift

Cgler Kendi Aralarında Yarış Yapıyorlar.
    utkan35 ve dr.asc bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    http://i.imgur.com/kFtdjfM.jpg Drift vs Apache

Cgler Kendi Aralarında Yarış Yapıyorlar.
    peki kardeşim driftle cg hiçmi yarış yapmadı hani cglere göre gidişi nasıl o anlamda diyorum

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    benim sakal parçacıdan bu demirleride almıştım tamirci sakalı o orta demırden tutan yere bi demir çubuk kaynattı https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...38893485_n.jpg
    Anladım kardeşim , parçalar vardı bendede , çubuk kaynatmadan montaj yapmak imkansız tüm gün denedim olmadı. Çözümü inşaat teli , ve kelepçede buldum halloldu Olmadı bıde demir çubuk kaynattırırım senin gibi sanayide , cevap için sağolasın

Türk islam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MH DRİFT
    Arkadaşlar merhaba ne yazikki motorum gündüz vakti başkentin gobeginde calindi.

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    geçmiş olsun da
    tam olarak neresinde? koruma önlemi almışmıydın kilit alarm vs herhangi bir şey?
    **[Ankara - MT] Motosiklet Grubu**
    Ankara Motosiklet Sevdalıları
    https://www.facebook.com/groups/329295930541118/

Türk islam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MH DRİFT
    Cebecide binanin avlusunda guvenlik kamerasının önünde idi 2kisi direksiyon kilidini açıp nasil olduysa çalıştırıp götürmüş kamera kayıtlarından baktım bugun bakıma goturdugumde zencirde alacaktim hırsızlar erken davrandı. Karakola gidip şikayetçi oldum bulunma ihtimali varmış çünkü her taraf mobese kamerası. ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:54 ----------

Bu şekilde çalınıp bulunan motor sahipleri var mı forumda?

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    çok geçmiş olsun bir an önce bulunur inşallah

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Cebecide binanin avlusunda guvenlik kamerasının önünde idi 2kisi direksiyon kilidini açıp nasil olduysa çalıştırıp götürmüş kamera kayıtlarından baktım bugun bakıma goturdugumde zencirde alacaktim hırsızlar erken davrandı. Karakola gidip şikayetçi oldum bulunma ihtimali varmış çünkü her taraf mobese kamerası. ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:54 ----------

Bu şekilde çalınıp bulunan motor sahipleri var mı forumda?
    ben kilit takıyorum kapının önünde branda da duruyor. dışarı bir yere gidince de direksiyon kilidini zaten mutlaka yapıyorum ve alarmı aktif ediyorum. Çelik kilidi taşımıyorum dışarıda alarm var diye. Hırsızlık videosunun birinde adamlar minibüsle geliyor motorun yanında duruyor ve iki kişi motoru tututup minibüse koyuyor alıp götürüyor çok basit motor çalmaları. İnşallah kısa zamanda bulunur.
    **[Ankara - MT] Motosiklet Grubu**
    Ankara Motosiklet Sevdalıları
    https://www.facebook.com/groups/329295930541118/

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift

arkadaşlar depodaki bu kılıfı yada baska rengini nereden bulabiliriz? bilgisi olan yardımcı olabilecek olan var mı

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Çok geçmiş olsun , umarım en yakın zamanda bulunur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

Alıntı qld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img137.imageshack.us/img137/148/sdc13634q.jpg

arkadaşlar depodaki bu kılıfı yada baska rengini nereden bulabiliriz? bilgisi olan yardımcı olabilecek olan var mı
    Bende mondial servisine sordum drifte uygun bulamadım. Ybr , Cbf , Apache ye uygun var. Drifte yok. Kromla kaplatıyım dedim çok pahalı olucağını söyledi bi arkadaş 200-250 civarında..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende mondial servisine sordum drifte uygun bulamadım. Ybr , Cbf , Apache ye uygun var. Drifte yok. Kromla kaplatıyım dedim çok pahalı olucağını söyledi bi arkadaş 200-250 civarında..
    ya bir yerde var kı bunu alıp takmış bu motorun sahibi. bunu bulmak lazım gerçekten cok güzele benziyor.

Motosikleti
    Dealim S3 250

bu da bnm drisf 35 lt çantayla

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    arkadaslar yakin zamanlarda motorumla bir kac defa sert bir sekilde cukura girdim malum cogunlukla stabilize yollardayim, on amortisorler cok yumusamis gibi en ufak kasislerde direksiyonda vurmayi hissettiriyor tamir sansi varmidir yada benmi cok titizleniyorum yada km 19000 de yoksa normalmi yumusamasi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)