Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435363745 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

selam herkeze 5. viteste hız değişmez kardeş 5. vites rahatlama vitesi olarak geçiyo ama motorun güzel h.o makina gibi sesi var daha nolsun bastınmı gidiyo kaç k.m hıza çıkabildin ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benim söylemek istedigim 5.vitesle ilgili sorun degil aslında motosiklette gaz 2 kademeli gibi bir sorun var ama tarif edemedim hani debriyaj balatası bitik motor gaza yüklendinmi devir çıkar bagırır sonra gitmeye başlar buda öyle sanki tekliyor gibi gaz sona dayıyorum binip görmek lazım bunun içinde sevpaya ugrayacagım gibi görünüyor..120 km hızı gecemedim henüz şu an 1500 km de ama düz yolda tek kişi hızlanması devrini alması için epeyce uzun yol ama 120 yi geçmiyor birde fan cok cabuk çalışıyor gibi geldi bana diger motosikletlere göre...

haha :D 160 koydum 8000 devirde tıka 2 den sonra bak nasıl gidiyo tabi eski versiyonsa senin makina 120 yi kesinlikle geçemezsin oraşma bayır aşağı 140 görüsün ama

arkadaşlar motorun kitlemesi sebebi servisi yağını koymamış motorun yanlış anlaşılmasın yani motorla ilgili soru işaretlerine kapılmayın özür herkezden ;)

ekayin kardeş sen moltoru kullanamıyon heralde banamı öyle geliyor acaba 120 yapmaya nasıl epey bi yol yapıyorsun ben 10 saniyenin içinde 120 ye rahat çıkıyorum ;)

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    ya arkadaşlar meraktan çatlıcam şu motorun sesini güzel bir kayıtla ekleyinde duyalım. her kim ki müslüman kişi o sesi iletirse bize Allah onu cennetin ta ortasına atsın emi...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    mondial olarak yok ama johnny pag fx-3 olarak var aynı motor :D

http://www.youtube.com/watch?v=2IpKG-0MzYU

http://www.youtube.com/watch?v=Az2xV...eature=related
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha MT25
    dostum bu 300 cc çok da iyi bi çekim değil bizim mondialcilerden duymak istiyorum mümkünse arkadaşlardan ricam bi yüükleyin izleyelim ve duyalım şunu

bu motorun sesi ile mr destronun sesi aynı deyil mr destro 600 lük makina gibi cayırdıyor ;)

Motosikleti
    Yamaha MT25
    ses istiyorum sessssssssssssssssssssssss

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ufuk kardeşim şuan için bu 2011 model ikinci seri olan motora sahip sensin bu millete sana zahmet olacak ama biraz geniş bilgi verirmisin galiba ekayin kardeşin ki diğer ilk çıkan seri de yapsan yapsan şu video ile motorun ses kayıt vesire işlerini sen yaparsın ha canım be bi el atsan şu tatil günlerin de iken

en kısa sürede koyacam kardeş meraklanma sen :D

Slm herkeze benimki eski versiyon sanırım ha o 120 konusuna gelincede yavaş yavaş acılıyor motosiklet 130a çıktı daha 1500 kmde oldugu için zorlamıyorum fazla yoksa hakkını veririz tekliyodu motosiklet 5 6 bin devirde bugün servise bıraktım neyi varsa baksın bide yag degişsin diye yarın alacaz bakalım e 250 cc motosiklet kesmio beni tabi işteyken git 1000 cc honda varaderoya bin sonra in 250 cc mondila bin

Mesele gazlamaksa yeğen. Ne
    kadar gazladığın değil ne kadar mesafe frensiz gittiğindir önemli olan.
    Bazen öyle makaslara girersin ki yeğen, jantların yere sürter. Ama bir
    bakmışsın ki biri solu kapatmış selektör ata ata tapa gaz yanından
    uzamış gitmiş. Mesele şu ki yeğen enjektöre giden her damla benzinin hazzını damarlarında hissedeceksin
    İMZA:EKAYİN

6 000 devirde keser kesici diye bi icat var motorda onu iptal ettirmen lazım yada enjeksiyon benzin yetiştiremiyodur

ekayin hocam galiba sen yunus ya da şahin olmalısın bu arada size bu aletin 125 cc olanının sesini buldum videosunu :D link buyrun:http://www.youtube.com/watch?v=rYJWc5020ag

güzelmiş vala ama bu regal

regal falan ama aynı fabrikadan aynı özelliklere sahip olduğu kesin bi de sen şöle hd kamera ile falan çeksen bize yollasan resim videoları yolda giderken falan kalkışını çok mu istiyorum acaba ufuk hocam

Motosikleti
    Yamaha MT25
    ya arkadaşlar bu motorun sesi hiç bir forumda ve paylasım sitesinde yok dier motorları yazıyorum her marka egzoz la sesi var ama mondinin orj egzoz sesi bile yok Allah rızası için biri yüklesin ama salla pati olmasın profesyonelliğinizi gösterinde motora verdiğiniz önemi arkasındaki duruşunuzu görelim yükleyin şuraya canavar gibi bi ses de ben de ve benim gibi merakla bekleyenlerde duysun sunu

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ufuk1627 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorun kitlemesi sebebi servisi yağını koymamış motorun yanlış anlaşılmasın yani motorla ilgili soru işaretlerine kapılmayın özür herkezden ;)
    Al işte demiştim sana. Kusura bakmasınlar ama tam gerzeklik bunların yaptığı. Yalnız sen de yağ ışığına bakmamışsın galiba.

Merhaba arkadaşlar.

Motoru almayı düşünüyorum ama yorumlardan vs. tam bir karar veremedim. İnternet üzerinde herhangi bir video falanda yok motor ile ilgili. Ekleme şansınız varsa meraktan kurtarın bizi.

Ayrıca kullanan arkadaşlar sizce herhangi bir problemi falan var mı motorun uzun yol olsun şehir içi olsun kullanımı konusunda ne düşünüyorsunuz.

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435363745 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler