Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
45. sayfa BirinciBirinci ... 35434445464755 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı demqn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok o zaman çanakkaleden çıkıp almaya gidiyorum ) YAlnız şu var sizce bakım yaptırıpmı yola çıkayım yoksa bakıma gerek yokmu ? Bunların bakım aralığı kaç km ler ? yani kaç km de bir bakım isterler ?? yaklaşık 350km yol geleceğim allah nasip kısmet ederse.. dikkat etmem gereken şeyler varmıdır ? Bu arada cümlemizin tekeri düz bassın inşallah..
    hiç tanımadığın makine o yüzden bakımını yaptır eksiği gediği tamamla öyle çık yola.
    radyatörde ki su seviyesini kontrol ettir. frenlerine bak önemli olanlar bunlar ama mutlaka alır almaz hemen bi bakım yaptır söylediğim gibi bakımını hemen yola çıkmadan yaptır öyle çık yola.
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    yav satıcı arkadaş çok güzel konuşuyordu ilk başlarda , 1 saat önce aradım ve işin ciddiyetini anlattım yarın otobüsle istanbula geleceğimi , herşeyin hazır olmasını ( garanti belgesi , kullanma klavuzu felan ) söyledim .. Fakat kekelemeye başladı garanti belgesini almamışız tüh dedi ben size döneceğim dedi telefonu bir kapattı komple kapattı :( Şimdide o kadar heves ettim korkuyorum teli açmiycak diye.. Nasip değilmiş deriz olur biterde bu motorculuktaki heveste çok farklı bişey işte ... Nyse ben bekliyorum , bundan sonraki msjım motorlu resimlerim olucak inşallah

Bu arada 3. tane yetkili servis aradım ve bakımın kaç tl olduğunu ne yapıldığını ve kaç kmlerde yapılması gerektiğini sordum ..

1. si : bakımlar 1000-3000-6000 dedi ( 55 tl )
    2.si : 500-1000-2000 dedi ( 25 tl )
    3. sü : bir dk dedi telde 6 dk bekledim ve telefonu kapattım sıkılıp.. ( yani bilmiyor bile )

yav ben şu yetkili servislerden hiçbirşey anlamadım..

Motosikleti
    vallahi Allah muhafaza çalıntı bile olabilir motor işi sakat iş yani. eğer imkanın varsa 2000 tl daha koy üstüne git sıfırını al kafan rahat olur. hem sıkı bi pazarlıkla 5500-5700 TL ye kadar çektirirsin fiyatı. çünkü bu motorların beyiye geliş fiyatı 4900 falan. bu arada bu motorların 2012 modelleri yok 2011 en son üretilen bundan sonra ki 2013 olacak bilginiz olsun.
    benim motorum 2012 diyenler yalan söyler ve ya evrakta sahtecilik yapmıştır...

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Selam arkadaşlar yine ben yine yardımlarınızı bekliyorum.. şimdide 1800 kmde 1.nesil 3000 tl ye buldum destro ? sizce alınırmı ? fiyatı uygunmu dersiniz ?

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    arkadaşlar beni çok korkuttular ve cbr 125 r repsol aldım hayırlısı ile.. Yardımlarınız için çok teşekkürler.. özellikle eray üstad çok teşekkürler

Motosikleti
    rica ederim hayırlı olsun güle güle kullanın tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim hayırlı olsun güle güle kullanın tekeriniz düz bassın
    çok teşekkürler üstad cümlemizin tekeri düs bassın inşallah.. Bu arada ilk motor kullanım ( vitesli ) tecrübemde istanbul çanakkale yolculuğumu dün bitirmiş bulunmaktayım kazasız belasız
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    hayırlı ve geçmiş olsun
    ne yaktı istanbul çanakkale? kaç km ne kadar yakıt?

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    hayırlı ve geçmiş olsun
    ne yaktı istanbul çanakkale? kaç km ne kadar yakıt?
    çok teşekkür ederim istanbul çanakkale arası 330 km , hep 9-10 bin devirde kullandım 100-120 aralığında gittim km de 15 krş yaktı toplamda 45 tl civarı yakıtım gitti dün bakım yaptırdım bu günde eşimle birlikte çanakkale-assos arası geldik 105 km bakımları yapılınca daha az yaktı 13 krş civarı hemde artçı olmasına rağmen arkamda.. ;)

Motosikleti
    Alıntı demqn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim istanbul çanakkale arası 330 km , hep 9-10 bin devirde kullandım 100-120 aralığında gittim km de 15 krş yaktı toplamda 45 tl civarı yakıtım gitti dün bakım yaptırdım bu günde eşimle birlikte çanakkale-assos arası geldik 105 km bakımları yapılınca daha az yaktı 13 krş civarı hemde artçı olmasına rağmen arkamda.. ;)
    maşallah
    tekrar hayırlı olsun tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    2011 Destro Mr 250
    Arkadaşlar 2011 MR 250 Destro'mu(Kırmızı) satıyorum. Pazarlıksız fiyatı 3.5 bin lira. Bir kaç gün içinde sahibinden.com'a da ilan verecem. ilgilenenler burdan bana mesajla ulaşabilir. Teşekkürler
    [COLOR="#008080"]''Her suç topluma sorulmuş bir sorudur''[/COLOR]

Merhaba arkadaşlar. Bir sorum var, Regal raptorun 350 spyder ın silindir üst kapağı bizim destroya olurmu olmazmı acaba ilgilenen kimse varsa yazabilirmi?
    [B][COLOR="#008000"]Dikkat et evlat; eline bir kez iki zamanlının yağını bulaştırırsan, bir daha asla çıkartamazsın.[/COLOR]
    2012 Mondial 125 MH Drift./Beyaz. | Hayati Atakan Türkmen - Amasya[/B]

arkadaşlar slm... driftimi yakında 2. seri bir destro ile değiştiricem... özellikle sürüş keyfi (driftten bu anlamda özellikle otobanda ve çevre yollarında keyf alamadım) rüzgarı yemesi savurması ve de frenajı hakkında bilgi verirsenz sevinirim.. sürat düşküün değilim 120 stabil gidiyor bu motor bu yeter bana.. ama duruyor mu? ve de sürerken stabil keyfl bir kullanımı var mı? herkese slm

Motosikleti
    sen 120 gittiğini sanabilirsin ama normalde 100-105 gidiyosun. rüzgar konusunda drift sanırım biraz daha iyiydi destrodan. ama hızlanması sesi falan gayet güzel. istersen 4000 km de ki destro mu 6000 liraya sana verebilirim 2011 siyah...

sen 120 gittiğini sanabilirsin ama normalde 100-105 gidiyosun. rüzgar konusunda drift sanırım biraz daha iyiydi destrodan. ama hızlanması sesi falan gayet güzel. istersen 4000 km de ki destro mu 6000 liraya sana verebilirim 2011 siyah...
    şimdi 1.si driftimin hızını gpsimle ölçtüm 115 120 yapıyor ukalalığa gerek yok 2.si sıfır destro peşin 6000 tl bu çok mantıklı teklifin için sagol! 3. Sü ise bu destro rüzgardaki kararlılığı driftten kötü nasıl olabilir açıklarsan sevinirim

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı binbaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elbette motosiklet zevk işi, tercih meselesidir değil mi?
    evet, bu motosiklet ilk çıktığında, mondial markasına karşı olan güvensizliğimize rağmen hem motosikletteki teknolojik yenilikler, hem de sıfır olsun deyip, kaynak noktalarının alel acele kaynatılıp, üzerine boya atılmış gibi duran; kalitesiz işçiliği her yerinden okunan görüntüsüne aldırmadan beş bin liraya değeceğini düşündük ve bir tane satın alıp amca oğluna gönderdik..
    ancak, heyecan ve seviçle kullanmaya başladığı motordan şikayetçi olmaya başlaması uzun sürmedi. birkaç gün geçmeden pas dökmeye başlayan motosikleti, ilk günlerde hararet edererek bizi şaşırttı. tutmayan frenleri, tutunamayan lastikleri ise hep şikayet konusu oldu. kalitesiz işçilik ve kötü malzeme konusunda mondialin eline hiçbir marka su dökemez sanırım. hepsi bir yana, servis konusu oldukça sıkıntılı. yedek parça konusunda bayağı sıkıntı yaşadık. doğru dürüst bir muhatap bulmak bile mümkün olmuyor. (parça yok, fabrikayı ara.. bir ay sonra parça gelecek... olacak olacak..) mondialin en büyük eksisi; yedek parça ve servis..
    nihayetinde zavallı amca oğlu şu an hastanede, kask sayesinde kurtarılmış bir hayat, kol ve bacağındaki alçılarla birlikte yatıyor. hiç beklenmedik bir şekilde motosikletin freni boşalmış..
    anlayacağınız bu marka, motosiklet keyfini öldüreceği gibi pekala sizi de öldürebilir. gerek fiyat performans, gerekse yedek parça ve servis olarak kesinlikle alınmaması gereken bir motosiklet olduğunu düşünüyorum. "dışı seni içi beni yakar" deyimi tam da bu motosiklet için yerinde olur. siz siz olun, görünüşüymüş yok efendim sesiymiş falan aldanıp da bu motosikletten almaya kalkmayın.
    bu nasıl iş: boyumuz kısa diye uygun naked arıyorum, destroyu eleyeceğiz bu gidişle ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Alıntı Freegun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi 1.si driftimin hızını gpsimle ölçtüm 115 120 yapıyor ukalalığa gerek yok 2.si sıfır destro peşin 6000 tl bu çok mantıklı teklifin için sagol! 3. Sü ise bu destro rüzgardaki kararlılığı driftten kötü nasıl olabilir açıklarsan sevinirim
    1.si ben destronun 120 sinden bahsediyorum. daha evvel drift kullanıcısı şimdi destro kullanıcısı olarak konuşuyorum ki drift in son hızı destrodan daha iyi. bunu fabrika da görüştüğüm insanlar da söylüyor. 2. destro nun peşin fiyatı 6050 TL istanbulda mısın bilmiyorum ama anahtar teslimi 6500 TL ye yakın tutuyo. 2 ay evvel sıfır olarak aldığım için konuşuyorum. 3.sü drift destrodan daha hafif olduğu için daha rahat kontrol ediliyor. 4. sü paşam önce ki motoru driftle 19000 km yaptıktan sonra destro alan biri bunları söylüyor bilmeden konuşarak ukalalık yapan sensin...

1.si ben destronun 120 sinden bahsediyorum. daha evvel drift kullanıcısı şimdi destro kullanıcısı olarak konuşuyorum ki drift in son hızı destrodan daha iyi. bunu fabrika da görüştüğüm insanlar da söylüyor. 2. destro nun peşin fiyatı 6050 TL istanbulda mısın bilmiyorum ama anahtar teslimi 6500 TL ye yakın tutuyo. 2 ay evvel sıfır olarak aldığım için konuşuyorum. 3.sü drift destrodan daha hafif olduğu için daha rahat kontrol ediliyor. 4. sü paşam önce ki motoru driftle 19000 km yaptıktan sonra destro alan biri bunları söylüyor bilmeden konuşarak ukalalık yapan sensin...
    hadi hayırlı satışlar sana o zaman afferin sana büyük motorcu

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Yahu 13 hp lik motorun son hızı 21 hp lik motorun son hızından nasıl daha fazla olabilir ki?

Motosikleti
    Alıntı Freegun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlı satışlar sana o zaman afferin sana büyük motorcu
    komik

---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 14:58 ----------

Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu 13 hp lik motorun son hızı 21 hp lik motorun son hızından nasıl daha fazla olabilir ki?
    şöyle ki;
    13 beygirlik motor karburatörlü, 21 beygirlik motor enjeksiyonlu. eğer fabrikanın ECU ya yüklediği program belli bi hızı geçmiyosa istediği kadar beygirli olsun enjeksiyonlar belli bi kapasiteden sonra yakıtı yanma odalarına çok gönderemezse motor hızlı gitmez. ayrıca beygirde serilik önemlidir hız değil...
    yüksek beygirli motor düşük beygirliye göre daha çabuk hızlanır.

REKLAM ALANI
45. sayfa BirinciBirinci ... 35434445464755 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler