Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Blendizzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyuküm arkadaşlar dün itibariyle bende bir mr250 destro almış bulunmaktayım
    kaldığım yer ilçe olduğundan motor cuma'ya kadar elimde olur sanırım bilgileri aktarırım sizlere .
    Hayırlı olsun. haNGi renk aldınız

---------- Post added at 02:46 ---------- Previous post was at 02:43 ----------

Alıntı ufuk1627 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bu arkadaşın motoru ilk versiyon şuan bende var yeni versiyonu titreme falan yok frenlerde gayet iyi almak isteyenler japonu tercih etmeyiniz içiniz rahat olsun diye yazıyorum. mondial mr 250 alabilirsiniz sorunsuz binebilirsiniz
    Hocam beni msnden eklermisin kuzeyadatepe@windowslive.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı debrecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. haNGi renk aldınız

---------- Post added at 02:46 ---------- Previous post was at 02:43 ----------

Hocam beni msnden eklermisin kuzeyadatepe@windowslive.com
    motor gri aldım bi arkadaşımda vardı gayet güzel görünüyor =)

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Hayırlı olsun...alınca bir resim paylaşırsan bizde bu yeni destro'ları ve yeni rengini görmüş oluruz...

Bende Eskişehirdeyim,bu motor benimde ilgi alanımda yolda denk gelirsem baya bir soru sorarım artık sana...

Hayırlı olsun arkadaşın memnunmu motordan

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun...alınca bir resim paylaşırsan bizde bu yeni destro'ları ve yeni rengini görmüş oluruz...

Bende Eskişehirdeyim,bu motor benimde ilgi alanımda yolda denk gelirsem baya bir soru sorarım artık sana...
    Valla güzel motorlar bende almayı planlıyorum Sİyah rengi dehşet sesi makina edası veriyor vibrasyon motor dururken gaz verdiğimde yok du sanki zırıldamıyordu ön lastik kitleyip arka lastik yaktı motorcu çok güzeldi ses=) baya iyiymiş makina 140 la cok rahat gidermişin bakalım kısmetse siyah alcaz madur olmayız inşallah

Bugün itibari ile destro 250 siyah almış bulunmaktayım çok şükür ama yaptığım hata ağır patladı.. Motor hazırlanırken başında durmadım baştan savma yaptılar bı geldım eve benzın ıbresı calısmıyor boş lambası sureklı yanıyor radyotorden su atıo falan... GIttım servıse sagolsunlar ılgılendıler hıc bı sorun kalmıcak sekılde yarın gıdıp alıcam kısmetse 40 km deneyımım ses gatet iyi makına gıbı =) her kez donup bakıyor tıp desen cok guzel valla sevdım makınayı gıdısıde ıyı zormadan yarım gazla 100km gıttım :D bakalım alalaım gorelım kısmetse alıcam yarın. Vibrasyon hıc yok dıye bısey yok... 6bın devırden sonra cok cok rahatsız etmıcek sekılde var alınabılır guzel motor.. Kefille senetle veren yer var bildiğim

Sonun da geçde olsa kavuştum motoruma siyah renk gayet güzel bir motor çok çok şık tam bir makina insanlar markasını sorup duruyor mondial yazılarını söktüm =) ses efsane vibrasyon da vitesi motoru bağırtarak atarsanız var. devirli kulanıranız yok. yuksek hız ve devırlerde yok. guzel bır motor tavsıe ederım kazasız surusler

Motosikleti
    125MG - 200NS - 400UG
    Motorun altı yere vurunca içim gider yaa. Çok dolandırmışlar

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hort :D yeni serii motoru alan arkadaş nerede vatandaş gelde bir iki yorum yap durum ne kaç km yaptın ?? burada senden gelen tavsiyelere aç insanlar var

Alıntı seyitster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hort :D yeni serii motoru alan arkadaş nerede vatandaş gelde bir iki yorum yap durum ne kaç km yaptın ?? burada senden gelen tavsiyelere aç insanlar var
    Cevapladım ama okumadınız sanırım =) fotolar videolar yakında eklenecek... Motoru siyah aldım görünüşü sesi gidişi gayet tatminkar. Vibrasyon artçıyı ve sizin ayaklarınızı uyuşturcak şekilde yok motorun vites geçişleri 3.500 devirde atarsanız hiç yok işte 4.bin devirde falan bağırtıp atarsanız ufaktan var ama öncekiyle alakasız motorun gidişinden sesinden vibrasyonmuş cartmış curtmuş anlamıyorusn zaten zevkten =). ama dediğim gibi vibrasyonu kafaya takanlar takmasın yok derecede az olan vibrasyonun olma sebebide zaten marka modelden kaynaklı bişey değil çift silindir makinaların genelinde var. Plakam daha çıkmadığından henüz 350km deyim. Sorun derseniz ilk aldığımda yukarda da yazmıştım toplanma aşamasında ki dikkatsizliklerden kaynaklı şeyler yaşadım benzin göstergesi çalışmıyordu yapıldı boş vites ışıgı sürekli yanıyordu yapıldı onun dışda sıkıntı yok çok şükür memnunum gayet çok şık ve güzel bir motor 2 kişi çok rahat 120km gördüm ve dip gaz yapmadım rodaj da olduğu için sıkıştırmıyorum gaza geldikçe işte =) frenler zayıf gerçekten çare bulmak lazım balataları falan kaliteli almak takmak lazım şimdilik bu kadar=)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Frenlere de alışması için zaman lazım, daha çok yeniler. Lastikler de önemli tabi.

bin bkm uzun yola çıkta gör motoru :DDD motor kitliyo en ufak şeyde şerefsizlerin yapacağı bukadardır işte vibrasyona gelince vibrasyon yok çünkü motorda balansör var ;)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kiminki kitlemiş bugüne dek ?

benimki kitledi mr 250 destro 2011 tutanak tuutrdum jandarmaya ambulansı çağardım kaza yerine mahkemeye verdim mondiali

Geçmiş olsun susuzmu bıraktın makinayı ne biliim daha geçen gün alın alın süper diyodum biizim başımıza gelmez inşallah şuanlık memnunum bakalım Allah'ın izniyle sorunsuz bineriz inşallah

Arkadaşlar Herkeze İyi günler Bende Bugün itibariyle 2.el 1100 kmde henüz almış bulunmaktayım yarın akşam teslim alacagım satışını aldım merakla bekliyorum performansı .. daha öncede 250 mct kullandım 1 yıl kadar ve hiç sorun yaşamadım zincir gevşemesi ve çant teli kırılması haricinde...kullandıktan sonra izlenimlerimi aktaracagım size...gerçi 1 2 tur attımda o kullanmak sayılmaz...

Mesele gazlamaksa yeğen. Ne
    kadar gazladığın değil ne kadar mesafe frensiz gittiğindir önemli olan.
    Bazen öyle makaslara girersin ki yeğen, jantların yere sürter. Ama bir
    bakmışsın ki biri solu kapatmış selektör ata ata tapa gaz yanından
    uzamış gitmiş. Mesele şu ki yeğen enjektöre giden her damla benzinin
    ...hazzını damarlarında hissedeceksin İMZA:EKAYİN

inşallah bakalım arkadaşlar memnun olursunuz ama ben ahirete kadar yakalarındayım bunların susuz bırakma konusuna gelince suyu antifirizi tamdı servisten aldım çıktım yola motorla kitledi ya 60 deyilde 120 ile gitseydim şuan size bunları yazıyo olamazdım onun için aklınızda bulunsun herzaman bu dediklerim o motora güvenmeyin yolda atı verir adamı kitleme sorunu yoğun arkadaştada kitlemiş yinede siz bilirsiniz!!!!!!!!!!!!!

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geçmiş olsun. Olacak şey değil ama servis yağını koymayı unutmuş olmasın ?

:DD:D bilemiyorum orasını suç kimdeyse cezasını bulsun tutanak tutuldu

Benim makinanın resimleri Maşşallah valla. Sizde maşallah diyin de nazar değmesin =)

Sonunda Kavuştum Motosikletime Yaklaşık 4 Gün oldu ve 160 km Filan yapabildim ben ikinci el 1100 kmde aldım fakat bişey dikkatimi çekti bilen varsa danışim dedim motosiklet 5. vitesdeyken sanki boguluyor gibi geliyoor bana gaz yemiyor sonra birden gaz yiyor sanki 2 kademeli gibi gaz bi motosikletci arkadaşa sordum açılmamış motor ondan dedi ama ben bir servise götürecem yinede mesela e5 de en soldan gidiyorum bogulur gibi oluyor gaz yemiyor sonrada 2 kademeli gibi gaz birden açılıyor.bide 5.vitesdeyken 100 ile giderken sanki motor cok bagırıyor gibi geliyor devir kaç olmalı 5vitesde 100 120 giderken? son olarak 1 depo benzinle ne kadar yol alıyor ? şimdiden tşk cevaplar için..

Mesele gazlamaksa yeğen. Ne
    kadar gazladığın değil ne kadar mesafe frensiz gittiğindir önemli olan.
    Bazen öyle makaslara girersin ki yeğen, jantların yere sürter. Ama bir
    bakmışsın ki biri solu kapatmış selektör ata ata tapa gaz yanından
    uzamış gitmiş. Mesele şu ki yeğen enjektöre giden her damla benzinin hazzını damarlarında hissedeceksin
    İMZA:EKAYİN

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler