Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Alıntı OnrMRT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Markası bile belli olmayan nylon lastik nasıl michelin'den daha iyi tutsun ?
    Sen değiştirmişken takım olarak değiştir arkadaşım michelin iyidir, sava içinde iyi diyorlar fiyatıda biraz daha uygun. Arka lastikte özellikle virajlarda çok önemli, frenlemede de ön lastik tutuyor arka lastik tutmuyorsa ne olacak arka ile ön yer değiştiriverir ne olduğunu bile anlamazsınız Allah korusun.. İmkanınız varsa ikisinide değiştirin lastikler çok dandik, benim arazi lastiklerinin bile kuru asfaltta yol tutuşu orjinal lastiklerden çok daha iyi..
    lastiğin hamuruyla ilgili olarak elbette michelinle kıyaslanmaz. ancak arkaya takılan lastiği michelin ÖN LASTİK olarak üretmiş. Yapısal olarak arka lastiğe uygun değil, onu kastettim. Yani michelinin arkaya taktığımız lastiği aslında daha büyük motorlar için üretilmiş olan ön lastik, o yüzden. Ama elbette daha yumuşak hamurlu arka lastik olarak üretileninden bulabilirseniz benim de haberim olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    @OnrMRT Hocam eline emeğine sağlık, motor cok iyi ya

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    Bu fotoğraflarda bugünden;

18 Mart hafta içi Salı'ya denk geldiği için, 16 Mart Pazar günü sabah 08:00'da TürkChopper'ın düzenlediği Şehitlere Saygı sürüşüne katılacağız. Çanakkale'den Kilitbahir'e geçip oradan Şehitlikleri, savaşın yapıldığı koyları dolaşacağız.

18 Mart günüde akşam 19:00'da Çanakkale içinde bizim kulübümüz olan Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği adıyla düzenleyeceğimiz Şehitlere Saygı sürüşünü gerçekleştireceğiz. Bu sürüşler için hazırlığımız tamam.

Eğer grubunuz varsa ya da toplayabilecekseniz bu anlamlı günde sizlerde şehrinizde bayraklarınızı takıp tur atın.

Tekeriniz düz bassın, Saygılar..
    siz hızlı gidebilirsiniz ama heryerde değil

dreamwalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    onur arka çanta demirini begenmedim.çantayı cok havaya dikmişşin biraz daha düzeltsen daha estetik olurdu bana göre..

Motosikleti
    Alıntı dreamwalker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onur arka çanta demirini begenmedim.çantayı cok havaya dikmişşin biraz daha düzeltsen daha estetik olurdu bana göre..
    Daha çok ben istediğim için birazda koltuğun kabarık olmasından dolayı böyle yaptırdım. Arka çanta yukarıda olduğu için artçısız yolculuklarımda o kısma üst üste daha çok eşya yükleyebileceğim. Belki ön ve arka olarak 2 bağlama yeri varya arka taraftakileri 1cm aşağıya büktürebilirim.

Merhaba arkadaslar. Artik benimde bi motorum var. Persembe gunu 2013 model 12 binde motorumu aldim yarinda beylikduzu tarafinda surus pratigi yapicam. Ehliyet koruma sigorta hersey tamam tek eksigim mont artik araniza bende geliyorummmmmmm acilinnnn

Motosikleti
    150MC/pulsar200ns/MT07
    bende bu gün aldim 20 binde 2011 model ilk sahiibi kaportada deisiklik yapmis abart egsoz felan takmis hosuma gitti ilerleyen zamanlardada dişli teker düşünüyorum yolda gidisi cok hos güzel
    ,

,

,

,

Motosikleti
    MONDİAL MCX 150 ROADRACER
    O elcikler nerede bulunur. aynısı ama

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaça aldın hocam 20 000 dekini. Benimki de 21 000 de satsam kaça gider diye soruyorum

Motosikleti
    150MC/pulsar200ns/MT07
    ben tanıdıkdan aldıgım icin sahinini felan biliyorum aynı yerde calısıryoruz 1,5 senelik o yuzden 1900 e verdi banada fiyati bu deil normalde

ben 12 000 de 2012 model ama 2013 mart trafiğe çıkışlı son bakımları yapılmış motoru 1900 e aldım. ama motorda hiç aksesuar yok. ön lastik yeni değişmiş arkayı değiştirsemmi bilmiyorum pekde anlamıyorum ama öğrencez işte )

Motosikleti
    150MC/pulsar200ns/MT07
    aynen benimkide öle ben sigorta muayne ve noter parasini felan icinde saydim muayneye 100 notere 101 sigortayada 100 tl verdim cikartirsak 1600 e gelmis oluo

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Sadece sürüşüme değil aynı zamanda benzin tüketimime de ciddi katkısı oldu. 4 litre yakarken şimdi ilk 100 kilometresi artçılı olmak üzere 3,4 litre/100 kilometre yaktım. Tek kişi kullanım ve biraz daha akıcı bir sürüşle bu değeri biraz daha aşağı indirebileceğimi umuyorum.
    Herkese kazasız bol kilometreler.

Motosikleti
    Fotoğraf bugünden, 18 Mart Şehitlere Saygı Sürüşü ardından;

Arkada ki manzara hakkında kısa bilgi, Çanakkale savaşı sırasında top atışları yüzünden topoğrafyası değişen ender bir yerdir.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı oguzhanlal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=2I5RW...YllBZ955fCfa9A
    Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Sadece sürüşüme değil aynı zamanda benzin tüketimime de ciddi katkısı oldu. 4 litre yakarken şimdi ilk 100 kilometresi artçılı olmak üzere 3,4 litre/100 kilometre yaktım. Tek kişi kullanım ve biraz daha akıcı bir sürüşle bu değeri biraz daha aşağı indirebileceğimi umuyorum.
    Herkese kazasız bol kilometreler.
    Baya destekli yakıyormuş bu mcx ,

gfkfoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 223cc
    değerli arkadaşlarım cuma günü motorumu aldım anca fırsat buldum yazıyorum 2014 150mcx peşin fiyatı 3550 dedi ben 3375 tl ye almış bulunuyorum geriye sadece plaka ruhsat işleri kaldı motorumu erzurumdan ardahana getirdim hava biraz rüzgarlıydı ama kask mont tulum ve eldivenler sayesinde sorunsuzca geldim yakında fotolarını eklerim rengi kırmızı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

ilk izlenimlerim olarak normal bir tempoda geldim 4 yıl ara verdiğim için ilk 50 km tedirginlik vardı ama sonra rahatladım koltuk sert geldi yaylar sert geldi oda sıfır motor keskin virajlarda dahi vites küçültmeden fren kullanmadan rahat dönüşler yapapildim tork konusuna gelince gerçekten çok iyi bir torku var rampada bizzat denedim 222 km yolda depoyu fulledim gösterge sadece çeyrek depodan biraz aşağı indi yakıt bence iyi kimse abartmasın iyiki almışım hayırlısı ile birde ruhsat plaka işlerini halledersem tam olacak herkese kazasız belasız bol km ler dilerim tedbirsiz yola çıkmayalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

işte benim 150 mcx im

Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin.kırmızı renk en güzel mcx rengi bence... bendede kırmızısı var.

gfkfoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 223cc
    allah razı olsun kardeşim amin rabbim kimseye kaza bela vermesin resim yüklemeye çalışıyorum ama beceremedim öğleden sonra tekrar denerim

Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    http://hizliresim.com/

gözattan seç en alttaki linki burda yapıştır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)