Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ınş bugun bende 150 mc sahibi olacam motoru gormeden kapora yatırdım az sonrada seydışehıre ılceye gıdıyorum bayı fatura ışlerını halledıyor
    hayirli olsun kardes. isabetli karar vermissin. Cok memnun kalacagina eminim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 MC Orange
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bugrahan55, kardes, bende Castrol 10-40 Power1 Motosiklet yağı kullanıyorum. Motosiklet yağı diye özellikle belirtiyorum çünkü bu yağın 4 çeşidi var.
    aynen abi bende bunu diodum aldım bugun 1 litre aşağıdakinden dimi seninkide?

Orange Devil:flower::flower:

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    hayirli olsun kardes. isabetli karar vermissin. Cok memnun kalacagina eminim..
    sagol atilla bey hem facebokktakı gurubunuz hemde burdakı bu formu takıp ettım yorumlarınıza bakıp bende 150 mc aldım ilk ızlenımlerım guzel ama motorun alt tarafından benzın akıyor sandım heralde hepınızın dedıgı gıbı akuden kaynaklanan bır sıvı dayamadım motorun resımlerı cektın sizlerle paylaşıyorum

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5160697_n.jpg
    [img] [/img]

Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    iyi gunlerde gule gule kullan
    on camdaki fitili hemen sök tek tav oldugum yeri o motorun
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    sagol atilla bey hem facebokktakı gurubunuz hemde burdakı bu formu takıp ettım yorumlarınıza bakıp bende 150 mc aldım ilk ızlenımlerım guzel ama motorun alt tarafından benzın akıyor sandım heralde hepınızın dedıgı gıbı akuden kaynaklanan bır sıvı dayamadım motorun resımlerı cektın sizlerle paylaşıyorum

[img] [/img]

güle güle bin kardeşim Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin
    "[B]Sarı[/B]"ya tutkumuz,yüreğimizde büyüttüğümüz "[B]Lacivert[/B]" sevdadandır.

nedimkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ 251/YBR 125/CBR 125/GT 250R/FZ 6/Bajaj Discover
    bugün kırmızı ışıkta cbf 150 ile yanyana geldik o tekti, bende artçı vardı.. normal şartlarda kapışma pek bana göre değil ama yanımda gazla çok oynayınca kendimi tutamadım) sarı yanınca ikimiz birden kalktık ve tamamen hüsrana uğradı zavallı ve bugün tekrar ne kadar isabetli bir karar verdiğimi düşündüm.. Allah hepimize kazasız sürüşler nasip etsin.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....
    wolf^^

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Arkadaslar, bilgi ve paylasimi arttirabilemek icin facebook sayfasi olusturdum. ilgilenenler sayfaya katilirsa memnun olurum...

iste linki : https://www.facebook.com/pages/Mondi...25396214139757

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:13 ----------

Alıntı bugrahan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen abi bende bunu diodum aldım bugun 1 litre aşağıdakinden dimi seninkide?

Yag kesinlikle dogrudur kardesim. Bundan kullanilacak. Bu ayni yagin 4 farkli tipi var. Altini tekrar cizerek söylüyorum castrol power 1 motosiklet yagi 10-40 koyulacak...

Ayni yagin, scooter tipi var, iki zamanli tipi var, bide racing tipi var. Dikkat !!!

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı resulyekeler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topriğim ne yaptın sen motor alamadınmı hala.
    topragım ben ogrencıyım mc nın yakıt duzenı benı caydırdı yoksa alcaktım 5 kurussuz kalırım benzın alcam dıye

o yuzden 150 kn buldum temız sıvasta 2 bın km daha onunda kafa grenajı hosuma gıtmıyor sımdı dusunuyorum mc nın kafa grenajı olurmu dıye

Motosikleti
    MC 150

[img] [/img]

Allah hayırlı ugurlu etsin kazasız sürüşler nasip eylesin tekrar hayırlı olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 ----------

ben 225 km deyim motor da bir sorun var sanki gaz bir veriyor bir vermiyor yani gazı kesiyor gibi oluyor birde xenon 12000 k almayı düşünüyorum nerde bulabilirm
    nasıl takılıyor yada nerde taktırabilirim acaba takması kolay mıdır?
    Dört teker bedenimi iki teker ruhumu taşır :cat:

Motosikleti
    @belo :iyi gunlerde gule gule kullan
    on camdaki fitili hemen sök tek tav oldugum yeri o motorun

tamam kardeş hıc fark etmedım tşk ederım sagolasın

@kolcay :güle güle bin kardeşim Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin

tşk ederım sagolasın kardeş.

@umutfdn Allah hayırlı ugurlu etsin kazasız sürüşler nasip eylesin tekrar hayırlı olsun

tşk ederım guzel dıleklerınız ıcın sagolun.

@atiturhan Arkadaslar, bilgi ve paylasimi arttirabilemek icin facebook sayfasi olusturdum. ilgilenenler sayfaya katilirsa memnun olurum...

katıldım bıle sagol atilla bey....tşkler

Motosikleti
    Mondial 150 MC Orange
    Arkadaslar, bilgi ve paylasimi arttirabilemek icin facebook sayfasi olusturdum. ilgilenenler sayfaya katilirsa memnun olurum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:13 ----------

Yag kesinlikle dogrudur kardesim. Bundan kullanilacak. Bu ayni yagin 4 farkli tipi var. Altini tekrar cizerek söylüyorum castrol power 1 motosiklet yagi 10-40 koyulacak...

Ayni yagin, scooter tipi var, iki zamanli tipi var, bide racing tipi var. Dikkat !!!
    aynen abi zaten castrol 3000 km garanti veriyor yağa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

[img] [/img]

hayırlı olsun abi kazasız sürüşler

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    kışınmı 10-40 koydum yoksa yazınmı unuttum sorarım ama 15-40 koydum ve hatta yaz kış ısı farkı vardiye bunu yapmıştım ilk 500 km kullandıgım yag würth 1000 kmde repsol 2000 de castrol kullandım neden derseniz o zaman hangisi ucuzdu onu kullandım ama 15-40 mı 10-40 hangisini kış hangisini yaz kullandım onu unuttum
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

resulyekeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    :
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topragım ben ogrencıyım mc nın yakıt duzenı benı caydırdı yoksa alcaktım 5 kurussuz kalırım benzın alcam dıye

o yuzden 150 kn buldum temız sıvasta 2 bın km daha onunda kafa grenajı hosuma gıtmıyor sımdı dusunuyorum mc nın kafa grenajı olurmu dıye
    hayırlı olsun topriğim.güle güle kullan.

Motosikleti
    @BUGRAHAN55 hayırlı olsun abi kazasız sürüşler:

TŞK EDERIM KARDEŞİM...SAGOLASIN

Motosikleti
    mondial mc 150
    kardeş hayırlı uğurlu olsun.çok güzel

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Arkadaşlar merhaba aranıza dün katıldım eski cbf 150 yeni 150 mc kullanıcısıyım makinamı yarın teslim alıcam herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    mc 150
    herkese selamlar bende mc 150 aldim kuzenimde ise halen 3 yasinda cbr 150 var.ama bu mc 150 baska ya tokatlamak guzel oluyor cbr yi kalkısta cok kuvvetli.bu arada butun formu okudum ve atilla abinin yaptırdıgı motorsiklet radiosu cok hosuma gitti.acaba akuye bir zararı var mı yani kullanım sekli nasil abi..ve kaca mal oldu..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:17 ----------

bu arada mototrum 300 km de ve yakit olarak 3.1 lt 100 kmde hiz olarak ortalama 80 km yapiyorum simdilik malum rodaj diye

Motosikleti
    Mondial 150 MC Orange
    şuan 600 km deyim 540 km de yağı değiştirdim ve artık full dipgaz gidiyorum dünden bugune bile gidişi farkediyo motorun 102 kg yim 1.75 boyundayım çok kısa mesafede düzde anında 110 diyo şuan ama açılacak daha.. bgn aynı yerde 115 yaptım az yatsam 120 yi görcek şuan memnunum ama yakıt konusunda biraz yakıo cidden hakkı gitsinde yaksın ben rağzıyım tigeri aratmıyo nerdeyse bu arada ladik ilçesinde oturuyorum samsunun burda baya bi motor var kn ler kt ler ck125 ler yuki ler felan ama daha kimseyle deneyemedim bu civarda ön kaldırmada rakibim yok zaten 2 gundür caddede yapmadığım kalmadı ön kaldırma konusunda hele 2 kişiyken debriyaja gerek kalmadan diplediğin anda kaldırıyo zaten bakalım şu 1500 lere bi gelimde ondan sonra tokatlamalara başlayım bende

Motosikleti
    mondial mc 150
    Alıntı bugrahan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan 600 km deyim 540 km de yağı değiştirdim ve artık full dipgaz gidiyorum dünden bugune bile gidişi farkediyo motorun 102 kg yim 1.75 boyundayım çok kısa mesafede düzde anında 110 diyo şuan ama açılacak daha.. bgn aynı yerde 115 yaptım az yatsam 120 yi görcek şuan memnunum ama yakıt konusunda biraz yakıo cidden hakkı gitsinde yaksın ben rağzıyım tigeri aratmıyo nerdeyse bu arada ladik ilçesinde oturuyorum samsunun burda baya bi motor var kn ler kt ler ck125 ler yuki ler felan ama daha kimseyle deneyemedim bu civarda ön kaldırmada rakibim yok zaten 2 gundür caddede yapmadığım kalmadı ön kaldırma konusunda hele 2 kişiyken debriyaja gerek kalmadan diplediğin anda kaldırıyo zaten bakalım şu 1500 lere bi gelimde ondan sonra tokatlamalara başlayım bende
    mc yi yere düşürüpte paçavra etmede

Motosikleti
    Mondial 150 MC Orange
    Alıntı resulyekeler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mc yi yere düşürüpte paçavra etmede
    yok abi yakında atarım face ye bakarsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

bu arada faceden ekleyebilirsiniz

http://www.facebook.com/bugrahan55

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)