Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    arka dişli işini düşünmemiştim ben
    işe yarar diyosan düşüneyim abi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ön dişliyi 1 diş ufaltmakla arka dişliyi 2 diş büyütmek aşa yukarı aynı işi görür.13t zor bulunur veya bulunmaz. Arka dişli bi çok ölçüde var.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    anlaşıldı eyvallah

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pastayı alır gelırım ahmet agamada bak sen.
    Yok aga pasta sorun değilde masaya koydukmu arkasından seni göremeyeceğimiz kadar böyük pasta yapmak sorun

[QUOTE=EnesBeyter;

Evet kılıf verdiğin linktekinin aynısı
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.İşten güçten anca vakit bulabildim bir yazayim.Ahmet abi dün yanımdaydı alım satım işlerinide hallettik.Motora şöyle bir bindi bu motora ne olmuş böyle dedi.Ufak tefek bakımlarını yaptım birde xenon taktım herşey tıkırında şuanda.Universite değişikliği için evrak işleri ile uğraşıyorum aynı zamandada çalışmaya devam ediyorum pek foruma vakit ayıramıyorum.Bir resim atam forum şenlensin
    http://img689.imageshack.us/img689/6239/25jm.jpg
    meriç motoru aldığın belli oldu hemen değişikliklere başlamışsın tekrardan hayırlı olsun okula artık motorla gider gelirsin inş.

Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.kere ince olan somun gewsedi servis diyorki ön freni cok mu kullaniyosun ne alaka ön fren susmuki yeryapiyoki daha 350 kmde 3 kere sıktırdim.alt ince somun gevsiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:50 ----------

http://r1308.hizliresim.com/1d/s/ruycr.jpg
    kardeş tsubasanın dediğini yap o boşluk yapma olayını keser çoğunlukla benimkinde de vardı salcano da onu kestimdi şuan kadırgada da var onuda bir ara yapacağım inş.

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img838/9338/m8se.jpg

Doğum günümü kutlayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim Allah herkese mutluluk ve sağlık içerisinde sevdikleriyle yaşamayı yaşlanmayı nasip etsin inş.

Bu arada motor artık resmiyette de Meriçin oldu perşembe günü Manisadaydım gene devir işlemlerinide hallettik tekrardan hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güle güle kullansın inş. benim karakızın dosta gittiği için çok sevinçliyim

Elcikleri değiştirmiş zenon far takmış bakımlarını yapmış silmiş temizlemiş pırıl pırıl yapmış motoru Meriç gittiğimde kullandım sanki bambaşka bi motora binmiş gibi oldum valla

http://imageshack.us/a/img707/4607/zpmr.jpg

Ventoyuda sattım işte şimdi artık motorsuzum ama 250 cc ye (Büyük ihtimallede YBR 250 YE) daha bi yakın hissediyorum kendimi
    biraz geç oldu ama abi doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere motorlarıda satmışsın en kısa zamanda sana bir 250 şart ahmet abi

birde şu motor nasıl sizce motor aksamı suzuki gn 250 ye benziyor ve güçleri aynı ikinci elleri 3800-4000 e var sıfıra yakın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7275749/detay/

Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr için 13T dişli var mı acaba
    2 kişi dağ bayır motor zorlanıyo ön dişliyi 13 yapsam biraz iyileşme olur mu diye merak ettim son hız pek önemli değil zaten
    enes 13 lük dişli arıyorsan apaçhe 150 lerin dişlilerine bak onların ön dişli 13 ve %90 bizim motorlara uyar senin işini fazlasıyla görür ama bu seferde düzde motor gitmez dersen şaşırma ama seri kalkar kalkışlarda flan
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    yaklasık 30 dk sonra mangalı yakıyorum beyler.buyrun gelın....
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar sizde alttaki somun tek mi bugun wolf s gordum bahsettigim ince somun ciftti benimkinde oyleyse eksik montaj war herkes bi bakip soylese cok mutlu olcm..alttaki ince anahtari farkli olan somun gewsenin sebebi bundan olsa gerek

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meriç motoru aldığın belli oldu hemen değişikliklere başlamışsın tekrardan hayırlı olsun okula artık motorla gider gelirsin inş.

kardeş tsubasanın dediğini yap o boşluk yapma olayını keser çoğunlukla benimkinde de vardı salcano da onu kestimdi şuan kadırgada da var onuda bir ara yapacağım inş.

biraz geç oldu ama abi doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere motorlarıda satmışsın en kısa zamanda sana bir 250 şart ahmet abi

birde şu motor nasıl sizce motor aksamı suzuki gn 250 ye benziyor ve güçleri aynı ikinci elleri 3800-4000 e var sıfıra yakın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7275749/detay/

enes 13 lük dişli arıyorsan apaçhe 150 lerin dişlilerine bak onların ön dişli 13 ve %90 bizim motorlara uyar senin işini fazlasıyla görür ama bu seferde düzde motor gitmez dersen şaşırma ama seri kalkar kalkışlarda flan
    apache nin 13 dişliyle düzde 128 yapıyor. seriliği de 250 cc gibi neredeyse aynı kalkıyorlar
    14 dişliyle 140 145 vuranlar var apacheyle.
    ama şunu unutmayın dişliyi küçülttükce başınız agrır, motor ömrü silindir krank ömrü gibi daha cabuk tükenir
    # motosikletle.blogspot

Tsubaaa senin wolfte alttaki ince somun tekmiydi ciftmitdi

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı fat280;3135958

[URL="http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-doganermoto-dan-ventura250-bumoto-87275749/detay/"
    adlı üyeden alıntı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-doganermoto-dan-ventura250-bumoto-87275749/detay/[/URL]

Eyvallah Fatihçim sağolasın

Bahsettiğin linkini verdiğin motor ise tamamen eski teknoloji artık enjeksiyon olmayan makineye bakasım yok

Vay Mutlu agam böyüksün ama bak böyle tahrik edici açıklamalarda bulunma kapılıp gelebilirim ama
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

http://l1308.hizliresim.com/1d/t/rwcnm.jpg
    Arkadaslar sizde alttaki somun tek mi bugun wolf s gordum bahsettigim ince somun ciftti benimkinde oyleyse eksik montaj war herkes bi bakip soylese cok mutlu olcm..alttaki ince anahtari farkli olan somun gewsenin sebebi bundan olsa gerek
    Özkan söyledim sana dinlemiyorsunki çift olması lazım biri tutacak diğeri sıkıp gevşemesini engelliyecek o şekilde tek somun sürekli gevşer ayar tutmaz garanti varsa servise git baktın sallıyolar direk fabrikayı ara anlat...Çift somun var resim atayım için rahatlasın emin ol,şimdi gidip çekeyim yükliyeyim senin için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Özkan söyle bakalım kaç tane somun görüyorsun?Zaten dikkat ettiysen seninkinde anormal duruyor civatanın geçtiği yer yamuk duruyor benimkine bak dümdüz.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Mutlu benim gelebilmem için 7-8 saat sonra yakman lazım

pazartesı vservısteyım ıs cıkısı,adıl abı cok saol,olmadı fabrıkayaı arayacam zaten cok moral bozucu bu olay,,o somunu cıftlemek ıcın on tarafı dagatırlar mı:( basıt ısmı sızcee gercı servıs uyuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

Adil abi kizmassan bisey isticem resimleri hizliresim.com dan yuklermisin bende acilmadi..senin resimleri kaydedip servisteki mal in gozune sokacam

MOTO71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    herkeze iyi forumlar ben eylül 14 de direksiyon sınavına girecegim yakın zaman da giren varsa bana bilgi verebilirmi birde salcano almayı düşünüyorum nasıl motordur parça sıkıntısı varmıdır şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Motosikleti
    Demir At
    Tsubaaa senin wolfte alttaki ince somun tekmiydi ciftmitdi
    kanka çift somundu adil abinin ki gibiydi.
    birini sıkıyorsun öteki de kontra oluyor biri birinin kontrası işte. biri gevşese öteki gevşemesin diye konuyor.
    hangi mal servis onu anlamadıysa, o servise bi daha gitme derim ben ..
    # motosikletle.blogspot

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka çift somundu adil abinin ki gibiydi.
    birini sıkıyorsun öteki de kontra oluyor biri birinin kontrası işte. biri gevşese öteki gevşemesin diye konuyor.
    hangi mal servis onu anlamadıysa, o servise bi daha gitme derim ben ..
    Ise bakya direkt montaj hatasi..yerli montaj olunca boyle iste..adam somunu takmayi unutmus cok is cikartturmi somunu takmak öntrafi dagitilir mi
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    Demir At
    Ise bakya direkt montaj hatasi..yerli montaj olunca boyle iste..adam somunu takmayi unutmus cok is cikartturmi somunu takmak öntrafi dagitilir mi
    yok kanka sadece o kısım sökülüyor kaldırıyorlar gidonu bişi dagılmıyor. aynı somundan bulup koyacaklar 10 dk sürmez bile.
    # motosikletle.blogspot

Icimw rahatladi tsubasa serwis takmazsa direk fabrikaya sikayet ederim motor daha 350 kmde somun her parcacida bulunurmu

Motosikleti
    Demir At
    Icimw rahatladi tsubasa serwis takmazsa direk fabrikaya sikayet ederim motor daha 350 kmde somun her parcacida bulunurmu
    kanka ara ara geliyorum sizin taraflara daha önceden bilseydim halederdik.
    o somunu hertürlü bulursun 17 18 numara bisiklet gidon somunu gibi bişi.
    elin anahtar tutuyosa sende yaparsın.
    gecen sene ben o işle cok ugraşmıştım. kaynak vurasım gelmişti bi ara gevşemesinden
    # motosikletle.blogspot

pazartesı vservısteyım ıs cıkısı,adıl abı cok saol,olmadı fabrıkayaı arayacam zaten cok moral bozucu bu olay,,o somunu cıftlemek ıcın on tarafı dagatırlar mı:( basıt ısmı sızcee gercı servıs uyuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

Adil abi kizmassan bisey isticem resimleri hizliresim.com dan yuklermisin bende acilmadi..senin resimleri kaydedip servisteki mal in gozune sokacam
    Niye kızayım abisi amacımız yardımlaşmak yardımcı olmak hızlı resim yükleye üye değilim ama bekle olayım ordan yükliyim ayıp ettin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka ara ara geliyorum sizin taraflara daha önceden bilseydim halederdik.
    o somunu hertürlü bulursun 17 18 numara bisiklet gidon somunu gibi bişi.
    elin anahtar tutuyosa sende yaparsın.
    gecen sene ben o işle cok ugraşmıştım. kaynak vurasım gelmişti bi ara gevşemesinden
    Alicim farklı biraz dikkatli bakarsan benim resme iki somun arasında kilit benzeri bi parça iki somunu tutuyor gevşeme olmasın diye...

Uyelik istemiyo abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)