Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı sayha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkaşlar merhaba ben de wolf s aldım 20 gün oldu bir sorum olacak sizlere motorun sol tarafında bi hortum çıktı benzin girişinin yanında bunun nerden çıktıgını bilmiyorum yukarıda deponun altında bir uzantı var musluk gibi oraya takmaya çalıştım girmedi acaba o musluk gibi olan nedir ne işe yarıyor yalnız motor da birşey yok çalışıyor gidiyor anlamadım bu nedir
    Sayha kardeş ilk resim karbüratöre hava veren hortum
    [IMG][/IMG]
    2.ci resim karbüratör tahliye karbüratörü temizlemek için,karbüratörün dibindeki tornavidayla açıyorsun .
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Gezi yapmaya niyetlendik hava kapadı
    ramizan83 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    wolf-s
    tamam dostum bende karburatore hava veren hortum cıktı simdi bunun ucunu bir yere takacakmıyız acaba karburator girişi takılı da obur ucu nereye takacagız

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    murat hayırlı olsun topcase
    adil abi hızır acil gibi yapıştırmış fotoyu hemen la ne güzel arkadaş seviyorum burayı izlemeyi

tamam dostum bende karburatore hava veren hortum cıktı simdi bunun ucunu bir yere takacakmıyız acaba karburator girişi takılı da obur ucu nereye takacagız
    Karbüratöre hava veren hortumun bir ucu karbüratöre diğer ucu hiçbir yere takmıyorsun boşta kalacakki hava alsın diğer ucu su almıyacak bir yere koy...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adil abi hızır acil gibi yapıştırmış fotoyu hemen la ne güzel arkadaş seviyorum burayı izlemeyi
    Ramazan hakikatten bizim forum sitenin en iyisi bence,bende özellikle acemi olan arkadaşlara yardımı seviyorum

Hayırdır Ramazan yeni kullanıcı açmışın

Motosikleti
    wolf-s
    tamam arkadaslar tesekkurler herkese simdi o hortumu aşagı salıyorum

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Murat abi. Çantanın içine halıların kaymaması için konulan şeylerden koyabilirsin. Yeterli olur belki.
    Teşekkürler,Ben biraz toplu dursun istiyorum kenarda.Bu tornavida takımınnın başları dağılıp duruyor

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayha kardeş ilk resim karbüratöre hava veren hortum
    http://<a href="http://imageshack.us...8/tx9p.jpg</a>
    2.ci resim karbüratör tahliye karbüratörü temizlemek için,karbüratörün dibindeki tornavidayla açıyorsun .
    http://<a href="http://imageshack.us...8/0mwd.jpg</a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Gezi yapmaya niyetlendik hava kapadı
    Ne güzel anlatmışsın abi, gezi için buralar şuan mükemmel ama başımızı kaşıyamıyoruz, yine kış gezmeleri ile kendimize çok küfrettireceğiz sanırım

Teşekkür ettim, göreceğiz artık hayır mı şer mi
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

tamam arkadaslar tesekkurler herkese simdi o hortumu aşagı salıyorum
    Bence aşağı sallama nedeni su birikintilerinden geçerken ve yağmurlu havalarda su alır motorun stop eder depo altında biryerlere sıkıştır ucunu...

Valla yalan değil Murat koca yazı bekliyoruz gezmek için ama gezemiyoruz kışın gezicez anlaşılan,benim maddi sorunlarım çıkmıştı 2 kez arka arkaya kredi çektim ama Allaha şükür toparladık şimdi Yahu Murat ben hayırlı olsun demişmiydimunuttuysam K.B. hayırlı olsun

Motosikleti
    wolf-s
    tamam o zaman .... ya depo dediniz de bu deponun altın da musluk gibi bişey var boşta duruyo öylemi olması lazım sizdede o şekildemi

tamam o zaman .... ya depo dediniz de bu deponun altın da musluk gibi bişey var boşta duruyo öylemi olması lazım sizdede o şekildemi
    Dediğin gibi o benzin musluğu verdiğim resimlere 1. resme bak orda benim musluk ortada yani kapalı aşağı aldığında açık ana depo tam yukarı aldığında yedek depo.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    murat hayırlı olsun cantan gule gule kullan. takıncada resımlerı beklerız.
    evet gezgın abı hızır servıs gıbı maşallah.

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Ramazan yahu bu comtan sen değilmisin Ramazan sensen 2 pcdenmi girdin
    ramizan83 bunu beğendi.

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Arkadaşlar motoru almak için biri gelip baktığında siz deneme turu attırıyor musunuz? Ben attırmam da sizi merak ettim?

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Teşekkürler Ramazan yahu bu comtan sen değilmisin Ramazan sensen 2 pcdenmi girdin
    yok abi yanlış anlaşılma comtan ankara danmış bız gonyalıyız
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Arkadaşlar motoru almak için biri gelip baktığında siz deneme turu attırıyor musunuz? Ben attırmam da sizi merak ettim?

Ben 1-2 tur veriyorum ama kimliğini aldıktan sonra tanımıyon etmiyon, tanıdık başka tabi...Denemeden almazlar zaten...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

yok abi yanlış anlaşılma comtan ankara danmış bız gonyalıyız
    Bende gördüm Ankarada isim aynı olunca birde tanımadan abi diyince sen sandım
    COMTAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Satıldı
    Ben 1-2 tur veriyorum ama kimliğini aldıktan sonra tanımıyon etmiyon, tanıdık başka tabi...Denemeden almazlar zaten...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

Abi ben güvenemiyorum. Kimlik sahtedir biniş o biniş olur falan diye.

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR

forum uzun süredir takip ederim. zanımca benden büyük birisin ki burda herkes sana abi diyor.bende öyle dedim.birden sıcak sohbetin içinde buldum kendimi
    gezginmotor bunu beğendi.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Abi ben güvenemiyorum. Kimlik sahtedir biniş o biniş olur falan diye.
    Haklısın yazacaktım aslında kimliğe dikkat et diyeKaçamıyacağı biryerde verirsin mesela top sahası tek çıkışlı biryer kapıda sopayla beklersin şaka biyana tabiki dikkatli olucaksın bedava almadık...

comtan kardeşim yanlış anlama,sonuçta sende 2 tekere gönül vermiş bir kardeşimizsinYaşım 50 (imzanı beğendim çok doğru bir laf)
    Murat 48/30 ve COMTAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    Satıldı
    Haklısın yazacaktım aslında kimliğe dikkat et diyeKaçamıyacağı biryerde verirsin mesela top sahası tek çıkışlı biryer kapıda sopayla beklersin şaka biyana tabiki dikkatli olucaksın bedava almadık...

comtan kardeşim yanlış anlama,sonuçta sende 2 tekere gönül vermiş bir kardeşimizsinYaşım 50 (imzanı beğendim çok doğru bir laf)
    Valla bilemedim ne yapsam. Belki biri görmeye gelecekte o yüzden sordum abi. Ben vermem motoru abi. Satışı yaparız, anahtarını veririm :D

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Yahu Murat ben hayırlı olsun demişmiydimunuttuysam K.B. hayırlı olsun
    eStafurullah abi, sağol

Saat 19:30 da operasyon başlar Ramazan sağol

forum uzun süredir takip ederim. zanımca benden büyük birisin ki burda herkes sana abi diyor.bende öyle dedim.birden sıcak sohbetin içinde buldum kendimi
    Öyledir bu başlık

Alpay Sen denemeden motor alır mısın? Gezgin abi on numara tiyo vermiş
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Valla bilemedim ne yapsam. Belki biri görmeye gelecekte o yüzden sordum abi. Ben vermem motoru abi. Satışı yaparız, anahtarını veririm :D

Yahu seninki zaten 250 kmde hiç sıkma kendini denemeden alması lazım 0 motor gibi hani 3bin 5bin fazlası olur km nin denemek ister ama seninkini denemeye gerek yok...(kimlik sahteciliğinden korkuyorsan kimlikteki fotosunu incele aynı şahısmı)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)