Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yahu kardeşim dur daha yolculuk belli bile değil şimdiden kıskanma
    Bayramın bekleyin abi
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yazmışın 79 diye sonradan gördüm 46 yaşında yaptım seni ama 34 müşün.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ahmet abi aynaya bakıcam teşekkürler, iddaa mevzusu hala devam, Apo abi baktı ben pek kilo veremeyeceğim acıdı 200 Tl ye düşürdü benim tarafı Ne iradesizmişiz yav İnsan denize giderim diyor ama yanlız olunca yataktan kalkasım gelmiyor.
    Hakikaten valla misler gibi deniziniz var bedava serinlik fakat girmeye eriniyorsunuz Çantanı iyi günlerde kullan hayırlı olsun

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru almak için biri gelip baktığında siz deneme turu attırıyor musunuz? Ben attırmam da sizi merak ettim?
    Denemeden alışveriş olmaz arkasına bin sende yada böyle kapalı otopark falan o tip bi yerde denet tabi motora binmeden önce kimliğini almayı unutma ( ehliyet tercih etmen daha mantıklı olur )

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adil abim gene şımbıl şımbıl aydınlatmış kardeslerimizi sohbetin dibine vurmuşsunuz yine...murat hayırlı ugurlu olsun çantan iyi gunlerde kullan insallah kırılır dokulur dıye telaslanma vibrasyon olmayan motora takacagın ıcın ferah tut gonlunu.
    alpay kardesım motoru denemek ısteyenler ıcın bı snıper mı kıralasan olakı kacmak ısterse dıyeama tedırgın olmaktada haklısın.
    tahsin kardesım bugun su-elektrık ıslerı tamır ıslerını askıya aldık mecburen sabah 7 de cenaze dolayısıyla karacabey e donmek zorunda kaldım.dayımın esi uzun zamandır kanser hastası ıdı,bu sabaha karsı vfat haberı gelınce sabah 7de gerı donduk hayırlısı bakalım.rulman ısınıde bugun bızım sanayıde kı ustamıza hallettık 110 tl cık sıkısmıs aldırdık onu...
    dostlar sagolsun muratım ama degsık degısık nıklerı 3 sayfa boyunca okuyunca ıllekı bı acılımı olmalı dıye geldı aklıma.
    mesela benım nikim sadekahve33 ıdısonra ne oldu bılmeme o nıkle gıremez oldum sıfre kabul edılmedı vesaıre...motorun markasını nık yapalım dedım salcano yuda kabul etmedıdedımkı salcano7946 olay budur.79 dogum yılı,46da kafanın natural halı......
    Mutlu başınız sağolsun Allah sabırlar versin hadi Salcano 7946 tamam sade kahve nasıl oldu çokmu seversin sade kahveyi
    Murat 48/30 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    yok ahmet abi.pc ıslerını bılmedıgım anlamadıgım yıllar.msn adresı acmam gerekıydı hatta ısı abartıp eve ınternet baglatıp pc aldıgım gunler.anlamıyorum dedım ya...msn adresı almaya calıstım 3 gun boyunca beceremedım yada ılgımı cekmedıgınden,ugresmadım.sonra arkadasın dukkana ugradım ayakustu konu msn ye geldı adresımın olmadıgını soyledım.acarım ben dedı.nık ne olacak dedı o anda sadekahve cıktı agzımdan....hanı su sıfrelerın 123456 oldugu zamanlar........uzun zamanda makarası olmustu arkadas arasında.sadekahvenın...
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    yok ahmet abi.pc ıslerını bılmedıgım anlamadıgım yıllar.msn adresı acmam gerekıydı hatta ısı abartıp eve ınternet baglatıp pc aldıgım gunler.anlamıyorum dedım ya...msn adresı almaya calıstım 3 gun boyunca beceremedım yada ılgımı cekmedıgınden,ugresmadım.sonra arkadasın dukkana ugradım ayakustu konu msn ye geldı adresımın olmadıgını soyledım.acarım ben dedı.nık ne olacak dedı o anda sadekahve cıktı agzımdan....hanı su sıfrelerın 123456 oldugu zamanlar........uzun zamanda makarası olmustu arkadas arasında.sadekahvenın...
    Abi sen sabah ayılmak için kahve istiyorken adam nicki öyle olsun anlamış olmasın
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    adil abim gene şımbıl şımbıl aydınlatmış kardeslerimizi sohbetin dibine vurmuşsunuz yine...murat hayırlı ugurlu olsun çantan iyi gunlerde kullan insallah kırılır dokulur dıye telaslanma vibrasyon olmayan motora takacagın ıcın ferah tut gonlunu.
    alpay kardesım motoru denemek ısteyenler ıcın bı snıper mı kıralasan olakı kacmak ısterse dıyeama tedırgın olmaktada haklısın.
    tahsin kardesım bugun su-elektrık ıslerı tamır ıslerını askıya aldık mecburen sabah 7 de cenaze dolayısıyla karacabey e donmek zorunda kaldım.dayımın esi uzun zamandır kanser hastası ıdı,bu sabaha karsı vfat haberı gelınce sabah 7de gerı donduk hayırlısı bakalım.rulman ısınıde bugun bızım sanayıde kı ustamıza hallettık 110 tl cık sıkısmıs aldırdık onu...
    başın sağolsun abi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    cbf 150
    yok muradım;benım oyle antıka hallerım vardır.bı laf ederım uzun sure makarası olur.
    mart ayında lıseden sınıf arkadasım olan ıyı gorustugum bı arkadasım kalp krızı gecırmıs 3 gun sonra duydum.hastahaneye dolasmaya gıttım .ıyıymıs yanı ılac fılan asagı kantıne ındık beraber hossohbet muhabbet cok canım sıkılıyo dedı.oyle deyınce cebımden cıkarıp taş bı tesbih verdım.salla bunu alır stresını dıye....bı muddet baktı tesbıhe cok bosluk var kısaltayım bıraz dedı.......dedım ya hepımızın hayatında bosluklar yok mu.....dondukten 2 saat sonra arıyo bılaf ettın hala guluyorum dıyo....var yanı ole hallerım benım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başın sağolsun abi.
    dostlar sagolsun kardesım.ölüm muhakkak,rabbım hayırlı olum versın zira uzun zamandır keder ıcındeydı hem kendı hem evlatları....

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    [/COLOR]dostlar sagolsun kardesım.ölüm muhakkak,rabbım hayırlı olum versın zira uzun zamandır keder ıcındeydı hem kendı hem evlatları....[/QUOTE]

Allah rahmet eylesin inşallah, hepimiz birer mezar taşıyız. Belki taşımız bile yok sadece zamanı bekliyoruz. Rabbim sabır versin geride kalanlara.. Ayrıca bu acı olaylardan ders almayı da nasip etsin. Ölüm çok yakın.
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Başınız sağolsun Mutlu abi.

Garajında resimliyeyim dedim benim 600rr yi

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Pianoblack ve Murat 48/30 bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf 150
    onur ve alpay kardeslerım dostlar sagolsun.
    Pianoblack bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Çanta için ilk yorumlar güzel. Öncekini çok zor döktüm ama yenisini 5 dk da taktım. Fotoğraf yarına

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    motoru yıkadım bugüm

Pianoblack, tahsins ve Murat 48/30 bunu beğendiler.
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    cbf 150
    cavlamış yıkanınca motor...ne guzel olmus
    EnesBeyter bunu beğendi.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Abiler gene boş işler peşindeyim. bizim motolara arka çanta demiri uydurabilirmiyiz diye merak ediyorum.
    ybrnin tvsni cb'nin demirlerine baktım acaba bizim motora uyan varmı yada bi iki kesme kaynak işiyle uydurabileceğimiz en yakın hangisi

çantayı büyütünce eski demire güvenemiyorum hemide ileride yan çanta planları için ufak bi başlangıç olur

Motosikleti
    cbf 150
    orıjınde var zaten baglantı yerı.boyle bı aparat yaparak cantayı bıraz daha gerıye almak ıstıyorsun sanırım.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler gene boş işler peşindeyim. bizim motolara arka çanta demiri uydurabilirmiyiz diye merak ediyorum.
    ybrnin tvsni cb'nin demirlerine baktım acaba bizim motora uyan varmı yada bi iki kesme kaynak işiyle uydurabileceğimiz en yakın hangisi
    http://image5.sahibinden.com/photos/...3792343bu8.jpg

http://img849.imageshack.us/img849/7...toraf0254f.jpg
    çantayı büyütünce eski demire güvenemiyorum hemide ileride yan çanta planları için ufak bi başlangıç olur
    bitek ahmet abide var taşıma demiri. oda nasıl uydurdu bilemiyorum. onda yançantalar falanda var. bayaada yakışıklı birşey hani
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Benim motorda arkada taşıma demiri yok yan çantalarda ise çantayla beraber gelen Kappanın orjinal demirleri var onlarda (sanırım cbf 150 için tasarlandığı için) biraz uzun gelmiş ve keserek kısaltmış takan abimiz

Enesin kastettiği sanırım böyle bir şey 2004 YBR emde orjinalden vardı

Motosikleti
    cbf 150
    hepinize gunaydın arkadaslar abıler kardesler.cuma gununuz hayırlara vesıle olsun ınsallah....

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://image5.sahibinden.com/photos/...3792343bu8.jpg

http://img849.imageshack.us/img849/7...toraf0254f.jpg
    Bende yan çanta hayalleriyle birkaç yazdım ama uydurmak gerekecek illa sanırım.Takipteyiz

hepinize gunaydın arkadaslar abıler kardesler.cuma gununuz hayırlara vesıle olsun ınsallah....
    Günaydın abi.

ramizan83, Pianoblack ve EnesBeyter bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)