Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Dostum böyle son kararları üzerine binip verirsen daha az pişmanlık olur.Birini alırsın gözün diğerinde kalırsa olmaz.Delirme sakin kalmaya çalış bu kadar beklemişsin bir kere kara ver
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Napcam bilmiyorum saglamlik kesin wolf diyo icimdeki ses

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Wolfta tek problem 2. el onun dışında ne parça, ne usta sıkıntısı çekersiniz.Zaten pek usta ile muhattap olmazsınız diye düşünüyorum.Birde ileride video ile anlatım planımız var sayfada büyük ustalarımız abilerimiz var.Servis, garanti pek inandırıcı gelmiyor.Biz bize yeteriz Wolf diyorsan.Gördüğüm kadarı ile drift sayfasında da çok yardımcı oluyorlar.Özellikle Mondial egede çok yaygın parça olarakta
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PaZartesi bu isi kesinlestircm murat kardes uykularim kacti..driftte tip war hiz war yaaa kalitee???

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son duzlukteyim beyler drift le karsilastirirsak salcona nasil birde renk olarak wolf icin yeni renk olan beyazimi alayim kirmiziyimi..100 km hizla sabit gidilirmi
    Wolf S alacaksan bence kırmızı ama Wolf alıcaksanda gri çok hoş duruyor. Beyaz resimlerden güzel ama yanına gidince çok tuhaf duruyor tabi zevk meselesi
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    apaçilik damarım kabardı salkoya azcık shop yaptım

beyaz

yeşil

mavi

siyah geliyo birazdan

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeşil süper olmuş gerçeğe çevirebilsek keşke
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Enes abi senin meslek nedir acaba? Yaptığın işlemlerden sonra grafiker misin acaba diye sordum kendime?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Bu arada Tahsin abinin debriyaj teli değimini gösterdiği sayfayı okudum. Gayet basit bir işlem olarak gözüküyor. Tel elimizde olduktan sonra tamirciye gitmeye gerek yok. Boşuna israf.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Motorun üzerindeki orjinal lastikleri değiştireceğim, Michelin mi IRC mi tavsiye edersiniz? Motoru götürdüğüm usta irc tavsiye etti sizinde görüşünüzü alayım. Yağmurda pek binmem ama binince de bi yere gidebilelim.
    (15 gün içinde ufak yollu bir tatile gidip geleceğim o zaman kadar motorun talibi çıkmaz ise biraz harcama yapıp bineceğim. O sebeple lastiklerden başlayacağım. ).

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun üzerindeki orjinal lastikleri değiştireceğim, Michelin mi IRC mi tavsiye edersiniz? Motoru götürdüğüm usta irc tavsiye etti sizinde görüşünüzü alayım. Yağmurda pek binmem ama binince de bi yere gidebilelim.
    (15 gün içinde ufak yollu bir tatile gidip geleceğim o zaman kadar motorun talibi çıkmaz ise biraz harcama yapıp bineceğim. O sebeple lastiklerden başlayacağım. ).
    Onur bütçen el veriyorsa Michelin tavsiye ederim. Ben kullanıyorum memnunum, memnunum diyorsam da tecrübem topu topu 250 km zaten :D Ama aldığım yerde usta test ettiğinde hiç kaymıyor demişti.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ılk tercıh prellı mt 65,ve yıne prellı dura tractıon,mıchelın ı sonradan dusun.ben ırc kullandım wolfte 13bın km kadar.ahmet abı fatıh adem prellıyı tavsıye edeceklerdır.mıchelın bunlara nazaran bıraz daha tuzlu.ama ırc bu lastıklerı bulamadıgındakı tercıhımn olsun.
    kotu lastık degıl yanlıs anlama.ama orta kalıtede oldugunu prellıyle 15-20 tl fark oldugunu (cıftınde) gozonune alınca tercıhın prellı olmalı dıyorum ben.tahsınde ırc kullanıyodu bıldıgım kadarıyla.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son duzlukteyim beyler drift le karsilastirirsak salcona nasil birde renk olarak wolf icin yeni renk olan beyazimi alayim kirmiziyimi..100 km hizla sabit gidilirmi
    Hız olsun ama dökülen parçaları toplarım, zırt pırt havası kaçan gazlı amortisörlere hava basarım,yaktığı benzini dert etmem dersen drift ama kalite dersen Salcano seçim senin .Bende alacağım zaman Driftle Salcano arasında kalmıştım Drifti araştırınca grenaj dökülüyor gazlı amortisörler zırt pırt iniyor çok yakıyor sele berbat aklımda kalanlar bunlar Driften vazgeçtim Salcano aldım memnunun ama lastikleri tubeles yaptım İrelli Dura Traction aldığımdan beri bir kez kaydığını hatırlamıyorum,renk meselesine gelince senin tercihin neyse o olmalı sen beğeneceksin ama bana sorarsan beyaz aldığım zaman yoktu sıcağı fazla çekmez tozu belli etmez seçim senin...Unuttum Wolf için gerçek stabil hız(motoru yormadan devamlı aynı sabit hızda gitmek) yaz65km kış75km

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    en tecrübelilerinden olarak bende cevap vereyim. Mıchelın yumuşak lastiktir, ıslak ve kuru zemınde iyi yol tutar lakin biraz pahalı lastiktir ve yumuşak olduğu için çabuk biter. Prelliye gelelim. Önce dura tractıon. Mıchelına nazaran yol tutusu çok az farkla geridedir ama mıchelın lastik 10 bin km de bitiyosa prelli dura tractıon 20 bin rahat gider. Irc yaşta çok kayar ve bol bol patlar. Irc tavsiye etmem.

IRC yi geç ben Pirelli DuraTraction kullanıyorum asfalttada mıcırdada gayet iyi Michelide iyi lastik ama mıcırda sıfır mıcır yolda ne işim var dersen Michelin ama ben uzun yola çıkarım gezerim dersen Türkiyenin yolları malum o zaman Pirelli derim...(Adem aynı anda cevap vermişiz kusura bakma...)

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    10 binde bitmesibde sorun yok yani erken bitsin yine degisirim o kmleri ben kolay kolay yapamam bi kere aliym saglam olsun uzun yolda yapcam tabi azda olsa. Michelin agir basio heralde bnm isteklerime gore.
    Michelin modeli ne oluodu pilot bisey var o muydu acaba tam adi modelinin

---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onur bütçen el veriyorsa Michelin tavsiye ederim. Ben kullanıyorum memnunum, memnunum diyorsam da tecrübem topu topu 250 km zaten :D Ama aldığım yerde usta test ettiğinde hiç kaymıyor demişti.
    Tamamdr o zaman abilerde michelin diyor en guzeli onu taktirmak

10 binde bitmesibde sorun yok yani erken bitsin yine degisirim o kmleri ben kolay kolay yapamam bi kere aliym saglam olsun uzun yolda yapcam tabi azda olsa. Michelin agir basio heralde bnm isteklerime gore.
    Michelin modeli ne oluodu pilot bisey var o muydu acaba tam adi modelinin

---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

Tamamdr o zaman abilerde michelin diyor en guzeli onu taktirmak
    Pilot Sporty

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sırf asfalt için mıchelın iyidir. Ama arada toprak yola, dağa taşa çıkarım dersen kesinlikle prelli dura tractıon.
    Adil abi önemli değil. Senin önerilerinde önemli tabiki.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf asfalt için mıchelın iyidir. Ama arada toprak yola, dağa taşa çıkarım dersen kesinlikle prelli dura tractıon.
    Adil abi önemli değil. Senin önerilerinde önemli tabiki.
    ziya conta yaktı adem abi =)..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ziya conta yaktı adem abi =)..
    gördüm ali. Lafın altında kalınca düello teklif etmiş

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gördüm ali. Lafın altında kalınca düello teklif etmiş
    gecen sene cb e cilerden biri vardı, foruma girmiyor takip ediyorumda.
    bana saydırdı bunun gibi fuarda ben bunu yakaladım. şimdi yüzüme söylesene dedim, kolunu bıraktıgım gibi fuarda koşup kaçtı =)
    bunu dediğim insanda forumun eski üyelerinden benim yaşlarımda öyle 15 16 yaşında da değil yani
    neyse mesele kavga etmek değil de. mesele anlamaması adem abi
    ben motosiklet alıcaksam herşeyi olsun ama ucuz olsun saglam olsun isterim değil mi?
    neden biz kaç sene wolfe boraya bindik.
    bunu hiç düşünmüyor millet.
    ilk motosikleti olan adama laf demem ben.
    bilmeden almıştır. ama dogruyu gördüğünde yanlış yapıyoruz demeli
    dedilerde cogu kişi sattı değiştirdi motorunu wolf alan oldu cbf alan oldu. hep duyduk ettik.
    ben kızdıgım şey şu,
    bok attırmamak için fanatizm tadında mesajlar atıyorlar
    120 yapıyor diyordu o mal,
    lan 120 yi tvs zor yapıyor.. 14 hp motor var balansör yok.
    8 - 9 hp lik bi motosikletten bahsediyorsun
    ne hızdan ne torktan ne bekliyorsun ki
    bana gelmiş torktan bahsediyor. lan tıraş yapma ne torku 10 15 hp lik motosikletten ne bekliyorsun :D
    gidiyor duruyor az yakıyor saglam de geç. hala tatava yapıyor.
    kafada kask yok, tshort terlik ön kaldırmış resim cekmiş
    bak motor torklu diyor..
    ezik abi ne yapacaksın.
    harbiden forumda cok ziyaa var.. habire atıyorlar. bilse de bilmese de
    bindiği ilk honda sanırım :D
    kuryelik yapmış insana cbf cb e yi ögretiyor zeka küpü :D

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

jianshe türkiyede distributrnu değiştirecekmiş diye duydum.
    cok güzel modelleri var umarım getirirler..
    Pianoblack ve gezginmotor bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)