Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-ilk-sahibinden-sorunsuz-426876970/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu şu tertemiz makineleri 20-21'e veriyorsunuz ya içim gidiyor

RüzgarSa bu ilanı görmüştüm, demek senin makineymiş.

Acil 40bin TL lazım bana Drayke ile senin makineyi almak istiyorum

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı SemihTabanlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. 2006 model er-6f sahibiyim ve arka çanta demirine ihtiyacım var. halihazırda elinde olan var mı? yada nereden satın alacağım konusunda yardımcı olabilir misiniz ? Muhtemelen sanayide yaptırmam gerekecek sanırım ama genede sormak istedim.
    Motoruma talip var canta ve demiri istemiyor. Canta demirine hala ihtiyaciniz varsa urunun resimlerini atarim degerlendirirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be Drake. Bu motor için kaç ay pusuda beklediğini iyi bilirim Maşallah tank gibi makine. İmkanım olsa hiç durmazdım bileti kesmiştim İzmite. Kıyıda köşede satacak bir şeyi geçtim, borç para alabileceğim adam var mı la acaba diye bile düşündüm Hayırlı satışlar, bebecik de analı babalı sağlıklı büyür inşallah.
    Eyvallah tesekkur ederim kardesim. Aynen bu motoru alabilmek icin 3,4 ay sahibindende yatip kalktim. Sitedeki en temiz motoru kapmistim. Hala taş gibi ... insallah sende hayalindeki makinaya kavusursun en kisa zamanda.

Motosikleti
    ER6N
    Arkadaslar arka canta tasiyici demirim ve topcasem boşa cikti. Tasiyici demir 2012/2016 modellere uyumlu orjinal ve cok temi urundur.Topcase shad sh45 ve sirt dayamasida var. 2 side satilik ilgilene olursa demir icin 300 canta icin 200 tl dusunuyorum. Sıfır fiyatlari demir 458 tl canta 400 tl gibi motosiklet magazalarinda satilmakta. Demirimin sifirdan farki yok. Cantada ise goze batmayacak ufak tefek cizikler var. Isteyen olursa detayli resimde ekleyebilirim.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n

sparrow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-6f + Kral Grande 6
    2015-2016 er6f elinde az kullanılmış takım değiştirip fazla duran çamurluk ,far bulunduran bana mesaj bırakabilir mi

Motosikleti
    ER6N
    Arkadaşlar merhaba 2006 model er6n sahibiyim motoruma ön cam siperlik almak istiyorum fakat bulamıyorum yardımcı olabilecek var mı ?
    Iyi pazarlar

ewrico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs jupiter kawasaki er6n
    maalesef yok piyasada yurt dışından alabilirsiniz ebay aliexpress vs

Motosikleti
    ER6N
    Alıntı ewrico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef yok piyasada yurt dışından alabilirsiniz ebay aliexpress vs
    Teşekkürler bende de farklı bir platformda bulamadım, en azından şansımı denemek istedim

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Universal modellere bak aliexpresde

https://i.hizliresim.com/ZE77g0.jpg

Arkadaşlar merhaba. Motorum 2015 model er6f Sol ön taraf pegi kırıldı, bunun 2. Eli yada çıkması nerden bulunur? orjinali çok pahalı.

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Er6 kullanıcıları Merhaba
    Er6 bakarken nelere dikkat edilmeli . Neler sorun yaratabilir. Vs.
    2011 modelde bi motorsiklet 14 15 bin km yazıyosa km geri çekme olayı varmıdır sizce ve nasıl anlarız geri çekildiğini.

Motosikleti
    ER6N
    Alıntı tnj adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar merhaba. Motorum 2015 model er6f Sol ön taraf pegi kırıldı, bunun 2. Eli yada çıkması nerden bulunur? orjinali çok pahalı.
    Arkadasim urunun bulana kadar sanayilerde dokum kaynagi ile kaynak attirip gecici cozum bulabilirsin.

Motosikleti
    cbr250r
    sa arkadaşlar 2013 er6f motorum depo kapağından benzin kaçırıyor az benzin olsa dahi biraz kullandıktan sonra depodan ses geliyor kapağı açıncada patlayarak açılıyor sebep ne olabilir daha önce yaşayan oldumu

Motosikleti
    ER6N
    Bende de var aynı sorun patlama yok ama benzin kokusu oluyor özellikle güneşli havalarda sanırım depo kapağının orada bunu önlemek için bir conta var ve bu eskimiş onu değiştirmek lazım

Motosikleti
    er6n
    selam arkadaşlar bende aranıza katıldım. katılmadan önce er6 yı alma kararımdan sonra yorumlarınız bana çok yardımcı oldu hepinize teşekkür ediyorum ancak şunu fark ettim 2012 ve öncesi kullanıcılar gerçekten kendi aralarında güçlü bir bağ oluşturmuş şuan o bağı göremiyorum yorumlar cevapsız kalıyor. umarım bu durum eskiye döner hepinize bol yanlamalı kazasız günler diliyorum

Motosikleti
    er6n
    Alıntı mamiy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa arkadaşlar 2013 er6f motorum depo kapağından benzin kaçırıyor az benzin olsa dahi biraz kullandıktan sonra depodan ses geliyor kapağı açıncada patlayarak açılıyor sebep ne olabilir daha önce yaşayan oldumu
    Benzin akıtması adilaksoy unda dediği gibi contadandır. Patlamaya gelirsek 1 kere yaşadım benzin ışığım yanmıştı baya bir gittim öyle son damlasına kadar (somurttum) galiba, benzin kapağını açınca kola açarmış gibi ses ve ufak bir pat sesi geldi. Benim aklıma gelen şey şu, sonuna kadar benzini çektiği için vakum yapmış olabilir kapağı açıncada pat. Ama bu söylediğim şeyde kapak contasının sıfır hava kaçırmaması lazım ki benzin akıyo diyosun 😁
    Benim pat sesinin bu dediğimden kaynaklandığı yüksek ihtimal ondan sonra böyle bir şeyle karşılaşmadım çünkü benzini okadar somurtmadım

Motosikleti
    ER6N
    Sahibinden de bi tane ilan var. Siyah er6n Abs li. Önce 24.500 'den açtı ilanı. Sonra 23.000'e düşürdü. Yamaha zam yaptığından mıdır nedir tekrar 28.000'den ilan açmış ve 27.000'e düşürmüş. Ilginc bu yurdum İnsanı ...

Motosikleti
    ER6N
    Alıntı retknot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden de bi tane ilan var. Siyah er6n Abs li. Önce 24.500 'den açtı ilanı. Sonra 23.000'e düşürdü. Yamaha zam yaptığından mıdır nedir tekrar 28.000'den ilan açmış ve 27.000'e düşürmüş. Ilginc bu yurdum İnsanı ...
    Son gelen vergi zamlarindan sonra er6 nin devami olan z650 10215 euro(43.000 tl) olmus. Bu motoru bu fiyata kimler alir merak icindeyim(mutlaka alicisi cikacaktir). Yukarida bahsettiginiz ilan sahibi sifirina zam geldi diyerek fiyatini guncellemistir mutlaka. Acikcasi nakite cok ihtiyaci olmayan motorunu satmaya yanaşmaz suan. 2 ay once 20 binliraya ilan acilan motor suan 25 bin yazilmis durumda.
    2. El pazari 25/30 bin arasi oturak gibi gorunuyor. Gercek motor tutkunu insanlarin cebinden daha fazla para cikacak buna uzuluyorum
    22 binliraya ilana koydugump 21 e is biter dedigim motoruma 17,18 bin teklif edip pusuda bekleyen ölücülerede iyi oldu oh olsun diye seviniyorum. Ustune bir baskasida takas istiyor, 2013/40 bindeki inazumasini 13 bine sayip benim 2014/20 bin km er6 ma 20bin tl ye fiyat biciyor motorum hala ilanda ve bu tur insanlarla muhattab oluyorum. Adam gibi biri cikipta motoruna talibim demedi. Simdi ayni nitelikteki motoru 25 ten aşagi bulsunlar bakalim. Gerci 2.el motor piyasasida bu sene hareketsizdi. Bu yeni zamlarin 2.eli dahada hareketlendirecegi kanisindayim.

N

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. Bu hafta aldım motoru. Beklentilerimin çok üstünde çıktı çok şükür. Daha tam tadıyla kullanmadım fakat zamdan etkilenmeden alayım dedim. Honda ve Yamahanın yanında konfor olarak baya başarılı buldum. Ins bundan sonra bol bol resim atarım ve yorumlarımı yazarım ins.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler