Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    erro yardımın için teşekkür ederim fakat bütün er6f satılık ilanlarına araştırmaktayım 1 aydırda pusudayım ilk gösterdigin ilan kazalı aynalar gidik baştan zaten eliyorum.

15 lirada ben er6f vermek istemıyorum daha mantıklı seçenekler var kişiden kişiye görede degişir tabi . aklımda 2 motor var ya fazer yada er6f 2sinden biri olucak bakalım.

Bugay kardeşim 2006 model arıyorum fakat 10bine bulurum diye düşüyorum illada 10bin 20bin km olsun gözüyle bakmıyorum kawasaki sonucta 40bin kmdede olsa agır bakımları ve periyodik bakımları tam olduktan sonra problem çıkarmıcak bir makina. bende bülent78 ile hem fikirim direk 12 13 temizi diyorlar ama bir müşteri motorsiklet alıcagı zaman piyasada tek motor er6f yok diger seçeneklerle günlerce kıyaslama yapıyor bülent78 dedigi gibi 4 silindir 98hp fazer almak daha mantıklı ama zevk meselesi tabi herkesin kendi kararı farklı katogorideki makinalar.

Umarım çıtayı çok yükseltmeden temiz bir er6f bulurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5867629/detay/

hergün bu ilana bakmaktan. neredeyse er 6 f deen sıkılıcam :D ama sahibi indirmiyor fiyatını 10 bin dese alıcam ama bakalım hayırlısı. bu motora 10 binden fazla wermek istemiyorum açıkçası.
    çıta yükselinde başka alternatifler giriyor araya .. 600f .. fazer 600
    elit motogaraj

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5867629/detay/

hergün bu ilana bakmaktan. neredeyse er 6 f deen sıkılıcam :D ama sahibi indirmiyor fiyatını 10 bin dese alıcam ama bakalım hayırlısı. bu motora 10 binden fazla wermek istemiyorum açıkçası.
    çıta yükselinde başka alternatifler giriyor araya .. 600f .. fazer 600
    bu motor gayet iyi toplu duruyor fakat ben ön siperlik camında kawasaki yazısı olmadıgı için eledim . belki kazası var belkide film çektirdi bilemeyiz. yada yazı cıkıyormudur artık bilemıyorum ama piyasadaki cogu motorun yazısı duruyor bunda olmaması kazayamı işaret.

başka seçeneklere bak piyasada var aslında temiz buna takılma bence

Motosikleti
    street triple rs
    haklı olabilirsin ama kazasının olduğunu sanmıyorum . film cekilmş cama.. yazıya açıkçası hiç dikkat etmemiştim. bakalım hayırlı olsun arkadaşım. senin baktığın motorların linklerini paylaşırmısın
    elit motogaraj

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    benım gözüme kestirdigim yok henüz sahibindende. km takıntım yok ama alırken bi 25 30 bin civarı almayı düşünüyorum. 40-50 binde alırsak bi 30 binde ben yapıcam gelde sat sonra

Motosikleti
    street triple rs
    seninle hemfikiriz :D bende aynı leyleri düşünüyorum .. sonuçta piyasası olmayan bi motor alıcaz. ben şimdiden alıp zarar ediceğimi biliyorum.. ama olsun sonuçta motor bu zewk .. 10 bin gibi temiz bişi bulup alabilirsem 2 sezon kullanıp 9 a satarsam gbisinden düşünüyorum şimdiden
    elit motogaraj

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    aslında er6n piyasası daha cok Fden hem pıyasada daha cok var hemde daha cok tutuluyor gıbı turkıyede . ben unı ögrencısıyım anfide actım er6f resmını motorla ılgısı olan olmayan herkez kafa yapısını hıc begenmedı benım neden hosuma gıdıyor bılmıyorum ama insanların er6fın kafa grenejını demode bulduklarını anladım. er6n daha günümüze uygun modern duruyor daha cabuk satılır er6nler dıye dusunuyorum

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ilandaki f modelinin yan grenajlarda er6f yazısı yerine leovinci stiker var. Acaba bir yamuğu olabilirmi? boya falan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01792111/detay
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    street triple rs
    LEOVİNCE egsozda war üzerinde. ben motoru perpada canlı canlı gördüm gayet iyi görünüyordu bence.. bide göwde rengiyle uyumlu çantası war.. resimelrde görünmeyen
    elit motogaraj

Motosikleti
    street triple rs
    bende tam tersine er 6 f yi çok beğeniyorum.. haa belki fiyat olarak anlaşabiliceğim temiz bir n bulursam alırmıyım ewet alırım.. ama keşke f alsaydım da derdim
    elit motogaraj

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    8200 avro carpi 2.31 tl = 18900 tl ,

bu fiyata baska neler var acaba 4 buyuklerden ( kawasaki yamaha suzuki honda)

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    LEOVİNCE egsozda war üzerinde. ben motoru perpada canlı canlı gördüm gayet iyi görünüyordu bence.. bide göwde rengiyle uyumlu çantası war.. resimelrde görünmeyen
    motor temize benziyor, ama stikerların olmayışı düşündürdü beni. sahibi 14500 diyor. 14bin olursa düşünürüm aslında. ama önce temizliği önemli
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Hi Flo Oil Filter hf 204 yağ filtresi kullanan oldumu nasıl ? 204 modeli benim motora uyar mı 2006 er 6 f tesekkurler

Motosikleti
    street triple rs
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5574906/detay/

YARIN MOTORA BAKMAYA GİDECEĞİM....
    elit motogaraj

Motosikleti
    Kawasaki Er-6f 2006 siyah -TVS rtr-150 apache 2011

hayırlısı olsun..baya güzel duruyor..
    o ön cam olmayaydı iyiydi ama ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

engin kardeşim bir de resminin altında ki yazıyı değiştir fazer filan bozuyo bizi

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    fazer ile er6 arasında kalınıyo alım aşamasında son tahlilde
    er6 sını satanların bir kısmı ise fazer arıyo..

er6 sını satıp fazer bakanların da bir kısmının zamanında er6 ile fazer arasında kalmış olabileceğini düşünürsek, er6 almak vakit kaybı mıdır?

Motosikleti
    street triple rs
    :D fazer almaya karar werdim.. fakat bu motoru bu akşam yakından gördüm.. sahibide motorda gercekten mükemmlel.. motor orjinal 7 bin km rede. bende inanamadım ama motor o kadar canlı duruyorki yağmur yzü bile görmemiş sanki.. yarın bide ustam bakacak motora .. okey derse alıcam motoru işlh.. fazer dan wazgecmemin sebebi ise 4 silindir olması we bakım masraflarının beni korkutması.. er 6 ya karar kıldım welhasıl.. hakkımızda we hakkınızda hayırlısı arkadaşlar yarın ola hayrola :D esen kalın
    elit motogaraj

Motosikleti
    Kawasaki Er-6f 2006 siyah -TVS rtr-150 apache 2011
    naptın engin? aldın mı?

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F
    Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm, 2011 Model olup 2012 Ağustos çıkışlı yani 4 buçuk 5 aylık Siyah ER-6F 'im var ve henüz 1300 km'de olması da kanıtıdır yeni motor olmasının. Her şeyi orjinaldir oynama yapılmamıştır üzerinde, Sağa sola yatması yoktur. Garantisi devam etmektedir. Satmayı düşünüyorum. Fiyat bilgilendirmesi isteyen arkadaşlar için söyleyeyim 17.600 TL istiyorum. Motoruu neden satıyorsun diye soracaklar olacaktır, hemen onlara da açıklama yapayım. İstanbul-Ataşehir'de oturuyorum ve okulum Avcılar'da. eğer bilen varsa arada ki mesefayi anlar halimiden (45git 45gel 100km). bi kaç kere okula gidip geldim hiç rahat edemedim. benim devamlı gidip geleceğim bir motor almam gerekiyor. bu yüzden temiz 2010 11 model temiz chopperı olan arkadaşlarla da takasa girebilirim.
    [B][I]Şeytan icadı bu motor demeyi bırakın da bir üstüne oturmayı deneyin..[/I][/B] :)

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı serhatbal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm, 2011 Model olup 2012 Ağustos çıkışlı yani 4 buçuk 5 aylık Siyah ER-6F 'im var ve henüz 1300 km'de olması da kanıtıdır yeni motor olmasının. Her şeyi orjinaldir oynama yapılmamıştır üzerinde, Sağa sola yatması yoktur. Garantisi devam etmektedir. Satmayı düşünüyorum. Fiyat bilgilendirmesi isteyen arkadaşlar için söyleyeyim 17.600 TL istiyorum. Motoruu neden satıyorsun diye soracaklar olacaktır, hemen onlara da açıklama yapayım. İstanbul-Ataşehir'de oturuyorum ve okulum Avcılar'da. eğer bilen varsa arada ki mesefayi anlar halimiden (45git 45gel 100km). bi kaç kere okula gidip geldim hiç rahat edemedim. benim devamlı gidip geleceğim bir motor almam gerekiyor. bu yüzden temiz 2010 11 model temiz chopperı olan arkadaşlarla da takasa girebilirim.
    elindeki motorla da rahat bi şekilde o yolu gidebiliyo olman lazım...bahsettiğin yolu bilmiyorum ama er6 lar şehr için şehir dışı kullanımı ideal motorlar diye biliyoruz biz...nesi rahatsız etti seni?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler