Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorması ayıptır nasıl bir fırsat kolluyorsunuz öğrenebilirmiyim. yanlış anlamayın sakın. en ucuz bulabileceğiniz cam kappa ve ya givi onlarda 180 200 den aşağı değil. kendi orjinal camı da 130 küsür avro fiyatlarında. geçen sene ikinci el bi arkadaşa almıştık orjinal camını 150 tl ye.
    valla erginbay kardadeşim ikinci eli mi olur yada almıştırda hoşuna gitmez satmak isteyenmı olur bu tarzda fırsat diyelim ama en gec mart ayına kadar almam lazım çünki yol görünüyor marttan sonra
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selamlar herkese,
    eski motorumdan kalma er6n için cam ve bağlantı aparatını satıyorum arkadaşlar, çok az kullanılmıştır ve çok temizdir, füme renkli kenarlarında aparatları da mevcuttur.
    sıfır fiyatı 125 tl cam 50 tl bağlantı demiri ben ikisini 110 tl ye veriyorum. almak isteyen olursa mesaj atabilirim. resmini bulunca eklerim.
    herkese bol motorlu günler.
    ben alabilirim tabiki çizik falan yoksa resim atamıyorsan temsili bir resim paylaşırsan sevinirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:16 ----------

Alıntı cagriaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman yağ yakmıyor senin motor, çiğ benzin atıyor, yani yakamıyor diyelim. bujilerini ve hava filtreni kontrol et gerekiyorsa güzelce bir temizle. Enjektörlerinin ağzında bir problem varsa yakıtı püskürtürken damlatma yapar o zaman da yakıt tam yanmaz, bu da bir sebep olabilir.

Ama sen önce buji ve hava filtresiyle başla işe dostum
    teşekkürler yardımlarınız için

Motosikleti
    FAZER 600
    arkadasım tlf numaranı verde cama bı pazarlık yapalım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 ----------

05368540001 ara beni veya cgrı yap ben ararım.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    arkadaslar bir onceki mesajımda camın kendi resmi vardır. orjinal resmidir çizik kesinlikle yoktur. pazarlıkta yoktur daha da inemem. ben onu 210 tl ye almıştım gerçekten uygun bir fiyata veriyorum. iyi günler.
    habe habe

Motosikleti
    FAZER 600
    Arkadasim herhalde satasın yok kaç para diyon tlf numaranı verde konuşalım.

Arkadaslar z-moto servısı bakımda ne yagı koyuyor motorumuza Castrol Actevo 20W-40mı? ve kullananlar memnunmu bıde kaç litre alıyor er6n yağ olarak? ve K&N hava ve yağ filitresi takan varmı motoruna?

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    arkadaslar bir onceki mesajımda camın kendi resmi vardır. orjinal resmidir çizik kesinlikle yoktur. pazarlıkta yoktur daha da inemem. ben onu 210 tl ye almıştım gerçekten uygun bir fiyata veriyorum. iyi günler.
    arkadaşım dikkatli okursan sorduğun bütün soruların cevapları yukarıda yazıyor.
    neyse önemli değil satıldı zaten cam. herkese iyi günler....
    habe habe

wax021 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er 6 f

Akü bitti :)

Arkadaşlar işim dolayısıyla kullanamadğm için er6 f in aküsünü boşalmış şarja götürecem ama koltuğu sökemyrm netten heryerini sökmeyi öğrendm yanlız koltuğun şeklini bulamadım, herşeyn başlangıcıda orda zaten yardım olursanız sevinirm, şimdiden teşekkürler...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 650R
    Alıntı wax021 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar işim dolayısıyla kullanamadğm için er6 f in aküsünü boşalmış şarja götürecem ama koltuğu sökemyrm netten heryerini sökmeyi öğrendm yanlız koltuğun şeklini bulamadım, herşeyn başlangıcıda orda zaten yardım olursanız sevinirm, şimdiden teşekkürler...
    kuyruğun sağ tarafında delik olucak anahtarla açıcaksın . aküyü sökerken önce (-) siyah sonra ( + ) kırmızı yı söküceksin . aküyü sarj ettikden sonra bikaç gün kullan makinayı yoksa 2 hafta sonra yeniden boşalıyo havalar soğuk ya soğuk havada akü boşalıyor kullanmıyacaksan eğer aküyü sök eve götür

wax021 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er 6 f
    Alıntı Korayesma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuyruğun sağ tarafında delik olucak anahtarla açıcaksın . aküyü sökerken önce (-) siyah sonra ( + ) kırmızı yı söküceksin . aküyü sarj ettikden sonra bikaç gün kullan makinayı yoksa 2 hafta sonra yeniden boşalıyo havalar soğuk ya soğuk havada akü boşalıyor kullanmıyacaksan eğer aküyü sök eve götür
    Çok saol dostum, yapnca çok güldüm kendime. şarj yaptrdm ve sorunsuz şeklde start oldu. Çok teşekkürler...

ya arkadaşlar honda cbf500 mü yoksa kawasaki er-6f mi? fiyatlar hemen hemen aynı..

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim de çok arada kaldığım bir soru sormuşsun ikisi de birbirinden güzel birbirinden sağlam ama grenajlı olması beni çok cezbettiğinden ötürü f biraz daha ağır basıyo sanki
    Ninja

ikisi de çok güzel motorlar..insan kararsız kalıyor..

herkese selam
    er6f nin yıllık vergisi ne kadar? topiği baştan sona okuyorum sabahtan beri..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37276334/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34381014/detay

ankara'da iki tane er-6f buldum haftasonu bakıcam kısmetse..

Merhaba;
    2011 yılında geçerli olan MTV tutarları şöyle:

Er6, ruhsatta 649cc olarak geçtiği için avantajlı, motosiklet eğer;
    1-3 yaş arası ise ; 172 TL
    4-6 yaş arası ise ; 129 TL
    (6 ayda bir taksit ödeniyor, tek taksiti yaşa göre 86 TL yada 64,5 TL)
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    2011 yılında geçerli olan MTV tutarları şöyle:

Er6, ruhsatta 649cc olarak geçtiği için avantajlı, motosiklet eğer;
    1-3 yaş arası ise ; 172 TL
    4-6 yaş arası ise ; 129 TL
    (6 ayda bir taksit ödeniyor, tek taksiti yaşa göre 86 TL yada 64,5 TL)
    teşekkürler

bu arada ankaradan er-6f satan varsa arıyorum..

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de çok arada kaldığım bir soru sormuşsun ikisi de birbirinden güzel birbirinden sağlam ama grenajlı olması beni çok cezbettiğinden ötürü f biraz daha ağır basıyo sanki
    bende kawa ile fazer arasında kalanlardanım fiatlar arasında oyle bir fark yok sen olsan hangisini alırdın
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kawa ile fazer arasında kalanlardanım fiatlar arasında oyle bir fark yok sen olsan hangisini alırdın
    paran varsa gsr 600
    gerisi aynı zaten...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ya arkadaşlar bu 2006 model er-6n ve f lerde gövde çatlaması olayı varmış aslını bilen var mıdır?
    kawasaki de böyle bir durum olduğunu kabul etmiş filan..
    http://www.motorcyclenews.com/MCN/Ne...ifacepressure/

http://homepages.slingshot.co.nz/~sh...me%20Crack.pdf

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler