Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ertschan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er-6n
    hadi yarın toplanalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

nikah için konvoy yapıyoruz uyarsa gel 3 bir ihtimal 4 tane er-6 var

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Arkadaşlar aranızdan ayrılıyorum :( bir aksilik olmazsa yarın satışını yapıyorum.

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranızdan ayrılıyorum :( bir aksilik olmazsa yarın satışını yapıyorum.
    hayırlısı olsun enginer ne düşünüyorsun enduro mu ?
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    hayırlısı olsun

Motosikleti
    er6
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun enginer ne düşünüyorsun enduro mu ?
    valla samet aklımda hep binlik bir enduro vardı ama 4 silindire kayıyo gibiyim.. GSR başta geliyor listede. Bİraz uygun bişeyler bulsam VFR de düşünebilirim. kışa elimde hazır parayla girip düşeş birşeyler almak niyetindeydim, o yüzden baya uyguna verdim benim yavruyu da :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:53 PM ----------

Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun
    teşekkür ediyorum hocam

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    valla samet aklımda hep binlik bir enduro vardı ama 4 silindire kayıyo gibiyim.. GSR başta geliyor listede. Bİraz uygun bişeyler bulsam VFR de düşünebilirim. kışa elimde hazır parayla girip düşeş birşeyler almak niyetindeydim, o yüzden baya uyguna verdim benim yavruyu da :(
    gsr750'yi gördünüz mü? bu yıl gelecek sanırım.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Merhaba arkadaşlar verdiğim linkte cok güzel cantalı er 6 f fotoları var paylaşmak istedim..

http://homepages.slingshot.co.nz/~shanetp/Where.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:27 PM ----------

Arkadaşlar bu site er 6 kullanıcıları için bulunmaz bir fırsat kullanıcı her seyin yer aldıgı cok basarılı bir site yapmıs ingilizce ancak fotolarlada anlattıgı icin bilgilendirici olur kanısındayım..

http://homepages.slingshot.co.nz/~shanetp/How%20to.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:27 PM ----------

http://www.magnum1.com/Ninja-650/650_Pages/650.html burdada faydalı görseller ve bilgiler mevcut
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    er6
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç bilmiyodum, şimdi netten baktım. Süper görünüyo, ancak gelip ikinci ele düşmesi epey zaman alır. Sıfırı da tahminimce 25 civarı falan olur. o kadar veremem
    ama bugün çocuğumdan ayrılmış gibi oldum valla :(

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar verdiğim linkte cok güzel cantalı er 6 f fotoları var paylaşmak istedim..

http://homepages.slingshot.co.nz/~shanetp/Where.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:27 PM ----------

Arkadaşlar bu site er 6 kullanıcıları için bulunmaz bir fırsat kullanıcı her seyin yer aldıgı cok basarılı bir site yapmıs ingilizce ancak fotolarlada anlattıgı icin bilgilendirici olur kanısındayım..

http://homepages.slingshot.co.nz/~shanetp/How%20to.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:27 PM ----------

http://www.magnum1.com/Ninja-650/650_Pages/650.html burdada faydalı görseller ve bilgiler mevcut
    teşekkürler sende er6 potasına girmişin yakında hayırlı olsun topğini açarız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:04 PM ----------

Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi netten baktım fotolarına ama yine kafa aşağıda kalmış pek heybetli durmuyor er6 dan sonra benimde gözüm özellikle beyaz vfr ye kayıyor vişne rengi hoşuma gitmiyordu ama 2009 beyaz-siyah harika.

Motosikleti
    haklısın samtrix insallah en kısa zamanda olur keşke çok para olsada sıfır absli yeni kasadan alsak bir tane tadından yenmez valla

lejyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyGo 250-4
    Merhaba
    Bu gün ER 6F aldım. (yoksa enginer6 nın kimi :D ). Bana ne tavsiyede bulunursunuz arkadaşlar. Huyu suyu nasıldır bu makinanın??

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı lejyon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Bu gün ER 6F aldım. (yoksa enginer6 nın kimi :D ). Bana ne tavsiyede bulunursunuz arkadaşlar. Huyu suyu nasıldır bu makinanın??
    hayırlı olsun at gibidir bizim makineler gez gez doyamassın kırbaçlarsanda durduramassın alır başını gider arka taraf çok oynaktır dikkat et.

Motosikleti
    er6
    Merhaba
    hayırlı uğurlu olsu kaan hocam umarım sorunsuz gitmişsindir. Makinenin huyu suyu iyidir, herkesçe bilinir. Sana tek tavsiyem şerefsiz taksiclere dikkat et
    (düzgün taksicileri tenzih ederim tabii)

böle şeyleri anlatmayı pek sevmem ama arkadaşlar, yaptığımı yapmayın diye anlatıyorum.
    Bİr taksiciyle kavga ettim motoru satmaya giderken. Sebep bilindik 'şeridimde giderke üstüme kırdı', kornay basınca da "küçücük motorsun lan git işte" dedi. Ben de ne diyosun falan derken anneme küfür etti. Haliyle peşine takıldım, durması için yalvardım, durmadı, kaçtı... sonra kırmıı ışıkta denk geldi. indim motordan, arcına tekmeyi yapıştırdım. Tam üstüne giderken tornavidayla indi ve sallamaya başladı. Bi kaçı denk geldi. Allahtan motor montu vardı da ufak sıyrıklarla yırrtım. Bİr kaç kurye kardeşin durup araya giriği sırada eline sarıldım, yapıştırdım kafayı suratında "marushin" izini çıkardıktan sonra elinden tornavidayı aldım. sonra millt araya girince aslan kesildi yine it. Baktım ayırmak için toplanan kalabalık çoğalıyo, satış için de geç kaldım. BAstım gittim.... plaka falan da alamadım maalsef :(
    Yani siz siz olun ya bu tür kavgalara hiç girmeyin motor kullanmanın zevkini çıkarın, ya da yanınızda sopa, zincir, bıçak tazı şeyler taşıyın. Sizin ananız ağlayacağına onun anası ağlasın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:31 AM ----------

Merhaba
    kaan hocam avatardaki resim anakin skywalker galiba. İkinci bi ortak noktamız dah var galiba
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    [QUOTE=enginer6;1821364]hayırlı uğurlu olsu kaan hocam umarım sorunsuz gitmişsindir. Makinenin huyu suyu iyidir, herkesçe bilinir. Sana tek tavsiyem şerefsiz taksiclere dikkat et

böle şeyleri anlatmayı pek sevmem ama arkadaşlar, yaptığımı yapmayın diye anlatıyorum.
    Bİr taksiciyle kavga ettim motoru satmaya giderken. Sebep bilindik 'şeridimde giderke üstüme kırdı', kornay basınca da "küçücük motorsun lan git işte" dedi. Ben de ne diyosun falan derken anneme küfür etti. Haliyle peşine takıldım, durması için yalvardım, durmadı, kaçtı... sonra kırmıı ışıkta denk geldi. indim motordan, arcına tekmeyi yapıştırdım. Tam üstüne giderken tornavidayla indi ve sallamaya başladı. Bi kaçı denk geldi. Allahtan motor montu vardı da ufak sıyrıklarla yırrtım. Bİr kaç kurye kardeşin durup araya giriği sırada eline sarıldım, yapıştırdım kafayı suratında "marushin" izini çıkardıktan sonra elinden tornavidayı aldım. sonra millt araya girince aslan kesildi yine it. Baktım ayırmak için toplanan kalabalık çoğalıyo, satış için de geç kaldım. BAstım gittim.... plaka falan da alamadım maalsef :(
    Yani siz siz olun ya bu tür kavgalara hiç girmeyin motor kullanmanın zevkini çıkarın, ya da yanınızda sopa, zincir, bıçak tazı şeyler taşıyın. Sizin ananız ağlayacağına onun anası ağlasın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:31 AM ----------

büyük geçmiş olsun. seni anlıyorum. insanın gözü dönüyor. sen de iyi yapmışsın o şerefsize. bu o şerefsize ders olmuştur.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    hayırlı uğurlu olsu kaan hocam umarım sorunsuz gitmişsindir. Makinenin huyu suyu iyidir, herkesçe bilinir. Sana tek tavsiyem şerefsiz taksiclere dikkat et

kaan hocam avatardaki resim anakin skywalker galiba. İkinci bi ortak noktamız dah var galiba
    büyük geçmiş olsun, böyle olayları hiç sallamıyacaksın yoksa hep kendini tehlikeye atarsın, bende çok sinirlenirim ama artık hiç umursamıyorum, yoksa bişi olcak bana, tekrardan geçmiş olsun.

Hayırlı olsun da diyelim, motoru da vermişiz, sende benim durumuma düştün şu an, ne alacağım acaba , işin zor baştan diyim, seçilmiyo bi türlü.
    habe habe

Motosikleti
    erinbay bu motoru satıp baska motor alcaksan 4 silindire gecersin artık cbr 600f güzel bir secim olur yada z750 olabilir ancak tipten biraz kaybediyor yakından görmedim ama...

Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    böyleleri denk geldimi takın emaneti basın gidin..bişi olmaz..
    er6 demek hayat demek!..

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Arkadaşlar selam.

Önce kendimi anlatayım sonra, sorumu sorayım;

36 yaşındayım. 12-13 yaşlarındayken Mobylette ile motor kullanmayı öğrendim, 17 yaşındayken HYDRO-51'im vardı.Sonra motoru bıraktım...Ta ki, 2008 yılına kadar.2008 Ağustos'ta scooter aldım, 2009 Mart'ta Hyosung GT 250 R'ye geçtim.

7 Aydır Hyosung GT 250 R kullanıyorum, grup sürüşlerine de katıldım, yaklaşık 10.000 km oldu.

Soruma geleyim;

Ben, grup gezilerini ve uzun yol sürüşlerini çok seviyorum, ancak, GT 250 R bu işlere uygun değil.

Kawa ER6 F almamı tavsiye eder misiniz?

Parça ve tamir fiyatlarını sormuyorum, nasıl olsa tüm motorların parçaları pahalı, tamirleri pahalı.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun, böyle olayları hiç sallamıyacaksın yoksa hep kendini tehlikeye atarsın, bende çok sinirlenirim ama artık hiç umursamıyorum, yoksa bişi olcak bana, tekrardan geçmiş olsun.

Hayırlı olsun da diyelim, motoru da vermişiz, sende benim durumuma düştün şu an, ne alacağım acaba , işin zor baştan diyim, seçilmiyo bi türlü.
    ergin para çok herhalde seçemiyosun , gel sana yeni er6 alalım süper kendileri

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:51 PM ----------

Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam.

Önce kendimi anlatayım sonra, sorumu sorayım;

36 yaşındayım. 12-13 yaşlarındayken Mobylette ile motor kullanmayı öğrendim, 17 yaşındayken HYDRO-51'im vardı.Sonra motoru bıraktım...Ta ki, 2008 yılına kadar.2008 Ağustos'ta scooter aldım, 2009 Mart'ta Hyosung GT 250 R'ye geçtim.

7 Aydır Hyosung GT 250 R kullanıyorum, grup sürüşlerine de katıldım, yaklaşık 10.000 km oldu.

Soruma geleyim;

Ben, grup gezilerini ve uzun yol sürüşlerini çok seviyorum, ancak, GT 250 R bu işlere uygun değil.

Kawa ER6 F almamı tavsiye eder misiniz?

Parça ve tamir fiyatlarını sormuyorum, nasıl olsa tüm motorların parçaları pahalı, tamirleri pahalı.
    ER6F düşünüyorsanız paranız varsa yenisinden alın bence çok şık ve hoş. Eski ER6F lerin kadranını felan sevmiyorum ben bide karenaj plastiği biraz vasat onun dışında tabii ki tavsiye ederiz , motoruna zaten diyecek laf yok...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler