Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    pek bir farkı yok demekle biraz haksızlık etmiş olursun, baya bi değişiklik var motorda, en basitinden şasesi tamamen değişti, motor aynı, far göstergeler, özellikle 6000 devirdeki titreşimi önlemek için motorun şaseye bağlantı yerlerinin hepsinde kaucuk var artık, bu sayede titreşim minumuma indirildi.

renk konusuna gelince her yıl, farklı renk seçeneklerini farklı ülkelere gönderiyolar, mesela sizde turuncu yokken turkiyede turuncu renk satılabiliyor,
    türkiyede satışta şu an yeni kasalar ama daha alanı görmedik. bekliyoruz bizde...
    habe habe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    er6f 2009
    tr nin internet sayfasinda ben yeni kasalari gormedim...henuz burdada yollarda gozukmediler. biraz pahali oldugundan rabet gormuyorlar sanirim. ben simdiki yesili 12 euro ya aldim.. yeni kasalar burda 15 bin eurodan satiliyor. bi saseye ve iki cekik goz tipli farada 3 bin euro verilmezdi sanirim sen ne dusunuyorsun
    surat felakettir:bounce:

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    15 bin euro mu? ne diyosun ne kadar pahalı imiş, burda yeni kasa 7660 euro, çok şık ama er6f
    habe habe

Motosikleti
    er6f 2009
    bulundugumuz ulkenin tasit gumrugu iki katindan fazla kardesim. almanyaya sinir kucucuk bi ulke. adamlar yani basimizda 35 bin euro ya sifir mercedese biniyor. biz almaya kalksak 80 bin euro para cikiyor cebimizden. 2004 de bi peugeot 206 almistim sifir 32 euro ya. 1.4 dizeldi. almanyada akrabalarim gulduler biz o paraya son model mercedese biniyoz diye. aynisi motosiklet icinde gecerli. biz tasitlara cok vergi veriyoz kardes inanmasi guc belki ama ac bi bak internetten. kawasaki.dk adresine

bendeki motor bu

bu yeni kasa
    surat felakettir:bounce:

masaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ismail tamer bizdeki z-moto eski kasalari tuketmeden siteye yenileri eklemez tahminim cok sikayetcisi var bu ara gumruk vs. cok sikayetci birisi olarak danimarkaya cok icerledim bi yerde icime su serpildi

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    vergi olayı grçekten de sinir bozucu. danimarkaya göre iyi sayılırmışız ama ingilterede fransada amerikada falan bizim burada 2.el er6 alamadığımız fiyatlara sıfır zx6 alıyorlar. çok içime oturuyor
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    vay be gümrük kazığı yemede yalnız değilmişiz

Motosikleti
    geçmiş sayfaları okurken gözüme çarptı. birkaç arkadaş bakımlarını 5bin kmde bir yaptırıyorum demiş. ben 3binde bir gidiyorum yağını değiştiriyorum. servis böyle söylemişti bana.. sizler kaç binde bir değiştiriyorsunuz acaba?
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Motosikleti
    er6
    valla ben 5 bin'de bir bakıma gittiğimde değişiyor yağı.

Motosikleti
    5bin çok değil mi yağ için? 3binde gittiğimde bile yağ ölmüş oluyor çoğu zaman. vites geçişleriniz sertleşmiyor mu 4bin kmden sonra? ayrıca özel mesaja bakar mısın engirer6

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OĞUZ KAĞAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nazar değmesin derby cidden çok güzel görünüyor. ama tank pad siyah olsa daha güzel olabilirdi bence

benim bir sorum olacak arkadaşlar. kontağı açıp motor çalışmaya hazır hale geldikten sonra, marşa bastığımda dijital gösterge gidiyor, motor çalışınca geri geliyor. yani bu dediğim 1.5-2saniye arasında oluyor. bir terslik var mı acaba? sizlerde nasıl bu durum? kafama takıldı. yardımcı olursanız sevinirim
    Akün zayıf olmasın sakın?

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı ismail tamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulundugumuz ulkenin tasit gumrugu iki katindan fazla kardesim. almanyaya sinir kucucuk bi ulke. adamlar yani basimizda 35 bin euro ya sifir mercedese biniyor. biz almaya kalksak 80 bin euro para cikiyor cebimizden. 2004 de bi peugeot 206 almistim sifir 32 euro ya. 1.4 dizeldi. almanyada akrabalarim gulduler biz o paraya son model mercedese biniyoz diye. aynisi motosiklet icinde gecerli. biz tasitlara cok vergi veriyoz kardes inanmasi guc belki ama ac bi bak internetten. kawasaki.dk adresine

bendeki motor bu

bu yeni kasa
    Selamlar. Sizin resimde gösterdiğiniz 2009 kasa değil mi? Link olarak verdiğiniz motor Zx6 galiba.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Ketchup yeni motorun tekrar hayırlı olsun, fotoğraflarda gayet yakışıklı çıkmış, kazasız belasız inşallah.

Bu arada, fotoğrafdaki makina ZX kasa evet.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı OĞUZ KAĞAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5bin çok değil mi yağ için? 3binde gittiğimde bile yağ ölmüş oluyor çoğu zaman. vites geçişleriniz sertleşmiyor mu 4bin kmden sonra? ayrıca özel mesaja bakar mısın engirer6
    3 bin çok az gereksiz yere 1 gideceğin yerde 2 kez servise gidiyosun,
    normal bakım süresi 6000km de bir, kawasaki kitapçığına göre,
    bende 5000 de bir götürüyorum, vites geçişleride sertleşmiyor
    habe habe

Genel olarak yağ ne kadar taze olursa ve bakım periyodlarından erken değiştirilirse, aşınma daha az ve motor ömrü de bir o kadar uzun olur aslında. Benim 600F'in bakımları da normal şartlarda 6000km'de bir fakat, ben de 3000km'de bir kendim yağ değişimi yaparım. Aslında illa gerekli birşey değil ama, ileriye dönük olarak faydalı olduğunu düşünüyorum; hangi ustaya sorsanız da aynı şeyi söyler eminim. Servise gitmenize de gerek yok, kendiniz çok rahat değiştirebilirsiniz motorun yağını.

Motosikleti
    er6
    bence kullanım tarzı da belirleyici olur yağ konusunda. Şu ana kadar 7 bin deviri ve 140 geçmemiş bir araç için (yani benim araç 3 bin KM'de bir yağ değiştirmenin gereksiz olacağını düşünüyorum ben. Tabii bir de 'zaman' kriteri var. Motor kullanılmasa da yağın belirli periyotlarla değiştirilmesi gerekir.

arkadaslar linkte 2009 modellerin alayı resmediliyor ben hatta cozunurluklerine guvenip masaustu yapmak istedim site musade etmedi gece gece araklamak istemedim

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    linkte ki adreste altta er6f in de resimleri var, en başta zx6 olduğu için zx sanıyoruz,

masaya büyük çöznürlük için
    http://www.motorilive.com/wp-content...r-6f_blu_3.jpg
    habe habe

Motosikleti
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akün zayıf olmasın sakın?
    evet o yüzden yapıyormuş. bu gün denedim. biraz yol yapıp akü şarj olduktan sonra o sorun kalmadı. teşekkür ederim

Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kullanım tarzı da belirleyici olur yağ konusunda. Şu ana kadar 7 bin deviri ve 140 geçmemiş bir araç için (yani benim araç 3 bin KM'de bir yağ değiştirmenin gereksiz olacağını düşünüyorum ben. Tabii bir de 'zaman' kriteri var. Motor kullanılmasa da yağın belirli periyotlarla değiştirilmesi gerekir.
    ben %90 şehiriçi kullanıyorum. ve arada bir sıkıştırıyorum motoru. tabi şehiriçinde hep fan açık dolaşıyorum onun da yağın ömrünü bitirici çok etkisi oluyordur.ama gene de 3bin değil de, 4 binde değiştirmeye başlayayım artık

Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linkte ki adreste altta er6f in de resimleri var, en başta zx6 olduğu için zx sanıyoruz,

masaya büyük çöznürlük için
    http://www.motorilive.com/wp-content...r-6f_blu_3.jpg
    bu kadar guzel birsey daha var mi
    diger resimleri de ister yaw yeni gosterge paneli olsun sele olsun yarin bi bakiyim motorilive a

birde cozunurluk yetersiz olsada bi canlilik katalim
    http://www.bikepics.com/kawasaki/er6f/09/pics.asp

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler