Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Kemal kardeşim..nasıl olduysa atlamışım..ciddi bir durum yoktur umarım..
    Uzay ruhunda chopper var her daim ..bakma sen onun tarzını değiştirdiğine..
    2 tane chopper / cruiser kullandım abi şimdilik yeter ;)
    Şu an ruhumda bu var ama biraz daha tuzlu:

[Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    benimde ayagım kırıkken istedşm ancak 2 ci eli 10.000 civarında degermi degmezmi derken 250 cc motor tek avantajı durunca ayakları üstünde duruyor ve çift teker olunca kaymıyor ön taraf ancak 4 tekerleri çıktı onları beklemek lazım veya çelik motorun getirdiği 150 cc üç tekerler var üstüde kapalı kış için ondan edinilebilir 3000 tl civarında fiatı

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:45 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=v2OJa...layer_embedded bunu bekle uzay bence

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde ayagım kırıkken istedşm ancak 2 ci eli 10.000 civarında degermi degmezmi derken 250 cc motor tek avantajı durunca ayakları üstünde duruyor ve çift teker olunca kaymıyor ön taraf ancak 4 tekerleri çıktı onları beklemek lazım veya çelik motorun getirdiği 150 cc üç tekerler var üstüde kapalı kış için ondan edinilebilir 3000 tl civarında fiatı

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:45 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=v2OJa...layer_embedded bunu bekle uzay bence
    Ok o zaman sonraki hedefim de bu Allah nasip ederse

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ok o zaman sonraki hedefim de bu Allah nasip ederse
    hangi hedefin....bacağı kırmakmı motoru almakmı.....
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    bak bu ileriki yaşlarda olabilir..güzel miş..

Uzay sen direk bunu al..2 teker 3 teker derken nasılsa 4 teker dönecek gibisin..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tövbe tövvvvvvvvbeeeeeeeeeeeee

bak bu ileriki yaşlarda olabilir..güzel miş..

Uzay sen direk bunu al..2 teker 3 teker derken nasılsa 4 teker dönecek gibisin..
    Yavaş yavaş abi. Hepsinin tadına varmak isterim ama çok pahalı arkadaş

Motosikleti
    gv-650
    Tövbe tövvvvvvvvbeeeeeeeeeeeee

Yavaş yavaş abi. Hepsinin tadına varmak isterim ama çok pahalı arkadaş
    ne kadarmış.....

Motosikleti
    NC 700 X
    ne kadarmış.....
    Aç bak birader

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Dostlar selam,

sonunda sevgili motorumu Ankaradan İstanbula getirdim.
    Pazar günü sürüş için mükemmele yakın hava koşullarında yaptığım yolculuk boyunca ortalama hızım beklediğimin üstünde olmasına karşın yolculuk süresi de beklediğimin üstünde oldu.
    Şöyle ki, Yolun açık ve yan rüzgar almadığım yerlerde 130-150 Km/h ile,
    yan rüzgarların başladığı akşam üstü saatlerinde 120 km/h ile,
    hava karardıktan sonra ise ortalama 100-110 KM/h ile devam ederek yolculuğumu tamamladım.

3 noktada mola verdim ve toplam yolculuk süresi 6 saati geçti.

Tespitlerim:

1. 5. vitesten hiç çıkmadan bu yolculuk tamamlanabiliyor, dağ bayır dinlemiyor makina.
    2. Ortalma hızlarım bu olmasına karşın 5lt/100km'nin altında yakıt harcadım.
    3. 130'dan sonra kendi kornamı dahi duyamıyorum (acaba benim kaskım mı çok gürültülü?)
    4. Gece sürüşünde trafik polisi gibi parlayan sarı yeleğimin faydası olmuştur sanıyorum, kamyonun yanından 140la sağa girip 110la giden bana selektör atan apaçilere burdan selam ederim.
    5. Oturuşumu falan değiştirmeye çalıştım ama 1,5 saatte bir mola verme ihtiyacı duydum, kollarımı ve belim yoruldu (sırt çantam da vardı)
    6. Çok keyifliydi be hele ki yıllardır heveslendiğim üzere Rexxin önüne park edip muzaffer bir komutan edasıyla keyif biramı yudumlarken...

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:35 ----------

vaybe ulen bizde düştük ya....üstelik durduğumuz yerde değil ayınınteki palio kullanıyomuş önümüze fırladıda düştük...kimse bize geçmiş olsun demiyo...varsa yoksa uzay......herif bide sukutırcı....gv yi sattı bide laf kodu bize..unutmayın bunu....))))))))))
    Üstat bunu yeni gördüm, çok geçmiş olsun, ciddi birşey yoktur umarım. Foruma nazarlık almak şart oldu.

Motosikleti
    NC 700 X
    vaybe ulen bizde düştük ya....üstelik durduğumuz yerde değil ayınınteki palio kullanıyomuş önümüze fırladıda düştük...kimse bize geçmiş olsun demiyo...varsa yoksa uzay......herif bide sukutırcı....gv yi sattı bide laf kodu bize..unutmayın bunu....))))))))))
    Kedi şeyini görmüş, yara sanmış hesabı ahahahah

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    serdar motorunu getirmişin gözün aydın artık bir gün ziyarete getirirsin elimi öptürmeye

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    [QUOTE=Serdarrr;2456673]Dostlar selam,

sonunda sevgili motorumu Ankaradan İstanbula getirdim.
    Pazar günü sürüş için mükemmele yakın hava koşullarında yaptığım yolculuk boyunca ortalama hızım beklediğimin üstünde olmasına karşın yolculuk süresi de beklediğimin üstünde oldu.
    Şöyle ki, Yolun açık ve yan rüzgar almadığım yerlerde 130-150 Km/h ile,
    yan rüzgarların başladığı akşam üstü saatlerinde 120 km/h ile,
    hava karardıktan sonra ise ortalama 100-110 KM/h ile devam ederek yolculuğumu tamamladım.

3 noktada mola verdim ve toplam yolculuk süresi 6 saati geçti.

Tespitlerim:

1. 5. vitesten hiç çıkmadan bu yolculuk tamamlanabiliyor, dağ bayır dinlemiyor makina.
    2. Ortalma hızlarım bu olmasına karşın 5lt/100km'nin altında yakıt harcadım.
    3. 130'dan sonra kendi kornamı dahi duyamıyorum (acaba benim kaskım mı çok gürültülü?)
    4. Gece sürüşünde trafik polisi gibi parlayan sarı yeleğimin faydası olmuştur sanıyorum, kamyonun yanından 140la sağa girip 110la giden bana selektör atan apaçilere burdan selam ederim.
    5. Oturuşumu falan değiştirmeye çalıştım ama 1,5 saatte bir mola verme ihtiyacı duydum, kollarımı ve belim yoruldu (sırt çantam da vardı)
    6. Çok keyifliydi be hele ki yıllardır heveslendiğim üzere Rexxin önüne park edip muzaffer bir komutan edasıyla keyif biramı yudumlarken...

ön camın varmı bılemıyorum...yok ise normal...var ise motorumuzun oturus surus pozisyonundan ön camdan kayan havanın kask bolgesınde olusturdugu turbulansı sebebıyle bu gurultu gayet normal... daha ıyı marka bır kaskla (schubert) denemek gerek kı (henuz bır schubert ım yok) aradakı farkı gorelım.
    uzun yolculuklarda sırt cantası vs. tarzı seylerı uzerımıze almayı tavsıye etmem...genellıkle uzun yol gıdıyor ısen koruyuculu pantolunun rahat olması sart..ve de kotugunu degıstırmenı onerırıım...
    haklısın rex in orası ıyı bır park yerıdır..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    mahmut parçaların gelmedimi hala ses yok

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    geldı abı....ama yaz bıttı

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldı abı....ama yaz bıttı
    daha çok zaman var bir an önce taktırda hafta sonlarını degerlendirelim çıkanlarıda bekliyorum ne zaman gelirsin bana

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    Arkadaşlar bende 1 tane gv650 almayı düşünüyorum ,alırken neye dikkat etmeliyim,

2007-2008 arasında fark varmı?

hangi ustaya göstermeliyim? istanbuldayım..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    @cathedral

Bence alırken dikkat etmen gereken en önemli konu önceki sahibi ya da sahipleri motora nasıl bakmışlar. Bu dediğim zaten tüm araçlar için geçerli bir faktör.

Bu forumda motorun bilinen birkaç tane sıkıntısından bahsediliyor. Bu konulara dikkat et yeter. Daha doğrusu eski sahibi bu konuda neler yapmış ona bak.

Bana göre model yılı değil, yıllar içinde nasıl bakıldığı önemlidir.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    [QUOTE=cold play;2456829]
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Oturuşumu falan değiştirmeye çalıştım ama 1,5 saatte bir mola verme ihtiyacı duydum, kollarımı ve belim yoruldu (sırt çantam da vardı)
    Üstad lar derki; 1 saat veya her 100 km de mola verin..

Hoşgeldin kardeşim..de ne diyeyim sana..sen haber verme..tek tabanca biranı yudumla Reks in orda..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    gv-650
    [QUOTE=Serdarrr;
    Üstat bunu yeni gördüm, çok geçmiş olsun, ciddi birşey yoktur umarım. Foruma nazarlık almak şart oldu.[/QUOTE]
    serdar kardeşim eyvallah öenemsiz bi kazaydı sinir boukluğuyla unutuldu bile...motordan düşüp 5 dk sonra gene binmek süper bişi....

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:35 ----------

Kedi şeyini görmüş, yara sanmış hesabı ahahahah
    evet yav...farkında değilmişim..baya büyük bi yaram varmış...

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 11:39 ----------

[QUOTE=ZERDÜŞT;2457762]
    Hoşgeldin kardeşim..de ne diyeyim sana..sen haber verme..tek tabanca biranı yudumla Reks in orda..
    baba o kadar mangaldı,çay partisiydi vs idi yaptık bi bira partisi yapamadık...rakı balıkda olur....hadi bi atraksiyon yapalım....yanlız avrupa yakasında olsun

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    serdar motorunu getirmişin gözün aydın artık bir gün ziyarete getirirsin elimi öptürmeye
    Getiririm tabi, bayram da da gelicez hayırlısıyla

ön camın varmı bılemıyorum...yok ise normal...var ise motorumuzun oturus surus pozisyonundan ön camdan kayan havanın kask bolgesınde olusturdugu turbulansı sebebıyle bu gurultu gayet normal... daha ıyı marka bır kaskla (schubert) denemek gerek kı (henuz bır schubert ım yok) aradakı farkı gorelım.
    uzun yolculuklarda sırt cantası vs. tarzı seylerı uzerımıze almayı tavsıye etmem...genellıkle uzun yol gıdıyor ısen koruyuculu pantolunun rahat olması sart..ve de kotugunu degıstırmenı onerırıım...
    haklısın rex in orası ıyı bır park yerıdır..
    Ön cam var ama anladığım kadarıyla ön cam varsa da yoksa da bu rüzgar normal Bilmiyorum korna deneyini yapanlar söylesin o zaman 135le giderken kendi kornanızı duyuyor musunuz? Çene açılır bir model alırım bir dahakine ama onlar daha çok ses yapıyormuş..

Hoşbulduk üstat. Kabahat bende haklısın, ama bir dahakine beraber yudumlayalım

Bu arada ben de İstanbula teker basar basmaz ilk ciddi tehlikemi atlattım. Kadıköy evlendirme dairesinin orda sol-önümde giden araç çaat diye ani frenle en sağa kırdı, gösterdiğim refleks beklediğimden daha başarılı oldu. Yinede boş bir alanda biraz daha panik fren çalışmaya karar verdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler