Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Evet, abi yakışır hakkaten.

Bakalım biraz daha yatırım yapalım alete o halde. O zaman şu debriyaj balatalarını kimler istiyor? Hyosungsource a ben yarın sipariş vereceğim. Hatta olmazsa Uzay sipariş versin, adam bizi tanısın. Ve pazar payımızı büyütsün.

Almak isteyenler hemen haber versin..

Teşekkürler...
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman şu debriyaj balatalarını kimler istiyor? Hyosungsource a ben yarın sipariş vereceğim. Hatta olmazsa Uzay sipariş versin, adam bizi tanısın. Ve pazar payımızı büyütsün.
    Almak isteyenler hemen haber versin..
    Teşekkürler...
    Serdar uzayla bu konuyu enson konuştuğumuzda parça işini kart limitini sıkıntıya sokmamak adına aylara pay etmiştik. Dolayısıyla ağustos ayına hangi parça düşer bilmiyorum. Kaç paraydı balata ve gümrüğe takılmaması için Mr.Lee gereğini yapacaktı,mesela faturayı düşük kesecekti. Teferruat uzayda
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Abi sen istiyor musun balata seti?

Ben Lee ile görüşüp hallederim kart sıkıntısı varsa...

Motosikleti
    Ben salona vitrin yapana kadar bu motosiklete binmeyi düşündüğümden,zamana meydan okuyamayan ve alırken zarar edilmeyen tüm parçaları yedeklemek isterim.Buna benzin musluğuda dahil. Fakat balata seti kaç paraydı bir hatırlatırsan ve Mr.Lee gerekli düzenlemeler ile riski sıfırlıyorsa elbette parçayı rica ederim .

Motosikleti
    Şu anki fiyat ;

http://www.hyosungsource.com/parts/g...639520216b3507

2 Adet : 407,40
    Kargo : 39

Kişi başı 223 filan geliyor, ki merkez yedek parçanın fiyatı da buydu. Ama oradaki tek set oradaki set oksitlenmeye başlamıştı ve üzerinde çizikler vardı. Benim içime sinmedi almadım.

Vereyim mi siparişi bugün, ne dersin?

Motosikleti
    Gümrük ile ilgili düzenlemeleri (tedbirleri) yapıp siparişi verelim o halde fiyatı uygunmuş. Karşı taraf güvenilir serdar. Uzay test etti ve gördük. Sipariş niyetin varsa banada sipariş verebilirsin ben senden kargoyla alırım.
    ps. pazarlık şansınıda kullanırsan dolar kurundan ve kargodan minimum etkileniriz.

Motosikleti
    abi japonlar pek pazarlık etmiyorlardı, ama Korelileri bilemem.

Şansımızı zorlamayalım

Benzin musluğunu da sipariş ederim : http://www.hyosungsource.com/parts/g...pe-gv250-gv650

Toplamda :

2 set balata ve musluk : 481,24 TL
    Kargo : 49 TL

Uygun mudur? Abi bir de özel cebini gönderirsen acil birşey de sana ulaşırım....

Motosikleti
    Bizim memleket ile alış-veriş yaptılarsa onları illaki buna alıştırmışızdır
    Amerika bile bu hastalığı kaptı. Ama haklısın nasıl istersen öyle yap ben varım. Musluk fiyatını bilmiyorum.Masraf benim adıma 250 tl yi toplamda geçmeyecek şekilde hareket edelim.

Motosikleti
    Musluklu :

265 TL

Musluksuz :

223 TL

Abi, istersen musluk sonraya kalsın

Motosikleti
    Tamam serdar musluğu bir sonraki siparişe atalım.Hem fatura kabarmamış olur, riskde az olur kabul. Özelden tel.gönderdim sana. Görüşürüz.

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Hyosungsource a ben yarın sipariş vereceğim. Hatta olmazsa Uzay sipariş versin, adam bizi tanısın. Ve pazar payımızı büyütsün.
    Teşekkürler...
    Daha sonraki maillerde de yazdığın gibi siparişi sen versen de olur. Bizim "biz" olduğumuzu, birlik olduğumuzu bilmesi açısından beni mailde cc kısmına ekleyebilirsin veya daha önceki siparişleri Uzay (uzayordu@msn.com) verdi, memnun kalmış diyerek referans gösterebilirsin. Ya da şimdilik biz olayını karıştırmaya da bilirsin tabii...

Ben hediye seçeneğini seçmesini ve fiyatı 90$ falan göstermesini istemiştim. 80$ bile göstermişti sağolsun Lîî

Size hayırlı alışverişler

Bu arada ben orjinal egzozu takmak isterken bir baktım, iki adet egzoz borusunun birleştiği yerin üzerindeki iki adet kapak yokmuş bende. Onu sipariş vereyim dedim. Sitede yoktu. Lee'ye anlatım durumu, benim için özel sipariş verdi ve yolladı 3 gün içinde tedarik ederek. (Benden 5-6 gün istemişti ama hemen bulmuş). Site üzerinden tıklayarak yapılan bir sipariş olmadığı için kendime ortak aramadım bu siparişte Yani gizli gizli iş çevirmedim hariniz ola :D

Tabii ki önce merkezyedekparça ile konuştum telefonda. Bizde yok, sipariş vereceğiz dedi. S&T-Kanuni'ye tel açtım ve yanlarına gittim. Onlar da elimizde yok dedi. Ne kadara gelir dedim o iki parça, 198 TL olarak kendilerinin kullandığı siteden direkt online olarak gösterdiler. Ben de 138'e Lee'den aldım. 60 TL'ye de egzozu değiştiririm, bir de yemek yerim :D
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    uzay sen popüler oldun korede aman arayı iyi tulalım Lee ile
    serdar 148 kilo bu canavar senin beklentilerine daha uygun olmazmı
    7000 devirde 53 beygir güç üretiyor

652cc
    Electronic manifold injection, BMS-C II
    44 lbs/ft@ 5250 RPM
    En yüksek hız : 106 mph yaklaşık 170 km/saat
    5 vites
    Su soğutmalı, tek silindir 4 zamanlı
    Yakıt performansı tüketim
    90 km/sa (ltr/100 km): 3.4
    BMW G 650 Xcountry

Motosikleti
    Abi bunlar çok güzel de, gözüme hitap etmiyor...

Benim tek beğendiğim enduro DL650...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bugun posta ile bir fotograf makinası aldım almanyadan geldi. Faturasını gumruk memuru kontrol etti
    nternetten market satıs fiyatlarını kontrol etti fatura tutarı 110 euro idi. Burdaki satıs fiyatı da 130 euro cıvarında ıdı. kontrol ettıkten sonra gumruk vergısınden muaftır damgasını vurdu ve vergısız makınayı aldık. Yer topkapı avrupa yakası posta işleme merkezi.

Şimdi neden bunu soyledim. Tutar yukseldikce gumruk memurlarının kontrol etmesi gerekiyor. Yapacagı piyasa araştırması sizi sıkıntıya sokabılır. Sürekli olarak yurtdısından alısverıs yapıyorum su ana kadar aldıgım en pahalı sey 120 dolardı ve adresime teslım edıldı kımseyle de muhatap olmadım. Bu mevzuda ise arkadasın evıne kagıt geldı gelıp kargonuzu teslım alın dıyordu. Postanenın gumruk bolumunden ıncelendıkten sonra alabıldık.

Proseduru tam olarak ogrenmekde fayda var ıkı kargonun fıyatı yukselıyor vergı odemek zorunda kalabılırsınız.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Alınan parçalarda örneğin malifold lastiği Türkiyede satılmıyordu. S&T enjeksiyonlu sattığından bu parçayı zaten getirmiyordu. Şimdiki vardır muhtemelen onuda Globalden kalmalara zorluk çıkartıyor. Durum böyleyken fiyatı yarısı olarak ve hediye olarak gösterdilermi sorun kalmaz gibi geliyor. Alan memnun satan memnun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar debriyaj kolay aşınan bir parça degil ama alırsanız yayları ve baskı bilyasınıda almayı ihmal etmeyin derim yedekleyin dursun derim

Motosikleti
    http://www.alternativecruisers.com/i...?topic=12285.0
    Mr.Lee makine mühendisiymiş araştırdığım kadar tanınan bir isim.
    Bizim gv için k&n araştırdım ve bir dönem fabrikasına kadar mail attım.Gv 650 için üretimleri yokmuş performans hava filtresi olarak. Yazışırsanız bir sorma şansınız varmı Mr.Lee'nin bildiği bir alternatif varmı acaba?

Motosikleti
    Serden Dostum,

Mr. Lee tamam diyor. Benim bir yağ değişimi yaptırmam gerekiyor, vitesler iyice zorlaştı. Değişim esnasında debriyaj balata kalınlıklarını da ölçeceğim. Standartta verilen limit değere ne kadar kalmış bakalım. Sonrasında da siparişi vereceğim. Belki çok iyi durumdadır. Rulmanda birşey olacağını sanmıyorum ama yaylara da bakmak lazım. Yay için de bir kuvvet değeri var diye hatırlıyorum, ama onu bizim ustalarda ölçecek cihaz yoktur muhtemelen.. Neyse ben seni sipariş verirken ararım.

Bu arada dün arkadaşımın Kawasaki EN500'ünü kullandım. GV650'den sonra oyuncak gibi geldi...Oturuş güvensiz, güç yok...Galiba motorumuzun kıymetini daha iyi bilmeliyiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    serdar lee ye sipariş vereceksen yag filitreside 9 tl gibi orda ondanda siparişe ekle 10 tane kadar her sipariş veren yag filitresi eklesin bende alırım uzay sende ekleyebilirsin sipariş verdikce nakliye parası çıkar en azından burda en son 30 tl ye almıştım ben gayet uygun fiat bir ara arkadaş getirecekti 15 tl oda olmadı lee ye yazın toptan almak istiyoruz alıp satacagız diye mutlaka indirim yaparlar korede türkiye gibi pazarlıga çok açıklar siparişten önce yazışıp fiat ları aşagıya çekin acil parçalar değil nasılsa acele etmeyin bizde yazalım fiatlar ne gelecek

Motosikleti
    Serden Dostum,

Mr. Lee tamam diyor. Benim bir yağ değişimi yaptırmam gerekiyor, vitesler iyice zorlaştı. Değişim esnasında debriyaj balata kalınlıklarını da ölçeceğim. Standartta verilen limit değere ne kadar kalmış bakalım. Sonrasında da siparişi vereceğim. Belki çok iyi durumdadır. Rulmanda birşey olacağını sanmıyorum ama yaylara da bakmak lazım. Yay için de bir kuvvet değeri var diye hatırlıyorum, ama onu bizim ustalarda ölçecek cihaz yoktur muhtemelen.. Neyse ben seni sipariş verirken ararım.

Bu arada dün arkadaşımın Kawasaki EN500'ünü kullandım. GV650'den sonra oyuncak gibi geldi...Oturuş güvensiz, güç yok...Galiba motorumuzun kıymetini daha iyi bilmeliyiz
    Serdar,benim amacım aşınma payı olupta TR pazarında pahalı ve zor bulunan parçaları yedeklemek biliyorsun.Yoksa arıza yada sıkıntı yok. Yayları ucuzsa onlarıda kargoya ilave etsin.Sonuçta adı üzerinde balata takımı alıyoruz.Kendisi var yayı yok olmasın.
    Senin keşfettiğin model kıyaslamalarını burada paylaştığımda marka populistlerini ister istemez kızdırmıştı yazdıklarım. Kullandığın gv650 nin yerini alabilecek (HD V-rod hariç) motosiklet kesinlikle yok. Bize düşende zaten tedbirlerle birlikte keyifle uzun yıllar kullanmak olacaktır. Sana özelden tlf göndermiştim mesajla seninkinide bana yollarsan gerektiğinde telefon trafiğini kurarız.Birde şu performans hava filtresi işini sorarsan kafamda soru işareti kalmamış olacak. Saygılar,sevgiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler