Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yakında bize böyle derler: "sen ne sanıyorsun kendini pis fakir.ne işin var bu sayfalarda?fakirler ve 250 cc motoru olanlar giremez."
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    haydaaaa biz geldiğimiz yeri biliriz
    GV250 sahibi dostlarım asıl biz acıncak durumdayız baksanıza daha 22. sayfalardayız :((((
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    mrock doğru söylemiş.
    125cc..150cc...250cc...650cc derken merdivenleri basamak basamak tırmandık. Darısı her motosiklet severe.
    Selçuk dl650 22.500 ytl, gv650 18.454 ytl oldu (eskiden fiyat farkı yine 5.000 ytl kadardı) durumu çaktırma elini çabuk tut
    bununlada pazarlığa değer biraz fiyatını törpülersen
    http://www.sahibinden.com/hyosung_aq...o&photo=1#mega
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Serden cigim.. Hyo 9500 lira ancak rahat nakit ile 8500 liraya alinnir. 2007 model 2500 km de.. Ancak nakit para istiyor. Takas olmaz deyince DL650 on plana cikiyor. DL650 2004 model 16000 km de ve 10650 dedi. Bende motorum arti 5250 nakit paraya ok dedi. durum bu sali gunu antalyaya gidicem su an ankaradayim. Sali gunu ustama motoru gosterecegim ve isi bitirecegim. Bana iyi gibi geldi. 10650-5250=5400 lira benim gv demek bu.. Nasil!

Bu arada emrah kardesim umarim motorunu saat gibi alirsin bu arada bakim masraflari ne cikicak!

Bu arada GV650 hangi vergi diliminde? Arkadaslar dl650 652cc yuzunden bir ust dilimde vergi odenmekte.... Cok kotu....
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sanırım gv650 647cc idi yanlış hatırlamıyorsam bu da gv 250 ile aynı vergi diliminde olduğu anlamına geliyor.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Shadow VT750
    gv650 650cc üstü diliminin altında kalıyor.Ocak ayı vergisini 57 TL ödedim.Yarın motoru teslim alacağım, ne kadar bir tutar olacağını bende merak ediyorum..
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    gv650 nin silindir hacmi 647cc ve ocak motorlu taşıt vergisini 75.5 ytl ödedim. Selçuk sıfır motosiklet için nakitte olsa 8.500 ytl çok iyi bir fırsat aslında. Senin motoru 4500-5000 ytl den satıp üstüne koyup alsan mantıklı olabilirdi ama bu sefer fırsat kaçarsa elindeki motordan da olursun. Şartlar gıcık
    Sahibinden de resmini verdiğim motor şahaneydi.
    [URL=http://imageshack.us][/
    Fuarda 13.500 e sıfır 2007 varmış bir tane doğrumu?

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv650 650cc üstü diliminin altında kalıyor.Ocak ayı vergisini 57 TL ödedim.Yarın motoru teslim alacağım, ne kadar bir tutar olacağını bende merak ediyorum..
    Bu dilimde (yani 251-650 cc arası motosiklet) 1-3 yaş arası yıllık vergi 155 TL; 6 aylık ise 77.5 TL olmalıdır. Eğer 4-6 yaş arası ise 6 aylık kısım 58.5 TLdir. Siz 57 TL ödedim diyorsunuz, eğer rakamı yanlış hatırlamıyorsanız sanırım hatalı bir ödeme yapmışsınız. Bu ilerde size sorun olur.

Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada GV650 hangi vergi diliminde? Arkadaslar dl650 652cc yuzunden bir ust dilimde vergi odenmekte.... Cok kotu....
    DL650 V-strom 645 cc olduğu için vergi dilimi GV 650 ile aynı. Ancak alacağınız motor 2004 ise 4-6 yaş grubunda (şu an 6. yıl) ve yıllık verginiz 117 TL dir. Ocak döneminde ödenmesi gereken tutar ise 58.5
    TLdir. Selamlar.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

cengizhankavak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda varadero xl1000v
    gv650 sahibiyim sahibindendeki en ucuz ilandaki motor benim motor beyin ve konjektör için 4 ayı geçik süredir motor serviste yatıyor.daha önce konjektör bozuldu yenisi olmadığı için tamir etti usta başka bir konjektör uydurup daha sonra onun yüzünden beyinde yandı ekranda gitti.şimdi tamirde.bir daha hyosungmu allah korusun.siz siz olun yedek parçası ve servisi adam gibi olmayan motoru almayın derim.sırf bu motor yüzünden cbf 150 aldım sıfır biniyorum acayipte memnunum.amacım ne marka baltalamak ne başka bişey,şimdi çıkacak birileri diyecek şurda olmuyomu burada parça yokmu falan.cevap veriyorum yok.bakmadığım yer kalmadı emin olun.hee yardımcı olurum diyen varsa buyursun bana 2006 gv650 için beyin konjektör bulsun yada yaptırıp binerim ben diyene hemen motoru 7000 ytl ye satıyorum.ismim cengizhan kavak mail adresim cengizhankavak@hotmail.com telefonum 0505 406 06 00.
    her yolculuk bir macera

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda 13.500 e sıfır 2007 varmış bir tane doğrumu?
    üstad fuarda ben 1 tane gv650 gördüm ama sıfır değildi.. 2006 model 6000küsür km'lerdeydi.. kullanıma dayalı çiziklerde vardı.. çok istiyor diye hiç ilgilenmedim bile sahibiylen.. zaten fuarda gördüğüm tek gv650 idi..

Motosikleti
    Shadow VT750
    merhabalar daha taze olan motoruma 9000 TL fiyat verdiler sizce ne yapmalıyım.Aslında hiçte hazır değildim böyle erken satışa.Ama ticari olarak benm için faydalı olabilir.Aklımda Shadow 750 liler var bu fiyatta ne yapcağımı şaşırdım daha çok yol yapacaktık bu motorla

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakında bize böyle derler: "sen ne sanıyorsun kendini pis fakir.ne işin var bu sayfalarda?fakirler ve 250 cc motoru olanlar giremez."
    yörük kardeşim alınmamızmı lazım yoksa yada buranın ayrımcı lık yapılan bir yer mi olduğunu vurgulamak istedin hııııı bende de 250 cc ama alınmadım merak etme yada şöyle yazsaydın ya evet işte 250 cc kullanan arkadaşalar
    hedefimiz burası desek nasıl daha iyi yorum oldu bence
    ne dersin

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ilker yok ben cevap versem olurmu regal arkadaş.. ? daha önce uğrayıp okudunmu bilmiyorum bizim hyosung gv 250 ve gv 650 sayfalarını.. buradakilerin kardeşten farkı yok.. biz sadece LATİFE (şaka) yaptık... bu arada regal i de çok merak ediyorum.. umarım bir gün kullanabilirim.... bu arada gv 250 daha güzel gv 650 den eheheheheheheh EMRAH ; gerçektenmi satıyorsun motoru.. hayırlısı olsun kardeşim.. sen doğrusunu bilirsin.. ölç biç bakalım ne olacak.... bizide habersiz bırakma.. bide ne oldu bakım işi bittimi? teslim aldınmı?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar daha taze olan motoruma 9000 TL fiyat verdiler sizce ne yapmalıyım.Aslında hiçte hazır değildim böyle erken satışa.Ama ticari olarak benm için faydalı olabilir.Aklımda Shadow 750 liler var bu fiyatta ne yapcağımı şaşırdım daha çok yol yapacaktık bu motorla
    Çabuk karar ver uygun shadowlar var bene terfi düşünüyorum f650gs var 2002 takas istiyor o olmazsa gv650 yada shadow 750 olacak herşeyden once kısmet tabiki.

Şimdiden hata yaptığımı bile dusunmeye başladım çunku bu motor benı fazlasıyla tatmın edıyor ihtiyaçlarıma cevap verıyor ekonomık sorunsuz daha ne dıyeyım benımki biraz nankörlukmu ne :(
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    cengizhan kardeşim,51 adet mesajın var ama gv650 ye yönelik değil.
    Beyin ve konjektör olayı için neden kendi servisine saplanıp kaldınız anlamış değilim.Enazından suzuki servislerine danışsaydınız sv650 veya gv650 beyni uyumlu olma ihtimali çok yüksek.Buradaki ustamı aradım yazını okuduktan sonra o da aynı şeyi söylüyor. Ayrıca 4 ay gibi anormal bir süre yasal haklarını da delmiş geçmiş,bekleyeceğine yurt dışı satış yapan ınternatıonal sitelerden satın alsanız globalden çok daha uygun fiyata işi çözerdiniz. Heralde sizin de aceleniz olmamış.

mrock kardeşim,motosikleti uygun aldın hep zarar edecek değiliz ya sende kar ederek sat düşünürsen
    Ama kalkıpta arkasını toplayacağın metal yorgunu eski tercihte yapma derim. Unutma yaşlıyı ne kadar süslersen süsle genç gelin gibi olamaz.

Motosikleti
    Shadow VT750
    çok garip ya benden ocak ayı vergisi niye 57 tl aldılar anlamış değilm 2006 model 4 yaşına mı giriyor ki??
    bu arada motoru satma nedenim ticeri amaçlıydı.Shadow 750 lere baktım bir de M800 lere baktım fiyatlar pek umduğum gibi değil.Bunlara ek olarakta korkum GV650 kadar tatmin edici olmaması açıkcası.Shodow gibi bi makinenin teknik verileri beni tatmin etmedi.Shadow 3500 devir 65NW,GV650 7500 devir 63NW.Shadow maks. yapsa yapsa 7500-8000 devir çevirir ama GV650 12000 devire kadar sıkıntısınz uzuyor.Üstelik GV650 20 beygir civarı daha fazla ve yakıtta daha cimri.Vergi dilimi,maks. hız, Frenleme,soğutma tertibatlarına falan hiç girmeyim GV650 daha başarılı.

9000 e satıp daha düşük km de ve daha temiz GV650 bulabilirmiyim diye geçirmiyoda değilim içimden. Bu GV650 tutku oldu galiba bende 1 ayda.Bu fiyat aralığında GV650 den daha iyi tatmin edecek makine yok galiba. 30000 TL miz olsada keşke intruder 1800 alsak ama naparsın. Hyoyla yola devam....

iyi geceler herkese....

Motosikleti
    honda varadero xl1000v
    dostum google a macerayısevenadam yada cengizhankavak olarak aratırsan nelere binmişim nelere biniyorum daha detaylı görürsün.aynı şekilde facebooktan cengizhan kavak olarak aratırsan resimlerimi ve videolarımı görürsün.taze motorcu değiliz ve hysungun suzuki ile alakası yok debriyajını aradım zamanında kimsenin elinde olmadığı için suzuki ls650 debrijayı benziyodu biraz onu uydurabildik sadece oda tam olmadı geçenlerde kendi orjinal balatasını buldumda taktım.benim söylediğim şudur bana orjinal konjektör beyin verin bulun hadi hodri meydan.ustada motorcuda çok tanırım ama olmayınca olmuyo.sizde motorlarınızı dikkatli kullanın parçalarını sorun bakalım ne oluyor.beyin zaten orjinal olmak zorunda onun bunun parçası hiç uymaz.konjektör dahi çıkış amperajı ve soket sayısı farklıdır.senin ustanın uyar dediği gibi bende konjektörü uydurdum akü beyin ve ekranımdan oldum hepsi yandı.motor şu anda avcılar yüksel motorda arkadaşım ve ustası erdoğanın elinde bişey yapmak isteyen varsa o taraflarda gidip motoru görebilir.adımı verirseniz herşeyide anlatır sizlere.sitede attığım mesajlar kadar tarihlerede bakın çoğu kişiden eski üyeyim gerekmedikçe yazmam.iyi geceler tatlı rüyalar dilerim. size bir kaç resmini koyayım motorumun.almayı düşünenlere kolaylık yaparım vede senin dediğin gibi almayı düşünen arkadaşları birazdaha düşünmeye davet ederim.meraklı ve araştırmacı arkadaşlar motorun dediğim parçalarını sorsun bakalım nerede bulabilecek.mesajda tüm bilgilerim var arayın her konuda fikrimi ve tecrübelerimi anlatayım.globalin kanuni ile mahkemelik olması motorun arkasında kimseyi bırakmıyor ilgili ve muhattap yok.motorum 2006 model plakası znb 03 garantisi zaten yok.tekayın sattığı gv650 lerin garantisini kim veriyor açın bi öğrenin bakalım.garanti kendilerinin şahsi garantisi ve ellerinde parça marça yok.neyse yazdıkça yazarım ben burada bu konuda.çok fazla motor bindim ve değiştirdim tecrübe farklı bişey.tekrar iyi geceler diliyorum.

evet motor budur plaka iptal egzos var gördüğünüz gibi.debriyaj yeni değişti daha 50 km yol yapmadı lastikler yeni değişti michelin marka.7000 liraya veriyorum satışı hazır ocak vergisini ödedim borcu harcı yok.konjektör ve beyini globalde yada sv650 den alıp takıp kullanıyosunuz süper fiyat buyrun.
    her yolculuk bir macera

Motosikleti
    Shadow VT750
    Cengizhan dostum sahibinden.comda sizinle yazışmıştık hatırlarsanız.Elimde GV650 konjektörü mevcut demiştim. Hala bende duruyor. Aldığım motorun sahibi yedek olarak almış ve bana vermişti. Araştırmama göre yedek parça sıkıntımız bir süreliğine var. Bu doğrultuda elimdeki parçayı size vermeyi çok isterdim ama birazda söylediklerinz doğrultusunda bende yedek kalsın diye düşünüyorum.Mazallah ne olur ne olmaz.Yaşadıklarınıza üzüldüm.GV650 zevkli makinedir.Bence internetten uluslararası satış yapan sitelerden vergisiz sadece kargo ücretiyle istediğn parçaları getirtebilirsin.Umarım en kısa zaman ister satarak ister aradığınız parçayı temin ederek rahata kavuşursunuz.

İyi sürüşler dilerim...

Motosikleti
    honda varadero xl1000v
    dikkatini çekerim dostum ben makine kötü demedim!servisi ve yedek parçası sorunlu dedim.bu motorun arkasında adam gibi biri olsa ben bu motoru satmam satsamda yenisini almak için satarım.ama ben aylarca motoru yatıracaksam parça için motordan umudu kesip çıkana kadar servisten cbf150 aldıysam olmuyor işte. bu yurtdışı sitelerinden örnek bi link yollarsan çok sevinirim dostum nerde varsa dediğin gibi hemen getirteyim.çok bilgim yok yurtdışında nerelerde satılır diye sadece e-buy da aradım oda bulamadım gene
    her yolculuk bir macera

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    http://www.richardhyosunggvgt.com/

Bu firma koreden tüm dünyaya parça yolluyor.

Sitede sözü geçen parçalar belirtilmemiş ama e-mail ile sorunca cevap veriyorlar.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler