Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı KARANIM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR SELAM.BENİM MOTOR ARZASI KESİNLİKLE AKÜ KAYNAKLI DEĞİL.şarj ettim ama tık yok.
    ersin kardeşim akün şarjlı ise çalışmıyorsa bir kaç sebebi var ayaklık devresi debriyaz müşiri kontrol edilmeli onlar uygunsa hala marş basmıyorsa en güzeli kontagı aç 3 cü vites le yokuş aşagı debriiyajı bırakarak vurdur çalıştır gel diger yerlerde arızayı bulur gideririz her tarafınıda kontrol ederiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Dostum tanıştığımıza ben de çok memnun oldum.

Bence korumalar en çok şehir içi lazım. Uzun yolda muhattabın dümdüz yolda normal şöförlerken şehir içinde zırt pırt duran dolmuş ve taksiler, aralardan fırlayan, dibinden geçen ergenlik çağını hala tamamlayamış modifiye arabalı çocuklar, nereye döneceği hiç belli olmayan kadın şöförlerle muhattap oluyorsun.

Gel motorla bakalım, bak bi tane gv650 görünce buluştuğumuz gruptaki elemanlar nasıl heyecanlandı görüyorsun, 2 olunca iyice koparlar
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Kaya abi sana bir bir de haberim var

GPS cihazımın yazılımını falan güncellemişler. Cihaz elime geçti ve düzgün çalışıyor artık.

Ama incelemeleri için gönderdiğim ve sana vermek için söz verdiğim bozuk şarj aletinin yerine sıfırını göndermişler

Sana üzerinde deney yapman için bir adet bozuk şarj aleti borcum var

Baytekin Teknik Cihazlar Tic. Ltd. Şti'ne ilgilerinden dolayı teşekkür ederimmmmmmmm
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar herkezin kandili mubarek olsun saglık ve mutlulukla nice kandillere ve uzay senin işin hallolmuş sevindim baytekini babalarını tanırım düzgün insanlardır sözün filan yok
    dert değil ben merakımdan bakıyım demiştim sen sipariş verdinmi manifolt filan görüşürüz

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı kayar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkezin kandili mubarek olsun saglık ve mutlulukla nice kandillere ve uzay senin işin hallolmuş sevindim baytekini babalarını tanırım düzgün insanlardır sözün filan yok
    dert değil ben merakımdan bakıyım demiştim sen sipariş verdinmi manifolt filan görüşürüz
    Kandiliniz mübarek olsun kardeşlerim, ağabeylerim.

Henüz sipariş vermedim. Serden abiyi bekliyorum onay vermesi için. Belki 100 gr.lık birşey daha ister. Kargo parası değişmiyor

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    uzay, siparişi verebilirsin benden yana sıkıntı yok. İstersen pazartesi banka hesap numaranı verirsen bana düşen miktarı geçeyim yada getirince hiç farketmez. 100 gramlık işime yarayacak birşeyler bulamadım. Bu alışverişten tokat yemezsek gidon almak isterim daha sonra.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzay, siparişi verebilirsin benden yana sıkıntı yok. İstersen pazartesi banka hesap numaranı verirsen bana düşen miktarı geçeyim yada getirince hiç farketmez. 100 gramlık işime yarayacak birşeyler bulamadım. Bu alışverişten tokat yemezsek gidon almak isterim daha sonra.
    Abi mallar elime bi geçsin de ondan sonra sana düşen miktarı geçersin. Sen şimdi miktarı bana geçersin, sonra o Kore İnternet sitesi veya gümrükçü bana geçirirse çok kötü olur. Senin paranı geri versem bir türlü vermesem bir türlü

O yüzden ben riski üzerime alıp şerefimi garantilemek istiyorum Senaryoyu biraz daha açarsam herkes ne demek istediğimi tam anlayacaktır. Mesela sen bana atıyorum 60 TL verdin. Ben de siparişi verdim ve düzmece imiş bu site Ben de sana dedim ki abi paralar yandı Sen veya bir başkası beni tanımadığı için ulan acaba bu yvşk siparişi gerçekten verdi mi vermedi mi düşüncesinin üzerimde yoğunlaşmasını istemem

Sizlerin bu kadar emeği var bu sitede. Ben de bari küçük bir risk alıp katkıda bulunayım

Yarın Bismillah diyip vereceğim siparişi

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    nerden veıyon olum sıparısı ???

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden veıyon olum sıparısı ???
    HyosungSource

KARANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 Fazer
    Alıntı kayar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ersin kardeşim akün şarjlı ise çalışmıyorsa bir kaç sebebi var ayaklık devresi debriyaz müşiri kontrol edilmeli onlar uygunsa hala marş basmıyorsa en güzeli kontagı aç 3 cü vites le yokuş aşagı debriiyajı bırakarak vurdur çalıştır gel diger yerlerde arızayı bulur gideririz her tarafınıda kontrol ederiz
    kaya abi sağol.herkesin kandili mübarek olsun.motorun problemini kardeşim çözmüş.arkadaşı motorcu getir bakalım demiş,marş motorunun kömürü bitmiş.değişti problem kalmadı şimdilik.

Motosikleti
    NC 700 X
    Siparişi verdim ve ödemeyi yaptım. Ülkeler arası döviz kuru oynaması yüzünden küçük bir farkla işlem tamamdır.

Manifold : 32.19 x 4 : 128.76 TL
    Sticker : 18.02 TL
    Kargo : 39.52 TL
    TOPLAM : 186.30 TL

Şimdi adamların sitesinde yazan ödemem gereken tutar 186.30 TL çıktı.
    Ödemek için paypal hesabımı açtım ve bana paypalın döviz kuru bunu çıkarttı :

Kredi/Banka Kartı : MasterCard XXXX-XXXX-XXXX-0013
    191,47 TRY
    18.Haz.2010 itibariyle PayPal'ın Döviz Kuru:1 Türk Lirası = 0,622982 ABD Doları
    $119,28 USD Ödemeniz tamamlanmıştır.

119,28 'i 191,47'ye böldüm ve hakikaten de 0,622 çıkıyor, eyvallah dedim Demek ki HyosungSource sitesi daha düşük bir kurdan hesaplıyor, sanırım kendi ülkelerindeki TR-USD kuru. Oldu bizim hesap 191.47 TL

Ödemeniz tamamlanmıştır diyince Garanti Banka'sından sanal kartıma bi baktım
    18.06.2010 00:38:21 PAYPAL *INFO 4 ******** 195,90
    Toplam tutar : 195,90

Sonuç olarak işlemi tamamlayana kadar 9 TL 60 Kuruş geçirdiler sağolsunlar

Bu eBay'den alışveriş yaparken de başıma gelmişti ve böyle birşey olacağını tahmin ediyordum. Adamlarla 3-4 kez mailleştik, anca açıkladılar bana. Sizin de aklınızda bulunsun bilmeyen varsa. Adam diyor ben bu kadar çektim kayıtlarda var. eBay'e mail attım, adam bu kadar çekmiş kayıtlarda var dedi. Paypal'a mail attım, eBay bu kadar çekmiş kayıtlarda var dedi. En son Garanti'ye mail atacaktım tamam lan dedim Allah belanızı vermesin anladık dedim herkes kendi kafasına göre kur koyuyor tamam ...... dedim

Biz aramızda hesabımızı yaparız Serden Abi

Sonuç olarak
    Tek kişi alsaydı bir manifold 48 TL'ye geliyor demiştim
    2 kişi alırsa bir manifold 41.75 TL'ye geliyor demiştim ama 44.17'ye gelmiş oldu yanlış hesaplamadıysam (44 işte)

Şimdi sıra gümrükçü emmide

Motosikleti
    Mallar eline geçer geçmez payıma düşeni hesabına geçer sana adresi verip,kargoya vermeni rica ederim. Şimdiden iyi niyetinden ötürü teşekkür ederim.

Motosikleti
    NC 700 X
    Mallar eline geçer geçmez payıma düşeni hesabına geçer sana adresi verip,kargoya vermeni rica ederim. Şimdiden iyi niyetinden ötürü teşekkür ederim.
    Ohhh be. Kimse yazmayacak sanmıştım. Canım sıkıldı bugün
    Tamam abi. Rira ederim

Motosikleti
    Uzay,

Serden'i boşver , ben sana 50 veririm

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay,

Serden'i boşver , ben sana 50 veririm
    Eğer bu alımımız başarılı olursa ben senin için 50'ye getirticem merak etme İstersen 60'a da olur

Forumdan Uzaklaştırıldı

sa

Alıntı KARANIM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaya abi sağol.herkesin kandili mübarek olsun.motorun problemini kardeşim çözmüş.arkadaşı motorcu getir bakalım demiş,marş motorunun kömürü bitmiş.değişti problem kalmadı şimdilik.
    iyi basit miş halletmişiniz sevindim marş basmayınca genelde aküden şübhelenilir ama korna canlı çalıyorsa farlar canlı yanıyorsa aküden değildir basit testi öyledir aslında vurdursan çalışırdı neyse bunla kalsın görüşürüz

Motosikleti
    uzay,lastiklerin siparişi ikisi ön-ikisi arka silindir şeklinde oldu değilmi? Orjinalinde boyutlarda ve fiyatta küçük farklılıklar var ön ve arka malifold lastiklerinde.
    4 lastikte arka veya ön şeklinde yanlış gelirse fazlalıkları serdar'a 60 tl den veririz gönüllü müşteri.

Motosikleti
    NC 700 X
    uzay,lastiklerin siparişi ikisi ön-ikisi arka silindir şeklinde oldu değilmi? Orjinalinde boyutlarda ve fiyatta küçük farklılıklar var ön ve arka malifold lastiklerinde.
    4 lastikte arka veya ön şeklinde yanlış gelirse fazlalıkları serdar'a 60 tl den veririz gönüllü müşteri.

Evet abi iki ön, iki arka manifold.

Motosikleti
    tüh, yazık oldu

Motosikleti
    Bizimkiler Ankara'ya geldi. Babam arkada beraber Kızılay'a gidiyoruz. Bilenler için Talatpaşa bulvarındayız. Şehiriçi çift yönlü 3 şeritli yol. En sağ şerit full park etmiş arabalarla dolu. Her yer mağaza ve insan. Karşıdan karşıya geçenler, parktan yola çıkan arabalar.. Babam da benimle olduğundan full dikkatliyim ve şehir içi hız prensibimi koruyorum ve 40-50 civarı hızları aşmadan orta şeritten gidiyorum. Sık sık aynaları kontrol ediyorum, arkam boş. Sonra 20m önümdeki arabanın kırmızı ışıklarını farkediyorum. Hemen sol aynaya bakıp araba olmadığını görüp sinyalimi veriyorum. Sol geçip orta şeritte duran arabayı geçerken arkadan acı bir fren sesi geliyor. Hızım 40, insan trafiği de olan gayet yoğun bir caddeyiz. Arkada bize çarpmamış kayarak durmuş siyah bir şahin var. Adam sövüyor. Arabanın farları kare...İçindeki adam da.. Bize çarpmadan duruyor. Aklıma babam geliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler