Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fikrin güzelde senin makina nın resmini önce kartalla bir degiştir. 19 mayıs uygun gibi herkez tatil haremde toplanabilirsiniz merkezi yer saat olarak kararı verin yanlız kaliteli makina ve özel resimler isteriz telofonla çekime katılmam balık gözü mercek ayrıca tek tek herkezin makna ile resimleri çekilp yayınlanacak şekilde bu işten anlıyan profosyenel kişilerden yardım istiyelim aramızda yoksa .[COLOR="Silver"]
    Kaya abi benim makinayı koymuyorum nazar alır diye, ayrıca ben herşekilde Kartalım
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı badabat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaya abi benim makinayı koymuyorum nazar alır diye, ayrıca ben herşekilde Kartalım
    yok nazar almaz burda dışarıda görenlerin nazarı dokunur ,sen zaten kartaldan yücesin. kartal resmi cılız kalıyor seni tasvirde ..)) aslında motorun çizgileri için tse ye başvurup patent alsan sonra koreye gönderip patent hakkını satsan bir kaç köşe dönersin ..))

bu günde bekliyecegim yarın motorlar ilanda arkadaşlar ihtiyacı olan varsa arasın

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar koreden şiparişler bu gün geldi manisaya ve sakaryaya kargoları gönderdim ancak karburatör lü lerin emme manifold lastik bogazlarında sıkıntı var korede de pek bulunmuyor belki daha sonra tedarik edilir ama diyorumki bunu biz burda yaptırsak çevresinde böyle bir malzeme imalatı olan varsa bilgi versin veya beni arasın konuşalım kaucuk malzeme üreten yerler bunu rahatca yapabilirler hatta daha iyi malzemeden yaptırabiliriz derim.yardılarınızı bekliyorum.

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    Kauçuk malzeme yapan yerler bulunur fakat kalıp yapılması gerekıyor. prototipte olsa kalıp yapılmalı ve pahalıya mal olur:(

hyosung1618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık gv 650
    yararlı bir değerlendirme ;

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

yararlı bir istatistik ; karayollaları 2011 yılı için resmi rakamlar

bütün karayolu kazaları için kazalarında ;
    ilk 4 taşıt oranı 1) otomabil ( % 52,6 ) 2) kamyonet ( % 16,9 ) 3) motosiklet ( % 13,5 ) 4) kamyon ( % 4,3 )
    kaza yapılması halinde ölüm oranı 1) çekici ( binde 68 ) 2) kamyon ( binde 53 ) 3) traktör ( 49 ) 4) otobüs ( binde 28 ) 5) diğer ( binde 16,7 )......... 7) otomobil ( binde 13 ).....9) motosiklet ( binde 8 )

bana rakamlar çok ilginç geldi..motosikleti ölüm oranında 1.sıra diye tahmin ediyordum en son çıktı.size göre de ilginç değil mi?
    doğal olarak ölüm oranı en düşük olanın yaralanma oranı en yüksek çıkıyor.allah kimseye kaza bela vermesin.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    toplam taşıt sayıları da önemli otomobil sayısı motordan çok fazladır ,trafikte seyir durumlarına göre oranlanırsa motorsiklet fazla çıkar birde aylık oranlar yaz ın motor daha çok kullanıldığı için kazada fazla olur .
    aman istatistiklere girmiyelim sabırlı olalaım lütfen

hyosung1618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık gv 650
    verdiğim sadece bir istatistiktir...tabiki sabırlı olacağız hız yapmayacağız.elbiseler tam olacak o ayrı bir konu.bu oran seyir durumuna göre alınmıştır.sayı durumuna göre alınmamıştır.sayı bakımından bakılırsa otomobil çıkması beklenirdi ama kamyon onlardan daha fazla çıkıyor.bu arada kendim fenciyim anlarım matematikten2011 de piyasadaki tüm araçların yüzde 50 si otomobil yüzde 15 i motosiklettir yüzde 16 sı kamyonet....dolayısıyla kaza yapma riski dahi otomobilde yine daha fazla çıkıyor.
    anlatmak istediğim trafikte ben otomobile bindim kamyona bindim otobüse bindim daha güvenliyim filan durumu yok.allah korusun kaza olması hainde kamyon otobüs otomobil , motosikletten daha ölümcül.burada önemli olan bilinç sabır ve eğitimdir.arada sırada böyle madalyonun diğer yüzünü gösterelim ki ön yargılarla hareket etmeyelim..taşıt mı var dikkatli olacağız.hele ki kamyon çekici traktör daha da fazla dikkat lütfen
    gv650i ve ZERDÜŞT bunu beğendiler.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar motorları sahibinden coma ilan verdim yayınlanmaya başlıyacak 3 motordan 2 sini vereceğim kime nasip olursa artık

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-gv650-sinifinin-jaguari-55408122/detay dostlarınıza haberdar edin yabancıya gitmesin

sonoyuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar biraz bilgiye ihtiyacım var. Biliyorsunuz kendim tamir konusunda inatlaştım Motorcuların hepsine sibop ayarlarını sordum bakmak lazım diye cevap aldım. Ya biliyorlarlar söylemiyorlar yada bilmiyorlar. Şimdi sorum motorun sibop ayarını kendi yapan varmı. Sibop ayarı kapak üzerinde vidayla ayarlı mı ki öyle ise deneme yanılmayla bulunabilir. yardımlarınızı bekliyorum.

Senteyi kaçırırsın diye cevaplar gelmişti. Ekzantirik milleri üzerinde işaretler var. İlk hareket dişlisindede işaret varsa sıkıntı yok. Yoksada ben işaretlerim.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı sonoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz bilgiye ihtiyacım var. Biliyorsunuz kendim tamir konusunda inatlaştım Motorcuların hepsine sibop ayarlarını sordum bakmak lazım diye cevap aldım. Ya biliyorlarlar söylemiyorlar yada bilmiyorlar. Şimdi sorum motorun sibop ayarını kendi yapan varmı. Sibop ayarı kapak üzerinde vidayla ayarlı mı ki öyle ise deneme yanılmayla bulunabilir. yardımlarınızı bekliyorum.

Senteyi kaçırırsın diye cevaplar gelmişti. Ekzantirik milleri üzerinde işaretler var. İlk hareket dişlisindede işaret varsa sıkıntı yok. Yoksada ben işaretlerim.
    gv 650 için şim denen pularlar ile yapılır ama pek gerek olmaz genelde

ARKADAŞLAR KORE SİPARİŞİ VERECEĞİM BİR KAÇ GÜNE İHTİYACI OLAN VARSA ARASIN
    elimde pek yeek kalmadı mevcutlar
    debriyaj balatası ,fren balatası, devridaim,conjoktör, bilyalar,buji,kayış çıkma,karter kapagı,startör,efı ve carburatörlülerin hava ve yag filitrelerei, var benzin muslugu, ve bir kaç malzeme var yedek lemek istiyien arasın manifoldlar pek yok korede de imaline çalışacagız yardımcı olursanız memnun olurum 5322124353

bilginet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650, C800
    Alıntı sonoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sibop ayarına gerek yok gvlere pek sibop ayarı olmuyor halidun kaya (gv650i) abinin dediği gibi şimli kurcanlanmasa daha iyi sente olayına gelince sente çok önemli düzgün yapamazsan başına daha kötü şeyler gelebilir biliyosun sente kaçık olursa piston sibopları tekrar yakalayabilir yada siboplara vurabilir. . kolay gelsin.
    ANATOLIAN EAGLES MC

Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 A DRAGSTAR CLASSIC
    bi şey söylemek istiyorum yanlışsam düzeltin, verdiğiniz tabloya bakarak ölümlü kazalarda motorlar az görünüyo ama şöyle bakmak lazım, trafikteki bütün otomobil sayısı / ölümlü kazaya karışan otomobil sayısı ile trafikteki bütün motor sayısı/ölümlü kazaya karışan motor sayısı şeklinde bakmak lazım. Tahmin ediyorum ki oran olarak motor kullanıpda ölümlü kazaya karışma oranı daha fazla çıkacaktır. Ama bu sadece tahmin inş. öyle değildir

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı backom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi şey söylemek istiyorum yanlışsam düzeltin, verdiğiniz tabloya bakarak ölümlü kazalarda motorlar az görünüyo ama şöyle bakmak lazım, trafikteki bütün otomobil sayısı / ölümlü kazaya karışan otomobil sayısı ile trafikteki bütün motor sayısı/ölümlü kazaya karışan motor sayısı şeklinde bakmak lazım. Tahmin ediyorum ki oran olarak motor kullanıpda ölümlü kazaya karışma oranı daha fazla çıkacaktır. Ama bu sadece tahmin inş. öyle değildir
    Trafik teki tüm araçların mevcut verilerine göre bir istatisdik yapılsa daha da gerçekci bir hesaplama olabilir..haklısın..Allah hepimizi yaya,motosiklet veya diğer araç sürücüsü ve kullanıcılarını Trafik Teröründen korusun diyelim ve durumu tatlıya bağlayalım..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    [IMG]jpg, jpeg, png, gif[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

selam arkadaşlar , bizim km saati devrelerinde boş bir soket var. ne olduğunu bilen var mı( beyaz soket) ?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    bilgisayara baglantı içindir tahminimi yazıyorum göstergene bir şeymi oldu nurettin

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgisayara baglantı içindir tahminimi yazıyorum göstergene bir şeymi oldu nurettin
    bir şey yok saat pilini değiştirirken bu soketi gördüm sormak istedim.

Motosikleti
    ST KANUNİ GV 250
    arkadaşalr meraba benim gv 250 motorum var beyin bozulmuş diyorlar yeni beyin fiyatı 1800 tl. bunu dışardan getiren arkadaşlar varmış bu sayfada lütfen banada yarsımcı olabilirlermi. çok mağdurum motor iki aydır servi,sted beyin resmi isterseniz onuda koyarım şimdiden teşekkürler......

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı İHTİYARotmai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşalr meraba benim gv 250 motorum var beyin bozulmuş diyorlar yeni beyin fiyatı 1800 tl. bunu dışardan getiren arkadaşlar varmış bu sayfada lütfen banada yarsımcı olabilirlermi. çok mağdurum motor iki aydır servi,sted beyin resmi isterseniz onuda koyarım şimdiden teşekkürler......
    beni ara ardımcı olmıyaa çalışayım 5322124353

S. A. Arkadaslar bende aranıza yennı katıldım gv650 lının tadını cıkartıyorum
    Kaya agbımde motorumun uzerınde cok emegı gecen bır ınsan tessekkurler agbıcım
    Bırde bır arkadasımızın motorunu calmışlar ilanı sızınlede paylasayım herkesın basına gelebılır allah wermesın
    Bır goz gezdırırsenız ılana sewınırım saygılar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-aciklamayi-oku-mutlaka-126955662/detay
    Bu arada adım ozgur kaya agbı ızmırden sana bıseyler getırcem
    Ama ızmır kızlarıyla mesur bılıyorsun ne yapalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler