Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '10 GV 250
    sağol abi teşekkür ederim.

serdar'la tanışmak isterim.. motoru elden çıkarttım 4 teker takılırım peşine..

bu arada çok eski bir dostum var, çocukluk arkadaşım, o da kararını verdi satıyor motorunu, 2 tane gv650 arıyorum artık

abi, sidikli kontes, "normalde olduğundan havalı durmaya çalışmak, kibar olayım derken abartmak"; dedem kullanırdı çok, oradan kaldı.

istanbul'da gv650 sahibi bir arkadaşla temasa geçtim, bu hafta ankara'dan istanbul'a gelmeyi planlıyorum, arkadaş anadolu yakasında ve oralarda motoru gösterebileceğim bir usta gerekiyor.. usta derken, az çok elim takım taklavat tutar, motordan da -haddim olmayarak- az da olsa anlarım ama gv650 bana çok yabancı.. o yüzden ciddi bir usta olursa, incelenmesi açısından harika olur..

hatta iş durumuna göre istanbul'dan bir arkadaştan rica etsem, vakti olursa 1 saatini bana ayırıp motoru bir ustaya götürsek?
    it's a long way to the top...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Ertan Kardeşim umarım gönlündeki motora sahip olursun..

GV 650 i ,şaftan sonra en iyisi kayış demişsin.. oldumu şimdi bak harleyler bile kayışlı artık..güzel yurdumun bozuk asfaltları şaftı daha çabuk bozuyor..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı WTP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatta iş durumuna göre istanbul'dan bir arkadaştan rica etsem, vakti olursa 1 saatini bana ayırıp motoru bir ustaya götürsek?
    Ben Maslak civarında çalışıyorum. Maslak Atatürk Oto Sanayi'de Bilge Motor / Serdar Usta var. Bizim motorda çok iyidir. Öğle yemeği vaktinde denk gelirsen seni götürürüm. Olmadı, tarif ederim, ustanın telefonunu da veririm, motoru satan arkadaşla gidip gösterirsiniz. Elimden gelen bu. Ama Anadolu yakasından biri daha isabetli bir yardımda bulunabilecektir kanaatindeyim
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    WTP hoş geldin
    8.500 civarı bulacağın her motosiklet elden biran önce çıkarılmayı bekleyenlerden olacağından üzme garantilidir. İyisimi biraz daha bekle,bütçeyi düzenlediğinde kontak kapatmadan istediğin heryere götürecek birtane bulunur elbet.
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertan hoş geldin hakında hayırlısı olsun daha önceki yazılanları okuduysan viceroy un güzel bir yorumu vardı
    Teşekkürler Halidun Abim.
    Serdar,uzay sesiniz çıkmıyor hayat nasıl,motosikletler nasıl? Yakın zamanda yedekleme operasyonu varmı? Şık bir çift ayna ve fren balatalarına yok demem

Şaft kayış olayında Dünya kayışa yöneliyor. Saftlı sistemdeki en buyuk guc kaybı saftın rezonansa girmesinden kaynaklanıyor. Bu yüzden ureticiler aktarma saftını kalınlastırıyorlar,bunun sonucu olarak dönen kutle miktarı artıyor ivme azalıyor.Ayrıca kayış, şaft gibi arka süspansiyonun çalışmasını olumsuz etkilemez ve güç kaybı şafta oranla çok daha azdır. Üstelik şaft gibi motora ekstra bir ağırlık eklemez.
    Bu hantallığın ve tamiri sıkıntılı seçeneğin tercih sebebi olması tartışılır.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Kayış gibisi var mı? Pantolonu tutar, çantayı omzunda taşıtır, arka tekeri döndürür, hatta fantazi için bile kullananları vardır

Viceroy,

Ben mutlu bir adamım, canımı sıkan şu an hiçbir şey yok. Hava kuru olsun, hemen kendimi dışarı atıyorum. Geçen fabrikada yüksek devirde 5 dk tuttum motoru ve regulatorü ölçtüm. Hiçbir sıkıntı yok. Havalar iyileşsin ülkeler arası bir gezinti planları yapıyorum. Satmazsam benim makinayla yakışıklı bir gezi, satarsam muhtemelen Versys ile yüksek bir gezi yapacağım...Cesaretin olursa seni de alırım, Nisan sonunda beraber bir Beyrut yaparız Başka gelmek isteyen olursa beklerim. Vize yok, uluslararası ehliyet yok. Triptiği çakıp çıkıyorsun.

Yedekleme çalışması henüz yok ama ne istersek 1 haftada geliyor biliyorsun, çok da canını sıkma. Acil birşey olursa ben hemen senin yerine sipariş veririm adresine doğrudan gelir ne istersen

WTP,

Hoşgeldin, yakalandığımız yok biz de senin gibi açık insanlarız. Numaram var ilanda. Ne zaman istersen tanışırız. GV650 ile tanıştırırız Ama birden yakından görmeni tavsiye etmem, çarpabilir (Viceroy sembolü) Fotoda durduğu gibi durmuyor meret

Herkese güzel bir hafta diliyorum..
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    Teşekkürler kardeşim.
    Versys tercihide gv650 gibi radikal bir karar,güzel bir melez zaten. Birdönem bende takılmıştım buna. Huylu huyundan vazgeçmez.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Maslak civarında çalışıyorum. Maslak Atatürk Oto Sanayi'de Bilge Motor / Serdar Usta var. Bizim motorda çok iyidir. Öğle yemeği vaktinde denk gelirsen seni götürürüm. Olmadı, tarif ederim, ustanın telefonunu da veririm, motoru satan arkadaşla gidip gösterirsiniz. Elimden gelen bu. Ama Anadolu yakasından biri daha isabetli bir yardımda bulunabilecektir kanaatindeyim
    Biri derken (ben isem bu) özelden gece saat 01.30 sularında Çetin ustanın telini Ertan kardeşimize yolladım bile.. Bu arada Bozuk yollarda Şaftlı motorlar sıkıntı yaşıyor.. zaman içinde kullanılan yola bağlı olarak tamirlik duruma geliyor..ve masrafı can yakıyor..ama düzgün asfaltta kullanılıyorsa her daim uzun yıllar sorun çıkarmaz gibi..Güç aktarımı konusuda doğrudur..gecenin o saatinde üşendim yazmadım.. Sağolsun Viceroy bilgiyi tamamlamış..

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    ertan sen istanbula gel yardımcı oluruz bini burdan bulursun www.dogalgazci.net

kayış konusunda güzel şeyler yazmışınız şafta göre iyi ve kötü yanları mevcut yazdıklarınıza katılıyorum ama şu varki bizim motorlarda bozuk yolları sevmez taş vs kayışa daha büyük zarar veriri hatta kopma sebebide olabilir hiç kayışlı cross makina yoktur
    kayışın avantajları hafif bakımsız sesiz
    şaft agır bakım gerektirir sesiz uzun ömürlüdür km

her neyse arkadaşlar cuma akaşamı buluşuyoruz konu aşagıda ilğisiz gv 650 cileri ilğiye davet ediyorum ankarada serdar bile gelirdi hava sıcak olsa istanbuldakiler tatlı su motorcusumu oldu ne işlerinizi ayarlayın bekleniyorsunuz millet bi motor görsün adaşım sen baya bir uzak kaldın haberin olsun
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ak-2011-a.html

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar,uzay sesiniz çıkmıyor hayat nasıl,motosikletler nasıl? Yakın zamanda yedekleme operasyonu varmı? Şık bir çift ayna ve fren balatalarına yok demem
    Selam.
    Yakın zamanda yok ama Serdar istediğin zaman yardım edecekmiş. O uygun olmazsa ben de her zaman hazırım

Geçen gün Zerdüşt'ün (Haldun abimizin) getirttiği hava filtresini kendim taktım. Yine canavarlaştı motor. Tekleme, gaz yememe sorunu kalktı ortadan.

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri derken (ben isem bu) özelden gece saat ...
    Hal(i)dun abiler, Ahmet falan

Motosikleti
    '10 GV 250
    alıntı yapamadım, işyerindeyim biraz karışık buralar

ilgilenen hepinize çok teşekkür ederim, Haldun abi sağolsun ustayla birlikte kendi telefon numarasını da verdi, aslında arayacaktım bugün ama telefonum bir arkadaşımda kaldığı için arayamadım..

uzun yazmayı severim ama kusura bakmayın iş-güç malumunuz, vaktim şu anda pek yok, tek tek teşekkür ederim hepinize..

bir de böyle bir arkadaşımız var aslında bunu kafamdan çok geçiriyorum..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38992129/detay

'07; 4200'de..
    it's a long way to the top...

Motosikleti
    Bu motosikletler 2007 den sonra S&T olarak geldi dolayısıyla olmayan garanti ve olmayan servisten bahsedilmiş servis bakımlı derken. Görünüş temiz duruyor.
    Uzay,Serdar ilginize teşekkürler.
    Değişen hava filtresi derken orjinalimiydi yoksa performans filtremi buldunuz. Yurt dışına popüler performans filtreleri için mail attığımda gv650 için uygun model olmadığını yazmışlardı bana merak ettim.

Motosikleti
    NC 700 X
    Bu motosikletler 2007 den sonra S&T olarak geldi dolayısıyla olmayan garanti ve olmayan servisten bahsedilmiş servis bakımlı derken. Görünüş temiz duruyor.
    Uzay,Serdar ilginize teşekkürler.
    Değişen hava filtresi derken orjinalimiydi yoksa performans filtremi buldunuz. Yurt dışına popüler performans filtreleri için mail attığımda gv650 için uygun model olmadığını yazmışlardı bana merak ettim.
    Hyosungsource'da bulunan orjinal hava filtresi. Temiz filtreyi görünce tekrar canlandı velet

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

bizim makinlarda hava filitresi çok önemli az kirlense zaten zor şer hava çeken bir deliği mevcut az bir dirençle karşılaşınca hava yerine benzin çekiyor ve sarfiyat artıyor sık sık temizleyip ve kısa zamanda değiştirmek sarfiyatı normal seviyede tutacaktır

enjeksiyonlularda bu filitreyi değiştirip daha rahat havayı emen bir şekle getirdiler

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Bu motosikletler 2007 den sonra S&T olarak geldi dolayısıyla olmayan garanti ve olmayan servisten bahsedilmiş servis bakımlı derken.
    İlandaki motor İstanbul Motorun elindeki son motorlardan biriydi yani ordan alınma, S&T ile ilgili değil garanti ve servis konusunun var olduğunu düşünmüyorum.

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster

adaşım sen baya bir uzak kaldın haberin olsun
    Motorun Koruma ve çanta demiri ile uğraşıyorum..şimdi nerdeyse bitti polisajda vaktim olursa perşembe takılacak yeni aksesuarlar koşturmalarım var ciddi anlamda ama çiğköfte partilerini takip ediyorum.. farklı marka ve model motosiklet kullanıcılarından oluşan hoş bir grup ortaya çıkmış..

Bu arada GV 650 nin orijinal koruma demirini 2.el olarak satıyorum. isteyen olursa görüşürüz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:49 ----------

Alıntı WTP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haldun abi sağolsun ustayla birlikte kendi telefon numarasını da verdi, aslında arayacaktım bugün ama telefonum bir arkadaşımda kaldığı için arayamadım..
    Yaa..varya 7/24 arayabilirsainiz demişsin aradım cvp yok yada meşgul...gerçi ulaşılabilirim dememişsin.. sende haklısın..

Sana verdiğim ustanın telinden bahsettiğin motor hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsin kardeşim..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    cuma akşamı kaç kişi geliyor haydı canlanın gv 650 ciler isimleri yazmaya başlayın

Motosikleti
    Gv 650

selam

abı cuma günü nereye geliyorsunuz ben geçmişi kaçırdım herhande.
    Motosikleti: Gv 650

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı ferhat0210 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı cuma günü nereye geliyorsunuz ben geçmişi kaçırdım herhande.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...k-11-cuma.html

burdan okursun o adreste toplanacagız veya www.dogalgazci.net adresinden arayıp burayada gelebilirsin beklerim benim ordan beraber de gidebiliriz

gv 650 pilotları bekleniyorsunuz

Motosikleti
    Siyah şase nasıl olmuş sizce?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

cık cık bordo yapacaktın milenyum modeli o güzel

Motosikleti
    Gözünüz gönlünüz açılsın bakayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler