Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vala ya bırde kendı aramızda yapalım şu buluşmaları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    barannet nerdesin kardesım naptın egzos işini gidip tatktırıcam diodun bende buyuk ıhtımal ay bası falan almayı dusunuorum ama senın yardımın lazım ben istanbuldayım biliyosun ya sana egzosun parasını gondermem senın alıp bana kargolaman gerekıcek.yada o frma kargoyla gonderio dıodun ozaman odemeyı nasıl yapıoruss banka havalesımı kredı kartımı onu ogrenırsen en azından sen ugrasmazsın onlar yollar.

bide sole bı sorum var sen gıdersen yine sormak sana dusucek)bizim egzosun borusunu kesip ucunamı o tüpü takıcaklar yoksa yeni borumu cekıcekler manıfolttan.eger oyleyse bıde boru parası olur ozaman nekadar olucak kısacası bunlar takıldı aklıma sen gıdıp taktırmadın solıyım dedım gıdınce sorarsın bizahmet
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    tansel ne oldu buluşma gitmedin sanırım

Motosikleti
    yok gidemedim yine iş yuzunden)neyse buhafta bu tarafta ıns bu hafta olsun artık)

Motosikleti
    barannet egzosu aldı bızı tanımıyor heralde

zonta kardeş benım motor suan mehmet ustada seyrantepede yanı conta fln patlaktı yagı kacırıyordu verdık yaptı dıye aldık ama saolsun yapamamıs gene damlıyor fln ayar oldum bıraktım dun sabah bakalım umarım yapar.sınır oluyorum yaa motorumdan yag damladığı zaman.km telımde kopmustu onuda söledım taksınlar dıye bırde ön fren müşürü.bu arada sankı bızım motorlar fazla gösterıyor gıbı gelıyor bana mesela kalkıslarda fln anında benım motor 20-30 km gelıyor buda cok fazla yanı

Motosikleti
    barannet hakkaten egzosu aldı konusmuo artık)
    be anlamıyorum ya nasıl yapılarda tekrar yag kacırıo en sonunda servis acıcam o olucak)bizim motorlar bencede fazla gosterıo cunku ben motoru ılk aldıgımda ıbreye 160 ı gecırıyodum sımdı max 140 goruo ve dogru gosterıo onuda sole test ettım arkadasımda cbf 250 var onunla yanyana gıderken anlasıldıkı dogru gosterıo uda sole uzeldı benı km telıde kopmustu yenısını aldım bıle gosterge empullerını mavi lede cevırırken bıraz km ile oynadım demekkı sansa duzelttım)yada motor eskıden daha ıyı gıdıodu)

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    yok hayır taktırmadım daha egzosu :( finaller vardı bu hafta benim çok yogundum. ama ilk fırsatta taktırıcam.

tansel soracağım ama anladıgım kadarıyla kesicekler bizimkini onun yerine yeni egzosu bağlayacaklar. yoksa fiyat kesinlikle artar.

Motosikleti
    güncel uleeen ...........

Arkiler Sene 2008 Ve Bu Motorun Hala Servisi Yok Ben De Almak Istrim Ama Yoooook :(

Bah,s Konusu Zealsun Gs 200

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı mahony-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkiler Sene 2008 Ve Bu Motorun Hala Servisi Yok Ben De Almak Istrim Ama Yoooook :(

Bah,s Konusu Zealsun Gs 200
    arkadaşım çin malı motor alacaksan servismiş garantiymiş bunların üstünde çok durma elinden iş gelirmi ufak tefek arızalardan anlarmısın buji degiştirmek için servise gidenlerdenmisin yoksa ozaman honda alsanda işin zor kaldıki honda gibi bir markanın bile öyle her yerde servisi yok zealsunun nasıl olsun ama gelen haberlere göre polen motor adanada fabrikayı kuruyormuş artık bu ve bunun yeni modelleri burada yapılacakmış belki motor sattıkça serviside yaygınlaşır
    gece ne yaptın motoru servisdemi hala şansına havalarda baya bi güzel

tansel şu plakalıgı nerden aldın valla çok hoş duruyor 600rr gibi olmuş aldıgın yeri tarif edersen bende almak istiyorum
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    zonta napım aldım motoru o sızın mehmet usta dediğiniz adam s... söyliğim ben size bır daha işim olmaz benım aklı olanda oraya götürmez motoru.benım kendı ustam vardı zaten ama bozuktum kendısıne bıraz neysekı aramız düzeldi pazartesı sabah bırakıcam motoru kendısıne.o gerizekalı mehmet usta yapamadı benım motoru ayaklıktan yağ damlatmasını yanı sankı cok zor ıs it herıf! bırde bı conta kesmıs kağıttan bı boka yaramaz belkı onlarıda değiştiririm tekrar.kendı ustama gıtmedım bak böle oldu ıste!

ben satıyorum aynı zamanda arkadaşlar motoru hayırlısıyla büyük motor alıcam

Motosikleti
    zonta ben plakalıgı kızıltopraktakı motomaxtan aldım orda ındırıme sokmuslardı 20 mılyona aldım monte etmek bıraz problem ama ıte kaka ettık monteyıde)en son koydugum resımdekı plakalıgı ben kendım yapmıstım sımdı yenısını koyuyorum bu daha guzel oldu)

gece sendemı satmaya nıyetlendım kardesım benım motora 2200 verdıler ısım olmaz dedım ben kıyamıorum satamıycam benımkını)

barannet sendende haber beklıorum sen taktırdıgında bende alıcam bı tane kafaya koydum aybası olunca parasıda hazır olucak artık hayırlısı tek eksıgım egzos onuda halledersem hersey super olucak

ya arkadasla elınde kullanma klavuzu olan bana yardımcı olsun o klavuzda sıbop ayarının olculerı yazıyomu bana bu lazıım ben subop ayarımıda kendım yapıcam benım motoruma sımdıye kadar 1 kere yapıldı ama bılıosunuz ben servıse gıtmıyorum su subop ayarınıda ogrenmem lazım bana yardımcı olursanız cok sevınırım.

Motosikleti
    Kymco CK 125
    biraz daha ısınsa havalar hemen atlayıp gidicem egzosu taktırmaya ama hep4-5 derecede :( çıkartmıyorum oyüzdende motorumu. ayrıca subap ayarından sonra motorun çekişinde değişme olur mu? 5binde benimde yaptırmam gerekiyor.

Motosikleti

arkadasla bu son halı benım kızımın)on arka balatalarında deısme zamanı gelmıstı gıdıp aldım deıstırdım.bide plakalık aldım işte daha dogrusu plakalık deıl sınyal aparatı o kuyruklaltı ıcın plaka takma yerı yoktu onuda ben uydurdum)bırtek egzos kladı onuda hallettımmı tamam)

barannet subop ayarı onemlı bısey yakıy sarfıyatını torkunu motorun serılıgını herseyı azda olsa etkıler ama cok basıt bısey olmasının yanında cokta onemlı bı ayar bılgın olsan savma senın motordan anlamıycak ın-sanlara yaptırma yada olculerını bılıosan goturdugun servıse soloe o olculere gore yapsınlar bıde banada sole banada lazım)

Motosikleti
    Kymco CK 125
    geçen çekmiştim paylaşmak istedim sizlerle

Motosikleti
    hemen gozume carptı senın sınyaller farklı demekkı 2007 ler boloe)cok degısıklık yapmıslar)bıde kımanda panellerı farklı serdarın motorun oleydı en azından)

Motosikleti
    Kymco CK 125
    yok yok ben eve sokarken kırmıştım birini sonra servise gittim iki üç gün sonra gelicek diyince indim alt sokaktan aldim bi çift taktım. ama ilk fırsatta orjinalleriyle değiştireceğim.

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tansel abı gozume sok sen o motoru 2nızınkınede MAŞALLAH AMA TANSEL ABI COK OZEN GOSTERDI VE DAHA GUZEL MAŞALLAH TÜTÜTÜ TÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ MAŞALLAH HAHA

Motosikleti
    ayak marşını nasıl kullanıyorsunuz hayret ediyorum size racıng e hiç gitmiyor

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selam arkadaşlar selam gece yav bendaha mehmet ustayla tanışamadım birtürlü gtmek nasip olmadı dedigin gibiyse zatende gerek kalmadı ozaman.enson adanayla görüşmemde orhan bey mor motor beklentilerimizi karşılayamadı bundan sonra bayrampaşada cemtek motor la çalışacaklarını söyledi .sahibi fevzi beyin dürüst bir insan oldugunu ustası ali beyinde iyibir usta oldugunu söyledi ve oraya gitmemizi tavsiye etti.telefonlarıda şöyle 0212 537 25 86 ve 609 25 86 aklında bulunsun diye yazıyorum yeri ters degilse birde oraya bak istersen ben motoru yatırdıgım için gidemedim mart ın 15 ne kadar ayaga kaldıramam motoru soguk bana iyi gelmiyor.yag kaçagı bendende var ama okadarda önemli degil ya bak tansel negüzel hallediyor kendi işini belki tanselle bir buluşma saglasanız bide o baksa nede olsa bu motorla artık iyice usta oldu
    selam tansel ben daha kuyruk kaldıracam motoru komple siyaha boyamayı düşünüyorum.jantlarıda altın sarısı yapmayı düşünüyorum.lise yıllarında komşumuzun kawasaki zzr 250 motoru vardı .ilk aşkımdı omotor onun gibi yapacagım.senin motorda çok güzel duruyor valla allah kaza bela vermesin.kıyılırmı şu güzel kıza ya seni yolda bırakmadıgı sürece benim için problem degil zaten hız tutkunu degilim istanbulda arabayla 2 saatte gidebildigim işime 25 dakkada güle oynaya gidiyorum 42 tl lik benzinle 520 km yapıyorum daha ne isteyim yani.bu yaz inşallah buluşup kendi aramızda geziler düzenleriz hepinize iyi günler
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler