Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    anladım bırde egzos tıger markamıydı ? onu merak ettımde

bu arada sen hemen acele etme du bakalım zonta ve tansel ne dıyecekler onlarda alırsalar bırde ben 4 kişi oluruz hem ındırımde yaparız konusursun emı

egzos güzel beğendim bende alırım yani

fakat dış görünüş olarak bizim egzosa benziyor farkındamısınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    kardesım sana helal olsun gidip bakıcam dedin.hemen arastırmıssın.arkadaslar benım egzos alıoıp almıyacagım 10 gun ıcınd ebellı lucak bı tanıdıgım ıtalyay gıdıo ben sana getırebılrım bır egzos dedı eger olmazsa kesınlıkle tiger ı alırım cunku fıyat cok iyi 125 ytl ye boyle profesyonel bır egzos bulmak zor tiger türk malı burda üretiliyo ama mukemmel bir egzos
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    arkadaşlar benim motor sizinkinden biraz farklı acaba benim motorda nasıl bir etkisi olur aynı egzos benim motorada takılırmı?bu konuda şüphelerim var.ses konusunda çok bir şey katmayacagından eminim merak ettigim performansa bir etkisi olurmu sadece tüp olarak degilmi bu bir çelişkimidir bu üçünü istiyorum.

ve ayrıca bunu takınca motorda ne gibi bir ayarlama yapmamız gerekiyor öyle çorap degiştirir gibi degiştirmiyecegiz heralde yanlış anlamayın sakın ha biraz kuralcıyımda askeri terbiye ile yetiştirildik de o bakımdan
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    o üçünü isteyemezsin abı yok öle bir şey

aradakı fark sadece senınkı 250 cc tabıkı aynı egzos senın motora olur buna emin ol ses olarakta farkını verır bunada emın ol performans bakımından cokta fazla bırsey katıcagını sanmıyorum ama acık hava fıltresı artı ırıdyum bujı ıle bırseyler olabılrı kanımca

bence motorda hıcbır ayara gerek yok alıcan takıcan marsa basıcam gıdıcen

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

arkadasklar bugun tekrar adana ile gorusecegım sıze tavsıyem bızım burada 4 5 kısı basbasa verıp once dusunceler projeler kımın elınden ne gelıyorsa yapmaya calısıyor ama adanada arkadas bunlun 2 gunluk ve dıyorkı kemal senın motordan 6 7 tane fılan gordum ama bırı senınkı gıbı cıplak degıl dıyoer hessı granıajlı buyrun buradan yakın.

bende en son cantları buz beyazına boyadım kuyrugu alttakı ucgen kol var yaylanması için onu tesvıyede yenısını yapıp degısıklık ıle kyrugu kaldırdım. kılometre sagatı mavı letler taktım. on sınyalden ıtıbaren depoya kadar sıhat serıt cektım ucgun gıbı duruyor. arka tekerın içine camurluk yaptım cok orjınal oldu. ne bıleyım hepımız yapıyorda
    su granaj asını bır yapamıyoruz veya kımse ugrasamıyor fıberden anlasam emın olun suan yapmıstım ondan anlamıyorum

bujı veya hava fıltresı egsoz bunlarlşa oynama taraftarı degılım cunkı yokuslarda fılan motor cok guzel kapatıyor. bunu bozmak dıger zevklerden sanmıyorum daha ıyı
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    kemal acık hava fıltresıyle emın ol performans kaybı yasamazsın extradan ses baya guzel cıkıo.zonta gecenın dedıgıde dogru barannetin baktıgı bızımkıne uygun olan egzos senınkınede hıc bır problem cıkarmadan uyacaktır ısterse tek karburator ayarı ıster oda kesın deıl zaten basıt bişey halledersin.performansa gelınce 15 bg bir motora akrapoviç egzos bile koysan bı performans alamazsın alsanda anlamazsın koskoca 100 bg lık makınalarda bile manıfoltdan ıtıbaren headers takılıoda en fazla 6-7 bg oynuo dusun bizimkisi sadece tüp ama bence ses guzel cıkıcaktır ve goruntu cok hos olucak.

Motosikleti
    sözlerine katılıyorum tansel tamam zonta ıle motorumuz bıraz farklı ama o egzos her turlu uyar senın motoruna yada her 250 cc ye dıyelım.acık hava hava fıltresı bende taktırıcam bulabılırsem bi cokta acele etmıyorum aslında havalar soğukya hanı.benım motorumda egzos ucu var ama bu tıger ı alırsam umarım pişman olmam ses fln ayın ıse eyer mantara baglanmıyalım gercı bu performans egzos ama

Motosikleti
    sanmıyorum ya sesın kotu olacagını ıllakı bızım egzostan ıyıdır bızımkının orjınal egzos kadar kalıtesız bı egzos yoktur pıyasada.hava fıltresıne gelınce sirkeciden alıcaksın ama hep unutuorum su motorcunun ismini ben ordan aldımh hyosung bayisi onunde gtr250 lerden var 3-4 tane orda var 10 veya 15 ytl fiyatı ben aynısını kadıkoyde salıpazarının arasındakı motorcuya sordum 45 ytl dedi
    cbr 125 e taklmıslardı
    almadım tabi cok basıt bişi motor fuardında gormustum adamlar tek satmıodu toptan fıyatı 6 ytl idi sonra kuzen sirkcıde bulmus gittik aldım

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    zonta sanırım senin ki ile bizimki arasında derin farklar yok ve bu egzoz seninkinede uyacaktır. ama istersen ben gidince yinede konusurum senin için. en yakın zamanda yani hava biraz ısınıpta yerler kuru olunca hemen taktıracagım arkadaşlar egzosu...

ayrıca montajınıda orada yapıcaklar.sonra servise gideceğim ayar filan gerekli olup olmadıgını öğrenmek için.
    umarim bekledğimiz toklukta ses alabiliriz.

Motosikleti
    barannet o zaman sen al bakalım kardeş nasılmıs bızede bılgı verırsın artı bı kısa vıdeo koyarsanda cok makbule gecer.benım egzosda egzos ucu var ses fena degıl hanı aynısı ıse almama gerek kalmaz bırde bı fıyat son fıyatmı? pazarlık fln yokmu onuda ogrenırsen sevınırız

tansel tabıkı 10-15 ytl den fazla vermem zaten normal fıyatıda o ötekıelr sasırmıs altı ustu nekı sankı

Motosikleti
    sorma kafalarına gore ben motorun arka plastık camurlugu kestım resımlerdede var plakaluk olan kısımı sonra plakayı kendmım bı aparat yapıp ona taktım ama cok saglıklı olmadı arastırdım racing motorlar ıcın kuyruk altı sınyal aparatı var ava o basıt sey 45-50 ytl bekledım almadım en sonunda fıyatı dustu 20 ytl ye gıttım aldım artık o takılı plakam ve arka sınyallerım gayet hos duruo

Motosikleti
    GT 250RR
    tamam arklar tatmin oldum. baranet dostum bidaha yolun düşerse benim içinde konuşursun 250 cc için aynısı olurmu diye.gece benim iridyum buji ve açık hava filtresi tamam zaten ama komple takıp çalıştırmak kısmet olmadı daha .kemal kardeşimizin dedigi gibi artık egzos işinide hallettigimize göre bundan sonraki hedefimiz granaj işi olmalı diyorum siz nedersiniz
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    zonta bende zaten var ırıdyum bujı bı hava fıltresı eksık onuda bı ustam kış ayı açık hava fıltresı uygun olmaz dedı zor calısırmıs skıntı olurmurs fazla verım alamazsın dedı ne kadar doğru ysada yanlış bılememde yakın bır zamanda taktırıcam ama bende.granaj işi benı aşar size kolay gelsın sen kafanı yorma kardeş egzos olur rahat ol o zaten 250 cc ler için yapılmış bır egzos

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    iridyum buji ve hava filtresi ne kadara patlıyor peki? çok fazla bir meblağ değilse bende düşünebilirim. ayrıca yazın büyük ihtimalle büyüteceğim için grenaj işi benide aşıyor..

Motosikleti
    ırıdyum bujı bızım burdakı buz motorda 30 ytl ama baska yerlerde belkı 25 ytl de bulabılırsın acık hava fıltresıde en fazla 15 ytl ver.

Motosikleti
    GT 250RR
    evet iridyum buji 30 tl hava filtresini de 15 tl ye almıştım motogiyim.com da var bir bakın isterseniz.gece ben 42 mm lik olanı aldım hava filtresinin kutusunu çıkardım kocaman bişey boşuna yer kaplıyordu zaten 14 amperlik aküm eski yerine sıgmadıki bende kasayı yerinden söktüm filtre kutusunuda çıkardım o araya kaynak yaptırdım aküyü bagladım yav bu seferde elektrik kabloları aküyü taktıgım yere yetişmedi karbüratorden çıkan kalın boru ya taktım hava filtresini araya bir aparat takmak lazımdı eski elektrik süpürgesinin borusundan 5 cm kadar kesip taktım oldu kelepçeylede sıktım tamamdır şimdi benim hava filtresi tam oturdugum yerin altında kalıyor yani kolay kolay su gelmez
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    zonta alemsın yaa bı hava fıltresı ıcın ne ezıyetler cekmesın değmiştir umarım

Motosikleti
    arkadaslar varmı bizden ctesi gunu kagıthanedeki bulusmaya giden ben bi terslik cıkmazsa gidicem. crayzboyone sen gelıosun zaten)baska gelen varmı varsa ya cıksın konussun yada bıdahakı bulusmaya dek sussun))

Motosikleti
    ...........

Motosikleti
    GT 250RR
    tansel gelmek isterdim ama zaten c.tesi çalışıyorum ve motoruda yatırdım şimdi toplamak uzun iş ya artık havalar düzelince bizde kendi aramızda geziler düzenleriz
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler