Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

ilker ben burda arkadaşlara soru sorup bilgi almaya çalışıyorum sen diğer arkadaşların dediğine bakma ben motorundan memnunum ama dediğim gibi bu sorunları nasıl ucuz yollu hallederim diye tecrübeli arkadaşlardan bilgi almaya çalışıyorum motorundan gayet memnunum yalnız motor marka ve model olarak göründüğü kadar da masum değil garanti şartlarını iyice öğrenip transportırla komple bakımdan geçirmeyi bile düşünüyorum burada motorcuya götürdüm tamam çoçuk çok iyi anlıyor ama motorun vidalarını fazla sıkıyor derken gövdeyi dikkatsizliği yüzünden çiziyor yani sorun üstüne sorun yoksa sana hiçbir sözüm yok motor çok temiz fakat sibop ayarı vs gibi basit ayarlar getektiriyor

zaten bu fiyata alabileceğim en sport en gösterişlli motor ilker arkadaşıma bu motoru sattığı için yine teşekkür ederim kendisiyle tanıştım çok dürüst birisi inşallah durumu düzeltip daha iyisini alır ve aramıza katılır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu motorun şu anki fiyatı nedir titreşim olayı nasıl bu motorda memnunmusunuz motordan son hızı nedir km'kaç para yakıyor
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

bu topige kimse girmiyor heralde kimse bir şey yazmıyor

bu motoru hız için alma dostum ben aksarayda öğretmenim hız istiyorsan gidersin 1500 ytlye 2 zamanlı mz alırsın dişlileri değiştirirsin sana 150 km yapan bir motor ortaya çıkar gösterişi için alacaksan bu fiyata şaşmaz haberin olsun gören bir daha bakıyor

yakıtını deneme şansım olmadı titreşim biraz var yalana gerek yok

Arkadaşlar herkese merhaba
    uzun zamandır bu topiği izliyorum
    Benimde zealsun alma niyetim var Ama bütün büyük şehirlerde var olan bayiiler Ankarada maalesef yok
    Belki benim bilmediğim gözümden kaçan bayii vardır
    bu konuda bilginiz varmı?
    saygılar...

Motosikleti
    honda nt700deauville
    Alıntı ramazan_gulmus01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker ben burda arkadaşlara soru sorup bilgi almaya çalışıyorum sen diğer arkadaşların dediğine bakma ben motorundan memnunum ama dediğim gibi bu sorunları nasıl ucuz yollu hallederim diye tecrübeli arkadaşlardan bilgi almaya çalışıyorum motorundan gayet memnunum yalnız motor marka ve model olarak göründüğü kadar da masum değil garanti şartlarını iyice öğrenip transportırla komple bakımdan geçirmeyi bile düşünüyorum burada motorcuya götürdüm tamam çoçuk çok iyi anlıyor ama motorun vidalarını fazla sıkıyor derken gövdeyi dikkatsizliği yüzünden çiziyor yani sorun üstüne sorun yoksa sana hiçbir sözüm yok motor çok temiz fakat sibop ayarı vs gibi basit ayarlar getektiriyor

zaten bu fiyata alabileceğim en sport en gösterişlli motor ilker arkadaşıma bu motoru sattığı için yine teşekkür ederim kendisiyle tanıştım çok dürüst birisi inşallah durumu düzeltip daha iyisini alır ve aramıza katılır
    eyvallah yok abi alınma gibi bir durum bende seni tnıdığıma çok sevindim arkdaşlar olaya farklı bakıyor her satılan ikinci el motor yeni sahibine kakalanmış edasıyla yaklaşıyorlar benim motoru verip dönerkenki halimi bir allah bir ben bilirim tamamen zorunluluktan sattım ve dönüp geldim sabah borçalrımı ödedim 2 gün daha geciktirseydim avukatlık oluyorduk vallahi. o yağ damlatma olayı keçeden dediler sordum burada çok önemli olmadığını sölediler fazla yağ kaçırmdıkça,göstergeleride saatçi yayı mantığıyla çalışıyor ama çok rahatsız ediyorsa değiştrebilirz burda,herhangi bi sorun çıkarsa gelirim beraber istediğin yere götürrz elim boş hafta sonları canlı müzik biliorsun ama gel dersen gelirim baktırırz motora ramazan abi kendinize çok iyi bakın selam

Alıntı Lets_Go adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba
    uzun zamandır bu topiği izliyorum
    Benimde zealsun alma niyetim var Ama bütün büyük şehirlerde var olan bayiiler Ankarada maalesef yok
    Belki benim bilmediğim gözümden kaçan bayii vardır
    bu konuda bilginiz varmı?
    saygılar...
    dostum burdurda bi tane motor var adam alıyor hacizmi gelio bişey sonra halledilior plakası var tertemiz oluo 100km bile yok plaka çıkartıyolar motor vitrinde burdurda bak 3100e 12 taksite vericek adam haberin olsun bayisi garantisi herşeyi var yardımcı olurum

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorun şu anki fiyatı nedir titreşim olayı nasıl bu motorda memnunmusunuz motordan son hızı nedir km'kaç para yakıyor
    sana tek kelime söyliyeyim BU PARAYA EDERİ VE EN ŞEKİLLİSİ BU hep uzun yol yaptım kız arkadaşımla titreşim filan yok ve taş çatlasa140 yapıyor dostum ama dediğim gibi ne kadar ekmek o kadar köfte mantığı var motorda 3800sanırım 0ı şuan ama düşeş bitane var tanıdığım burdurdaki bayide

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani degilmi bende sana katılıyorum.gecenlerde bende uzun yol için satıp fazer alayım dedim.bir hafta önceye kadar motorun kıçından ayrılmayanlar bir anda motoru kötülemeye başladılar.arkadaşa 3000 tlye hemde 10 taksitte verecektim.gariban dedik hani 3000 tlyi biraraya getiremez diye hemde benim alacagım kredinin yükünü hafifletir bütçeyi fazla sarsmadan hem o hem ben mutlu oluruz diye düşünmüştüm.yanında montu kaskımı dizlik ve bellik de verecektim.iyilikden maraz dogar diyen boşa dememiş.arkadaş iş ciddiye binince 2000 tlden fazla etmez dedi yok bunların piyasası buymuş falan filan mal benim kardeşim piyasasını ben belirlerim işine gelirse alırsın gelmezse almazsın olmadı koyarım bahçeye karşısına geçer çay içerim akşamları sonra kaskdaki çizige monttaki söküğe bahane uydurdu çok güldüm kendikendime valla.vazgeçtim sonra zaten sabah akşam işe geliş gidişlerde kullanıyorum topu topu 50 km ne gerek var fazere dedim.oda gitti 400 tlye scooter aldı sabah pencereden baktım ite ite geliyordubu sözlerimi kimse yanlış anlamasın lütfen siz dostlarımı tenzil ediyorum arkadaşıma biraz bozuldumda oyüzden (buarada benimki 250 gs zaten alıken 1400 tl fazla bayıldık sizden)
    öyle adamlara müstahaktır ulan ben gelip senin karın çirkinmiş niye aldın bunu diyormuyum motor benim ben bi mala sahiplendiysem bitti aldımmı kimseyi dinlemeden bindimmi arızamı çıkardı sanane kendim kaşındım kendim yaptırıım bu kadar eder şu kadar eder o 2tekerin üstündeyken aldığın zevk hiç bişeyle ölçülmez,bazı şeyler hariç yabi bende sana katılıyorum dostum

Alıntı koralayilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum burdurda bi tane motor var adam alıyor hacizmi gelio bişey sonra halledilior plakası var tertemiz oluo 100km bile yok plaka çıkartıyolar motor vitrinde burdurda bak 3100e 12 taksite vericek adam haberin olsun bayisi garantisi herşeyi var yardımcı olurum
    Eyvallah dostum kırıkkalede bayii varmış ankaraya çok yakın öncelik oraya vereceğim burdurdan kargosu masrafı aynı hesaba gelir genede ilgin için teşekkür ederim
    birde diğer arkadaşlara bi sorum var
    200 cc ve 250cc arasında özellk açısından fazla fark olmamasına rağmen fiyat farkı epey fazla
    boyut açısından resimlerde 250 likler daha iri duruyor
    ben 184 boy 92 kiloyum
    250 lik boyut açısından daha cazip geldi
    Küçük cbr125 gibi bi model kullanmaktansa iri ama azda olsa pahalı bi motosiklete binmeyi tercih ederim
    Bu kıyaslamam fotolara göre yapıldı gerçekte görmedim ikisi arasındaki boyut farkı nedir bilen varmı

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Lets_Go adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah dostum kırıkkalede bayii varmış ankaraya çok yakın öncelik oraya vereceğim burdurdan kargosu masrafı aynı hesaba gelir genede ilgin için teşekkür ederim
    birde diğer arkadaşlara bi sorum var
    200 cc ve 250cc arasında özellk açısından fazla fark olmamasına rağmen fiyat farkı epey fazla
    boyut açısından resimlerde 250 likler daha iri duruyor
    ben 184 boy 92 kiloyum
    250 lik boyut açısından daha cazip geldi
    Küçük cbr125 gibi bi model kullanmaktansa iri ama azda olsa pahalı bi motosiklete binmeyi tercih ederim
    Bu kıyaslamam fotolara göre yapıldı gerçekte görmedim ikisi arasındaki boyut farkı nedir bilen varmı
    selam arkadaşım bende 250 gs kullanıyorum.boy 1.82 kilo 80.gerçektende çok heybetli bir makinadır bilmeyen 600 cc zannediyor.özellik olarak pek bir fark görünmesede işçilik ve malzeme kalitesi olarak 250 gs biraz daha iyi duruyor.ik makinayı da yanyana görmüş biri olarak söyleyebilirimki evet 250 gs daha büyük diyemiyorum ama belkide renklerden kaynaklanan bir yanılsama olabilir yada 250 200 den büyük ya bilinçaltımız bizi kandırıyor olabilir.teknik olarak bildigim fark 250 gs üstten egzantrikli kullanılan malzemeler birazdaha kaliteli duruyor.son hızlar aynı[kullanıcıdan dogan 5-10 km/h farkları saymıyorum]üstten egzantrikli makinaların daha uzun ömürlü oldugunu söylerler ama benim bu konuda bir bilgim yok seni yanıltmış olmayayım.burada 40 yıldır bu işlerle ugraşan bir usta var 200 lük olan için aslında 150 cclik motora silindiri blogu büyüterek bir çeşit modifiye yapmışlar oyüzden çok zorlamaya gelmez rodajın çok düzgün yapılması gerekir demişti bende onun yalancısıyım dedigim gibi teknik konulardan çokda anlamam.senin boy ve kilo denklemine göre sana uygun olabilecek motorlar zeaLsun 250 gs hyosung 250r zealsun 200 gs diyebilirim.tabiki bu benim şahsi fikrim koca koca adamların altında cbr yada ybr görünce gülümsüyorum
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    antalyada nebioğullarındaydım geçen gün , 250 var ellerinde , 200 lüğü sordum artık 0 ı verilmiyor dediler , yalnızca 250 veriyorlarmış , sanki ellerinde ki 250 için söylediler

Ayrıca 200 lüğün grisi varmıdır , sıfır almak istiyorum , tabi yukarda dedikleri doğruysa tercihleri değiştiricez ...

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    Alıntı escocem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 te bir hafta bindim zorlamadan 140 ı yapıştırıyordu..200 gs nin piyasası en kralı 2400 eder arkadaşım gidip sıfır parası bayılmayın millete.ben 250 gs yi 2200 e almıştım geri verdim..şimdi tem,z bir tane 200 gs var 2300 ealsammı almasammı arada kaldım.servisi çok fazla kötüledi motoru aklımı celdi

ya üstat 250 gs yi nasıl 2200 e aldın anlamış değilim, zaten 200 gs nin piyasası bile daha fazla ki sen bide 250cc ni aldın o fiyata, cidden eğer elinde temiz 250 gs varsa ben peşin alıcıyım...
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    arkadaşlar bu gün eski dostlarımdan biriyle karşılaştım yolda.2006 model fazer almış 12000 tlye.motor çok hoşuma gitti manyak bişey ve kararımı o anda verdim evet bende bir fazer almalıyım dedim kendi kendime bu yüzden sevgili motorum gümüş yeleyi satıyorum.şu an 10.000 kmde ufak tefek çizikleri dışında bir sorunu yok düşünen varsa öncelik siz arkadaşlarımın olacak tabii.makul bir fiyata verecegim hepinize iyi akşamlar
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya üstat 250 gs yi nasıl 2200 e aldın anlamış değilim, zaten 200 gs nin piyasası bile daha fazla ki sen bide 250cc ni aldın o fiyata, cidden eğer elinde temiz 250 gs varsa ben peşin alıcıyım...
    dostum aldım ama geri verdim biraz arızası masrafı vardı satıcıda uyanık takılınca sinirle geri verdim yoksa piyasaya baktığında ii fiyattı gerçekten.telefonumu servise verdim ve tüm numaralar silindi kahretsinki.ama orda burda denk gelirsem satıcının nosunu alır yazarım buraya tekrar tabi satılmadıysa.

arkadaşlar peki bu 200 gs kaç beygir sitesinde 10.8 KV yazıyor kaç hp oluyor
    bide bu 250 gs kaç hp

Motosikleti
    honda nt700deauville
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben cevabını almak istediğin şeyleri açıkça sana yazayım çıktığım en kısa uzun yok 250km oldu hep uzun yol yaptım iki kişi dik bir yokuşta 70e kadar düşersin uzun yolda üzmez rahattır titreşim arkdaki ayaklıklarda var ama öle abartı diil ben 200lük sahibiydim 600km yol yaptığımda oldu iki kişi ortalama 100km hızla rahatlıkla gidebiliyorsun 140ta bastık ama tavsiye etmem hız motoru değildir ve kmde 100ykr yakıyordu benim motorum 97oktan castrol koydum hep yağınıda mahalle aralarındaki çok dik yokuşlarda filan bayılmaz merak etme şehir içindede köpek gibidir müthiş seri deiğldir ama şehir içinde yeter kalıplı gösterişli bir motordur özet bu paraya iyi bir motor

beyler burada 0 zealsun 200gs arayanlar için yazıyorum burdurdayım benim motoru aldığım bayiide şuan ellerinde 0 var motor vitrinde burdurda motor kültürü olmadığından dolayı 3000ytl herkese pahalı gekiyor 0ı 3600 sanırım motorun katalog fiyatı bu fiyatı 12ye bölebilceğini ve kargo ücretinide karşılayacağını söyledi gelen arkadaşlar benimde misafirim olabilir ve bu işten kazanç sağlayacağımı düşünen arkadaşlara şimdiden ayıp diyoreum amacım burda 0ı verilmeyen motoru almak için çırpınan dostlarıma bende bu bayiden aldım ve ramazan beye sattım referansım odur ona danışabilirsiniz teşekkürler tel no 05554503563

arkadaşlar bende 2007 model bir 200 gs zealsun var ben buna granaj takmak istiyorum bunu nerde nasl yaptıra bilirim birde bana ne kadara mal olur msn adresim arsiz_asi@hotmail.com bana ulasırsanız sevinirim

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun süredir motor almayı düşünüyodum ve artık kararımı vermiş sayılırm 200 gs almaya karar verdim aslında bu motor hakkın tek merak ettiğim eksoz sesi??*

çoğu arkadasların yorumlarını okudum eksoz sesinin yetersiz kaldığını sölüyorlar ama pek anlam veremedim sonuçta performans eksozlar butur ufak motorlarda yükses ses için dizayn edilmiş eksozlardır bugune kadar motorlarla ilgim olmadığı için yinede tam bi fikir sahibi değilim....

modifiyeyi sevdiğim için kullandığım araç veya motorda eksoz sesi benm için çok önemli bu konuda tam oalrak yardım edersseniz sevinirm...

ve son olarakta bir 106 ferrari sesini yakalıyabiliyosa yada bildiğiniz partner 1,9 dizel normal ferrari sesinin %55 yakalıyosa bence bu motor istediğimiz sesi bizden esirgemezdir...

şuanda ilkerin motorunu ben kullanıyorum ve motorsikletten memnuniyetim artmaya başladı hız göstergesi titreme yapıyor ama araştırdım adanadan camgözden geliş fiyatına alacam 60 ytl civarındaymış tavsiye ederim güzel motor yakıtı denem aşamasındayım zinciri yağlayınca ses te titreşimde kesildi hız konusunda kaç yaptığını bilmiyorum ama benim eski kanuni 125 i teyzemin oğluna satmıştım onu geçiyor ve o 135 basıyor demek ki bu şu anda 140 civarı yapıyor ön aynalı dişli 16 iken ben bu motorun açıkçası eksozunun açılmasına karşıyım tamam dikkat çekici oluyor ama ybrlerin sessizliği daha hoş bence babam niye bundan aldın diyor o beni biraz soğututor tabi bu fiyata bundan iyisi yoktur

motorun deposunu tam doldurmakta ağırlığını arttıryor zaten kendisi 166 kg köyde kullandığım için ambara girdirip çıkartmak dezavantaj alacaklara duyurulur kol ve bacak kaslarınızı badye gitmeden geliştirebilirsiniz görüntüsü herkesi hayran bırakıyor gören zaten 160-170 basar diyor yani gören kapışmaya korkuyor üst devirlerde hızlanması mükemmel fakat alt devirlerde torku düşük

köyde olduğumdan fazla bakamıyorum elimin altında internet yok alacak arkadaşlara bilgi vermeye çalıştım alacaklar varsa bu motortdan şimdiden hayırlı olsun cbryi felan geçin sürdükçe insanın hoşuna gidiyor

250cc

herkese slmlar forumda ılk mesajım ben : BERG 25 Yaş/ 1.90 /85kılo sörf ve amerıkan futbolu suanda yaptıgım takımda oldugum sporlar kıbrıstayım

oncelıkle ılk vıteslı motosikletimi almak istiyorum bircok alternatıf ıcınde ( 5 mılyar butce)

honda cbr125: kucuk bısıklet gıbı dedıler (ama kalıtelı motor uzun omurlu dayanıklı servıs parca sorunu olmayan sorun cıkarmayan motor old. da bılıyorum)

yamaha yzf-r125(tipi en cok hosuma gıde model)
    sıfırı 8mılyar cıvarı pahalı

,,,,ybr nın tıpı hosuma gıtmedı

hysoung 250r tıpı ve ozellıklerı hosuma gıden ama onunda sıfırı 8mılyar o da pahalı

dolayısıyla zealsun 250gs yı dusunuyorum

ancak bugun adana merkez polen i ve Istanbul MERSIN bayılerını aradım ancak ellerınde ZS 250 GS BULUNMADIGINI GELIP GELMIYECEGININDE belırsız oldugunu sankı agızbırlıgı yapmıscasına soyledıler

benım bılmek ıstedıgım tam buldum bu modelı alıcamdedıgım anda acaba ZS 250 GS Turkıye ye daha gelmıyecekmı fırma ıle ılgılı sorunmu var ?? neden kımse elbette gelıcek bız bu urunu satıp adımızı daha cok duyurucagız demıyor yanı bu bılmezlık neden

ben sımdı bunlara guvenıp nasıl alıyım hadı buldum bıyerden dıyelım sıfırını asıl onemlı olan zaten satıs sonrası servıstır parca bakım herturlu sorunda bnmle ılgılenıcek telefonla actıgımda bu modelle ılgılı yrdm alabılecegım bırılerını bulmakta bnm ıcın onemlıdır

ZS 250 GS nın neden stoklarda olmadıgını fırması dahi bılmıyor nasıl guvenebılırım sımdı ben bunlara bunun hakkında bılgısı olanlardan yanıt beklıyorum

ayrıca bu konu baslıgında bı arkadas mavı ZS 250 GS nın yanlarına grenaj yaptırmıs

resmen 10lıralık makıne 50 lıralık gıbı durmus cok begendım polen motorun servısınde grenaj yapıyorlarmı ya da yanlara kendı ıstedıgım stılde renkte secme olanagı varmı neye gore nasıl getırtıp yapılıyor bu yan grenajlar sag sol grenaj toplam 150 cıvarı old. duymustum

ayrıca ZS 250 GS nın sesını duydum resmemn scooter bıle bundan daha ıyı ses cıkarır şaka gıbı bır ekzos sesı var şayet yukarıda yazdıgım sorunları kafamda cevaplarda alırsam ekzos şart bu alete

tekerlerın cok kaydıgınıda duydum ZS 250 GS nın tekerde lazım olucak galıba ha bırde aku sorunu var dıyor kullananlar 12.5 lık bıde aku

yanı tum bunlara deger mı zealsun 250 gs tum bu bılınmezlıkler ıcınde secenegımde yok arkadslar boyutlarım bıraz agır ve kaslı bır motosıklete gore yanı secenek cok az bana gore (5 mılyar butce) tavsıye veya sorulara yanıtlar verırsenızz sevırım

bırde nette zealsun resımlerı paylasımları cok cok az yok gıbı neden?? zongshen ,diyede gecıyor bu zongshen dıye arttıgımda bıraz daha cok sey buluyorum bu da merak konusu...

anlıyacagınız ZS 250 GS almayı dusunuyorum sıfır ,,en kotu ıhtımal hysoung250(2.el) ama sıfır tercıhım onde

aldıgımda ılk 1 ayda dıkkat etmem gerekenler nelerdır en basıt ne gıbı sorunlar cıkabılır püf noktaları varmıdır bunlarıda bılmek ısterım dogrusu

biraz daha resim

buda hepımızın bıldıgı 200gs modeli:

[[cevaplar ıcın sımdıden tskler arkdslar bu konunun daha aktıf paylasımcı (resım video bılgı vss) olmasını da ısterım dogrusu....]]

ANLAŞILAN BU TOPİC COKTAN ÖLMÜŞ --- BOŞA KÜREK SALLAMIŞIZZ

__________________________________________________ _____________

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    topiğin öldüğü yok arkadaşım. evet artık gelmiyor bu motorlardan ama yedek parçaları ellerinde mevcut. ayrıca bizzat tiger ezgos taktım hiçte kötü ses çıkartmadı. grenaj polende yok kendi imkanlarınla yaptırabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler