Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    hardestman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    grafiker kardeşim sen eğer kanuniye kalıplı diyorsan bence zealsunu görme ...motorun sesi kanunininkinden daha racer çıkıyo...ve inanın kanuniden daha uzun ömürlü kanuuni forumunda bu durumu bas bas bağırıyo ..yarın çekiyorum videoyu o zaman görürrsünüz yarın koyuyom...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    arkadaşlar.. henüz çok net bi karar vermedim ama sanırım yakında motorumu satabilirim. Satma sebebim memnuniyetsizlik falan asla değil. Bi arkadaşın mnotoru var 600 cc eğer o satmaya kesin karar verirse ben bunu satıp onu almayı düşünüyorum.
    Alacak olan arkadaşlar almadan önce bi haber versin. Fiyat avantajı olacaktır neticede. Bu arada benim motor 400 km de..
    baki selam ve dua ile..

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Alıntı hardestman adlı üyeden alıntı
    grafiker kardeşim sen eğer kanuniye kalıplı diyorsan bence zealsunu görme ...motorun sesi kanunininkinden daha racer çıkıyo...ve inanın kanuniden daha uzun ömürlü kanuuni forumunda bu durumu bas bas bağırıyo ..yarın çekiyorum videoyu o zaman görürrsünüz yarın koyuyom...
    Üstat birde Cbr125 le kıyaslama yapsanda bizde burdan izleyip sana dua etsek Kolay gelsin
    İzma da ne olaki?

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Alıntı hardestman adlı üyeden alıntı

Kardeşim videoyunu dört gözle bekliyorum gerçekten dehşet bir iyilik yaparsın.Sakın bağırtmayı unutma en az bi 12bin vurdur

Alıntı zsara adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar.. henüz çok net bi karar vermedim ama sanırım yakında motorumu satabilirim. Satma sebebim memnuniyetsizlik falan asla değil. Bi arkadaşın mnotoru var 600 cc eğer o satmaya kesin karar verirse ben bunu satıp onu almayı düşünüyorum.
    Alacak olan arkadaşlar almadan önce bi haber versin. Fiyat avantajı olacaktır neticede. Bu arada benim motor 400 km de..
    kardeş bismillah ya walla ne bu hız daha zevkine varmadan motorun? şu ana kadar sana en büyük sorun ne yaşattı yada yaşattığı sorunları bizle paylaşırmısın?çok teşekkürler...

badyremzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beklemediyim
    selamlar arkadaşlar nasilsiniz iyisiniz inşallah. bu siteyi inanin bir aydan beri takip ediyorum ardik üye olmaya karar verdim diyeceksiniz şimdi bady niye böyle gec kaldin diye haklisiniz aslinda.arkadaşlar hepinizin yazilarini okudum ve gercekten bu sitedeki bütün arkadaşlara kanim isindi vallahi. hepinize ayiri selamlar gönderiyorum. inşallah ilerleyen günlerde bu motor hakkinda bende sizlere edindigim bilgilerimi söyleyecegim. Orhan gecebay abimiz bir söz söylemiş sevinin halinden sevenler anlar diye. motor sevgisi hicbir sevgiye benzemez bunun yerini kimse dolduramaz. helede kurulan arkadaşliklar anlatilmaz bile.ben samsundayim cogunlukla hafta sonlari ark sinop gezisi yaparlar bizim burada bir hava alani var kücük ucuklar icin oradada bazi haftalar pazar günleri ordudan amasyadan yakin illerden motorlar gelir yariş düzenlerler bu duygu cok güzel. inşallah motoru olan arkadaşlar kazasiz belasiz sürmeler dilerim.tekrar herkes ayri ayir selamlar ederim kendinize iyi bakin allaha emanet olun.kalin saglicaklan

Motosikleti
    Zealsun zs200
    badyremzi hoşgeldin aramıza Devamlı kullanıcı olman dileği ile MT il grubuna git kayıt ol en azından biz sanal onlar real de arkadaşın olsunlar

Motosikleti
    beklemediyim
    selam tornedo ya kardeşim inan ben bu siteye girdim bu zealsun hakkinda bilgi almak icin bu motoru bende samsunda gördüm cok begendim adam bana 3500ytl cekti ya motor gercekten cok hoşuma gitti ilk gördügümde.motorun üzerine bindim senin gibi boyumuz kilomuzda ayni gercekten altimda bir motor var oldugu belli.
    Ondan önce ben kanuninin yerinede gittim racera baktim hic güzel yapamamiş adamlar depo gödeye göre cok kücük kalmiş.görünüş itibariylen zealsun cok güzel o günden sonra bu motor hakkinda bilgi almaya başladim. siteye baktim burada en yeni sen olmana ragmen encok cabi gösteren arkdaşlarimizdan birisin o yüzden ayrica cok teşekkür ederim sana.

Tornedo bu sitede birde bu zealsunun granaji tam olani gördüm ama ne polen motorda var bu ne başka biryerde mu motor daha gelmedi galiba. benim motorsiklet tamiri yapan bir arkadaşim var bunun regal adin da bir motoru var ayrica motorda satiyor bunun yanin samsun merkezden bir motor satiş yerinden geldiler tam o sirada bende oradaydim onlara sordum zealsunun modelinin 2006 sizde varmi yani tam granajli olani bana söyledigi şu iki hafta sonra gelecek o modeli öyle yarim olandan var şimdi zealsundan yani dedi bana.
    o istedigin model iki hafta sonra gelecek diyince gercekten cok şaşirdim. ben iki hatfa sonra o magzaya gidecem bunlar her motoru getirtiriyorlar egerki gelince size bunun resimlerinide cekecem göndercem. unutmadan adama fiyatinida sordum bana 3000 dedi pilaka masraflariylan 3100 olur dedi.

Tornedo sanal veya real hic fark etmez yeterki arkadaş olsun insan olsun. gercekten sana ve bu sitede bagzi arkadaşlara kanim isindi gercekten icinden gecenleri yaziyorlar cok samimiler.
    tornedo kendine iyi bak herkese cok slm allaha emanet olun görüşmek dilegiylen ben hergün bu siteye bakiyorum artik tek imail attigim site bu sizden gelecek msj bekliyorum. byyy

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Body remzi takip ediyorum yazılarını bende her gün göz atıyorum foruma,resimlerini vs bekliyorum.Tornedo'yu da resimler ve video için tebrik ediyorum paylaşımını.

Motosikleti
    Zealsun zs200
    Arkadaşlar çok sağolun.Bu gece biraz bakamadım saat 8 de toplantımız var MT izmirin.

Ya motoru alsam hergün sizin merak ettiğiniz konularda yardımcı olacağım.Ama yok Neyse alacağım ama.badyremzi ya 2006 modelinde granaj olcağını pek sanmıyorum.Polen e sordum ancak öyle bir şey olmadığını söylediler

Ben şimdi şu ehliyete yazılayım bir.Nasılsa ehliyetsiz kullanmak saçma gerçi arabayı kullanıyorum ama motor yemez sanırsam O yüzden biraz daha bekliyelim.Bizim izmir bayimiz 3.500ytl dedi şikayet ettim ancak polen den bir cvp gelmedi Almaya karar verirsem bakacağım bir çaresine.Online bir sitede kredi kartına bazı aylar için (10 ay 11 ay gibi) sıfır faiz uygulaması vardı.Bakacağım ama sizde araştırın

Görüşmek üzere allaha emanet olun!

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    heyy zealsuncu arkadaşlar nereye gittiniz yaww ...millet kaçtı gitti motoru alan kaçıyo yorumlarınızı yazın daaa..millet merak ediyo ben videoları hazırlıyorum..baya uzun bişey yapmaya çalışıcam...şimdi cronos kardeşim cbr 125 sonuçta honda ....kalitesinden şüphem olmaz ..ama 4.5 milyara o boyutta ve 125 cc bir motor alınıcaksa ki bu racer tipi olucaksa bence cbr yanlış seçim olur ..cbr tam bir racer havası yada alıştırması yapmaz ..tekerler ince bisiklet gibi duruyo ..bikere endamdan zealsun ondan çok daha iyi ve tekerleri daha daha bi kalın ...artı honda 125cc zealsun 200 cc bu ne demektir ..zealsun kalkışta cbr ye 75 lik bir fark atar ......hız olarak aynılar. 145-145.....cc kalkışta hızlanma olayını çabuklaştırıyor..sonuç ...........o parayla racer alınıcaksa bu zealsun olmalı....
    neber

Motosikleti
    Zealsun zs200
    Semihle msn konuşmam etkili olmuş belli topiğe geri döndü

Neyse bak bekliom video+resim damammı?
    cbr 125 ile karşılaştırmayalım bence.Görünen köy kılavuz istemiyor!
    cbr 125 i gören hatunlar aaa cbr 125 dio kafa çevirio bizim motor öylemi? Hem az hemde ne olduğu bilen bir hatun olduğunu düşünmüyorum

Motosikleti
    Zealsun GS200
    Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    kardeş bismillah ya walla ne bu hız daha zevkine varmadan motorun? şu ana kadar sana en büyük sorun ne yaşattı yada yaşattığı sorunları bizle paylaşırmısın?çok teşekkürler...
    motorun zevkine varmadan satmak konusunda slında haklısın.. ancak arkadaş motorunu satarsa bana çok uygun verecek motoru. O nedenle bunu satmak üzücü de olsa mantıklı görünüyor. Aslında maddi açıdan imkanım olsa bu motoru satmadan arkadaşın motorunu almayı düşünürdüm ama malesef imkanım buna el vermiyor.
    Zealsun la ilgili bugüne kadar tek sıkıntım ilk aldığımda benzin ibresinin çalışmaması oldu. Onun için servise gidecektim ama daha didemeden bi arkadaş dur ben hallederim deyip ibleye 2-3 kez vurdu ve ibre düzeldi. Onun dışında şikayet edilecek hiçbirşey olmadı. Sadece ve sadece soğuk havalarda motoru çalıştırınca cikleyi tam çektiğimde motor stop ediyordu ama havalar ısınınca o sorun da minimuma indi.. özetle herşeyinden çok memnunum ama insanoğlyunun açgözlülüğü malesef benimde ryuhumda var 200 cc yerine 600 cc makinaya binmek cazip geliyor..
    baki selam ve dua ile..

Motosikleti
    Zealsun zs200
    zsara eft haklısın bende olsa öyle yapardım

semihhhhhhhhhhhhhhhhhh fotolar nerde

Motosikleti
    beklemediyim
    kocaday semih tornedo selamlar arkadaşlar az önce acik ögretim sinavim vardi onu bitirdim gelirken motorsiklet yerine ugradim tekrar ya yine zealsunu gördüm baktim baktim bakmakla kaldim bu yazdan sonra inşallah bu motoru allahin izniylen alcam ya artik motorun nasil oldugu ilgilendirmiyor ben buna hasta oldum ya. semih kardeş senin dört gözlen senden gelecek haberleri bekliyoruz.

tornedo evet ya sordum tekrar bu yere oda polen motordan getiriyormuş motorlari anladim ozamanki polen motorda nasil sa bu türkiyedede öyle. katalog aldim bu motor icin kataloktaki fiyati 3150 adamin bana söyledigi toplam 3500, kimi kime şikayet edem diye düşündüm ama bir cözüm bulamadim isteyen istedigi fiyata satiyor vallahi.
    bana 3000ytl diyen yere daha gitmedim bu şehrin cıkışındaydi orayada iki hafta sonra gidecem bakayin dedigi gibi gelcekmi o motor ya nasip görüşmek dilegiylen

hdemirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 150T2
    arkadaşlar motosiklet sigortası (kaza)yapan firmaların telefonu var mı?
    [COLOR="Red"][B]"I NEVER SLEEP LIKE MY CITY! SO I CANT HAVE DREAMS!.."[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Zealsun GS200
    Alıntı hdemirkan adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar motosiklet sigortası (kaza)yapan firmaların telefonu var mı?
    axa oyak acentalarından herhangi birine git, onlar yapıyor
    baki selam ve dua ile..

desertstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx king 135
    beyler merhaba... ya bi video sıkıntısıdır gidiyo ya artık millet meraktan çatlayacak.. bi de bu fiyat olayı canımı sıkıyo ne iştir ya bi dağıtıcı firma var ve bunları görmüyo veya görüyo da ses çıkmıyo ne desem boş artık.. ama şikayetler de sonuç vermezse ben fazladan verdiğim 100 milyona bile çok acırım valla.. millet bizi enayi mi sanıyo nedir anlamadım.. neyse video foto falan gönderin de stresimiz azalsın ya.. tabi motorun üstündeyken bi kaç foto atmayı da unutmayın... Allah'a emanet olun.... görüşmek üzere..

Motosikleti
    Zealsun zs200
    Arkadaşlar semih bana söz verdi bu akşam atacağına dair dört gözle bekliyoruz

Birde ben fiyatı 3.100 olan ve kargoyla makina daha açılmadan bize gönderen kargo ücretini kendi ödeyen toplama ücretini kendi ödeyen bir motor bayisi buldum.Ancak polen den kaynaklana bir sorun (çin markaları gümrüklerde kalıyormuş artık devlet gene bir işler çeviriyor neyse) nedeni ile sadece 5 tane gelmiş ve 2 si satılmış.Bu demek oluyorki 3 tane kalmış ve ben alacağım bir tanesini aldıktan sonra sizle siteyi paylaşırım :p Hadeyn görüşürüz walla acele edin gümrükte bekliyor motorlar

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs

ilginç

arkadaslar hepinize selam bugun yasadıım olayı anlatayım size. bugun abimle zael 200 gs ye bakmaya gittik bayiilerinden birine adını vermiyorum neden vermediimi anlayacaksınız. makine montajlı yoktu derken 0 gibi bi tane binicisiyle geldi oraya tesadufen bizde makine ye bayaı bi baktık sekli semayili acaip hosumuza gitti buyuk lastikler falan kalın. derken ben orada calışan arkadası aldım yanıma ya gozum biz cok zor sartlarla alacaz bunu ne dersin bu makinenin saglamlıı performansı nedir diye sordum. eleman sokuldu yanıma abi valla şirkete caktırmayın almayın uzak durun dedi. performans cok zayıf saglamlıkta da hiç guven vermez dedi. hatta iddiası piyasadaki iyi ve biraz yuksek cc li scooterlar daha iyi gidiyo dedi. bizim kafa biraz karıstı az daha gittik eve dogru arabayla bi cocuk gorduk aynı makineden almış ustune oturuyo ona sorduk nası makine diye cocukla arkadası abi fena makine diilde bu motor ( grand dink scooter ) ondan bayaı daha hızlı dedi. biz 2-0 maglup olduk. ha bide ilk konustuumuz 200gs li eleman la bize bilgi veren arkadas (pioneer chopper) kalkış yaptı chopper fark attı. bu mesaj da hiç art niyet yok bizde ciddi dusunuyoduk ama kafalar karıstı. bayiinin adını ogrenmek isteyen varsa da ozel mesaj atabilir... he bu arada bide ilginc olan 150 lik ince cin işi racingler bayaı daha hızlıymış ikisine dee binen 2 kişi birden soledi.

Motosikleti
    Zealsun zs200
    arkadaşım öncelikle hoşgeldin aramıza

Sanırsam ilk mesejaın selam olarak gemiştir.
    Neyse kardeş şimdi bu motoru biraz daha açayım sana.200cc bir motor 18bg mi öyle bir şey.Neyse motor 170kg ve cbr dahil bir çok motordan ağır.Buda sanırsam sağlamlığı konusunda bir bilgi veriyor sana.Hızlanmaya gelelim.Sonuçta 200 cc ve 18 bg civarında bir motor.500 cc ve 20bg üsünte 100kg civarında scooterlar var.Sence kim gecer? Tabiki scooterlar.Ancak onların fiyatları bir haylı uçuk.Motoru alması sana kalmış.Race görünümlü bir motordur bu.Öyle abartılı bir ses abartılı bir kalkış beklemek ayıp olur.Beni 50 kg bir motor da geçer ama caddede ikimiz çıksak benim motorum dikkat çeker Ayrıyeten çift disk önde tek disk arkada fren sistemi var.Sen almak istiyorsan hiç uğraşma al çünkü alanlar memnun ve bir problemi olan yok.Karar senin.Ama burada cbr e egzoz dumanı yutturan arkadaşlar var.Gözümle görmedim ama yalan söylemez kimse.cbr de geçse çok umrumda deil.Benim alacağım motorun son hızı zaten 120-140 race deil anlayacağın.Başka bir şey sormak istersen yardımcı olacağım.

Semih ben fotoları göremiyorum.Sözünü tuttuğun için teşekkürler!

Bugun babamla biraz sert tartıştım hala almaya taraftar deil.Belli oldu ben alacağım.Neyse dua edin herşey yolunda gitsinde alayım şunu.Kız arkadaşımda istiyor.Artçı olarak izmirde bu modelden 2.motorla gezeceğim.her yerde gözleri üstüme çekeceğim

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı
    arkadaslar hepsi hemen hemen birbirinin aynı ama denenip de memnun kalınmış olanları almak dsaha mantıklı deil mi mesela keeway veya regal raptor gibi
    Bu da arkadaşımızn ilk mesajı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler