Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    tornedo bu resimleri nerden buldun ya . bu motorların yarışi da mı varmış ya.sitesini yazabilirmisin resimlerdeki siteyi denedim ama bulmadı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    kamikaze kardeş bu motorun tabe yarışları var hatta geçen istanbul pist de yapıldı.Yalnız çinlilerin büyük ilgisi var adamlar milliyetçi Biz olunca faşist oluoz neyse kardeş walla google grafikden buldum zaaten bu kadar var

Yarın bayisine gidip adam izin verirse videosunu çekeceğim biraz gaz verip

Alanlar bi işe yaramadılar bari biz yapalım paylaşım kaza yapanlar kazalı fotolarıda koysa bizde yorum yapsak demi

neyse hade görüşürüz

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Zealsunlar daha gelmemiş... bayinin biri hafta sonu diyor diğeri 15 gün sonra diyor.. bende poleni aradım gümrükde diyolar...Kanuni racer ise şuan bayiler var aralarında fiyat farkı da yok gibi... Ve bendeki kredi kartına kanuninin bayisi taksit yapıyor ve daha cazip zealsun bayisi ise anadolu cetelem ile taksit yapıyor ve vade farkı çok yüksek... Ben motordan pek anlamam ve ilk defa vitesli motor kullanacam Kanuni(Racer) mi ? Zealsun mu ? artıları ve eksileriyle iki motoru kıyaslarmısınız arkadaşlar...

Motosikleti
    Zealsun zs200
    Selam motosikletçi kardeşlerim
    nasılsınız görüşmeyeli.Gerçi dün gece yazmıştım Dedim size videosunu ve fotolarını ekleyeceğim diye dediğimizi yaparız biz

İşte size motorun bayisinden fotoları.fotoları 1024*768 şeklinde gönderiyorum.Daha büyük boyutlu isteyenler olursa pm atsın.

Buda ben ile aşkım

Bunlarda Videoları biri google da izleyebilirsiniz.İndirmek isterseniz rapid den verdim.Hade kolay gelsin yorum yapmayı unutmayın

İzlemek için tıkla!
    İndirmek için tıkla!

Bu arada grafiker...
    Kardeş sen forumu takip ediyordun farkları görmüş olman lazımdı ama okumadın sanırsam.Kısaca şunu söyleyeyim...Çinliler türk markasından daha ii bir üretim yapmış bu bir gerçek.Sanırsam frenlerde arka fren kampana kanuni nin.Aynı motorlar gibi dursada emin ol farklı motorlar...Sonuçta bu dünyaya açılmış.Kanuni ise sadece TR de geçerli. Karar senin tabe

Daha açık soru sorarsan yardımcı olurum...

Tornedo motora yakışmışsın valla... istanbulda hiç bir bayide yok daha henüz bekliyorum bi gelse bende gidip alacağım hemen sen ne yaptın aldın mı motoru kaça mal oldu.. bu eurodaki artışlar fiyatları yükseltecek mi acaba.. ben vazgeçtim kanuniden bu motoru bekliyorum.. sadece kullananların az olması beni düşündürdü biraz.. zaten kanuniye yönelir gibi olmamdaki amaç bu motorun daha gelmemiş olmasıydı ama bekleyeceğim biraz daha... videolarıda bekliyoruz...

bu arada senin boy felan kaç motorun boyu posu nasıl, deer'in yanında epey bi yapılı ve kaslı duruyor aldıkmı tüm gözleri üzerine çekecek galiba...

Motosikleti
    Zealsun zs200
    Abi bnm boy 1.78 80 kiloyum terazi burcuyum bekarım
    ya gerçekten motor dehşet bişi.Yane kas yapısını çok güzel yapmışlar.ben cbr 125 e bindim abi beni etkilemdi açıkcası.Ve lastikleri falan baya kalın motorun.Kanuni ye ne bindim ne gördüm ama topic lerinde çok dolaştım. niceman mi öyle bir dost var orda.O açmış zaten topic i ama adam alcağına pişman deil ama çok problemi oldu şu ana kadar.Küçük de olsa uraştırıo ve soğuyorsun motordan.evet bu motor çok tutulmuyor.Nedeni ise bence reklam eksikliği sonuç olarak bu topic olmasa bende bilmezdim o yüzden BBRR ye bir adet (Nick doru yazmışımdır umarım ).

Abi motorun eksi yanlarından bir kaçını sıralıcam:
    1-Motor soğukken genellikle kışın jikle çekili de olsa kullanmak da zorlanmak(Bi kaç arkadaşın problemiydi)
    2-Motorun ön disk fren yağının göstergelerin üzerinde sağda durması bence bozmuş olayı ama değiştirebiliriz.Bayide bi adam onu bilerek oraya koyduklarını söyledi.Çünkü önemli bir yağ olduğunu unutulduğunda büyük tehlike yarattığını söyledi.Mantıksız deil
    3- Grenaj eksiği ki bence çok büyük bir eksik...

Ben motoru almadım...Ama almıcam deil Bayisine gidip foto ve video almak için taaa kalktım izmirin bir başına gittim sizler için vede kendim için sizler içinde fotoları ve videoyu attım Ama bayi bana 3.500 fiyat çekti 3.100 deilmi bayi fiyatı dedim adam biraz şaşırdı ve dedi ki: Polen bize servis sağlamıyor kendi servisimizi kullanıyoruz.Servis parasıyla bu paraya geliyor dedi.Pek inandırıcı gelmediki bu gece şikayet edicem.En son 3.400 olur dedi.Abi bak biraz üste sıfır bir motor 2.750 ye kırklarelinde satıyordu.Daha poşetini çıkarmamışlar.Bence kaçırma derim.Ben öss den sonra almak istiyorum.O zmn işe girip iş parasıyla alacağım ondan o motoru alamadım(kırklarelindeki).Eğer satılmazsa o motor bende olur

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Ya arkadaslar bende 1.65 boy 65 kilo agarlık var benimde burcum terazi ve bekarım Bu motoru gorme sansım bile olmadı.. Eskişehirdeyim.. Sizce bi şekilde bu makineyi satın alsam..Baslangıc için bana ideal olurmu?
    İzma da ne olaki?

Tesadüf bu yaa benim de burcum terazi .. valla ben de daha henüz görmedim.. Ama bu hafta sonuna kadar veya önümüzdeki hafta sonu kesin gelecekmiş, gümrükte bekliyor dediler... Bayiye telefon numaramı bıraktım arayacaklar beni gelince, gerçi ben her gün arıyorum geldi mi diye ... benimde boyum kısa 1,67 felan, bayiye gelince gideceğim otourup bakacağım, ayaklarım yere deyerse ve rahat hissedersem kendimi alacağım.. Düşe kalka yavaş yavaş acemiliği atarım heralde.. Burçlara pek inanmazdım ama bu motora tav olanların hepsi terazi burcu galiba....

Motosikleti
    Zealsun zs200
    Hehe walla arkadaşlar başka terazi olan varmı

Ya o deilde benimde ilk motorum olacak.Motorun üstüne oturmuş biri olarak:
    Ağrı bir motor alışmak zaman alıcak bence.Ama race den hoşlanan ve ilk motoru almak için fiyatı ve görüntüsü bence çok ideal.Alışmak belki biraz süre alıcak ama alışınca herşey çok güzel olucak emin olun Cuma günü izmir grubunun toplantısı olacak.Orada bu konuyu tecrübeli arkadaşlara soracağım.Ordan aldığım bilgileri sizlerle paylaşacağım.İzmir de bu motordan sadece bir tane varmış ikinciside bende olacak Ne güzel bişi

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    baba bu zealsunlar son kaç basıyo ya ve sesi nasıl kullanan arkalr bi cvp versin lütfen
    Debriyajı kaçırma::...

Motosikleti
    Zealsun zs200
    ermac kardeş valla zealsun alanlar ortalıkta yok.Ben almadıma ama 1 sayfa önceden anlayacağın gibi motoru görme şansım oldu.Ancak aküsü ve benzini olmadığı için sesini duyamadım.160 kadran var en son 140 gören olmuş.Ancak benim ilk motorum olduğu için bana o kadar hız gerekmiyor.Yapmak da yanlış olur bence.Ama senin kanuni var nasıl memnunmusun.Yolda durmadığını duymuştum kampana fren kilitliyormuş tekerliği doğrumu.Zealsunda çift disk frenler böyle bir sorun yaratmıyorlarmış..

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu gün servisten aldım motoru adamlar şaseyi baya güçlendirmiş ..çelik lemalar falan koymuşlar motor sıfır gibi oldu......ben motoru aldığımın ikinci günü 120 basmıştım..ya arkadaşlar zahmet edip forumu okursanız bizde buraya aynı şeyleri tekrar tekrar yazmayız..sayfaları okuyun bir zamet..ben en kısa zamanda koycam resim video falan...
    neber

Motosikleti
    zs200gs
    bir süredir okuldan her dönüşümde mecidiyeköyde aynı zeulsanın görüyom dönüp dönüp bakıyom adamda herseferinde aynı istikametten gelip gidiyo hemde aynı saatlerde.artık yolunu beklemeye başlayacam yoksa motoru görcem yok.ama harbi motor o hayvan gibi adamın altında bile sırıtmıyosa benim altımda nasıl görünür offffffffffffffffff içim gitti ya

Motosikleti
    Zealsun zs200
    Semih hade inşallah kavuşursunda bizde şu motoru birde senin deklanşöründen görürüz

Kamikaze vallahi gör kardeşim birde durdur adamı.Video falan çek hatta muhabbet et kardeş bizede bilgiler verirsin biraz...Kullananlar yok ortada ondan dedim

bugun arabayla dolaşmaya çıktım.Kırmızı ışıkda bekliyorum.Tam yeşil yandı geçicem kavşakdaki adam bekle bekle bana yeşil yanınca basmaya başladı
    bende sinirlendim ve dönüşte biraz fazla yüklendima arabaya kaldırıma oturuyordum nerdeyse Neyse biraz ilerledim sağ tarafdan bir depodan hsyong 250gt çıkmazmı.Adam beni bekledi karşıdan gelen şahin korno çaldı o sırada ben geçmiştim ama aynadan takip ediyorum olanları.bizim motorcu arkadaş sinirlendi bende yavaşladım gelmesini bekliyorum Neyse geldi yanıma ama 100 le falan elimle dur dur dedim dinlemedi bastı kırmızı ışıkta yakaladım.motor gerçekten dehşetti ama kırmızı ışıkta duran adam beni görünce ışığı dinlemeden bastı ve kaskı da yoktu Biz MT grubu olarak böyle şeyler yapmayalım.En önemlisi kask sız çıkmayalım

Kullanan arkadaşlar... yakıt tüketiminde son durumlar nedir ?

Motosikleti
    Zealsun zs200
    grafiker kardeşim kullananlara bir şey oldu ama kötü bir şey olmamıştır inşallah

grafiker bi depoyla kullanımına bağlı olarak 350-450 km yol yapıyor tabe rodaj dan sonra

Motosikleti
    zs200gs
    arkadaşlar bu racer granajı zeulsana uyarmı acaba. bu motorun tek eksik yanı granaj bence ne dersiniz. bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirsin bizi

Motosikleti
    Zealsun zs200
    Arkadaşlar arkadaşlar....

Motoru kullanan bir arkadaşla konuştum...Motorun sesini sorduğumda bana pek ii şeyler söylemedi dedim ki vınnnnn vınnnnnnnnnnnn vınnnnnnnnnnnnnnn çıkmıomu dedim bekle çıkar dedi horrrr horrrrrrr uhuhh horrrrr die çıkar dedi alanlar saolsun bir video çekmediki bizde bilgilensek... Yardımcı olan arkadaşlara

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Arkadaşlar bende bu motoru almaya karar verdim ay sonu eğer bayiye gelirse almayı düşünüyorum nasip olursa ama bende şu grenaj işine taktım kafayı.Motor çok güzel ama şu grenaj tam olmaması nedense soğutuyor beni motordan bunu çözemezmiyiz bilgisi olan varmı aranızda?Grenaj döktürmek kaça malolur?

Bugün gittim Kanuni raceri bizzat gördüm bayisinde, görüntü olarak güzel ve kalıplı duruyor, ben halen daha zealsunları bekliyorum ama bi gelişme yok.. gümrükten çıkamaz oldular hep gümrükte diyolar...yaz bitecek biz motor alacağız daha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler