Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    hadi ama arkadaşlar yaa size sesleniyorum zealsunu alan arkadaşlar hani resimler videolar ayıp oldu yaa o kadar rica ettik biriniz bile koymadınız şu video ve resimleri çok merak ettim şu motorun sesini her yerini fuarda incelemiştim çok hoşuma gidio zaten alıcam 2 aya kadar ama hiç sesini duymadım hadi arkadaşlar yapın bize bi güzellik herkes bekliyoo yaa
    şimdiden teşekkür ediyorum belki koyarsınız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Arkadaşlar, bu motor 14 beygir, bunun hakkında çok şey yazıldı ama gerçek bu!!! Bunun 250 liliği çıktı o da 16,9 hp!!!

Bu linke bir bakın.......

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11273

Burada 250 lilik zealsun var ve teknik veriler de resimlerin birin de mevcut....

200 lüğün 250 lilikten daha kuvvetli olmasına imkan yok,çünki bu 250 lik 200 lüğün devamıdır....

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Ya arkadaşlar motor kardeşliğini duymuştum ama nerde ki bizim kardeşlerimiz Hane video hane resim walla milet motorun üstünden inmio sanırsam

desertstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx king 135
    valla bende katılıyorum.. dün ehliyet kursuna yazıldım.. yani motoru almama az kaldı şöyle uzun bi inceleme yazısı falan yazsanız çok iyi olur arkadaşlar... ayrıca arkadaşların da dediği gibi bi video çekseniz diyorum artık.. eee vatana millete hizmet tabi bunlarda...

YOK YOK İŞ YOK BU BİZİM ZS200GS CİLERDE
    BUGÜNE DEK ALANLARDAN NE Bİ RESİM NE VİDEO ALAMADIK
    NAPALIM CANLARI SAOLSUN

NİE BÜYÜK HARF YAZDIGIMI ANLAMIŞLARDIR SANIRIM KONUNUN MUHATAPLARI :d

yussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar ben siteyi 1 aydır takip ediyorum ama hep kanuni racer formunu okuyordum.valla zelasuna da bi bakıyım dedim ve 30 sayfayıda okudum.1 ay içinde inşallah alıcam taksitle.ben istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum.bana bayilerin nerde olduğunu yazarsanız çok sevinirim.motoru alanlardan resim bekliyoruz...

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yussy zealsundamıydı polendemiydi ..pekk hatırlamıyorum sitelrerinde harita üzerinde bayilerin yerleri ve adresleri gösteriliyor gir bir bak istersen...size benim motorun değil ama bu motorun resimlerinden sizi şimdilik tatmin edecek bir kaç tane yollayayım...daha doğrusu yollamaya çalışayım..motoru şaseden aldıktan sonra birde inceleme yazısı hazırliycam en ince ayrıntısına kadar .. gölüksüz bakmayın yada şöle ışınları süzecek cinsten bişeler takın göleriniz kamaşır hee.....belki araştıranlar görmüş olabilir ama foruma yeni girinlere bilmeyenlere bir fikir veirr sanırım...
    neber

hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    ewet semih bu fotoların hepsini gördüm dediğim gibi fuarda motoru didik didik inceledim ama sesini dumak hiç nasip olmadı bi de senin motor çıkınca video koyarsan çok ii olur beaa bu arada emeğine sağlık kardeşş

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    Alıntı seruven17 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar, bu motor 14 beygir, bunun hakkında çok şey yazıldı ama gerçek bu!!! Bunun 250 liliği çıktı o da 16,9 hp!!!

Bu linke bir bakın.......

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11273

Burada 250 lilik zealsun var ve teknik veriler de resimlerin birin de mevcut....

200 lüğün 250 lilikten daha kuvvetli olmasına imkan yok,çünki bu 250 lik 200 lüğün devamıdır....

bisandaki 16,9 hp polendekide 13kw yani 17,3 hp. bence bunlar ne yaptığının farkında değil zaten polende 200gs nin gücü daha fazla görünüyo nedense ama cc nin fazla olması hp ninde fazla olacaği anlamına gelmez. bence ortada birden fazla yanlış var.en iyisi motoru alıp ölçtürmek yoksa doğrusunu böyle öğrenemeyiz. aslında dışardaki siteleri bulabilirsek ordan da bakabiliriz.

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu video işide yılan hikayesine döndü olmazsa bu ay sonu bayiye gelecekmiş ben bakmaya gittiğimde bir videosunu çekeceğim ARKADAŞLAR DUYUN SESİMİZİ

arkadaşlar zealsunu istanbulda hangi bayilerde bulabilirim bi yardım edin lütfen???

Çok saolasın es83 kardeş

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yussy gaziosmanpaşada nerede oturuyorsun.. bende alacağım bu motordan bekliyorum henüz gelmemiş.. p.tesi gelecek dediler.. grafiker@msn.com buradan ulaşabilirsin bana msn'den.. beraber alırız olmassa belki pazarlık şansımız artar...

hardestman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.polenmotor.com/ref.htm ben burayı kastetmiştim kardeş...

zsara hani fotoğraf ve kamera görüntüsü koyacaktın.. kaç gündür bekliyoruz burada motor sahiplerinden hiç biri kendi motorunun fotoğrafını koymadı.. ben gaziosmanpaşdayım eğer yakınsan bu hafta sonu atla gel ben çekeyim bari fotoğraflarını... sana bi tanede büyük ebat baskı yaparım burada..şirketten hediye :D.... hem motor hakkında şöle detaylı bi açıklama yap, ben bunla istanbuldan antalyaya kadar gidebilirmiyim... ?

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    Alıntı grafiker adlı üyeden alıntı
    zsara hani fotoğraf ve kamera görüntüsü koyacaktın.. kaç gündür bekliyoruz burada motor sahiplerinden hiç biri kendi motorunun fotoğrafını koymadı.. ben gaziosmanpaşdayım eğer yakınsan bu hafta sonu atla gel ben çekeyim bari fotoğraflarını... sana bi tanede büyük ebat baskı yaparım burada..şirketten hediye :D.... hem motor hakkında şöle detaylı bi açıklama yap, ben bunla istanbuldan antalyaya kadar gidebilirmiyim... ?
    kamera görüntüsünü arkadaşın telefonuyla çektik ama sonra arkadaş kabloyu bulamadı diye telefonunda öylece kaldı görüntü gaziosmanpaşaya gelmek konusunda söz veremiyorum çünkü henüz ehliyeti alamadığım için karşıya geçmiyorum motorla. hatta doğru düzgün trafiğe bile çıkmıyorum.
    İstanbul - antalya konusuna gelince.. bence bu motorla o kadar yola gitmek çılgınlık olur. Neticede maksimum hızın belli. O hızlarda antalya baya bi zaman alır ve o kadar süre bu tip bi motorun üstünde seyahat etmek feci yorucu olacaktır. Ben şehir içinde 2 saat kullandım da eve geldiğimde yorgunluktan kendimi yatağa attım.. burdan antalyaya gittiğimi düşünmek bile istemiyorum açıkcası. Ama tabi bu birazda alışkın olmakla alakası var. Daha önce uzun yol yapmış motorcuya bu bu kadar da büyük bi olay gibi görünmeyebilir ist-ant seyahatı..
    baki selam ve dua ile..

valla esasında benim içinde hayal motorla antalyaya gitmek.. ilk motorum olacak bu inş..bu yaz antalyaya gideceğim acaba diyorum 2 ay gibi bi zamanda hem ehliyeti alır hem alışabilirmiyim diye düşündüm sadece..ehliyet bende de yok ama motoru bi alayım ilk işim ehliyet almak olacak... motorun performansı nasıl dediğin gibi yorucu ve zor bir motor mu hele de benim gibi yeni başlayacak biri için zorluklar biraz çekeceğiz galiba..ben daha vitesli motor hiç kullanmadım ve bazı arkadaşlar çinli motorların vitesleri felan ters diyolar.. bunun vitesleri nasıl...

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar iskankar oldum yemin ederim isyankar oldum....şaseci yapmış şaseyi ama bu seferde motor iskelete sığmıyor olabilirmi böyle birşey ya ...adam uğraşıcakmış ..yani haftaya kaldı bu iş lanet olsun...ne şanssız adamım millet ortalıklarda cayır cayır geziyo ben iskeletine bakıp bakıp ah çekiyorum..adamların gıy gıyları bile yürüyo ben bi raceri bile yürütemiyorum aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    neber

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    selam millet...
    Resim bekliyoruz hep beraber ama görünürlerde bir şey yok...Neyse satmak isteyenlerin fotolarını buldum onları paylaşayım dedim sizinle

Resimleri alamadım siteden alırımda uyucam ondan uraşamadım...Linkler burda
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2545775
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2520681
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2435108

bu en son attığım baya temiz fiyatıda fena deil en azından uraşılmaz

Video da bulsam koyacağım ama yakındır arıyorum
    kalın sağlıcakla...

Bide bunları buldum...Bide hade ben yattım bye

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    grafiker;
    dostum ehliyet icin motoru bekleme, ehliyeti alman 3 ay suruyor, al elinde bulunsun!...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler