Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı kemaL57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasılsınız mıllet

arkadasım gelecem ınsallah su ıslerımı bır yoluna sokım ınan cok ıhtıyacım var cadır uyku tulumu pıratık esyalarımı alım bır tur aklımda yanı gercı her cumartesı pazar bır pılanım oluyor ama bu baska olacak zate sımdıden heycanlanmaya baskadım mersında bır arkadasım var zate kesın gelmem lazım ve yolum kıme yakınsa zıyaret edecegım .

pıyasa durdu hanı motorlara bısı yapmıyormusunuz:

benım motor parcaları geldı servıse gonderdım kargo 4 gun oldu daha ulastırmamız bende hayellere daldım bugun alırım dıtye dun gıtmıs kargomotoru bır alım cantları kırmızıya boyayacagım 3 santım kısaltcak dıreksıyonu ve kuyruk kısaltcam. arka kaldırmatıda yapacam ama hala canlandıramadım nasıl yapılıyor.. ve alt koruyucuyu yoyayacagım unuda kırmızıya bakalım nasıl ocaka
    ah bi de konuşabilse çok şe anlatacak da neyse öğrenir öğrenir yakında

suskun kalmayın mıllet...
    rastgeleeeeeeeeeeeee............
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    kemal kardesım ben alt parcayı motorumun rengınde boyadım 1-2 gun ıcınde resım koyarım bi fikrin olur nasıl olduguna dair)
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

Slm

Senin Zevkine Guvenmiyoruz Degil Yapmissan Begenmissen Eminin Iyi Olmustur Bende Alt Parca Ile Arkadaki Tutucak Var Ondan Iste Onu Birde Cantin Sadece Kollarini Kirmiziya Boyayacagim Nasip Olrsa Kuyruk Kaldirmanin Incelikleri Lazim Bana Guvenemiyorum Ustesinden Gelirmiyim Diye Ve Hangi Parcasi Uzatilacak Ayrintili Reim Lazim Ban :(
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    ZS 200 GS

saçmaa

arkadaşlar bu motoru almaya karar verdim amaaa bursa büyükşehir belediyesi il sınırları ve çevre il sınırları içerisinde bu motordan bulamıyorumm.....
    öle heryere imza atılmaz :P

Motosikleti
    beklemede
    handsome2 kardeşim dur bı yardımcı olayım bekle bi sn...
    BURSA İli Bayi Listesi
    ALP TİCARET Adr: ORMAN DAİRESİ KARŞISI /KARACABEY 0224 676 34 27 0224 676 40 85
    PLAZA MOTOR Adr: YENI YALOVA YOLU NO:124/B KEMERCESME / OSMANGAZI 0224 252 252 65 40 0224 252 65 40 0555 291 23 24
    TEK YILDIZ Adr: KIRCAALİ MAH.OZAN SOK.NO:8/A / OSMANGAZİ 0224 253 54 50 0224 253 14 47
    bak kardeşim bunlar bursa'daki bayiiler... ha bu arada belki ellerinde olmayabılır ama bıkac gun ıcınde getırtıyorlar. ben de bayagı zamandır arastırıyorum ve her an alabılırım alma aşamasındayım...
    kolay gelsın dostum...
    rastgeleeeeeee.......

Motosikleti
    Alıntı kemaL57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin Zevkine Guvenmiyoruz Degil Yapmissan Begenmissen Eminin Iyi Olmustur Bende Alt Parca Ile Arkadaki Tutucak Var Ondan Iste Onu Birde Cantin Sadece Kollarini Kirmiziya Boyayacagim Nasip Olrsa Kuyruk Kaldirmanin Incelikleri Lazim Bana Guvenemiyorum Ustesinden Gelirmiyim Diye Ve Hangi Parcasi Uzatilacak Ayrintili Reim Lazim Ban :(
    ben kuyruk kaldırma olayına gırmedım daha fazla zor bır ıs degıl dıye bı kurcalıyım bıtane resım ceker nasıl olacagı konusunda yardımcı olurum sana zaten aytekın bu ısı yaptı bıle ondanda ısterız ceker bır resım uzattırdıgı parcanın koyar hallolur ıs sen boya ısını hallet yavas yavas kaldırmayı halledersın amortısoru sokup ya alt baglantı kulak yada ust kulagını bıraz uzattırıcaksın bır demırcıye eskı kısayı kesıp yenı daha uzun bı kulak koyması gerekecek sanırım ama sımdılık sallıorum bı bakıyım yazarım tekrar)

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    handsome2 kardeşim dur bı yardımcı olayım bekle bi sn...
    BURSA İli Bayi Listesi
    ALP TİCARET Adr: ORMAN DAİRESİ KARŞISI /KARACABEY 0224 676 34 27 0224 676 40 85
    PLAZA MOTOR Adr: YENI YALOVA YOLU NO:124/B KEMERCESME / OSMANGAZI 0224 252 252 65 40 0224 252 65 40 0555 291 23 24
    TEK YILDIZ Adr: KIRCAALİ MAH.OZAN SOK.NO:8/A / OSMANGAZİ 0224 253 54 50 0224 253 14 47
    bak kardeşim bunlar bursa'daki bayiiler... ha bu arada belki ellerinde olmayabılır ama bıkac gun ıcınde getırtıyorlar. ben de bayagı zamandır arastırıyorum ve her an alabılırım alma aşamasındayım...
    kolay gelsın dostum...
    rastgeleeeeeee.......

bi kaç günmü hemen alayım yahu kardeş kafaları yiyecem bunlarım hiç birinde yok bide adamlar bulamıyor yaw aklım almadı ama onlar ne yapsın distiribütörde iş yok (yani polen motor) ... adam koskoca türkiye distiribütörü dediğine bak 'beyefendi elimizde şuan yok 1 yada 2 ay beklerseniz gelecek sanırım ' şimdi ben nasıl güveneyim bu adamlar yakında poleni'de kapatır kalırız hepimiz yedek parçasız

Motosikleti

Slm

Ula Iyi Alistim Vala Motora Binerken Bu Kadar Yazmiyordum Motopru Cumartesi Gel Al Diolar Ama Ben Geceleri Gunduz Edemiyorum Cok Ozledim Coooooooooooooooookkkkkkkkk

Bir Alim Hemen Boya Islrini Halletcem Resim Koymayi Bilmiyorum Onuda Ogrenim Resim Koyrim

Motosikleti
    beklemede
    off Allah'ım offffffffffffffff...
    tansel eger sen olmasan bu motora talip olmam valla...
    ömrümü günümü çürüttün zealsuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnn...
    ZEALSUN ZS200GS ZEALSUN ZS200GS ZEALSUN ZS200GS ZEALSUN ZS200GS
    başka sport motosiklet yok... o kadarrrrrrrrrrrr....
    (yok mu sataaaaaaannn...)
    rastgeleeeeeeeee................

Motosikleti

slm

gunaydın arkadaslarım sabah serıflerınız hayırlı olsun

Motosikleti
    beklemede
    günaydııın günaydıın dostum...
    kemal57 sen ne işle mesgulsun dostum...

Motosikleti

slm

optik sektörü güneş gözlügü lens numaralı hersey var yanı( ateş optil lens boyabat) bu arada motor ıcın gunesler aldım starım dıe ama burda kullanan fazla yok bende deyısık deyısık takıyorum

Motosikleti
    beklemede
    maaşallah... tak tak gitsin bakalım...

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SLM ABİLER... TANSEL ABİ GERCEKTENDE SENİN MOTOR CANAVAR GİBİ YA.. ABİLER ZEALSUN GS 250 VE 200 YİNE ZAM GELCEKMIS..VE DE SEYRANTEPEDE ZEALSUN GS 200 BINEN COK KISI VAR GORSENIZ.. HADI SIZE İİ SURUSLER BENDE YAZIN ALCAM INS.. HEP BIRLIKDE GEZERIZ :d

Motosikleti
    beklemede
    selam...
    yavf Allah için hayırlı bi haber gelmeyecek mi birinizden yaaa...
    millet dün güzeeeel bi uyku çektiniz, bugün nasıl olacak bi bakalım...
    rastgeleeeeeeeeeeeee....................

Motosikleti

slm

gunaydın mıllet servısten motoru almaya kaldı ıkı gun yemınle geceler gunduz olmuyor ya dusunmek cook kotu sankı askerlık gıbı bıtmıyor ya yandım askerlıkte beklıyor bunun gıbıyse ALLAH KOLAYLIK VERSIN )

Motosikleti
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM ABİLER... TANSEL ABİ GERCEKTENDE SENİN MOTOR CANAVAR GİBİ YA.. :d
    sagolkardesım ıns sende aldıgında senınkıde ole olursen aldıgında zealsun konusunda bızden tecrubelı olucaksın.motorunu ıstedıgın gıbı yapabılırsın rıske gırmeden)

Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off Allah'ım offffffffffffffff...
    tansel eger sen olmasan bu motora talip olmam valla...
    ömrümü günümü çürüttün zealsuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnn...
    ZEALSUN ZS200GS ZEALSUN ZS200GS ZEALSUN ZS200GS ZEALSUN ZS200GS
    başka sport motosiklet yok... o kadarrrrrrrrrrrr....
    (yok mu sataaaaaaannn...)
    rastgeleeeeeeeee................
    valla kardesım baska bı makına olsa baska bı marka onu tavsıye edıcemde yok anasını satıyım bu polende saglam bı yer degıl zaten motor gec gelır gelmez her bayı kafasına gore fıyat ceker polenın sıtesındekı cogu servıs ya servıslıkten cıkmıs yada hıc olmamıs bıraz fazla yalan dolan var bu motoru baska bır fırma getırseydı hersey daha muntazam olurdu dusunsenıze motorun ılk zamanlarında sıtelerde arka kampana yazıodu)ya arkadas goz var nızam var ya bunu yazabılmek ıcın motordan anlamaya gerek yokkı.sonra bı ara 15 bg 19 bg olayı patlak verdı.adamlar sattıklarının ne oldunu daha yenı yenı ogrenıolar.bız daha once ogrendık)ben alacagım zaman arayıp tek sılındır bır motor bu tıtresımın cok olmasından korkuyorum balancer gıbı bır sıstem varmı dedım sagı solu bagladılar en son ya bılmıoruss servıslerımıze sorabılırmısınız dedıler)en son motoru aldım bunu ogrenemeden umranıyede honda servısı var arkım hondasını goturur ona motoru gosterdım bııraz baktı bunu bılıorum balancer var bunlarda tıtresım az olur dedi))yuh dedım polen senın)bız daha dogrusu ben kendımı katmıyım cok eskı deılım hazıranda 1 sene olucak aytekın falan rıske gırıp aldılar denebılır he anlıyorlar ayrı konu ama dusunsenıze hıckımseden bıldı almadan alıyorsunuz.
    ya arkadasla kusura bakmayın ben yıne eskı mevzulara dondum ama aklıma geldımı cıldırıorum su motorla ılgılı bıseyler ogrenıcem dıe telefon faturam dagları astı bısey ogrenemedım almaya kalktım yıne fatura uctu)o 4000 ytl der bu 4200 ytl der 2-3 tane hepsıne saygı duyuyorumısımlerıde daha once soledım 3150 plaka ruhsat 3300 demıslerdı sagolsunlar.onların sahtekar olmamaları sayesınde motor sahıbı oldum)

kardeşim bu söylediklerinde haklısın bayiler fiyatı kendi koyuyor,

adı daha çok geçen mondial bu motoru satsın tavan yapar piyasası bence,

motor iyi hoş ama arkasındaki güç de önemli

Motosikleti
    beklemede
    vay beeeeeeee kardeşim tanselim...
    senin ne sorunların varmış da söylemedin, hep bizlerden sakladın, hiç kimseye derdini açmadın... vay anam vayyy...
    hele bi soluklan bi nefes al, arkadaşlar oradan bi bardak su kapıp getirin bakalım kardeşime su verelim...
    cık cık cık...
    vah kardeşim vaahhh...

şaka bi yana harbiden hiç biri ne sattığını bilmiyor.
    çok değil 2 gün önce (ismini vermiyorum) ama bizim forumdaki bi şirket ile msn'de görüştüm.
    konuşmalar şöyle;
    merhaba
    "-zs200gs hakkında bilgi alabilir miyim?
    -250gs ye baktınız mı
    -yok abi zs200gs ile ilgileniyorum
    -.... (başka bi model söyledi) sana şöyle bir şey tavsıye edelim
    -abi valla sanki zorla bişey satıyomussunuz gibi oldu yaa "
    aynen konuşmalar böyle ve yine sordum
    biz de zs200gs yok 1-2 ay sonra felan gelir dedi ve biliyorum dedim.
    adama bir sey sorduguma soracagıma pişman oldum
    işin aslı sadece zs200gs'nin 2.eli onlarda var mı, kaç para tutar bir de sıfırı var mı fiyatını soracaktım.
    abi adama bi selam verdim marka söyledim selam bile vermeyecekti nerdeyse hemen atladı zs250gs güzel ona baktınız mı?
    valla oha felan oldum yaniii.
    amaaaaan neyse çenem açıldı...
    haydi öpüyom hepiniziiiiiiiiii muck muck muck...

uakrep motosiklet nasıl kaç km'desın...
    haydi
    rastgeleeeeeeeeeee..............

heee bu arada yine sıfır alacak gibiyim...
    bizim forumda 2.elden hayır cıkmadı
    bayılerde ne zaman getırır Allah bilir...

Motosikleti
    ZS 200 GS
    arkadaşlar bugün başıma ne geldi bu polen komedi yaww
    polende yokya bu motordan buradaki bayiiye söledim alacam bu motordan diye ama polende yok bulabilirmisin diyesordum, ben bulurum diyor bul dedim ne kadara mal olur dedim bulduğu bayii buradaki bayiiye satış fiyatından verecek sonraa buradaki bayiide üzerine bi o kadar kar koyacak bana satacak bide 250 ytl. kargo bana ait sizce ne kadar akıllılar yorumlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler