Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş linklere tekrar bakarmısın giriş yapıyorumda bulamıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş linklere tekrar bakarmısın giriş yapıyorumda bulamıyorum.
    ben baktım linkler sağlam
    hatta imageshack tan resmide ekliyeyim

Motosikleti
    CBR600F
    bune ya kimse birşey yazmıyor
    yan grenajları boyattırıyorum bakalım nasıl olcak yarın olur inşallah
    herkese iyi akşamlar

Motosikleti
    mondial 151rs
    ümranıye sanayıdekı ıskının ıkı arka sokagında hayalet motor war tavsiye ederım usta işini bılıyo

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı crazyX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümranıye sanayıdekı ıskının ıkı arka sokagında hayalet motor war tavsiye ederım usta işini bılıyo
    dostum banamı bu cevap banaysa ben bandırmadayım biraz ters kalıyo oralar
    yinede sağol..

Türkiye'nin en çok satan modellerinden biri sanırım..
    Ne kadar [B]basit[/B]; o kadar [B]iyi[/B]... ::139::

Motosikleti
    CBR600F
    grenajlarım boyandı çok güzel oldular masmavide renkte aynen uydu kurumasını bekliyorum bitmiş halinin de resimlerini eklicem

Motosikleti
    MONDİAL 150cc HS RACİNG MOTORS (kırmızı)
    fotoları eklersen bizde bakalım nasıl olmuş? biraz hayal ettim güzel olmuş gibi
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı NNOOSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoları eklersen bizde bakalım nasıl olmuş? biraz hayal ettim güzel olmuş gibi
    yarın takınca ekilecem dostum ,evet benim çok hoşuma gitti

Motosikleti
    gursus
    zamanın varsa biraz anlat istersen nereleri boyattın neler yaptın motorda diş modifiye felan warmı performası arttıracak birşeyler yaptın mı nereler boyandı gibi işin yoksa şimdi zamanında varsa daha çok bilgilenmiş oluruz?
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    Mondial 151RS
    s.a. arkadaşlar.malumunuz bi süre önce kötü bi kaza yaptık =) şase düzeltildi-kaportalar yenilendi-far sinyal ayna mor ledler teyp zırt pırt derken motor toplandı evet ama değiştirmek istediğim şeyler var ama bi kaç şey öğrenmem lazım sayenizde tabi =) mesela ön amartisörleri nasıl alçaltabilirm? yaklaşık 5cm falan alçaltmak istiyorum.bilgisi olan varmı nasıl yapıldıığından.ve orj.hava filtresini değiştirebiliyomuyuz.istediğim şey çok azda olsa performans artışı.yakıt önemli değil...151rs'ci arkadaşlar yardım bekliyorum =)

Motosikleti
    Mondial 151RS
    Alıntı monneon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar.malumunuz bi süre önce kötü bi kaza yaptık =) şase düzeltildi-kaportalar yenilendi-far sinyal ayna mor ledler teyp zırt pırt derken motor toplandı evet ama değiştirmek istediğim şeyler var ama bi kaç şey öğrenmem lazım sayenizde tabi =) mesela ön amartisörleri nasıl alçaltabilirm? yaklaşık 5cm falan alçaltmak istiyorum.bilgisi olan varmı nasıl yapıldıığından.ve orj.hava filtresini değiştirebiliyomuyuz.istediğim şey çok azda olsa performans artışı.yakıt önemli değil...151rs'ci arkadaşlar yardım bekliyorum =)
    topic arada kaynadı galiba

Ben cevabı bulana kadar güncel tutarım dert etmeyin :D:D:D
    [img]http://img124.imageshack.us/img124/7861/adszoo1.png[/img]

Motosikleti
    CBR600F
    merhaba herkese
    arkadaşlar grenajlarımı boyatmıştım 1 haftadır onlarla uğraşıyorum çok güzel oldular orda sıkıntı yok ama ben kaza yaptığımda arkadaki demir yamulmuş ve arkada topcasenin takıldığı parça yukarı kalkmış stoplarla üst kapak arasındada boşluk oluşmuştu (( bahsettiğim açıklık burdaki linkte var sondan 2 . resim http://www.motosiklet.net/forum/tazi...za-yaptim.html ))
    işte hazır grenajlarım boyanmışken onuda düzelteyim dedim ama olmuyor:D uğraştım bi gün iki gün en sonunda bu akşam bitirebildim nihayet oldu çok şükür ama akşama kadar uzadı iş .ceptelefonuda çekmiyo zaten ,pazar günü mutlaka resimlerini koyacam
    ayrıca yapılan işlemleri söleyyeim grenajlar boyandı .angel halkalarım silikonluydu düşüp duruyolardı onlar söküldü ve farda delik açarak telle tutturuldu,arka fren müşürü değişti ,sinyal butanu bozuk olmamasına rağmen sertliği canımı sıkıyodu yenisini aldım çok hoş oldu yumuşacık :d , amortisörler paslanmıştı ince zımparayla pası temizlendi arka stop kırıktı yenisi takıldı ,ve daha biçok küçük ama görüntüyü bozan ıvır zıvırlar düzeltildi he birde grenajlar çıkmışken küflenen şase siyah sprey boyayla boyandı .. şimdilik bukadar ama eksiği daha çok yaptıkça paylaşıcam
    valla öğrenci olarak yetişmeye çalışıyorum malum bu yıl bide öss var zamanım kaldıkça uğraşıyorum birazda ağırdan alıyorum ama uğraşmak çok keyif veriyo daha 1 kere servise gitti oda ilk aldığımda ..bu ayın 25 indede ehliyet sınavına giriyorum inşallah ehliyetimde aralıkta elimde olacak ...
    şimdi sormak istediklerim egzoz manifoldu küflendi çok kötü görünüyo onu boyamak istiyorum ama bildiğiniz gibi ısınan bi parça ısıya dayanıklı boyalar falan varmı boyayacak bilginiz varmı?

arkadaşlar birde ben performans hava filtresi almak istiyorum
    bunlar hoşuma gitti alıcam ama bi 38 mm olanı var birde 48 mm
    hangisini almalıyım fikri olan varmı?
    http://www.hepsiburada.com/simota-38...ctid=otm752304

http://www.hepsiburada.com/simota-48...ctid=otm752305

Motosikleti
    gursus
    baya işler yapmıssın eline saglık linkteki hava filtrelerine baktım güzeller ama valla onlar hakkında bilgim yok diger arkadaşlar açıklarla sanırım motorda baya degişiklikler yapmıssın bır çok yer küflenmiş kaç kmdesin böyle şeyler oldu?
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    CBR600F
    gursus
    baya işler yapmıssın eline saglık linkteki hava filtrelerine baktım güzeller ama valla onlar hakkında bilgim yok diger arkadaşlar açıklarla sanırım motorda baya degişiklikler yapmıssın bır çok yer küflenmiş kaç kmdesin böyle şeyler oldu?
    nnooss;
    ya benim motorum şuan 2 binlerde ama motoru 2005 te almıştım ilk geldiğinde işte ehliyetim olmadığından binmiyordum birde kaza yapınca tam oldu o yüzden kullanmıyorum , bikaç sefer yağmur altında kaldı, birde brandası vardı üzerinde arabanından kesip biçip yapmıştık babamla sanırım o suyu içine alınca paslandırdı motorumu çok kötüydü görüntü ..
    resimleri en kısa zamanda paylaşacam lütfen fikri olan arkadaşlar bana hava filtresi konusunda yardımcı olsun lütfen
    saygılar

Motosikleti
    CBR600F

herkese merhaba işte arkadaşlar motorumun son hali ama daha yapılacak birçak şey var şimdilik bukadar dediğim gibi resimlerr
    lütfen hava filtresi konusunda yardım edin sipariş edicem ..

Motosikleti
    gursus
    eline saglık güzel olmuş plakanı göremedim? var semi söktün? daha çok şükür çizik hasar yok olunca bende boyatırım kesin ne kara mal oluyor?
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    CBR600F
    gursus
    eline saglık güzel olmuş plakanı göremedim? var semi söktün? daha çok şükür çizik hasar yok olunca bende boyatırım kesin ne kara mal oluyor?
    plakam var dostum olmazmı stop yatağını değiştirdim ötekinde takılı kullanmadığım için daha takmadım.
    valla boyanan parçalar yan grenajlar arka tutunma demirinin üstündeki mavi plastik parça yani topcase takılan yer ve üst kapak hepsi 20 ytl ye mal oldu komşumuz oto boyacı beraber yaptık 10 ytl tuttu boya 10 ytlde işçilik boya danda bayağı arttı bi grenaj daha boyar yani bende rötuş için saklıyorum iyi oluyor...

Motosikleti
    baya ucuza mal olmus bizde bir oto boyamacı bir komşu bulalım şaka bir yana güzel olmuş orjınalınden daha güzel degişik bir hava vermiş motora elinize saglık
    [B]31 L 6351[/B]

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    güzel olmus gürsu böle daha iyi zaten düz renk
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler