Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 rs mavi
    çok teşekkür ederim bilgiler gerçekten işime yaradı ilgilendiginiz için hepinize teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

teşekkürler İNTERCOM verdiğin bilgiler için

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    güzel bilgiler ,, emek vermıısn baya.
    Yeni yine yeniden

musti_can_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL 151 RS
    WALLAHI ARKADASKAR MONDIAL 151 RS YARIN ALIYORUM VE COK MEMNUN OLAN ARKADASLARIM WAR BIR SORUN CIKACAGINI SANMIYORUM COK HARIKA MOTORLAR BEN BUNDA 110 YAPSAM BANA YETER :d

nightmare_in_u - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs
    şubatın sonundan beri takip ediyorum forumu, her sayfasını hatim ettim valla ve sınavlar bitti dönüyorum memleketime, 1 hafta içinde kırmızı rs'm altımda olucak. işallah büyük sorunlarla karşılaşmam, küçük sorunlar halledilir.. alır almaz foto yollarım, iyi sürüşler herkese.

musti_can_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL 151 RS
    Forumunuz Harika Olmus Motosiklet Ile Ilgili Bir Cok Bilgi Aldim Cok Tesekkur Edeirm Hepinize

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    Arkadaşlar 151 Rs bende kullandım en yakın arkadaşımda 2000 km yi geçti hiçbir sorun yok daha sadece düşüp aynayı kırdı ..alın derim yani
    Debriyajı kaçırma::...

EFE MERT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial rs 151
    Selam ArkadaŞlar!
    Son Bİ Haftadir Motorum Yok, Sattim.
    Ne BİÇİm Bİ HastalikmiŞ Bu Motor Tutkusu, Gece RÜyama Gİrİyo! Sİgara Gİbİ BaĞimlilik Yapiyo Meret! Şİmdİ Bİraz Daha BÜyÜĞÜnÜ Alicam İnŞallah. Herkese Kazasiz Belasiz İyİ SÜrÜŞler! Allaha Emenet Olun...

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    kac paraya sattın ayıptır sorması
    Yeni yine yeniden

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    arkadaslar, topigimiz gittikce yavasliyor... demek sorular sorulmus, cevaplar yazilmis. herkezin eline saglik, özellikle motorinn abimizin. bu kadar faydali bilgiyi bir arada toplayan, sorun cözen baska bir siteye rastlamadim dogrusu. ama madem bizim motorlar 151 biraz daha ikinalim ve su an 124 olan sayfa sayimizi 151'e getrip ölye birakalim.

Arkadaşlar ben rs 151 mi yoksa 150 t 1 mi alsam diye karasız kaldım konforda önemli güçte sizçe arkadaşlar bana bir yol gösterseniz hepinize şimdiden teşekkür ederim......

EFE MERT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial rs 151
    Nİye Ayip Olsun Okan4037? 1500 Ytl'ye Bİ ArkadaŞima Sattim. Sifirdan Farksizdi, Cİllop Gİbİydİ.

Bence Kesİnlİkle 151 Rs. DİĞerİnİ Kullanmadim Ama Hakkinda Pek De İyİ Şeyler Duymadim İdrİs.

fbmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1500 ytl ii fiyata gitmiş walla baya ii

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    arkadaşlar sonunda egzoz zırıltısından bıktım ve egzozu komple söktüm fabia'ın önerileri doğrultusunda perçinleri matkapla çok kolay çıkarılıyor fakat içte kalan parçaları sallayıp çıkarmak gerekiyor baya bi salladıktan sonra çıkıyorlar resimlerini foruma eklicem
    selamlar...
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Motosikleti
    mondial 151 rs
    arkadaşlar nihayet ben de kavuştum 151 rs'me.. fotoğrafları paylaşmak isterim sizlerle...

not:arkadaki çantayı 50 YTL'ye taktırdım.. motoru 700 peşin 1000ytl yide 8 taksit 125'er ytl.. normalde 1.737ytl'ydi, 37 ytllik küçük bi indirim oldu.. Motoru fethiye - muğladan aldım...

YeMZeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS ( KIRMIZI )
    şimdiye kadar hiç doru durust başıma bişi gelmedi ama bu aksam olan oldu.

arkadaşla alış-veriş merkezine gittik, motoru tam park ettik, bide baktık ki benzin damlıyor, benzin hortumu sanki bıçakla kesilmişcesine yırtılmış. giderken motora bindik ama dönüşte motor bize bindi

ya şimdi ben bunu napıyım ? servise götürsen neyle götürcen, kendim değiştirmeye kalksam neden uğraşıyım ki nasıl olsa garantili.
    Sen Ne Kadar Bilirsen Bil, Senin Bildiğin Karşındakinin Anladığı Kadardır. Hz. Mevlana

Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    nightmare_in_u arkadaş motorun hayırlı uğurlu olsun allah kazası belasın binmeyi nasip etsin.

YeMZeT arkadaş sanada çok geçmiş olsun o hortumlar bende dikkat ettim çok inceler bece bir izolasyon bantla sar ve doğru servise götür değiştirsinler .

Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    MERHABA ARKADAŞLAR
    Sonunda egzosu hallettim fotolarınıda ekledim çalışmamı kısaca özetliyim.
    Önce egzozu yerinden çıkardık sonra perçinlerini 4'lük matkap ucu vasıtasıyla yerinden söktük ve alüminyum parçayı çıkardım içinde kalan perçinleri çıkarmak için yukarı aşağı baya bi salladık (deli etti beni ) sonunda çıkardık. sonra 6'lıl kılavuzla perçinlerin yerine diş açtık. sonra alüminyum parçayı yerine takım 6lık civatalarla sıktık ve sapa sağlam oldu. sonra egzozu yerine tutturdum.
    eğer buda ileride çıkarsa 4'lük çakma somun basacam delikleri ömür billah çıkmaz daha
    sizinle paylaşmak istedim saygılar....

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    arkadaslar benim arkadasım da 151 rs aldı alalı 1 ay oluyor ama bu gün çeşmeye gittik neredeyse egsoz düsecek yerinden o kadar sallanıyor bizde iple bagladım o da sıcaktan eridi ve koptu yani bu egsozsu sabitleştirmenin yok mu bi yolu !!??
    :bounce: 0546465246900

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı kozmiktohum adlı üyeden alıntı
    nightmare_in_u arkadaş motorun hayırlı uğurlu olsun allah kazası belasın binmeyi nasip etsin.
    teşekkürler kozmiktohum hepimiz kazasız belasız bol sürüşler yaşarız umarım...

ya peki bu egsoz sorun çıkarmadan bi önlem alabilir miyiz? dediğin yöntem çok çetrefilliymiş kozmiktohum, daha kolay bi yolu yok mu, sallanmadan sallanmayı kesecek?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler