Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı Veniversum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün kasko sorayım dedim. böyle şeyler öneml,i, motoru alana kadar canımız çıktı, onu korumak da gerek. neyse Axa biz motora kasko yapmayız dedi, çalınması kolaymış... sonra bir arkadaş vasıtası ile 2 yerden fiyat alabildim:

Anadolu Sig. ~750
    İsviçre ~2700

şaka gibi ama gülemiyorum.
    Isvicre bu sene fiyatını 2 ye katlamış, ben 2008 de sordugumda ps ye 1800tl cekmişlerdi 3 sene ode motorun parası cıksın ne guzel

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fejolerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 150
    http://www.sahibinden.com/acil_cbf_5...&keyword=honda ARKADAŞLAR BU MOTORU 4650 YE NAKİT VERİYO NSAIL SİZCE ACİL 16 :00 DA TAKASA SOKACAKMIŞ
    ESKİDEN KARAŞİMŞEK İZLERDİK

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı fejolerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/acil_cbf_5...&keyword=honda ARKADAŞLAR BU MOTORU 4650 YE NAKİT VERİYO NSAIL SİZCE ACİL 16 :00 DA TAKASA SOKACAKMIŞ
    Valla fena değil bence. gör bi motouru, sür var mı bi yamuğu acaba. 2009 modelse ucuz bile geldi bana. şu anda ruhsat dahil sıfırı 6600 lira. 14000kmde havasını bulmujştur yani motor. bi bak bence.

Motosikleti
    pcx 150
    Valla fena değil bence. gör bi motouru, sür var mı bi yamuğu acaba. 2009 modelse ucuz bile geldi bana. şu anda ruhsat dahil sıfırı 6600 lira. 14000kmde havasını bulmujştur yani motor. bi bak bence.
    3000 km i sattılar geçen cumartesi 4400 e 2009 model adama kızacaktım az kalsın adam cumartesi vermiş pazartesi vermiş .

Motosikleti
    Honda PS 150i
    3000 km i sattılar geçen cumartesi 4400 e 2009 model adama kızacaktım az kalsın adam cumartesi vermiş pazartesi vermiş .
    Hadi ya... gerçi olabilir eski fiyatı böyle değildi bu motorların. ben 5ten aşağı vermem mesela tabi alan olursa :D. o zaman beğenirsen motoru biraz daha yüklen fiyata belli ki ihtiyaçtan acil. inebilir daha

Motosikleti
    pcx 150
    Hadi ya... gerçi olabilir eski fiyatı böyle değildi bu motorların. ben 5ten aşağı vermem mesela tabi alan olursa :D. o zaman beğenirsen motoru biraz daha yüklen fiyata belli ki ihtiyaçtan acil. inebilir daha
    ,

valla 3800 tl nin üstüne çıkamıyorum 2 ay sonra düşerse tekrar alıcam ya bu çunli satılmıyo alan yok kki

Motosikleti
    Honda PS 150i
    ,

valla 3800 tl nin üstüne çıkamıyorum 2 ay sonra düşerse tekrar alıcam ya bu çunli satılmıyo alan yok kki
    Her zaman yeni fırsat çıkar merak etme. hayırlısı olsun

Motosikleti
    pcx 150
    Her zaman yeni fırsat çıkar merak etme. hayırlısı olsun
    böyle ateşli motorsikleti sohbet olan bir yer yok mu yaa böyle başından geçen olaylar filan

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Arkadaşlar motoru yavaş yavaş açmaya başladım. son hız değil ama ivmelenme açısında en azından. hissedilir bir farklılık oluşmaya başladı. özellikle ivmelenirken direk tam gaz açmak yerine kademeli gaz verince inanılaz zıplıyor motor. son hız konusunda biraz daha çalışmam gerekecek..
    bu arada benzin göstergem ilk 1100 km boyunca ilginç davranışlar sergiliyordu. şöyle ki fulleyip 100 km gidiyordum ve 1 milim aşağı inmiyordu, sonraki 100 kmde de sanki subaru imprezayı 9000 devirde kullanıyormuşum gibi iniyordu. şimdi kullandığım kadar iniyor
    Silver surfer ile fotolarımı yollayacağım..

Motosikleti
    pcx 150
    Arkadaşlar motoru yavaş yavaş açmaya başladım. son hız değil ama ivmelenme açısında en azından. hissedilir bir farklılık oluşmaya başladı. özellikle ivmelenirken direk tam gaz açmak yerine kademeli gaz verince inanılaz zıplıyor motor. son hız konusunda biraz daha çalışmam gerekecek..
    bu arada benzin göstergem ilk 1100 km boyunca ilginç davranışlar sergiliyordu. şöyle ki fulleyip 100 km gidiyordum ve 1 milim aşağı inmiyordu, sonraki 100 kmde de sanki subaru imprezayı 9000 devirde kullanıyormuşum gibi iniyordu. şimdi kullandığım kadar iniyor
    içim kıpırdadı valla ne zaman koyarsın senin makinennin resimlerini bekliyorum

sozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150

15-20bin kmlerde iğce açılıyor.. 1 depo ile kaç km gidiyor_? acaba dylan dan nekadar farkı var _ ?

Motosikleti
    Honda PS 150i
    içim kıpırdadı valla ne zaman koyarsın senin makinennin resimlerini bekliyorum
    Koyacağım kardeşim inşallah bi farkı yok inan diğer PSlerden

Alıntı sozerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15-20bin kmlerde iğce açılıyor.. 1 depo ile kaç km gidiyor_? acaba dylan dan nekadar farkı var _ ?
    henüz deponun sonuna kadar kullanmışlığım yok. tahminimce 250km civarı gidiyorum. servis 300lerden bahsediyor ama bilirsiniz hep abartırlar. hatta bana dylan yediklerini 140bastığını falan da söylemişlerdi. belki açılınca labilir tabi bilemiyorum. her benzin aldığımda hissettiğim birşey var. benzini alır almaz motordaki titreşim sıfıra iniyor. hep full depo gidesim geliyor

Motosikleti
    pcx 150
    Koyacağım kardeşim inşallah bi farkı yok inan diğer PSlerden

henüz deponun sonuna kadar kullanmışlığım yok. tahminimce 250km civarı gidiyorum. servis 300lerden bahsediyor ama bilirsiniz hep abartırlar. hatta bana dylan yediklerini 140bastığını falan da söylemişlerdi. belki açılınca labilir tabi bilemiyorum. her benzin aldığımda hissettiğim birşey var. benzini alır almaz motordaki titreşim sıfıra iniyor. hep full depo gidesim geliyor
    Bugün anes mototal konşuğu aradım hepsine 3000 veya 4000 peşin geri kalan 6 senet yapsak olmuyomu dedim kabul etmiyolar habire kredi kartı zart zurt ya kardeşim biriktirdiğim hızla size ödesem diyorum olmuyo off şimdi 2. el alsam 5000 tl bi arkadaş 4400 e bıraktı en erken ekimde alırım bence ya çok gaza geldim bu motor yüzünden. içim içime sığmıyo . bu hsun dan kurtulsam gerçi hiç yolda kalmadım masrafıda yok ama honda abi çok güzzel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:28 PM ----------

Ha bide bu motor 10000 den sonra rodajı tamamlıyormuş. Duydunmu ? Aygır oluyormuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:30 PM ----------

Senin motorun bir iki resmini koysana böyle ibreyi filan çeksen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:31 PM ----------

Resim nasıl koyuyoruz yaa arkadaşlar..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    enjeksiyonlu olmasın pek bi farkı yok ozaman; bizde dylanlarla 1 depe ile 200ile 300 km arası gidiyoruz. aradaki fark çok büyük gözüksede gaz açma durumuna göre yakıt durumu çok fazla dağişiyor.

benim dylan 35000 kmde.. küçük camı ve çantası var 2 kişi ile düz yolda 135 yapıyor; hafif eğim olsun 140 geçiyor

Motosikleti
    pcx 150
    Alıntı sozerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enjeksiyonlu olmasın pek bi farkı yok ozaman; bizde dylanlarla 1 depe ile 200ile 300 km arası gidiyoruz. aradaki fark çok büyük gözüksede gaz açma durumuna göre yakıt durumu çok fazla dağişiyor.

benim dylan 35000 kmde.. küçük camı ve çantası var 2 kişi ile düz yolda 135 yapıyor; hafif eğim olsun 140 geçiyor
    3900 e dylan lar var satılık 135 çok iyi yaa hız olarak hemde 2 kişi onumu alsam dylan su soğutmalı değilmi bu dylan

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    3900 e dylan lar var satılık 135 çok iyi yaa hız olarak hemde 2 kişi onumu alsam dylan su soğutmalı değilmi bu dylan
    Ewt su soğutmalı ps150 nin mekanik olarak aynısı sadece karbüratörlüsü..

Motosikleti
    Honda PS150i
    eğer son hız yüksek olsun diyosan dylan almalısın...

Motosikleti
    pcx 150
    http://www.sahibinden.com/yagmur_cam...XQQdisplayitem 3450 yorumlarınız ne arkadaşlar indirmedi 100 tl satışı filan kaça çıkar alıyorum hondacı oluyorum beyler hadi yorumlarınız çok önemli bu arada ilan detayındaki 3200 filan diyen benim nuh dedi peygamber demedi bide bana kızdı yazdı oraya bunu demeyin şunu demeyin rezillik diz boyu

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    valla fiyatı çok iyi ama sorun varmıdır yokmudur bilmem 15 binde bir scooter için hiç bişi değil heleki bu dylansa ama o paraya 3.500 e süper cbr 125 lerde var ben olsam onu alırm artık 0 gelmiyor dylan 2 sene sonra elinde kalır 2 sene sonra olacak o motor sende 30 bin km satamazsın kolay kolay cbr 125 al derim yada ps

Motosikleti
    pcx 150
    ya az para değil gerçekten ben ps 150 i kovalamaya devam edeyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)