Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    geçen benim de dikkatimi çekti, neyse doğru yoldayız amaca hizmet eden tam bir emekçi bizim ps 150 ler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda ps 150i
    1) sayet motoru kısın kullanacaksan ön cam taktır derim ruzgarı ciddi oranda kesiyor
    2)dediğim ampul hasanpasa mototalde var hemen monte ediyolar
    3)Ride on uygulamasına gelince bence hemen yaptır benim ust uste lastik patlayınca yeter artık dedim ve gittim yaptırdım artık lastik patlaması olayı benim motorda yok
    4)son olarak orjinal lastikleri bir an önce değiştir çok ciddi kayıyor o lastikler

Motosikleti
    honda psi 150
    slm bende geçtiğimiz ağustosda psi sahibi oldum 2,5 aydan beri kullanıyorum şu an 1750 km de.yakıtıda fena sayılmaz gerçe sürekli şehir içinde kullanan birisiyim.bana kalırsa sadece lastikleri iyi deil IRC.onun dışında herşeyinden memnunum.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı MARMARİSLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm bende geçtiğimiz ağustosda psi sahibi oldum 2,5 aydan beri kullanıyorum şu an 1750 km de.yakıtıda fena sayılmaz gerçe sürekli şehir içinde kullanan birisiyim.bana kalırsa sadece lastikleri iyi deil IRC.onun dışında herşeyinden memnunum.
    vayy bi hemşom daha oldu kardeşim marmarisin neresinden hem belki tanışıyoruzdur ? yaş kaç kimsin necisin????
    valla benim motorda lastikler pirelli çıktığı için yol tutuş harika
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    honda psi 150
    formu bayadan beri takip ediyorum. ben engin yaş 23 beldibi ikamet aslen köyündenim marmarisin söğüt köyü.valla bilader bizim şansımıza irc çıktı şimdilik yeni olduğundan iyi ama parkede baya kayıyo. gerçi motorda çok seri geliyor.daha önce binde bir psi göryodum yollarda şimdilerde baya bi çoğaldı.

Motosikleti
    dostum bende gecen sene beldibinin kalecisiydim
    bu arada söğüt köyüne ağustosta gittim bi kymco movie ile ps150 arka arkaya gidiyolardı hafif tatlı bi çekişme yaşadık yoksa o senmiydin ?
    88 lisin sanırım benim gibi
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    honda psi 150
    evet senle karşılaşmışız demekki

Motosikleti
    eheh:D
    marmaris küçük yer baksan varsak senin tanıdığın x kişiyle ben ahbabımdır :D
    neyse söyle bakıyım sen ps le en son kaç yaptın ? yolda geçmedim seni arkana kadar sokuldum göz dağı verdim
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    honda psi 150
    evet farkettim. daha ben fazla uzun yola gdemedim sadece söğüte gdiyom ara sıra. denedim bikaç defa düz yolda 115 lerde kaldı.aslında ben geçen yıl alcaktım psi ozaman biraz pahalıya geldi bana ondan askıya aldım.başka bi marka aldım hata yaptım tabi daha önce today, cbf 150 kullnmış biri olarak yani hondacı olarak ama bundan sonra hondadan şaşmam onu anladım psi ile.

Motosikleti
    hımmm
    bende kinetix devrinden beridir hondacıyım ancak o devre göre honda biraz bozdu motorlarını malesef:S ama genede ondan iyisi pek yok şuan için küçük tıffıl motorlarda
    evet düzde 115 120 görebiliyorum bende özellikle muğlaya giderken asfaltları kaymak yapmışlar tam basmalık
    meğim aşağı kısa basmalarımda ise 125 kmhz görebiliyorum özellikle ayın yoluna sapmadan hisarönüne gidilen yol varya hemen bi meğim ve düz yol başlıyo(asparan yerine sapmadan)oralarda çok rahat 125 görüyorum
    yalnız 120 hız son kesiciye giriyor gerisi motorun ivmesiyle yokuş aşa salmakla yapılabiliyo
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    honda psi 150
    evet katılıyorum o kineticler titanlar ın japon kalitesi yok.today de var bende. ben aslında cbf den sonra daylan düşünüyodum ama bi türlü denk gelmedi temiz bişey ikinci el ondan psi yi tercih ettim. o dediğin hisarönü yolunda daha önceki motorla sym joyrde evo ile 135 bastım.ama daha psi ile denemedim.benim tahminimde 120 de kallıcak heralde.sym de uzun hikaye zaten memnun kalmadım.şimdilik en iyisi honda benim için

Motosikleti
    aynen bak bende cbf150 kullandım today desen ezelinden var .sym joyride evo arkadaşımda vardı sadece egzozu patladı onun haricinde bi sorununu görmedim o joyridedı hiç anlamam 14 hp yazıyo sitesinde ben marmaris inci yolunda 115 i iki kişiyle rahat bastım
    arkadaşımın motoruydu.o da 130 maksimum görmüş muğla yolunda daha sonra yolda denk geldi biriyle hiç tanışık olmadan ps150 joyride kağışması yaptık :D o benden önce başlamıştı yolun sonuna kadar aynı mesafeyi koruyarak gittik
    anlamış değilim joyride iyi gidiyor ama bizimki daha küçük daha hafif nasıl olurda geçemez anlamıyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    honda psi 150
    joyrıde hikaye ya tam 1 yıl kullandım 12000 km de ikinci el aldım 18000 km oldu sattım biraz sorun yaşadım onların genetik hastalığı kalkışta titreme ve ses.ben 5-6000 km de bi balata bitiren,15000 km de kayışından ses gelen o motoru gördüm.he denge süperdi rahatlık öle düzde fazla zorlmadan 120 diyodu ondan psi ile geçememişindir.ama hafif eğimli değirmenyanı yolunda sonu gördü 135 . yoksa rampada falan psi nin yanına yaklaşamaz,psi rampayı gördümü zaten canavar oluyo,torkunu rampada gösteriyo

Motosikleti
    aynen içmeler sahası varya o ranpada joyride sahibi artçımdı motorda manyak bi çekiş var dedi
    çekiş konusunda 150liklerin en iyisi vitesli vitessiz
    joyride devrini yüksek tutmuşlar kesiciye geç giriyo anladığım kadarıyla o yüzden
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    honda psi 150
    evet aynen öyle.ben öyle böyle rampada 85 90 dan aşağı inmiyor. joyrıdenin yakıtta fazla uzun yol şehir içi fazla farketmiyo onda. benimki şuanda şehir içi 20 liralk benzinle 130 km gidiyo 15 krş falan yakıyo.şehir içi normaldir heralde ama bana sanki fazla gibi geliyo seninki nasıl?

Motosikleti
    ben yakıttan gayet memnunum o yüzden kesin bi ölçüm yapmadım daha doğru yapmak istedim ancak ne zaman fullesem ale acele yola çıkıcak oluyodum
    ps küçük tekerlekli ve kayış aktarmalı bir motor olduğu için haliyle cbf ybr kadar ekonomik olunmasıda beklenemez
    şayet beni en iyi sen anlarsın 15 tlye muğla marmaris arası gidip gelebiliyorum hatta ordada azcık sürdüğümü hesap et
    zaten enjecsiyon uzun yolda belli ediyo kendini şehir içinde kullanıncada benzin gitmesin diye çok sakin kullanıyorum kalkışlardada gazın yarısını değil çeyreğiyle kalkıyorum
    bana şehir içindede ekonomik geliyo ölçmedim bile çünkü çok iyi
    he hondadaki bilgisayar başında oturan bi adam varya ondada dylan varmış bir depoyla 270 km yaptırmış dylan yaparsa bizimkisi en az 300 yapar diye düşünüyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    honda psi 150
    hıımm.. yaklaşık 3 yıl cbf kullandım o şehir içindede yakmıyodu uzun yoldada. ona alıştığımdan fazla gibi geliyo bana tabi ondaki yakıt cimriliği psi den beklenemez,tabi kullanamyada bağlı motoru agresif kullanmassam 50-60 km de ekonomik oluyor.dediğin gibi motorun otomatik olması , havanın soğuk olmasıda etkiliyo kışın ,motor bi süre soğuk çalışıyor.uzun yolda iyi söğüte falan gttimde ibre pek kıpırdamıyor. birde ibre kırmızıya iniyo bakıyom daha benzin var oda biraz yanıltıyor.

Motosikleti
    evet ibreler hep aldatıcı oluyor
    kırmızı benim ibre geçiyor benzin yok sanırsın tamam mı 10 tl attırıyom içine nerdeyse yarıya yaklaşıyo arkadaş inanmıyo hava yapıyo diyo ama harbi bi dengesizlik var :D
    Mustafa Kemal Atatürk

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Vay Kaan muhabbete baakk.. Forum canlanmış yaahuu Hemşerinide bulmuşun marmarisli.. ohhh

Ben hala cam arayışındayım aga yaa.. Cam yokmu ön cam ps'yee.. Yardım lütfen..
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Motosikleti
    öylede şükrü abide artık istanbulda ikamet ediyorum:s yaw bi sitede ps ön cam bulmuştum ben gecen sene ama hangi site çıkartamadım
    sanırım sana orginal 0 yolu gözüküyo he ben başka bi forumda okudum ps ön camı 2 çeşitya elcikli olanının ellere hiç bir etkisi dokunmadınıda okudum acaba elciksiz olanını alsan hiç değilse maliyeti biraz olsun düşürebilirsin şükrü abi
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)