Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda PS150i
    Arkadaşlar Dylan'da egsoz yırtma problemi olduğu için PS de limitleyici var. benim gibi otobanda filan fazla zorlarsanız egsozunuz bu hale gelebilir;

Motor biraz kirliydi acil foto istemişlerdi kusura bakmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Geçmiş olsun,valla ben de yardırıp duruyorum. E peki servise gittin mi nedir olay? garanti karşılayacak mı?

fejolerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 150
    arkadaşlar ben okuyorum fakat yazmak için fazla şey yok çünki ps sahibi değilim ama alıcam inşallah sh 150i geliyormuş 6750 tl olacak fiyatı ama bu egzost biraz gerdi doğrusu baya bi ısınma yada basınç yapmış yırtmış geçmiş olsun
    ESKİDEN KARAŞİMŞEK İZLERDİK

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Sh150i tam Xcity, Scrabeo ve Outlook tipi bişi. gelecekse o tertip baya bi karışacak.
    pek yorum olmamasının nedeni bence az problemle karşılaşılması ve tabiki kısıtlı kullanıcı sayısı. bundan sonra ancak gezi fotolarını koyarız (inşallah)

Motosikleti
    pcx 150
    Alıntı Veniversum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sh150i tam Xcity, Scrabeo ve Outlook tipi bişi. gelecekse o tertip baya bi karışacak.
    pek yorum olmamasının nedeni bence az problemle karşılaşılması ve tabiki kısıtlı kullanıcı sayısı. bundan sonra ancak gezi fotolarını koyarız (inşallah)
    http://www.scooter-news.com/index.ph.../224?task=view bakburda siteye girmiş özellikleri filanbaya ayrıntılı yazıyor taiwan ve japon ortaklığı ile yapılmış testlerden mükemmel sonuçlar almış filan bence güzel olmuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:53 PM ----------

Alıntı fejolerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.scooter-news.com/index.ph.../224?task=view bakburda siteye girmiş özellikleri filanbaya ayrıntılı yazıyor taiwan ve japon ortaklığı ile yapılmış testlerden mükemmel sonuçlar almış filan bence güzel olmuş
    bu egzost ps 150 i ye ait değil mi?

Motosikleti
    Honda PS 150i

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:53 PM ----------

bu egzost ps 150 i ye ait değil mi?
    evet çok benziyo. hazır kalıp varken yenilememişler
    ben de bikez.com'da bakmıştım. http://www.bikez.com/motorcycles/honda_sh_150i_2006.php
    orada 2006 model gösteriyor.

Scrabeo ve Xcity'e göre küçük kalıyor ama outlook'u her halükarda yer. 100 üzerinden 65 vermişler. orada compare with other bikes var. ona tıklayın. çok güzel bilgiler var. (bu arada sadece 7 kişi oy vermiş)

bizim PS'ye de baktım (hatta oy verdim) http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=28783&msg=1
    O da 69 almış genel olarak. en yüksek de touring, fun factor genelde de diğer scooterlardan daha iyi.

Motosikleti
    Honda PS150i
    arkadaşlar garantiden egsoz komple yeni geldi sanayide 10 liraya kaynakta yaptırabilirdim yada servis sallayabilrdi. ama öyle olmadı. ilgisinden dolayı Özmert Motor'a teşekkür ederim... teşekkürler HONDA

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı aposentr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar garantiden egsoz komple yeni geldi sanayide 10 liraya kaynakta yaptırabilirdim yada servis sallayabilrdi. ama öyle olmadı. ilgisinden dolayı Özmert Motor'a teşekkür ederim... teşekkürler HONDA
    Gecmiş olsun probleminin cozuldugune sevindim duşundumde bende olsaydı bu olay kesin kullanıcı katası derlerdi (ustune basmışsın falan )

Motosikleti
    pcx 150
    yani mutlu kardeş aldığın ps 150 i ile yaşadığın herşeyi kaza ne bilim servisteki balata ve debriyaj problemlerin hepsini dün gibi hatırlıyorum bu kullanıcı hatası tespitin tam yerinde cuk oturttun lafı bravoo
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmiş olsun probleminin cozuldugune sevindim duşundumde bende olsaydı bu olay kesin kullanıcı katası derlerdi (ustune basmışsın falan )

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı aposentr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim sevindim. O kadar para veriyoruz, ilgilenmeleri güzel.

Motosikleti
    pcx 150
    honda servisini eğer ingilizce mail atarak şikayet ederseniz arkadaşım gibi gelip motoru kapınızdan alıyorlar buda demek oluyorki servisteki tespitleri beyenmezseniz direk hondaya mail atın valla gerçi gerek kalmıyo ama bu adamların servis ağlarının ne kadar ciddi olduklarının kanıtı bence

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    honda servisini eğer ingilizce mail atarak şikayet ederseniz arkadaşım gibi gelip motoru kapınızdan alıyorlar buda demek oluyorki servisteki tespitleri beyenmezseniz direk hondaya mail atın valla gerçi gerek kalmıyo ama bu adamların servis ağlarının ne kadar ciddi olduklarının kanıtı bence
    Bak ben bunu bilmiyordum, keşke yenikoy pazarbaşı honda'daki 7 yıllık motor degil oto tamircisi olan ismini unuttugum kel tamircinin hayatında hic gormedigi debriyajdan cıkan dumanı koklattırmak isterdim ingilizce olarak

Motosikleti
    pcx 150
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak ben bunu bilmiyordum, keşke yenikoy pazarbaşı honda'daki 7 yıllık motor degil oto tamircisi olan ismini unuttugum kel tamircinin hayatında hic gormedigi debriyajdan cıkan dumanı koklattırmak isterdim ingilizce olarak
    galiba şöyle demelisin hey men ! would you like to clepebrat my motobike's clutch yani tr çevrisi adamım benim motorun debriyajını koklamak istermisin deli oldu

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    galiba şöyle demelisin hey men ! would you like to clepebrat my motobike's clutch yani tr çevrisi adamım benim motorun debriyajını koklamak istermisin deli oldu

Motosikleti
    Honda PS 150i
    dün kasko sorayım dedim. böyle şeyler öneml,i, motoru alana kadar canımız çıktı, onu korumak da gerek. neyse Axa biz motora kasko yapmayız dedi, çalınması kolaymış... sonra bir arkadaş vasıtası ile 2 yerden fiyat alabildim:

Anadolu Sig. ~750
    İsviçre ~2700

şaka gibi ama gülemiyorum.

Motosikleti
    pcx 150
    şu an 3000 tl para biriktirdim hergeçen gün artıyor eski çan lee yii de satsam 600 filan etse 3600 ne alsam yaa böle uzun yol yapsa sh 150 i yi beklersek ölüp gidecez az dahamı biriktirsem ne dersiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sıvı soğutmalı sistemiyle dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz.Evet dylanın sportif görünüşü bu motorda yok biraz daha klasik olmuş. Ama yinede para biriktirmeye değer bir motor olduğunu düşünüyorum. Acaba sürüş keyfi ve rahalığı nasıl? Ps 150 si olan bir arkadaş bunlardan bahsedebilir mi biraz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    7.500'e cbf500 satıyolar.150 cc motora bu kadar para verilir mi?İnsaf......

Motosikleti
    Honda PS150i
    Alıntı kero48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıvı soğutmalı sistemiyle dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz.Evet dylanın sportif görünüşü bu motorda yok biraz daha klasik olmuş. Ama yinede para biriktirmeye değer bir motor olduğunu düşünüyorum. Acaba sürüş keyfi ve rahalığı nasıl? Ps 150 si olan bir arkadaş bunlardan bahsedebilir mi biraz?
    Arkadaşım bu konu hakkında önceki sayfalarda defalarca bahsedildi. Az geri dönüp üşenmeyip okursan yeterince bilgi mevcut...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:40 PM ----------

Alıntı CallofJuarez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7.500'e cbf500 satıyolar.150 cc motora bu kadar para verilir mi?İnsaf......

hocam adam scooter istiyo. sen istersen 954rr getir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tamam,teşekkür ederim yeni üye olduğum için pek bilgili değilim bu konularda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)