Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için..erdoğan abi sana katılıyorum bu motor 100.000 görür kesinlikle zaten biz fazla bile bakım yapıyoruz bendeki çoğu parça balata,filtre vs. değişim kilometresinde önce değişti..bende 22300lerdeyim bu arada kayış değişimide yaklaşıyo bizde bu bu markayı tercih edelim kayışta..
    alacak olan ve almayı düşünen arkadaşlara tek tavsiyem dylan olacaktır kullandıkları anda makinayı anlıyacaklar..kategorisinde tek bence 150 kasasında 250cc varmış gibi hissediyorum ben gerek performansı gerek yakıt tüketimi açısından verilen parayı son kuruşuna kadar hak ediyo..herkese kazasız belasız sürüşler..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    bu da ayrı bir yetenek ne dim çektim işte

williamwallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp XL 700
    Erdoğan abi piyasamı öldürdün takas edip küçülüp 2 milyar para isteyen biri vardıysa bilem artık ben ne yapıyom ya diyip vaz geçmişdir
    Şaka bir tarafa aklıma düştü bir kere olmadı yok pahasına verecem beatimi kesin alacam bi dylan satmayı düşünen var mı?

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşım paran varsa honda bayisine git bence sıfır dylan al derim ben sana..

williamwallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp XL 700
    Olay bayisine gitmekte olsa gönül bayisine gidip porsche da almak ister ama ne yaparsın

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    ben temiz kullanılmış 4.000 civarı bir dylan almanı siddetle öneririm. Bayisine gidip almak elbette güzel, ne de olsa yeni motor ancak 6.000 ytl. Satarken taş çatlasın 4.500 YTL eder. Motoru alırken 2. elini düşünerek almaz kimse. Zaten amaç alıp keyifle kullanmaktır. Ancak bu motorun 2. eli de son derece iyidir. Sıfırdan farksız masrafsız kullanırsınız. Ben 2.motorumu almayı planlıyorum ama dylanımı satmayı asla düşünmüyorum. Bana sana sıfır verelim motorunu bize ver deseler biraz düşünürüm
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    bu akşam bostancıda buluşuyoruz ışıkların orada beyler haberiniz olsun orada yemek yiyeceğiz 7-7.30 arası oruç olan olmayan herkesi bekleriz oradanda maltepeye maçı izlemeye gideceğiz arkadaşlar

beyler bu son hız denememdi paylaşmak istedim işte dayco kayış farkı malossilere falan gerek yok gelin sizede dayco kayış takalım

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    sersin1978 abi gerçekten güzel hız..yokuş aşağı filan mı? bizde takalım bu daycolardan hemen ne kadar fiyatı abi bunların? sen kaç kilometrede değiştirdin?

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Arkadaşlar Dylan kullanıcılarına ya da bu konudan anlayan arkadaşlara bişey sormak istiyorum.
    2.el motosikletler satılırken bilirsiniz ki bazen km düşük gözüksün diye motosikletin toplam kmsi bazı hilelerle düşürülebiliyor.
    sormak istediğim Dylan gibi dijital km sayacı olan motosikletlerde bu gibi hilelere başvurula bilir mi?

SLm ben aranıza yeni katıldım (: sayenizde dylan hakkında henüz almaya yeni yeni karar vermişken çok bilgi sahibi oldum bunun içn herkese çok tesekkür ederim.'Özellikle de erdoğan abiye' ben dylan aşkına işe basladım ve 3 4 ay sora ancak alabilcem bu harika aleti hayırlısıyl. 0 almayı düsünüorm öle de olcak inş. fiyatları hakkında en son bi bilgiye sahip olan varsa paylasırsa sevinirim. smdiden tesekkürler

Alıntı sersin1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam bostancıda buluşuyoruz ışıkların orada beyler haberiniz olsun orada yemek yiyeceğiz 7-7.30 arası oruç olan olmayan herkesi bekleriz oradanda maltepeye maçı izlemeye gideceğiz arkadaşlar

beyler bu son hız denememdi paylaşmak istedim işte dayco kayış farkı malossilere falan gerek yok gelin sizede dayco kayış takalım
    güzel bi phooshop çalısması kırmızı braz daha koyu olsaymıs super olurmuşş eline sağlık
    [COLOR="Red"]sevendays[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    choconut kardeşim bu kayışları ben satıyorum göztepe sanayi sitesinde bütün scooterlerin kayışları var bende sen gel mas rulman nerede diye sor sanayide her kes gösterir ben 12,000km de değiştim kayışı erdoğanda taktı aynı kayıştan oda anlatsın ne kadar fark ettiğini fiyatı servisin yarısı işçilik te 30,00ytl ben taktırıyorum servise ve ya özel servise nasıl istersen

umut hemen yakalama ya ne fotoshopu direk paintte yaptım
    bu kadar fark etmesede 10km artırıyor

Motosikleti
    Ybr125
    Sanırım Dylan cı ların bu konuda bi bilgisi yok

Alıntı _yiit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLm ben aranıza yeni katıldım (: sayenizde dylan hakkında henüz almaya yeni yeni karar vermişken çok bilgi sahibi oldum bunun içn herkese çok tesekkür ederim.'Özellikle de erdoğan abiye' ben dylan aşkına işe basladım ve 3 4 ay sora ancak alabilcem bu harika aleti hayırlısıyl. 0 almayı düsünüorm öle de olcak inş. fiyatları hakkında en son bi bilgiye sahip olan varsa paylasırsa sevinirim. smdiden tesekkürler
    Konu buydu..........

Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Dylan kullanıcılarına ya da bu konudan anlayan arkadaşlara bişey sormak istiyorum.
    2.el motosikletler satılırken bilirsiniz ki bazen km düşük gözüksün diye motosikletin toplam kmsi bazı hilelerle düşürülebiliyor.
    sormak istediğim Dylan gibi dijital km sayacı olan motosikletlerde bu gibi hilelere başvurula bilir mi?
    Pardon konu buydu..........
    Sersemleştik iyice

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Km düşürülebilirmi bilmiyorum ama ön tekerin göbeğine takılı olan km okuyucu oradan sökülürse yapılan km saate işlenemeyecek dolayısıyla motor olduğu kmden az görünecek. honda buna önlem olarak birşey yaptımı bilmiyorum ama ön teker sökülüp, teker miline geçirilen km saatinin okuyucusu geri yerine takılmayabilir. eğerki motorun o parça yerinde yokken çalışmama gibi bir sistemi de yoksa ki yoktur herhalde gazyette rahat yapılan kmler saate işlenmeden gezilebilir

Ama hiçbir Dylan kullanıcısının bunu yapacağını tahmin etmiyorum çünkü öyle yapılırsa ne hız göstergesi çalışır ne de kullanan 130 mu 140 mı gittiğini anlayabilir :D bu bir dylancı için dayanılmaz bir durum. diğer taraftan yapılan km bilinmediği için bakıma nezamn gidileceğinide bilemez bu da yine dylancı için olmayacak bişey çünkü her dylancı motorunu çok sever ve bakımı 1 km dahi geçirmek istemez.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    vaay serkan abi çokk iyi açıklamıssınn

Motosikleti
    Ybr125
    Evet benimde aklıma o yöntem gelmişti ama onu bi kenera atarsak direkt digital sayaçtan bi değişim yapılabilir mi?
    Neyse işin iyice cılkını çıkardım
    Saol un Dylancılar ; sizde bi Dylan kültürü oluşmuş umarım bende aranıza katılırım, hoşsohbetler

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Bu arada aramıza yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz demeyi unuttum kusura bakmayın. Umarım en yakın zamanda tanışırız yüz yüze. Herkese kapımız açık senide bekleriz szr.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    insallah ktlırsınn dylan çok güzel makina

Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada aramıza yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz demeyi unuttum kusura bakmayın. Umarım en yakın zamanda tanışırız yüz yüze. Herkese kapımız açık senide bekleriz szr.
    Hoşbulduk diyelim İnşallah okapıdan girerim bi gün

Alıntı koray gfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallah ktlırsınn dylan çok güzel makina
    Temenniler için tşk ederim yakın bi zamanda olmasa da seneye hedefte Dylan var

Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hosbulduk (: da bana yardmcı olabilcek kmse yok mu fiyatlar hakkında bi cvp alamadm da

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler