Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Hyperian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de wurth oneririm, temizlik için de gazyagi iyi temizler ve zararsızdır. Kılavuzda da temizlik için gazyağı kullanın yazıyor.
    SELAM
    gaz yagını nerden bulucam .acaba. .ben hep benzınle içime sinmeden temızılıyoM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Daha önce scooter kullandım.Vitesli motora geçiş yapmak istiyorum.İkinci el piyasasına bakıyorum kurnazlar 2012 model ybrlere 4250 lira diyorlar.Bayilerde kıyamet kadar 2012 model 0 km ybr var.Anahtar teslim 4450-4500 lira fiyat çekiyorlar.Bu adamlar yeni başlayacakları salak falanmı zannediyorlar.Sonrada tutup bana küfürbaz diyorlar.Töbe estağfurullah ramazan ramazan....

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Önemli olan onların istediği fiyat değil senin verdiğindir Malın piyasasını alıcı belirler satıcı değil

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2013
    Alıntı emircanizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAM
    gaz yagını nerden bulucam .acaba. .ben hep benzınle içime sinmeden temızılıyoM
    Valla bizde bi gazyağı var, ben kendimi bildim bileli duruyor o :D Benzinliklerde falan olsa gerek, nerden alınacağını ben de tam bilmiyorum. Benzin iyi temizliyor da asindirma etkisi de var, oringler için çok sağlıklı değil

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Selamun aleyküm arkadaşlar motoruna alt grenaj yani sakal felan taktıran oldu mu , olduysa resimini paylaşabilir mi

ugurizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir ALiağadan herkese selamlar

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm arkadaşlar motoruna alt grenaj yani sakal felan taktıran oldu mu , olduysa resimini paylaşabilir mi
    Ben düşünüyordum ama koruma demirini sökmek gerekiyordu o yüzden askıya aldım önce uygun bir koruma demiri yapıp sonra alt sakal takacağım. ayrıca alt sakal siyah renk hariç diğer renklerde daha güzel duruyor özellikle kırmızı renkte.
    Aklımda olan çok şey var herhalde hepsi 1000 TL yi bulur, askerden sonra artık.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2013
    Kafama çok takılan bi durum var, motoru 1.viteste kaldirirken kaç devirle kaldırmak lazim? 2-3binde kaldırırken benim motorda kafa bi ses değişimi, kafa sallama gibi bi durum oluyor tam tarif edemedim de anlamışsınızdır, normal mi o durum?

ybr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YBR 2013
    http://www.hepsiburada.com/liste/pho...fview%3dlister arkadaşlar böyle bir ürün gördüm almayı düşünüyorum ybr esd 2013 e uyumlu olur mu montajında sıkıntı yaşarmıyım

Herkese merhaba foruma yeni üye oldum. Motorunda acemisiyim.
    İstanbul-avrupa tarafındayım. Motorumun lastikleri naylon lastik. IRC marka lastik takmayı düşünüyorum. sadece arka tekere mi yoksa ikisini birdenmi değiştirmem lazım

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı ybr42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hepsiburada.com/liste/pho...fview%3dlister arkadaşlar böyle bir ürün gördüm almayı düşünüyorum ybr esd 2013 e uyumlu olur mu montajında sıkıntı yaşarmıyım
    sizin motorlarda h4 ampul var linkteki ampul ybr esd ye olmaz.Eski kasaya olabilir galiba...
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2013
    Alıntı osmanandac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba foruma yeni üye oldum. Motorunda acemisiyim.
    İstanbul-avrupa tarafındayım. Motorumun lastikleri naylon lastik. IRC marka lastik takmayı düşünüyorum. sadece arka tekere mi yoksa ikisini birdenmi değiştirmem lazım
    İkisini de degistirmeniz gerekir, lastikler ayni marka ayni model ayni desen olmali, tek lastigi degistirerek cok bi fark hissetmezsiniz

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ybr42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu senin motora olmaz sen normal zenon taktır veya hiç orj halini bozma
    zenon taktıracaksan ayrı hat çektir açma kapama düğmesi de taktır hiç sıkıntı olmaz...
    ybr42 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar kimi beni mi bi yerde gördün..
    Bu arada yok ya ne değeri forumdan askerlik atama bazı kişiliksiz insanlar yüzünden biraz uzak kalmıştım ama motordan uzaklaşmamıştım .
    Ama yine de değerli arkadaşların olması beni sevindirdi .
    Bu arada ben de bisikletçiyim günlük tur torbalı kısık arası yapıp geliyorum çerezlik niyetine ya da bisikleti arabanın bagajına atıp doğru kordona ordan inciraltı yaparım
    Vala ben de çok istiyodum toplantı ilk bakışta pek ilgilenen olmaz diye düşünürken vala sevindim

Ayrancılara çıktı hocam il içi .
    Biraz karışıklık falan meb yine yapacagını yaptı bize ama olsun 2. tercihim oldu sizin eşiniz hangi okulda ?

Bu arada müsait olunursa haftaya cumartesi ya da pazar gaziemir taraflarında toplanalım bu kadar talep varken
    cumartesı yada pazar musaitim toplanalım yıllık iznim bitmeden .gelirım bende arkadaşlar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    2011 YBR 125 ESD
    Selam arkadaslar, burada guzel bir ortam var, artik katilayim bir iki laf da ben edeyim istedim.

Aylardir forumu takip ederim, 1 senedir de 2011 ybr esd tepesindeyim.

Izmir ayrancilar 30 yasinda ogretmenim,

1 sene once 8500 km de aldigim ybr icin bakim durumlarini anlatayim size:

8500 km: yag, buji, zincir temizlik,balata,filtre temizlik (torbali serviste)
    11000 yag (castrol10w 40), filtre degisimi yan sanayi (kendim)
    13500 yag, buji degisimi, hava filtresi temizdi (castrol 15w50) (kendim)

16500 km ye geldik bu sekilde 8000 kmdir servis yuzu gormedik. Yagi 2500 3000 km arasi motorda zirilti baslayinca degistiriyorum.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır ya 600 km de hemde
    Alıntı emircanizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesı yada pazar musaitim toplanalım yıllık iznim bitmeden .gelirım bende arkadaşlar
    Bana da uyar Cumartesi ya da pazar
    ilgilenen diğer arkadaşlarda görüşlerini söyler

Evet İzmirli arkadaşlar boş geçmeyin fikirlerinizi belirtin bu hafta sonu toplanalım diyoruz[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Alıntı oktayisci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar, burada guzel bir ortam var, artik katilayim bir iki laf da ben edeyim istedim.

16500 km ye geldik bu sekilde 8000 kmdir servis yuzu gormedik. Yagi 2500 3000 km arasi motorda zirilti baslayinca degistiriyorum.
    hocam artık ben de Ayrancılar o o dayım siz nerdesiniz

Motosikleti
    2011 YBR 125 ESD
    yaptigim yollar :

2 kisi, yuklu, 100-150 km mola araligi,ortalama 80km/h hiz,5500 - 6000 devir vites degistirme

ortalama 6-7 saat suren bu yollarda ne ybr ne ben sesimiz cikmadi, tertemiz gittik geldik, bu motor anlatilmaz

yakit tuketimi: ortalama 10 krs

izmir datca (3 kez)
    izmir bodrum
    izmir fethiye (2 kez)
    izmir cesme (3 kez)

pierzig hocam ozelden yazim

selam dostum.8.500 km.lik bakımına kaç para ödedin serviste bende 10bin bakımına götürecemde. .merak ettım

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6

pierzig hocam ozelden yazim
    Hocam görüşelim mutlaka

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler