Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler mrb bende artık ybr yi aldım 2008 model 2900 tl akü arka lastik fiyatınıı düştük 2750 tl ye aldım 15000 km de bugün 60 km kullandım üzerinden inesim gelmedi sigorta falan olmadığı için fazla gezemedim ama sigortayı sattığım cub geri aldım üzerine 25 tl verdim çarşamba izine çıkıyorum artık 200 km lik bi rotam var inş herkeze kazasız sürüşler
    oooo hayırlı olsun adamım....ilk uzun yol denemem cuma günü istanbul olsun .... beni askere uğurla adamım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    anlaşılan sanada ybr alacağız Ahmet abi.. ben hemen senin adına 2010 mod. bakınıyorum.. itiraz yok pamuk eller cebe

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be güzelim ne alınıp güceneceğim,burada herkes birbirine yardımcı olma amacı taşıyor...amaç bilgi alışverişi ve paylaşmak olduktan sonra meramı anlatan kelimelerin seçimi pekte önemli olmuyor...
    sağol abi çok kavga eden insan var motor konusunda da o açıdan ben kavgayı sevmem

beyler mrb bende artık ybr yi aldım 2008 model 2900 tl akü arka lastik fiyatınıı düştük 2750 tl ye aldım 15000 km de bugün 60 km kullandım üzerinden inesim gelmedi sigorta falan olmadığı için fazla gezemedim ama sigortayı sattığım cub geri aldım üzerine 25 tl verdim çarşamba izine çıkıyorum artık 200 km lik bi rotam var inş herkeze kazasız sürüşler
    hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mazeme birebir aynı görünümlü olbilir ama kelitesi konusunda aynı şeyleri incelemeden söyleyemem... fuarda özellikle inceledim kalıp aynı ama kalıpa dökülen mazeme aynı mı onu bilemem...
    ramazan abi tıpa tıp olsa sahtekarlığa girer biliyorsun illa az da olsa farklılık gösterecek bu arada aynı kalite olsa en kötü 3500 lira olurdu buda
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    sedat ın motorda salcano wolf silindir piston set taktık..sedat baya zorluyor.. km tutuldu... ilerleyen km de ve yağ eksiltmesine göre durum hakkında bilgi vereceğiz.. orjinal salcono silindiri bana sağlam gibi geldi mazeme kalitesi olarak....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı truveo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F54 rahatlık olarak nasıl memnun kaldın mı birde cbf 150 kullandıysan karşılaştırabilir misin rahatlığını?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

tanıdığım bir kaç kişi kullanıyor gayet memnunlar sanırım kaliteside fena değil
    arkadaş cbf kullanmadım bana cbf deme çok sorunları var bence o yüzden motosiklet bakarken hiç düşünmedim bile ama ybr den daha rahat diyorlar ama biraz sabredersen bi ara bi cbf bulur kullanırım ama ay sonu nu bulabilir haberin olsun

---------- Post added at 16:47 ---------- Previous post was at 16:45 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo hayırlı olsun adamım....ilk uzun yol denemem cuma günü istanbul olsun .... beni askere uğurla adamım....
    arkadaş gelmek isterim ama izin dediğim sadece çarşamba perşembe haftalık izin yani yoksa basar gelirdim sorun olmazdı ama vakit yok yani allah sana hayırlı tezkereler nasip eder inş
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşılan sanada ybr alacağız Ahmet abi.. ben hemen senin adına 2010 mod. bakınıyorum.. itiraz yok pamuk eller cebe
    vaayyy Kor@y'ım forum sana hasret kaldı nerelerdesin.valla ellerim cepleye cepleye bu aralar nasır bağladı kardeşim,biraz yumuşayıp pamuk kıvamına gelmesini bekliyorum :D[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    BMW R80 GS
    arkadaş cbf kullanmadım bana cbf deme çok sorunları var bence o yüzden motosiklet bakarken hiç düşünmedim bile ama ybr den daha rahat diyorlar ama biraz sabredersen bi ara bi cbf bulur kullanırım ama ay sonu nu bulabilir haberin olsun

kullanabilirsen çok sevinirim ben bir türlü ayarlayamadım denemek için ybr cbf ye sakın bulaşma rahatlık on numara ama sorunlu ben alalı bir ay oldu satıyorum :(
    Bu arada motosikletin hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim...
    BMW R80 GS 1993 & MERCEDES E 250 CGI BlueEFFICIENCY 2012 & YAMAHA YBR 125 ESD OLACAK İNŞALLAH

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi sen motorundan vaz geçme harika bi motosiklet beni 2 defa tokatladı .. hem eko. hem seri

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen motorundan vaz geçme harika bi motosiklet beni 2 defa tokatladı .. hem eko. hem seri
    Koraycım senin frenlere hasta oldum bide ybr,sym den daha rahat onu anladım.evet ekonomik ama seri olsa ne olur olmasa ne olur 125 lik sonuçta,pistte yarıştırmıyoruzki tın tın 50-60 km/h yetiyor bana.ybr ye taktım kafayı varsın 3-5 kuruş fazla yaksın.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 2011
    mrb. arkadaşlar forum çok hoşuma gitti ve aranıza bugün katıldım.. bende bi sıfır ybr aldım 2011. şimdilik 500 km. de...fakat düz yolda 100 km hızı geçmiyor. budurum normalmi yoksa zamanla artar mı?.bilgisi olan varsa yorum bekliyorum.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı alperen1071 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb. arkadaşlar forum çok hoşuma gitti ve aranıza bugün katıldım.. bende bi sıfır ybr aldım 2011. şimdilik 500 km. de...fakat düz yolda 100 km hızı geçmiyor. budurum normalmi yoksa zamanla artar mı?.bilgisi olan varsa yorum bekliyorum.
    zamanla açılır ancak yeni motoru aşırı zorlamassanızda iyi olur ilerisi için
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    BMW R80 GS
    hayırlı olsun kazasız sürüşler
    çok artış bekleme 5-10 km/h artar muhtemelen
    BMW R80 GS 1993 & MERCEDES E 250 CGI BlueEFFICIENCY 2012 & YAMAHA YBR 125 ESD OLACAK İNŞALLAH

Motosikleti
    YAMAHA YBR 2011
    bazı kullanıcılar 8000 devirin altına düşürmezsen daha ii açılır diyolar. doğruluğu var mı acaba

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    öncelikle hayırlı olsun,allah kaza bela vermesin...bu durum 125 lik bir motor için çok normal....bide 125 cc motoru ne için aldın,beklentilerin neydi,hız içinmi,ulaşım içinmi,görüntüsü,markası vs.
    ybr 125 esd bu segmentin 1 numarasıdır...bin gez,keyfini çıkart,dünyayı gezdirir sana,bakımlarını aksatma arıza yapmaz,sana çıkartacagı masraf benzin yağ masrafı olur...tekrardan hayırlı olsun

Motosikleti
    YAMAHA YBR 2011
    beklentim hız değil ama motorda bi sıkıntı var mı yoksa bu durum normal mi diye merak ettim. bende kanuni 125 vardı onu sattım titreşimden dolayı. onun hızı daha iyiydi..benim amacım sadece ulaşım ve zevk

Motosikleti
    BMW R80 GS
    bazı kullanıcılar 8000 devirin altına düşürmezsen daha ii açılır diyolar. doğruluğu var mı acaba
    katılmıyorum motor sıkıştırmayla iyi açılmaz öyle açanların motoru 140 falan mı yapıyormuş?
    kitağçığında ne yazıyorsa öyle rodaj yap gerisi boş sadece motorunun ömrü kısalır

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    beklentim hız değil ama motorda bi sıkıntı var mı yoksa bu durum normal mi diye merak ettim. bende kanuni 125 vardı onu sattım titreşimden dolayı. onun hızı daha iyiydi..benim amacım sadece ulaşım ve zevk
    o zaman tam isabet olmuş.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    [QUOTE=truveo;2444208]
    arkadaş cbf kullanmadım bana cbf deme çok sorunları var bence o yüzden motosiklet bakarken hiç düşünmedim bile ama ybr den daha rahat diyorlar ama biraz sabredersen bi ara bi cbf bulur kullanırım ama ay sonu nu bulabilir haberin olsun[COLOR="Silver"]

kullanabilirsen çok sevinirim ben bir türlü ayarlayamadım denemek için ybr cbf ye sakın bulaşma rahatlık on numara ama sorunlu ben alalı bir ay oldu satıyorum :(
    Bu arada motosikletin hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim...
    cbf mi satıyorsun ama ybr de gerçekten çok rahat çin malı cub tan sonra inanki totom ohh çekti

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    motor baya kirliydi üstümdeki bütün negatif enerjiyi atıp yıkadım keratayı..
    pırıl pırıl oldu yine....

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sen 5000 hatta 10000 km den sonra hızını dene şuan fazla zorlama bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler