Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km de kullanmaya bağlı olarak en az 2.1 en çok ta 2.8 yakıt tüketimi var
    teşekkürler. 2011 6000 kmde 3750 koymuş biri internette kaç liraya alınır sizce yorumlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a dün gece dümdüz yolda saat 23.30 Sıraları idi ...Yanımızdan Ninja600 Lük + Bmw Enduro tipidi 1300 Lük olması lazım sanırım neyse biz ybr le gidioz yanımızdan gectiler bizde basmaya basladık işte kırmızı ısık yandı durdular arkada 15-20 araba var .. Yanda Kanuni Breton ,Biz (Ybr),Kawasaki Ninja,Bmw 1300 Lük sanırım ... 60 Saniye var basladılar gaz cekmeye bretoncu gazı cekio ,,Bmw cekio,Ninja cekio,Biz cekioz arkama dönüp baktıgımda Herkez arabanın kontagını kapatmıs Bizi izliyorlardı.. Evet Geri sayım basladı 6-5-4-3-1-0 Dedi Bretoncu kaldı bizde cıkısta önü cektik 10-12 Metre gittik indirip 2-3-4-5 Yaptık hızımız 115-120 Rahat vardı Arkadan Bi ses Cuvvvvvv Oda neydi dedim Ninja gecio bide aragaz ve:rio Bmw de gitti aha dedim tokatladılar... Sonra onlar izmir yoluna gitti 2.Side İstanbul plakadı...Sorucaktım foruma üyemi deyilmi diye..

Dönüşte Biz yawas giderken ilerdeki parkta yoldan Mz gecti Refrektörlü yelegi vardı..Üstünde Mt yazıyordu sanırım göremedim tam gittik yakaladık Kırmızı ısıklarda Abimize sorucaktım ama o ara ısık yandı ve kapısmaya basladık Abi basmadı biz gectik
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    sedat 10000 tl 12 ay 1300 civarı falan tutar.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ozenticaret.com.tr/asp/pr...osiklet-Ampulu
    beyler benim karasıçana böyle lamba takmak istesem ne yapmam lazım?
    fatih abi sanayiye motorcuya gidiyorsun diyorsun ben ybrmin farını h4 yapacam aparat varmış onlarda sana veriyorlar fiş ve takma aparatını h4 sonrada onu bağlıyorsun yada bağlatıyorsun tamamdır basit iş 10 tl tutar anca malzeme ampulle birlikte
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    selamun aleyküm, arkadaşlar ybr için performans egzosu var düşünen olursa özelden msj atsın

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a dün gece dümdüz yolda saat 23.30 Sıraları idi ...Yanımızdan Ninja600 Lük + Bmw Enduro tipidi 1300 Lük olması lazım sanırım neyse biz ybr le gidioz yanımızdan gectiler bizde basmaya basladık işte kırmızı ısık yandı durdular arkada 15-20 araba var .. Yanda Kanuni Breton ,Biz (Ybr),Kawasaki Ninja,Bmw 1300 Lük sanırım ... 60 Saniye var basladılar gaz cekmeye bretoncu gazı cekio ,,Bmw cekio,Ninja cekio,Biz cekioz arkama dönüp baktıgımda Herkez arabanın kontagını kapatmıs Bizi izliyorlardı.. Evet Geri sayım basladı 6-5-4-3-1-0 Dedi Bretoncu kaldı bizde cıkısta önü cektik 10-12 Metre gittik indirip 2-3-4-5 Yaptık hızımız 115-120 Rahat vardı Arkadan Bi ses Cuvvvvvv Oda neydi dedim Ninja gecio bide aragaz ve:rio Bmw de gitti aha dedim tokatladılar... Sonra onlar izmir yoluna gitti 2.Side İstanbul plakadı...Sorucaktım foruma üyemi deyilmi diye..

Dönüşte Biz yawas giderken ilerdeki parkta yoldan Mz gecti Refrektörlü yelegi vardı..Üstünde Mt yazıyordu sanırım göremedim tam gittik yakaladık Kırmızı ısıklarda Abimize sorucaktım ama o ara ısık yandı ve kapısmaya basladık Abi basmadı biz gectik
    Oooohhh Tatlı 6-5-4-3-1-0 deyince bende bi an için sandımki ninjayı falan tokatladı herhal bunlar
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Ybr bu ne sandn gaz kesmesek zor gecerlerdi.

Motosikleti
    yamaha ybr

Ybr benzin ve bakım sorunu

Mrb ybr'ci arkadaşlarım.

3 gün önce 2012 model siyah ybrmi sonunda aldım şuan 100 km yapmışım benzin normal motorlara göre çok fzla gitti bi kaç ybrci tanıdıklara sordm 300 km'ye geldikten sonra düzeliceğini söylediler. İlk defa 0 araç aldığım için acemiliğimi mazur görün. 500 1,000 kmde bakıma getirmemi söylediler aldığım arkadaşlar ama tanıdıklar götürmememi ve fazla para alıcaklarını söylediler. Kendileri tanıdıkları motorculara götürüp ufak tefek bakım yaptırdıklarını ve 20-30 tl ile yırttıklarını söylediler ama patronum servis ne diyosa onu yap sen dedi. Sizce ne yapayım garanti belgesine yazıkları km'lerde götürüp bakım yaptırmalımıyım yoksa 3.000de bir sadece yağ değişiminemi götüreyim. 50 tl masrafı olduğunu yağ buji değişimi olursa ekstra ücret alıcaklarını söyledi kafam karıştı kredi kartıyla taksitle aldık taksitleride biraz düşünmem lazım. Siz ilk aldığınızda neler yaptınız ayrıca bu benzin konusunda 300 km'den sonra düzelirmi. Küba cobra vardı 150 lik 50 tl benzin bana 10 gün yetiyodu ama bu 50 tl lik benzinle daha 3 günde yarıya indi. son olarak motorun artılarını eksilerini her hangibi püf noktaları yada önericeğiniz bişeyler varsa söylerseniz hem benim hemde yeni ybr'ciler için çok iyi olur. Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Şimdiden Teşekkürler yardımlarınız için...

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    arklar 2.el ybr araştırıken ybr esd ile karşılaştım farklarını anlayamadm ilanlar aynı. yani fark ne ??

Motosikleti
    Bakima gotur patronu dinle 500–1000 gotur 100km de 50 tl yaktiysa sorun var demektir. Artisi coktur.kronik sorunu yoktur. Kazasiz belasiz.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun parasının 3/1 i egsoza mı vermişim tamamdır teşekkür ederim.
    yedek parça olarak kıyaslarsan ,sıfır fiyatının hayli üstünde..bazı simsarlar bu tarz motorları sıfır alıp parçalayıp satarak yolunu buluyor

Motosikleti
    yamaha ybr
    50 tl yakmadı ama bi 25 tl yakmıştır yarı yarıya yani 3 günde biter o benzin. Fazla kullanmıyorum bütün gün iş yerindeyim 21-29 km felan yakıyorum normalde 5 tl ile gider gelir ekstradan 3-5 km falan giderdim ortalama 5 tl'lik benzinle küba cobrayla 30 km fakan gidiyodum ama şuan 100 kmde 25-30 tl civarı bi benzin harcadı mavi ybr vardı bi tanıdıkta sabah onunla görüştüm 300 kmden sonra toparlar kendini düzene girer dediler sizcede öyle olurmu ?

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedek parça olarak kıyaslarsan ,sıfır fiyatının hayli üstünde..bazı simsarlar bu tarz motorları sıfır alıp parçalayıp satarak yolunu buluyor
    Dün gece benim motoruda götürüyorlarmış yanındakinin alarmı çalınca kaçmışlar komşular görmüş.Önlem almam lazım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gece benim motoruda götürüyorlarmış yanındakinin alarmı çalınca kaçmışlar komşular görmüş.Önlem almam lazım
    çok geçmiş olsun, aman dikkat et.. ya alarm tak yada sağlam bi disk kilidi

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    5-6 kişilermiş kaldırıp götürmek istediler heralde. onlar listeye almıştır benim motoru yakında yine gelirler.Garaj yapıcam bodruma en garanti çözüm.
    K o r @ y bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    arkadaslar meraba ıkı sorum olucak benım motor daha 100 km de ıse gıdıp gelıyorum sadece yolda gıderken 6000 devırde 70 km hızda motor asırı bı sekılde zırıltı yapıyo sankı motor dagılacakmıs gıbı oluyo rodajda oldugu ıcın zorlamıyorumda sadece ıkı defa 70km gordum okadar vıtes 5 de bu arada bıde yakıtı sankı cok yakıyo gıbıme geldı bunlar normalmıdır arkadslar yardımcı olursanız sevınırım...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı murat koksal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar meraba ıkı sorum olucak benım motor daha 100 km de ıse gıdıp gelıyorum sadece yolda gıderken 6000 devırde 70 km hızda motor asırı bı sekılde zırıltı yapıyo sankı motor dagılacakmıs gıbı oluyo rodajda oldugu ıcın zorlamıyorumda sadece ıkı defa 70km gordum okadar vıtes 5 de bu arada bıde yakıtı sankı cok yakıyo gıbıme geldı bunlar normalmıdır arkadslar yardımcı olursanız sevınırım...
    zırıltı ön taraftan geliyor olabilir gösterge paneli kafa grenaji vs oralardan..1000 bakımda imama söylersin geçit bisikletteki
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yebere ciler, s.a. Ben 5 yaşındayım. Eğliyetim var. Yebere uygunmudur acaba?

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sandalyeye oturunca ayakların yere değiyor mu yavrum senin

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yebere ciler, s.a. Ben 5 yaşındayım. Eğliyetim var. Yebere uygunmudur acaba?
    a.s çocuğum... ybr sana uygun değil yavrum.. yüksek devirli oluşu seni zora sokabilir... aynı zamanda kilo olarakta ağır , şehir içi dönüşlerde yatabilirsin..
    sana bianchi pisiklet önerebilirim..tek beygir bas basabildiğin kadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler