Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Evet 10 bin 11 bin 12 bin devir redline.
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    redlıne tam girme anında hızın kaç oluyo. katalizörü çıakrdım unigue hiç bi faydası olmadı sadece ruzgara karsı dayanma dırencı bıraz daha arttı tabi psikoljik deil se
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Daha redlıne a sokamadım 5 nci vitesde.Birde katalizor bende biraz fark etti.Bayır yukarı 5 ncı vıtese attıgımda bogulan motor 5 ncı vıtesde dahada devir kazanıyor.90 km/h bayır yukarı
    HONDA

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    S.A. Sevgili YBR'ciler.
    Kırda,bayırda,yayla yollarında(Cros değil),zaman zamanda şehirlerarası yollarda kullanmak için beni hem yakıt,hem yedek parça bulunurluğu ve fiyatı açısından,hem de yolculuklarda yormayacak (Eeee ihtiyarladık artık.Dolayısı ile hıza düşkünlüğüm de yok.) motosiklet araştırıyorum.Boyum da oldukça kısa (1,67 cm).Bu şartlara en uygun YBR125 ile CBF150 arasında kaldım .Şimdi:
    1- 2. el,km'si 10 000'e kadar olan YBR almak istiyorum.Sizce taban ve tavan fiyatlar ne olmalı?Alırken neye dikkat etmeliyim?Nette araştırıyorum,çok farklı fiyat aralıkları var(2007 ve 2009 aralığında 2250 ile 3700 fiyat aralıları).
    2-Yan çanta olarak ne kullanmalıyım?Eğer yan çanta kullanan arkadaşlar varsa fotoları koyabilirler mi?Topiği araştırdım (Tabii bütün sayfalara bakmak mümkün olmadı) ama resim ve doyurucu açıklama bulamadım.Motosiklette yan çanta olmazsa olmazım.
    3-Bir de,daha şık olan koruma demirleri ve yan çanta için demir aparatları bulabilir miyiz?Bazı satılık mt fotolarında var ama kara ve oldukça kaba görünüyorlar.
    Vereceğiniz değerli bilgiler için şimdiden teşekkürler.Sağlıcakla kalın.

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hamdi abi sen karbüratör ayarını nasıl yaptın aydınlatırmısın beni
    Hiç ayarını bozmadığımdan orjinal ayarı ile duruyor.

Selamlar ybr ciler orjinal bir ybr 9000 devirde kaç km/h hızda gider ?
    ön 14 arka 45 diş iken 5. viteste 9.000 devirde 100 km hız yapıyor.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç ayarını bozmadığımdan orjinal ayarı ile duruyor.

ön 14 arka 45 diş iken 5. viteste 9.000 devirde 100 km hız yapıyor.

Orjinal yani iyi o zaman benimkide 100 yapıyor

Metehan abi ile babaci abi kızıyorlar mı gene ? %20 az benzin performans aynı
    HONDA

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balıkesirin ilçesindeyiz abi fiyatlar sana ucuz geldi galiba ama aslında pahalı bile (bence) buralarda normal fiyat oalrak görülüyor bazende millet tutturduguna en basitinden tanıdıgım 2008 ybr yi (9.000) km de 2010 başında 2.600 e aldı çizik dahi yoktu.
    yok ucuz geldiğinden değil merak ettim sahiden bana yakın sayılırsın.
    bakalım b ybr düşmanı neredeymiş
    4

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Toplanalım gidelim şuna bi hayatında hiç görmediği kadar ybr görsün
    HONDA

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı speedygogo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana da İstanbul'da koruma demiri taktıracağım bir yer lazım. Yıldız ticarette siyah var sadece ama ben krom istiyorum. nereden bulabilirim?
    pendikte geçit motorda var ... piyasaya göre birazda uygun takar.. yamaha yetkili servisi ama cana yakın insanlardır...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    hem ayran içeriz balıkesir'e gitmişken
    4

speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pendikte geçit motorda var ... piyasaya göre birazda uygun takar.. yamaha yetkili servisi ama cana yakın insanlardır...
    pendik'te tam olarak nerdedir yeri? internetten aradım ama bulamadım.

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem ayran içeriz balıkesir'e gitmişken
    kaz dağlarındanda geçeriz yollar tam ybrye göre bi sağa yatıyosun bi sola
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı X-Fi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen ben öyle yaparken ön attı zor topladım valla lastiklere(artık) güvenmiyorum.
    HONDA

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    benimde birkaç kayma durumları oldu çakıla girmiştim ama ginede yapcağımdan geri kalmıyorum ayakla bilekle bişekilde yolda tutuyoruz çok yatırmamak lazım ağırlığı iyi kollayın
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

Motosikleti
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ucuz geldiğinden değil merak ettim sahiden bana yakın sayılırsın.
    bakalım b ybr düşmanı neredeymiş
    burlarda ybr fazla yok zaten %90 çin malı burda asıl tutulan motor titan fakat temizinide artık bulmak koaly olmuyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:40 ----------

Alıntı X-Fi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaz daglarının içinden gelinmiyor bnm oldugum yöreye daha dogrusu balıkesir istikameti ile kazdagları birbirine zıt düşüyor konum oalrak.geçen sizin gittiğiniz festival yeri dikkat ettiysen çanakkale sınırının dibi.bir de benim bullundugum yerden 10 km sonra çanakkale sınırı .yani biz balıkesirin en uc noktasındayız. 9o gittiğiniz festival yolunda yüzlerce kişi öldü cogunluguda hız kurbanı. kışın zaten o yollara kimse gitmiyor kar yagdıgında.cunku ne araba cıkabiliyor ne kamyon ne başka bişi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:43 ----------

racinglerle toplanıp gelseydiniz olurdu be kardeşim ybr göz açmaz sadece topluluk oldugunuz için dikkat çeker . öle bi konsuuyosun ki sanki hayatımda ybr görmedim !

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    racinglerle toplanıp gelseydiniz olurdu be kardeşim ybr göz açmaz sadece topluluk oldugunuz için dikkat çeker . öle bi konsuuyosun ki sanki hayatımda ybr görmedim !
    Dikkatli okursan hayatında görmediği kadar ybr yazmışım bilmem anlatabildim mi ?
    HONDA

Motosikleti
    yaws illa tartışma cıkaracin yani bak başlarım gene ybr lerin sorunlarından hhaah kafan şişer çıkarsın mt den.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A. Sevgili YBR'ciler.
    Kırda,bayırda,yayla yollarında(Cros değil),zaman zamanda şehirlerarası yollarda kullanmak için beni hem yakıt,hem yedek parça bulunurluğu ve fiyatı açısından,hem de yolculuklarda yormayacak (Eeee ihtiyarladık artık.Dolayısı ile hıza düşkünlüğüm de yok.) motosiklet araştırıyorum.Boyum da oldukça kısa (1,67 cm).Bu şartlara en uygun YBR125 ile CBF150 arasında kaldım .Şimdi:
    1- 2. el,km'si 10 000'e kadar olan YBR almak istiyorum.Sizce taban ve tavan fiyatlar ne olmalı?Alırken neye dikkat etmeliyim?Nette araştırıyorum,çok farklı fiyat aralıkları var(2007 ve 2009 aralığında 2250 ile 3700 fiyat aralıları).
    2-Yan çanta olarak ne kullanmalıyım?Eğer yan çanta kullanan arkadaşlar varsa fotoları koyabilirler mi?Topiği araştırdım (Tabii bütün sayfalara bakmak mümkün olmadı) ama resim ve doyurucu açıklama bulamadım.Motosiklette yan çanta olmazsa olmazım.
    3-Bir de,daha şık olan koruma demirleri ve yan çanta için demir aparatları bulabilir miyiz?Bazı satılık mt fotolarında var ama kara ve oldukça kaba görünüyorlar.
    Vereceğiniz değerli bilgiler için şimdiden teşekkürler.Sağlıcakla kalın.
    Tecrübeli bir ybr sürücüsü olarak ybr den şaşma derim. Cbf yi çok fazla denemediğim için yorum yapmayacağım.. Yedek parça ucuzluğu ve bulunabilirliği,yakıt tasarrufu,sağlamlığı ve dayanıklılığı,servisinin hemen heryerde bulunması(gerçi pek de ihtiyacın olmuyor),2. elinin olması öne geçen özellikleri.Sanırım cbf 150 biraz daha seri gibi görünüyorsa da, çok emin değilim.Ben 3 hafta önce çok temiz 2009 model ybr mi 3250 TL ye sattım.2. el değerini hiç kaybetmedi.Nacizane tavsiyemdir.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    yaws illa tartışma cıkaracin yani bak başlarım gene ybr lerin sorunlarından hhaah kafan şişer çıkarsın mt den.

Ayrica attığın özel mesajda ne kastettin anlayamadım.Nerde övmüşüm motorumu.Bir resim topiği açdım diye övdüm mü oldum ?
    HONDA

Motosikleti
    Ayrica attım özel mesajda ne kastettin anlayamadım.Nerde övmüşüm motorumu.Bir resim topiği açdım diye övdüm mü oldum ?
    yok o konuyla laaksı yok yani anzar deydireceksin anlamında söledim bu topicte bir iki sayfa önce hani karburatördü yokus cıkmasıydı gidişiydi falan onlardan bahsettim sende hereşyi yalnıs anlıyon kardeşim bu kadar agresif olma. anlıyorum seni ama motorun güzel iyi sana göre kral ama herkezin motoru kendine göre en iyi si kralı yani nazarlık as bi yerine motorun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (1 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler