Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı efsars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sakın unutma ama kandırıp satıyolar sonra su gelince bozuluyor suya dayanıklı olanından demeyi unutma 120 lira uzun kısa olanlar suya dayanıklı olmayanlar ; )
    Elif tuningde var mesela orada suya dayanıklı yazıyor Her fiyat aralığında var..Araştırıp almak lazım.. Suya dayanıklı olduğunu nerden anlıcaz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elif tuningde var mesela orada suya dayanıklı yazıyor Her fiyat aralığında var..Araştırıp almak lazım.. Suya dayanıklı olduğunu nerden anlıcaz ?
    şimdi bi kovaya suyu dolduracan akiden direk ampule veren ayarı sonra daldıracan kovaya baktın bozuldu patladı dicen adama abi sen beni kazıklamyamı çalışıyon almıyom dicen arakana bile bakmadan uzayıp gitcen
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bi kovaya suyu dolduracan akiden direk ampule veren ayarı sonra daldıracan kovaya baktın bozuldu patladı dicen adama abi sen beni kazıklamyamı çalışıyon almıyom dicen arakana bile bakmadan uzayıp gitcen
    Güzel taktik Bunu bende düşündüm adam Doğal olarak izin vermicektir yalansa zaten

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar motoru sakin kullandım yakıtta baya fark yaptı önceden 50 tl ye 450-475 km yapıyordum seri ve devirli kullanıyordum şimdi deviri fazla çıkarmadan vites değiştirdim 50 tl ile 600 km yaptı tabi düzde 80 i geçmedim sakin kullanımda baya fark yaptı arkadaşlar tavsiye ederim sakin kullanın yakıt baya düşüyor :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    600 km iyi bir sonuç
    Rüzgarı ruhunda hisset

Hacılar merhaba
    ben bi konuda fikir danışmak istiodum.ben üniwersiteye yeni başladım.okula gidip gelmek için ikinci el bi motor alıcam.burda bi abimle tanıştım.ondan yardım istedim.o da bana bi ybr 125 bulmuş.2005 model kırmızı.öğretmen bi adam satıo.
    adamın anlattığına göre; bigün bahçede çalışır halde bırakmış motoru.çocuğu binmeye kalkmış.ön amortisörün maşalarını yamultmuş bi de saşe de eğrilik varmış.adam bu olydan soora motoru satmaya karar vermiş.
    motor için 1000 lira dedi ama 900 e anlaştık.adam maşaları değiştirtmiş ama şaseyi ben düzelttireceğim için motor 1200 e falan gelicek.
    sizce değer mi?kazık yer miyiz?bu işin içinde3 başka bi iş war mıdır?şu an 600 liram var.500 ünü peşinat wericem.100 ünü plakayı üstüme almaya harcicam.kalan 400 liralık borcu da senet yapar öderiz dedim.burda tanıştığım abimin adına yapcaz senedi.ilk fırsatta da şaseyi tamir ettircem........yardımlarınızı bekliyorum.......

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı cosmosan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacılar merhaba
    ben bi konuda fikir danışmak istiodum.ben üniwersiteye yeni başladım.okula gidip gelmek için ikinci el bi motor alıcam.burda bi abimle tanıştım.ondan yardım istedim.o da bana bi ybr 125 bulmuş.2005 model kırmızı.öğretmen bi adam satıo.
    adamın anlattığına göre; bigün bahçede çalışır halde bırakmış motoru.çocuğu binmeye kalkmış.ön amortisörün maşalarını yamultmuş bi de saşe de eğrilik varmış.adam bu olydan soora motoru satmaya karar vermiş.
    motor için 1000 lira dedi ama 900 e anlaştık.adam maşaları değiştirtmiş ama şaseyi ben düzelttireceğim için motor 1200 e falan gelicek.
    sizce değer mi?kazık yer miyiz?bu işin içinde3 başka bi iş war mıdır?şu an 600 liram var.500 ünü peşinat wericem.100 ünü plakayı üstüme almaya harcicam.kalan 400 liralık borcu da senet yapar öderiz dedim.burda tanıştığım abimin adına yapcaz senedi.ilk fırsatta da şaseyi tamir ettircem........yardımlarınızı bekliyorum.......
    kardeş 900 lira süper fiyat ama bencede bir iş olabilir motoru bitik mi borcu flan mı var kaportasında çok mu hasar var bir tamirciye göstermeni ve ona sormanı dilerim motoru öncelikle motorda bir sorun yoksa kaçırma derim 1000 liraya ybr bulmak bu zamanda zor :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı cosmosan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacılar merhaba
    Motoru iyi bi ustaya götürmelisin usta böyle böyle diye anlat Motora iyice baktır başka sorunu var mı ? nekadara toplanır onuda öğren ondan sonra al derim 1000 değil 1.500da tutsa bence değer Tabi Hurda falan değilse kaç km de renkde solma vs ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah

Fileyi söktüm 1 günlük takmıştım

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    kafalıklı motorda arkadaki taşıma demirini sökünce hiç güzel bi görüntü olmuyor ama şeritler güzeL : )

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    kafalıklı motorda arkadaki taşıma demirini sökünce hiç güzel bi görüntü olmuyor ama şeritler güzeL : )
    Sen yakından gör böyle konuşabilcen mi

Haftaya yuvarlak kafa yaptırıcağım..Demiri zaten rodajda 2 kişi bindirmediğim için söktüm..Herşeyi deniyoruz işte hevesi alıyoruz

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Çok güzel hacı arka sinyaller kırmızı mı ?
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel hacı arka sinyaller kırmızı mı ?
    Evet Ön arka kırmızı sinyaller Senin Maviyede yakışıyor bizim 2008 mavi yede yapmıştık..Çok güzel oldu bi dene istersen
    Bu arada çamurluk çürük değil binanın rengini almış

Motosikleti
    Evet Ön arka kırmızı sinyaller Senin Maviyede yakışıyor bizim 2008 mavi yede yapmıştık..Çok güzel oldu bi dene istersen
    Bu arada çamurluk çürük değil binanın rengini almış
    sen bnm motordaki şerit abartısını gördün mü evde 3 paket şerit vardı hepsini yapıştırdım motora :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Yok hacı yeni motorda ne çürüğü Buralarda yok kırmızı sinyal + şeritlerini kırmızı yap (bence) çünkü motorun üstündeki stickırlarda kırmızı var kırmızı daha güzel olur (bence)
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    sen bnm motordaki şerit abartısını gördün mü evde 3 paket şerit vardı hepsini yapıştırdım motora :D
    Bende zamanında öyleydim Bu motorun hevesi geçmiyor

Yok hacı yeni motorda ne çürüğü Buralarda yok kırmızı sinyal + şeritlerini kırmızı yap (bence) çünkü motorun üstündeki stickırlarda kırmızı var kırmızı daha güzel olur (bence)
    Sıkııldıkca değiştiririm hocam Şuan yakından gören herkes bitiyor motora nazar değmesin fileyide sökünce Çok asi oldu kereta Sinyalleri kaplattırdım, şurup mu ne diyorlar Reklamcıya gidersen kaplarlar sinyal almana gerek yok istediğin zamanda çıkartabilirsin her renk kaplarlar.. Burada Karbon kaplama r1 sinyalleri satıyorlar ybr ye ne ararsan var

Motosikleti

Uploaded with ImageShack.us

şeritlere bak biraz daha fazlaydı azaltılmış hali :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ

Çok simitçi işi olmuş be hacı.
    HONDA

Motosikleti

bende 4 motor var bu 3 tanesi arkası dönük olan senin motorun aynısı ..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah

Sanayiye bi girdim bu motoran daha abartılı ybr ler vardı Çok fazla şerit gitmiyor motora
    Çok simitçi işi olmuş be hacı.
    Uniqe hocam o şeritler fosforlu yeşil le sarı olanları maviye dene Çok güzel oluyor sadece tekerlerle hava filtresi kapağına çeksen yeter Senin şeritlerin rengi neydi ?

bende 4 motor var bu 3 tanesi arkası dönük olan senin motorun aynısı ..
    Benimde 3. ybr 2006 dan beri ybr hastalığı var..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler