Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr tek kişi de son gaz 115 ile 120 km arası hız yapar..2 kişide de aynı hızı yapar..motor şişme yapmaz..bunu dün cevapladım..şişmez diyorsak şişmez..aynı şeyleri sormanın anlamı yok değil mı ama..? ilerleyen kmler ve bakımsızlik ve motorun üzerindekı yük ve rüzgara göre son hızını değişebilir..ben hafif eğımli yolda 7bin kmde iken 132 gibi birsey gördüm bir daha da denemedım aklımın ucundan bile geçmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

şu forumun sayfalarını geriden başlayıp okusan hep aynı şeyler konuşuldu zaten göreceksın ama sen dağıl kimse okumuyor
    400'üncü sayfalardan beri bakıyorum. Okuyabildiğimi okuyorum. Okumadığımı nerden çıkardın da bana kızıyorsun? Araştırdığımı belirtmiştim. 1300 sayfa var 400'den bu yana. 10-15 dakikalık birşey değil ki bu hemen okıyımda bitsin. Google'ye yazarakta araştırdım her önüme çıkan bilgiden yararlanmaya çalışıyorum. Damdan düşer gibi pat diye gelipte sormuyorum. Öğrene bildiğim, bulabildiğim kadar bilgiden yararlanıyorum merak etme. Bulamadığım, yada bulupta tam olarak istediğim bilgiye ulaşamadığım yerlerde size danışmak istiyorum. Oda korka korka oluyor. Neden dersen? Böyle 1 karış suratla karşılaşınca insanın ne hevesi ne merakı kalıyor. Al motoru vur yere işte o zaman. Şahsen ben böyleyim. Kendi adıma konuşuyorum. Rica edip, özür dileyerek sordum. Yine zorla cevap verilince, kovuyormuş gibi bir araştırın sayfaları okuyun da gelin diyince insan soğuyor, forumdan da, motordan da. Ne hevesi kalıyor ne merakı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canım ciğerim esd modeli ile ilgili yorumları tarasan yeter hepsini oturup deli gibi okumana gerek yok kı ateşlenme yani

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.

Merhaba arkadaşlar

Egelim 43 ve eşi şu an Alanyada benim yanımda elimizden geldiğince iyi bakıyoruz kendilerine sizlere bol bol selamları var
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ya bende kaç gündür niye yazmıyo bu egelim diyom. Bak nerelere gitmis. A.s. Bizdende selam söyle.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aleykum selam sen de selam söyle fatihim..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    fatih abisi sakarya ya gelecekmisiniz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Aleykümselam arkadaşlar şu an klavye bende ben yazıyorum zaten Fatihin üyeliği ele geçirdim

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih abisi sakarya ya gelecekmisiniz
    Maalesef Fatihçim yengen vizesini alamıyoruz (Egelim 43)

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleykümselam arkadaşlar şu an klavye bende ben yazıyorum zaten Fatihin üyeliği ele geçirdim

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

Maalesef Fatihçim yengen vizesini alamıyoruz (Egelim 43)
    vaybe tüm tr yi gezdin bi sakarya ya mı gelemiyorsun yanlız çok güzel bi festival kaçırdınız benden söylemesi

Motosikleti
    Hayırlısı olsun yapılacak bi şey yok (gelmişken kalalım diyor içişleri bakanı) bir dahaki sefere inş.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sen bilirsin abi iyi tatiller

Motosikleti
    Yamaha
    Herkese günaydın

adem80 Sende galiba titan var. Msn verebilirmisin bana? Özelden birşeyler sorucam sana. Burasını kirletmeyelim. Özelden msj attmıştım cevap vermedin

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bilirsin abi iyi tatiller
    fatih abi ahmet asbi gitseydi ben gelecektim ancak ona içişleri karışınca benim işte yattı tek başına o yol çekilmez dedim hayırlısı size şimdiden iyi eğlenceler

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    günaydın beyler, bin bakımından sonra debriyajım dahada yukardan kavrama yapıo bu nedendir acaba ? kötü bişeymi acep? teşekkürler.

s. aleykum.
    yaklaşık 1 aylık 2012 Model siyah YBR kullanıyorum
    Xenon farlara kafamı taktım bu aralar,
    Bazıları gözü alıyormuş, Mercekli olanların gözü almadığını duydum,
    Beyaz veya Buz mavisi Tercihim,
    YBR için Özel üretilmiş Gözü almayan Orjinal Kaliteli Xenon Far nerden bulabilirim. ( Aküye zarar vermeyen )
    Veya bilmediğim başka şey varsa yardımcı olurmusunuz.

Motosikleti
    ybr 125
    selam arkadaşlar..sinyal/stop ları led yapma konusunda ankara'daki arkadaşlara yardımcı olurum seve seve..ben hobi olarak yapıyorum..park lanbaını mantar geniş açılı led..fren lambasını ise 1 watt power led yapıyorum güzel oluyor..malzemeyi alın melin para pulla işim yoktur bilginize..saygılar)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=47ttMhmSHrk" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese günaydın

adem80 Sende galiba titan var. Msn verebilirmisin bana? Özelden birşeyler sorucam sana. Burasını kirletmeyelim. Özelden msj attmıştım cevap vermedin
    Arkadaşım msn em yok. Dün özeldende yazdım. Facem var. İstersen ordan ulaş, burdan ulaş. Farketmez. Dünden beri soramadın şu sorunu sor arkadaşım biliyosam hertü yardım ederim. Yeterki sor. alimadem1@hotmail.com face adresim. Bende 3 tane titan var ama 1 tane bilgisayar yok my cp

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

özelden 2 adet msj gönderdim. Bu namıssız cepten mi yapıyo acaba? Msj kutusumu doldu acep?

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım msn em yok. Dün özeldende yazdım. Facem var. İstersen ordan ulaş, burdan ulaş. Farketmez. Dünden beri soramadın şu sorunu sor arkadaşım biliyosam hertü yardım ederim. Yeterki sor. alimadem1@hotmail.com face adresim. Bende 3 tane titan var ama 1 tane bilgisayar yok my cp

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

özelden 2 adet msj gönderdim. Bu namıssız cepten mi yapıyo acaba? Msj kutusumu doldu acep?
    Çok teşekkür ederim. İnternette araştırdıktan sonra sorularımın cevaplarını bulabildim. Biraz zor oldu ama olsun napalım.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    benim topiğe geç, sor. Belki benden değişik cevaplar alabilirsin. Honda cg 125 kullanıcıları.

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim topiğe geç, sor. Belki benden değişik cevaplar alabilirsin. Honda cg 125 kullanıcıları.
    Sen istedin bende sordum

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    günaydın selamlar millett..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler